Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (4 μέλη και 117 επισκέπτες)

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
63
Like
104
Πόντοι
0
Ιάσονος 39 πορνομολ πρωτη πορτα αριστερα, Μαρια απο Νιγηρια πρωινη βαρδια εως 17:00..ειναι σχεδον καθε μερα εκει...αρκετα σταθερη με το ωραριο της...

Ιασωνος 19 οροφος Βικη απο Κονγκο απογευμα εως 00:00 - 01:00...δεν ειναι ομως καθε μερα εκει...καποιες φορες την εχω πετυχει και στο Ιασωνος 36 βραδυ...γενικα δεν ειναι ιδιαιτερα σταθερη...
Η Ιάσωνος είναι στην φυλής σωστά;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 κλειστό.

Διδύμου 8α, 8β & 16 κλειστά.

Διδύμου 18 υπόγειο Κατερίνα, απλό πρόγραμμα.

Διδυμου 18 ισόγειο Αλιονα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο, σε κάνα 20λεπτο κλείνει.

Διδύμου 22 ισόγειο Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Ιβαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, για κάποιους που ρωτούν για τη Φωτεινή, δουλεύει πια 1100 με 1700-1800, αύριο εκεί θα είναι.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ρωξαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.876
Πόντοι
39.662
Η Ιάσωνος είναι στην φυλής σωστά;
Ναι τυπε, κατεβα με τον ηλεκτρικο στην πλατεια βικτωριας και αρχισε να ψαχνεις τα γυρω στενα, σιγουρα θα το βρεις, ελπιζω να βοηθησα. (πατα λάϊκ)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
928
Like
1.828
Πόντοι
206
Μην με κραξετε, δεν ειμαι θαμωνας της φυλης γενικως αλλα εμενα κοντα παλια εκει και φατσικα ηξερα μια στο 65 την ειχα δει να καθαριζει και μου φανηκε σαν τσατσα, πολυ ψηλη μελαχρινη 50αρα θα ελεγα παντα με κολαν μαυρο με ομορφο προσωπο, ολο κοτσο το μαλλι. ξερει καποιος τιποτα; επαναλμβανω, μην με κραξετε του στυλ "αντε πηγαινε εσυ ρωτα" κτλ, μπορει να εχω τους λογους μου και δεν το εχω κανει.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
515
Κριτικές
46
Like
2.226
Πόντοι
1.076
Εχεις δικιο απλα αν ειναι ετσι τσαμπα το εχουμε το σαιτ, τουλαχιστον να ειμαστε ρεαλιστικοι σε αυτα που λεμε, παραδειγμα να λενε παιδια αυτη ειναι χοντρη αλλα εγω μπηκα και περασα καλα, μαγκια του. Μην μου δημιουργουνε ομως εμενα την εντυπωση οτι ειναι μουναρα
Ποτε δεν ειναι ασκοπο το σαιτ γιατι γραφονται αποψεις και πανω απ ολα για το σερβις της καθε κοπελας..ναι πρεπει να γραφουν πιο σωστα για την εμφανιση, να ξερει ο αλλος τι θα δει..π.χ με χοντρη εγω δε θα περναγα...και καλη να ταν μεσα..τωρα αλλος τη βρισκει με τη μπανανα κι αλλος με τη ντοματα..ειναι γουστα!
Επιγραμματικος οπως παντα, το καμαρι του site, να σε εχει ο θεος ορθιο 1000 χρονια να σου δινει δυναμη στα ποδια για καταδρομικες
Πραγματι..αυτος μας ενημερωνει σχεδον καθε μερα..πως το κανει?!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
515
Κριτικές
46
Like
2.226
Πόντοι
1.076
Ναι τυπε, κατεβα με τον ηλεκτρικο στην πλατεια βικτωριας και αρχισε να ψαχνεις τα γυρω στενα, σιγουρα θα το βρεις, ελπιζω να βοηθησα. (πατα λάϊκ)
Καλεε..σε δουλευουν..μεταξι ειναι..κσι επισης..ο,τι χειροτερο μπορεις να δεις σε ολη την αθηνα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bile

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Μάγκες καλησπέρα,εκτός από την Ανίτα στη Φώκαιας παίζει τίποτα καλο τρίτη βάρδια με Ελ. Στοματικό?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Η Ιάσωνος είναι στην φυλής σωστά;
Oxi ρε αδερφε....η Ιασωνος ειναι πεζοδρομος στην περιοχη του Μεταξουργειου...Η Φυλης ειναι κανονικος δρομος κοντα στην Πλατεια Βικτωρίας...ειναι παραλληλη και αναμεσα στις οδους Πατησσιων και Αχαρνων
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.876
Πόντοι
39.662
Μην με κραξετε, δεν ειμαι θαμωνας της φυλης γενικως αλλα εμενα κοντα παλια εκει και φατσικα ηξερα μια στο 65 την ειχα δει να καθαριζει και μου φανηκε σαν τσατσα, πολυ ψηλη μελαχρινη 50αρα θα ελεγα παντα με κολαν μαυρο με ομορφο προσωπο, ολο κοτσο το μαλλι. ξερει καποιος τιποτα; επαναλμβανω, μην με κραξετε του στυλ "αντε πηγαινε εσυ ρωτα" κτλ, μπορει να εχω τους λογους μου και δεν το εχω κανει.

Πήγαινε ρωτα και ελα να μας πεις και ποια δουλεύει 3η βάρδια.
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Βανέσα κοντοπουτανο στο μεταξουργειο στην ιασωνος 20 β το βράδυ ,έχει σκουλαρίκι στη γλωσσα ,καλή στο σεξ σε γενικές γραμμές ηλικία κάπου στα 24.
Αυτή είναι μια Ρουμάνα με τατουάζ αδύνατη που είναι στα 15€ ? Μαζί της δουλεύει και μια άλλη πιτσιρικά με δέκα
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
275
Like
1.244
Πόντοι
201
Αυτή είναι μια Ρουμάνα με τατουάζ αδύνατη που είναι στα 15€ ? Μαζί της δουλεύει και μια άλλη πιτσιρικά με δέκα
Μπορεί ηαι να είναι και Βουλγάρα η Βανέσα, κοντοπυτανο 1,50 το πολύ και αδύνατη πολύ πρόστυχο σαλοναρισμα αλλά μέσα είναι σα να πηδας την γυναίκα σου.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Μπορεί ηαι να είναι και Βουλγάρα η Βανέσα, κοντοπυτανο 1,50 το πολύ και αδύνατη πολύ πρόστυχο σαλοναρισμα αλλά μέσα είναι σα να πηδας την γυναίκα σου.
Με την καλή έννοια ή την κακη;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
275
Like
1.244
Πόντοι
201
Με την καλή έννοια ή την κακη;
Για μια φορά οφείλεις να πηδηξεις ένα τέτοιο κοντοπουτανο ίσως και 2η αλλά όχι παραπάνω, με την κανονικη έννοια ούτε καλή ούτε κακή.κανει όλες τος στάσεις στήνεται καλά αλλά δεν με γκαβλωσε τελικά όσο πίστευα όταν την είδα στο σαλόνι γεμάτη πουτανια ....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.876
Πόντοι
39.662
Oxi ρε αδερφε....η Ιασωνος ειναι πεζοδρομος στην περιοχη του Μεταξουργειου...Η Φυλης ειναι κανονικος δρομος κοντα στην Πλατεια Βικτωρίας...ειναι παραλληλη και αναμεσα στις οδους Πατησσιων και Αχαρνων

Καλα μπαίνεις στον κόπο να απαντήσεις στο κλωνάρι που δεν ξέρει ούτε την Ιάσωνος ούτε το google maps ? Δούλεψε τους λίγο τους ηλίθιους!
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
0
Με την καλή έννοια ή την κακη;
Μακριά.μονο αν είσαι πακης η ινδος.εχει ιδιαίτερη συμπάθεια σε τέτοια άτομα τώρα τελευταία.κριμα γιατί στην αρχή της άρεσαν να περνάνε μαζί της Έλληνες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
99
Like
429
Πόντοι
20
IMG_7620.jpeg
Καλησπερα παιδια ειπα νωριτερα την αποψη μου στο θεμα της Μιχαελας και γενικα στο οτι θα πρεπει να ειμαστε ρεαλιστικοι στις ενημερωσεις μας και οτι ο καθενας ας εχει τα δικα του γουστα, πιστευετε οτι σπαμμαρα η τρολλαρα καποιον ωστε να δεχτω αυτη την παρατηρηση;
Γιατι ειμαι σιγουρος οτι δεν το εκανα και επισης ειμαι ακομα πιο σιγουρος οτι εχουν γραφτει πολυ χειροτερα εδω μεσα, αμα συμφωνειτε παω πασο και δεν ξαναγραφω.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Καλημέρα συναγωνιστές. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό για πρωινή, μεσημεριανή βάρδια στη φυλης; Μου αρέσουν και τα μιλφ/γκλιφ. Όχι κάτι εξτριμ ή σάπιο. Δινω μεγάλη βάση στη συμμετοχή( gfe φάση, γλωσσοφιλα κλπ) και ύστερα στην εμφάνιση. Απλώς να μην είναι θεοχοντρη

Αν είναι κωλόχοντρη σου κάνει;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Έχουμε 2024. Υπάρχει body positivity και όχι χαρακτηρισμοί για τις γυναίκες.
Για τους άντρες δεν δίνει δεκάρα κανείς, ποτέ δεν έδινε στην ιστορία, πόλεμοι, πανδημίες κτλπ
Για αυτό σου έκαναν report.
Ή επειδή τους ντροπιάσες, επειδή όντως είναι σαν κεφτές και αισθάνονται ντροπή που τους αρέσει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
IMG_7620.jpeg
Καλησπερα παιδια ειπα νωριτερα την αποψη μου στο θεμα της Μιχαελας και γενικα στο οτι θα πρεπει να ειμαστε ρεαλιστικοι στις ενημερωσεις μας και οτι ο καθενας ας εχει τα δικα του γουστα, πιστευετε οτι σπαμμαρα η τρολλαρα καποιον ωστε να δεχτω αυτη την παρατηρηση;
Γιατι ειμαι σιγουρος οτι δεν το εκανα και επισης ειμαι ακομα πιο σιγουρος οτι εχουν γραφτει πολυ χειροτερα εδω μεσα, αμα συμφωνειτε παω πασο και δεν ξαναγραφω.
Μήπως να τα έγραφες στο σχολιασμό ημερησίων ενημερώσεων ώστε να μη σπαμαρεις?
ναι σίγουρα έχουν γραφτεί και άλλα σπαμ σα τα δικά σου όπως και χειρότερα

ακόμα και αυτό το μήνυμα σου σπαμ είναι δεν έχει καμία σχέση με την ημερήσια ενημέρωση,όπως φυσικά και η απάντηση μου σε σένα,οπότε αν τη σβήσουν ή τη μεταφέρουν δε θα με πειράξει
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom