Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (28 μέλη και 237 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
@Junax :
1000008619.gif
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Διδυμου 22 ισόγειο Ειρήνη η καινούργια κοπελίτσα, ξανθοκαστανη κοντή λεπτή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, δε με άφησε να περάσω γιατί είπε στη τσατσά είμαι πολύ ψηλός...Η τσατσά κατακόκκινη μετάφρασε και μου ζήτησε συγνώμη μίας και με ξέρει σα πελάτη του μαγαζιού.
Πάμε καλά; :jerking:
:idiot:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Μαυρο στο Ειρινακι του Δ22 που αρνηθηκε υπηρεσιες σε συναγωνιστη.Οταν μειωθει το κασερι των αφεντικων θα παει μουαγιεν στο ρομαντικο Μεταξι.Εκει δεν νομιζω να εχει σκερτσα....
 

Sidefucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2024
Μηνύματα
13
Κριτικές
5
Like
114
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς γιατί δεν είναι ανοιχτό το Διδύμου 8Β? Τις τελευταίες 3 φορές που πέρασα ήταν κλειστό
 

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
25
Like
23
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα η φωτεινη απο κολονου 27 πρασινη πορτα πανω η ρωσιδα η αδυνατη ξερει καποιος αν δουλευει εκει?ειναι μια αδυνατη μελαχρινη
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.730
Πόντοι
1.056
Μαυρο στο Ειρινακι του Δ22 που αρνηθηκε υπηρεσιες σε συναγωνιστη.Οταν μειωθει το κασερι των αφεντικων θα παει μουαγιεν στο ρομαντικο Μεταξι.Εκει δεν νομιζω να εχει σκερτσα....
Φιλε υπαρχουν και καποια ορια..

Ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να αρνειται να κανει κατι..
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
20
Μαυρο στο Ειρινακι του Δ22 που αρνηθηκε υπηρεσιες σε συναγωνιστη.Οταν μειωθει το κασερι των αφεντικων θα παει μουαγιεν στο ρομαντικο Μεταξι.Εκει δεν νομιζω να εχει σκερτσα....
αν επιτρεπεται τι της ζητησες και σου ειπε οχι?
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Λοιπόν καγκουρογαμιάδες, πέρασα ποιο πολύ σαν πείραμα 2η φορά και με δέχτηκε το "Ειρηνάκι" σήμερα άμεσα, χωρίς πολλά πολλά, έμπαινε δωμάτιο όταν πήγα, με κοίταξε όρθιο από πάνω μέχρι κάτω για 0.5 sec και είπε "ΝΤΑ" σκέφτηκα να φύγω αλλά ενέδωσα.
Γενικά ότι έχει γραφτεί ισχύει , είναι γάλακτος, όλα σφιχτά και στητά (θυμίζει λίγο Εύα bluetooth προς το καλύτερο)και αν σε βάλει δωμάτιο θα γαμηθεί και θα γλύψει, δείτε τι γράψανε οί προηγούμενοι.
Τα κακά που δεν είπαν οι προηγούμενοι είναι πως έχει αρκετά σπυριά στο κορμί της (ακμη/μόλυνση δεν ξέρω ) και έρπη στο πάνω δεξιά χείλος που τον κρύβει λίγο, καθώς και ότι ΔΕΝ πλένεται πλέον μετά από ΚΑΘΕ πελάτη.
Γενικά δεν με χάλασε καθόλου τέτοιο κορμάκι με 20€ αλλά γράφω όσα παρατήρησα.

Πήρα και την Λουσία Φ71 όροφο, όντως αλογάκι και η πατούρα που είναι ποιο μεγάλη αποτι δείχνει θυμίζει λίγο (λίγο) αυτή της Αγάπης, είναι απαλή και πλατσουρωτή όχι σφιχτή, η κοπέλα βέβαια σήμερα ήταν πολύ βαριεστημένη και δεν έκανε σχεδόν τίποτα καυλιάρικο, κρατώ επιφύλαξη για επαναληπτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
παιδια καλησπερα η φωτεινη απο κολονου 27 πρασινη πορτα πανω η ρωσιδα η αδυνατη ξερει καποιος αν δουλευει εκει?ειναι μια αδυνατη μελαχρινη
αν και δεν τη θυμάμαι μελαχρινή, εδώ και χρόνια Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφο 2η βάρδια
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
189
Like
1.088
Πόντοι
201
Λοιπόν καγκουρογαμιάδες, πέρασα ποιο πολύ σαν πείραμα 2η φορά και με δέχτηκε το "Ειρηνάκι" σήμερα άμεσα, χωρίς πολλά πολλά, έμπαινε δωμάτιο όταν πήγα, με κοίταξε όρθιο από πάνω μέχρι κάτω για 0.5 sec και είπε "ΝΤΑ" σκέφτηκα να φύγω αλλά ενέδωσα.
Γενικά ότι έχει γραφτεί ισχύει , είναι γάλακτος, όλα σφιχτά και στητά (θυμίζει λίγο Εύα bluetooth προς το καλύτερο)και αν σε βάλει δωμάτιο θα γαμηθεί και θα γλύψει, δείτε τι γράψανε οί προηγούμενοι.
Τα κακά που δεν είπαν οι προηγούμενοι είναι πως έχει αρκετά σπυριά στο κορμί της (ακμη/μόλυνση δεν ξέρω ) και έρπη στο πάνω δεξιά χείλος που τον κρύβει λίγο, καθώς και ότι ΔΕΝ πλένεται πλέον μετά από ΚΑΘΕ πελάτη.
Γενικά δεν με χάλασε καθόλου τέτοιο κορμάκι με 20€ αλλά γράφω όσα παρατήρησα.

Πήρα και την Λουσία Φ71 όροφο, όντως αλογάκι και η πατούρα που είναι ποιο μεγάλη αποτι δείχνει θυμίζει λίγο (λίγο) αυτή της Αγάπης, είναι απαλή και πλατσουρωτή όχι σφιχτή, η κοπέλα βέβαια σήμερα ήταν πολύ βαριεστημένη και δεν έκανε σχεδόν τίποτα καυλιάρικο, κρατώ επιφύλαξη για επαναληπτικό.

Εγκληματικό το βρωμόμουνο να δουλεύει με έρπη.
Για αυτό πρέπει να φάει Χ, όχι επειδή έχει τις προτιμήσεις της.
Της εύχομαι τα χειρότερα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
Αυτη η Ελένη που λες δεν έχει χαρακτηριστεί υγειονομική βόμβα λόγο ότι ζητά ακα πηδημα από τους πελάτες? Είναι μία μελαχρινή 30+ με πιασιματακια που δούλευε με έναν μαύρο τσατσο σε εναν οικο της Διδύμου????.....αν θυμάμαι καλά.....
στο Δίδυμου 20 ,αλλά αυτή με τα πιασίματα ήταν η άλλη Ελένη, η Αλβανιδα, όχι η ακαποτη Βουλγάρα που λέει ο φίλος Διανοούμενος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
Θυμάσαι πολύ καλά και ορθά! Τώρα είναι ξανθιά μελί μαλλιά. Ο συναγωνιστής που ρώτησε ήταν σαφής και η απάντηση μου ακόμα πιο σαφής. Είναι η πιο εμφανίσιμη που να δίνει γκροβερ. Τώρα αν θέλει να κάνει μαλακιτσες μέσα δεν θα τον πάρω από το χεράκι. Άμα βάλει καποτα παντού θα γαμησει τίμια χωρις μα και μου. Έχω φίλους συναγωνιστές που έχουν περάσει σούπερ με την τυπισσα (και δεν κόλλησαν τίποτα αφού φορούσαν λάστιχο και στη πίπα, όχι μόνο στο γαμησι). Εγώ δεν εκφέρω γνώμη προσωπικη. Δεν την έχω πάρει. Μόνο βόλτες στα δέλα, όχι γαμησι, εδώ και πολύ καιρό.
την άλλη Ελένη λέει...
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
189
Like
1.088
Πόντοι
201
στο Δίδυμου 20 ,αλλά αυτή ήταν η άλλη Ελένη, η Αλβανιδα

Θυμάμαι σκηνικό πριν 3 χρόνια να περιμένω στο σαλόνι παρέα με τον μαύρο και τον τσάτσο που έχει το μαλλί του Ψάλτη.
Παίζει να περιμέναμε τουλάχιστον ένα 25λεπτο μέχρι να βγει η αλβανίδα από το δωμάτιο. Δεν έχω πάει μία φορά σε αυτό το μπουρδέλο και να τους δω να ενοχλούν τον πελάτη. Μεγάλο θετικό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Λοιπόν καγκουρογαμιάδες, πέρασα ποιο πολύ σαν πείραμα 2η φορά και με δέχτηκε το "Ειρηνάκι" σήμερα άμεσα, χωρίς πολλά πολλά, έμπαινε δωμάτιο όταν πήγα, με κοίταξε όρθιο από πάνω μέχρι κάτω για 0.5 sec και είπε "ΝΤΑ" σκέφτηκα να φύγω αλλά ενέδωσα.
Γενικά ότι έχει γραφτεί ισχύει , είναι γάλακτος, όλα σφιχτά και στητά (θυμίζει λίγο Εύα bluetooth προς το καλύτερο)και αν σε βάλει δωμάτιο θα γαμηθεί και θα γλύψει, δείτε τι γράψανε οί προηγούμενοι.
Τα κακά που δεν είπαν οι προηγούμενοι είναι πως έχει αρκετά σπυριά στο κορμί της (ακμη/μόλυνση δεν ξέρω ) και έρπη στο πάνω δεξιά χείλος που τον κρύβει λίγο, καθώς και ότι ΔΕΝ πλένεται πλέον μετά από ΚΑΘΕ πελάτη.
Γενικά δεν με χάλασε καθόλου τέτοιο κορμάκι με 20€ αλλά γράφω όσα παρατήρησα.

Πήρα και την Λουσία Φ71 όροφο, όντως αλογάκι και η πατούρα που είναι ποιο μεγάλη αποτι δείχνει θυμίζει λίγο (λίγο) αυτή της Αγάπης, είναι απαλή και πλατσουρωτή όχι σφιχτή, η κοπέλα βέβαια σήμερα ήταν πολύ βαριεστημένη και δεν έκανε σχεδόν τίποτα καυλιάρικο, κρατώ επιφύλαξη για επαναληπτικό.
Συγγνώμη, είναι σπυριάρα και το παίζει επιλεκτική με τους πελάτες; Θα τρελαθούμε τελείως; Τι ζουμε... :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Φιλε υπαρχουν και καποια ορια..

Ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να αρνειται να κανει κατι..
Ναι, σε λογικά πλαίσια όταν ο πελάτης είναι βρωμιάρης, μέθυσος, πρεζάκι κλπ. Από τους 7 να επιλέγει τους 2 πάει πολύ.
 

SuperTsodakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
14
Πόντοι
0
Θυμάμαι σκηνικό πριν 3 χρόνια να περιμένω στο σαλόνι παρέα με τον μαύρο και τον τσάτσο που έχει το μαλλί του Ψάλτη.
Παίζει να περιμέναμε τουλάχιστον ένα 25λεπτο μέχρι να βγει η αλβανίδα από το δωμάτιο. Δεν έχω πάει μία φορά σε αυτό το μπουρδέλο και να τους δω να ενοχλούν τον πελάτη. Μεγάλο θετικό.
Ο χρόνος είναι το πιο σημαντικό για μένα. Ήδη σταμπαριστηκε ο εν λόγο οικος
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Λοιπόν καγκουρογαμιάδες, πέρασα ποιο πολύ σαν πείραμα 2η φορά και με δέχτηκε το "Ειρηνάκι" σήμερα άμεσα, χωρίς πολλά πολλά, έμπαινε δωμάτιο όταν πήγα, με κοίταξε όρθιο από πάνω μέχρι κάτω για 0.5 sec και είπε "ΝΤΑ" σκέφτηκα να φύγω αλλά ενέδωσα.
Γενικά ότι έχει γραφτεί ισχύει , είναι γάλακτος, όλα σφιχτά και στητά (θυμίζει λίγο Εύα bluetooth προς το καλύτερο)και αν σε βάλει δωμάτιο θα γαμηθεί και θα γλύψει, δείτε τι γράψανε οί προηγούμενοι.
Τα κακά που δεν είπαν οι προηγούμενοι είναι πως έχει αρκετά σπυριά στο κορμί της (ακμη/μόλυνση δεν ξέρω ) και έρπη στο πάνω δεξιά χείλος που τον κρύβει λίγο, καθώς και ότι ΔΕΝ πλένεται πλέον μετά από ΚΑΘΕ πελάτη.
Γενικά δεν με χάλασε καθόλου τέτοιο κορμάκι με 20€ αλλά γράφω όσα παρατήρησα.

Πήρα και την Λουσία Φ71 όροφο, όντως αλογάκι και η πατούρα που είναι ποιο μεγάλη αποτι δείχνει θυμίζει λίγο (λίγο) αυτή της Αγάπης, είναι απαλή και πλατσουρωτή όχι σφιχτή, η κοπέλα βέβαια σήμερα ήταν πολύ βαριεστημένη και δεν έκανε σχεδόν τίποτα καυλιάρικο, κρατώ επιφύλαξη για επαναληπτικό.
Φίλε μετά την υπερπλήρης ενημέρωση του Σωτηρακόπουλου το Bou , @n.smirni76, ΓΙΑ ΤΟ 90% ΤΩΝ ΟΙΚΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΏ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΈΚΛΑ ΟΙ ΤΕΜΠΕΛΧΑΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΝΕ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΟΡΑΣΊΔΕΣ η πληροφορία σου για το Ειρηνακι είναι πολύ σημαντική. Εύγε φίλε. Θα κάνεις πολλούς υποψηφίους πελάτες της να το ξανασκεφτουν. Σε συνδυασμό με την "πορτα" που έφαγε σήμερα ο αρχηγός μας η τύπισσα πάει για ολοκληρωτικο μαύρο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom