Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (19 μέλη και 207 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Ξέρεις τι ώρες δουλεύει ?

Ρεεέεεεε τύπε ο άνθρωπος ανέβασε γκοτζαμάν κριτική για το ψοφίμι.. + του ότι υπάρχει σχετική ανάρτηση κάποιες σελίδες παραπίσω...
ΜΗΝ περιμένετε να σας την παίξουν κιόλας....
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.064
Like
6.747
Πόντοι
1.056
Μετά από από άποψη αρκετών ημερών και αποφασισμένος να κόψω τα μπουρδέλα ασχολούμενος με ελεεινηδες,τέλικα λύγισα στο μαύρο δερμά της στεφάνη Λιοσίων 73 ..μέτρια προς καλή συμμετοχή.κολαρα
Ποσες φορες το εχω πει αυτο..

Αλλα συνεχεια υποκειπτω...χαχα
Ξέρετε αν στα 73 α ,β έχει ντουζ?
Εχουν
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Πέρασμα από Κολωνού από το μαγαζί με της φυλακής τα κάγκελα ήταν ένα μελαχρινό δεν θυμάμαι καν όνομα αν αναφέρθηκε κιόλας να μην τα πολύλόγω μπαίνω έρχεται σουτιέν δεν βγάζει πέρασμα καποτας σε πεσμένο πουτσο πιπα μετριοτατη έως χάλια ποιο πολύ χάλια βασικά μιας και δεν καυλωσα εντελώς και ξεκινήσαμε της είπα να ανέβει από πάνω μου ανέβηκε ανάποδα και μετά γύρισμα στα τέσσερα δεν καταλάβαινα τίποτα σαν αίσθηση σταμάτησα μου τον έπαιξε λίγο και μετά την έδιωξα. Κόστος 10€ (έπρεπε να πάω προς φυλής μαλακιά έκανα) πλέον δεν με καλύπτει το Μεταξουργείο κάποτε στα νιάτα μου στις αρχές ήταν καλά
Φίλε μπράβο σου που το κατάλαβες για το Μεταξουργείο. συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για φυλής.μακρια από την βρωμιά του Μεταξουργείου μην κολλήσουμε και τίποτα περίεργο.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
35
Like
10.538
Πόντοι
3.436
Επίσκεψη πριν λίγο Διδυμου 27 αμιρα φωτεινή λέω την Φωτεινή την δοκίμασα δεν δοκιμάζω αμιρα με κρυα καρδιά κάτι δεν με τράβαγε λέω δεν γαμιεται λέω την τσατσά περνάω έρχεται δωμάτιο να πάρει το εικοσαρι καλά να περάσεις μου λέει. έρχεται η δικιά σου και αμέσως πιπα συνέχισε λέω έτσι θα χυσω σε μια στιγμή φοράει καποτα με το στόμα και μου λέει σεξ της λέω όχι δεν τον βάζω ποτέ σε μουνι πάρε πιπα όχι σεξ λέει. Τα περνώ στο κρανίο της λέω έφυγες δεν κάνεις. Χωρίς κουβέντα φεύγει ντύνομαι βγαίνω είσοδο μου λέει περάσατε καλά της λέω είδες από το καμαρακι σας βγήκε και σε δύο λεπτά γύρισε πιστεύεις πέρασα καλά. Η κοπέλα μόνο καθαρίστρια κάνει για πουτσα όχι. Τα ακούγανε και μερικά παλουκαρια στο σαλόνι και κάνανε μεταβολή αμέσως. Μιλάμε για φόλα αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Η θεση της Αμιρας ειναι μονο στο Μεταξουργειο στο 10ρικο οταν δουλευε στο Ιασωνος 43 με ονομα Στελλα οπου εκει ειχε κανει παταγο στα ΑφγανοΠακια.....μαλλον απο τοτε λοιπον πηραν τα μυαλα της αερα και σκεφτηκε να παρει "προαγωγη" τους τελευταιους 5 μηνες στην Διδυμου και να παιρνει 20ρικα κανοντας το ιδιο ακριβως προγραμμα......εγω προσωπικα εχοντας παει 3 φορες μαζι της στο 10ρικο δεν υπαρχει περιπτωση να την ξαναπαρω τουλαχιστον οσο ειναι ακομα στο 20ρικο.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Διδυμου 27 η ψηλή μελαχρινή Βικτώρια.
Διδύμου 22 πάνω η skinny Μαριάννα και η Στέλλα, κάτω η Σύλβια.
Χωματιανού 11 πάνω στης Αντριάνας κλειστό,κάτω η μιλφ Όλγα από Ιάσονος 46 όροφος προ πενταετίας περίπου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.738
Κριτικές
34
Like
4.696
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά μερικοί μας τα χετε ζαλίσει με το Μεταξουργείο, σκεφτείτε πόσο λίγο είναι ένα δεκάρικο σήμερα, τι περιμένετε ; το Μετάξι είναι φτιαγμένο για παροχή πεντάλεπτων "κάτι σαν σεξ", περαστικές καλές φυσικά υπάρχουν αλλά είναι εξαιρέσεις και θέλουν πολύ κυνήγι, μιά καλή φορά για εφτά μάπες αν το σκεφτείς το ίδιο ακριβά σου ρχονται, ή συμβιβάζεστε ή το εγκαταλείπετε.
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
104
Like
266
Πόντοι
21
Ρεεέεεεε τύπε ο άνθρωπος ανέβασε γκοτζαμάν κριτική για το ψοφίμι.. + του ότι υπάρχει σχετική ανάρτηση κάποιες σελίδες παραπίσω...
ΜΗΝ περιμένετε να σας την παίξουν κιόλας....
Σιγα ρε φίλε μια ερώτηση κάναμε για αυτο μπαίνουμε και στο site για να ρωτάμε, πολύ άγριος εισαι τράβα χωστον κάπου να ηρεμήσεις λίγο !
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
118
Like
366
Πόντοι
21
Καλημέρα παιδιά..έχετε να προτείνεται από φυλης κάτι σε πετιτ;;
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
63
Like
319
Πόντοι
20
Καλημέρα. η Λάρα απο Ιασ32 Ρωσίδα λεπτή καστανόξανθη που δούλευε πρωί/μεσημέρι που έχει πάει; Φίλος είπε για Ιασ37 απόγευμα αλλά δεν έχω βρεί τον οίκο ανοιχτό
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
μερικα γαμισια π εριξα,Εμμυ απο λιωσιων,στανταρακι για μενα,ειναι ομως με τισ μερες της μερικες φορες,διδιμου 22 Μαριανα,ειχα πολυ καιρο να την παρω,ευχαριστι8ικα γαμιση αλλα την ταλαιπωρησα λιγο λογω τ οτι ειναι στενη ,κατεβαζε ζουμια την ωρα π την γαμουσα κ ηταν καβλα κ τελος πηγα να δοκιμασω κ γω την Λινα απο ιασωνος,οκ 10 ευρο λιγα,εμφανισημη ειναι ,αλλα συμπεριφορα κακη ,λεει κατι δικα της στη γλωσα της κ βαζει 5 κιλα τζελ
για Κιρα π λετε ειναι πολυ καλη ,εμφανισιμη πολυ καλο στοματικο,τα μειον ,ειναι αρκετα αδυνατη κ το μουνι της εχει ανοιξει αρκετα σε σχεση με την 1η φορα π την ειχα παρει,αλλα αξιζει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

φυλης 105 ειναι ανοιχτο τωρα?
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
3.067
Πόντοι
731
Πέρασμα κατά τις 13:00 από Μπαρμπορα. Δεν είχε κόσμο . 15 λεπτά γαμαγα κωλο μουνι μια το ένα μια το άλλο . Μιλάμε τα κράταγα συνέχεια για να συνεχίζω να βάλω το κρέας μου μέσα της . Η Μπαρμπορα ούρλιαζε σαν τρελή γουσταρε κιόλας . Η τσατσά χτύπησε γύρω στο τέταρτο αλλά η κορασίδα δεν κατάλαβε έμεινε μέχρι να αδειάσω τελείως . Ωραία φάση . Βέβαια μάγκες είμαι και μικρός γι'αυτό αντέχω και ειδικά την συγκεκριμένη την γουστάρω και πολύ . Αυτά τα ολιγα. Τρεξτε πηδήξτε ρε μλκς πριν πλακώσουν πάλι τα παππουδια
Καταρχας η Μπαρμπορα δεν το δεχεται αυτο. Εννοω το να μπεις απο κωλο παλι μουνι χωρις να αλλαξει καποτα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
35
Like
29.894
Πόντοι
9.846
Καταρχας η Μπαρμπορα δεν το δεχεται αυτο. Εννοω το να μπεις απο κωλο παλι μουνι χωρις να αλλαξει καποτα
Κι εγώ αυτή την εντύπωση έχω. Από μουνι σε κωλο ναι, μου το έχει κάνει εννοείται. Αλλά από κωλο σε μουνι δε νομίζω....!
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
2.465
Πόντοι
721
Πριν λίγο.

Φ84κάτω Τζούλια και Ντιάνα
Φ65κάτω Κάτια και Χριστίνα Αλβαν εεε Τσέχα
Φ86κάτω Τζέσικα πρώην στουντιακή Κριστίνα πρώην CG Χριστίνα
Φ65πάνω Ιζαμπέλα και Σύλβια

Δοκιμάστηκε με θετικές εντυπώσεις η Σύλβια. Νέα και όμορφη κοπελίτσα, καθαρή, κωλάρα, πρώτη φορά την είδα, από Ρουμανία μου είπε (την πιστεύω), συνεννόηση στα αγγλικά. Απλό-υπεραπλό φυσικά.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Αγκύρας 12 πήρα τη skinny milf Μαρίνα, ανάμικτη εντύπωση. Φέρεται πορνοσταρικά και συμμετέχει πολύ καλά σε ό,τι γίνεται,μου έδωσε όμως την αίσθηση της βιασύνης να φύγει όταν έχυσα. Δεν έχω παράπονο,αλλά έλλειπε το κατιτίς παραπάνω για το άριστα.
Λιοσίων 73 πάνω η Έμμυ, κάτω η Εύα, ψηλή με τεράστιες βυζάρες.
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
37
Like
17
Πόντοι
0
χριστινα ρουμανα μπορουμε να την συναντησουμε και σε ξενοδοχειο ξερεις κανεις κατι;;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
250
Like
1.662
Πόντοι
201
Αγκύρας 12 πήρα τη skinny milf Μαρίνα, ανάμικτη εντύπωση. Φέρεται πορνοσταρικά και συμμετέχει πολύ καλά σε ό,τι γίνεται,μου έδωσε όμως την αίσθηση της βιασύνης να φύγει όταν έχυσα. Δεν έχω παράπονο,αλλά έλλειπε το κατιτίς παραπάνω για το άριστα.
Λιοσίων 73 πάνω η Έμμυ, κάτω η Εύα, ψηλή με τεράστιες βυζάρες.
Μια απο τα ιδια και σε εμενα.....χυσε να τελιωνουμε.......καμια σχεση με το πριν.......
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Μια απο τα ιδια και σε εμενα.....χυσε να τελιωνουμε.......καμια σχεση με το πριν.......
Δεν είχα προηγούμενη εμπειρία μαζί της, φαντάζομαι ότι στο παρελθόν θα έκανε... παππάδες!
 

Mar23

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά μια ερώτηση. Η σονια από φυλης 84β είναι και σαββατα εκεί?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom