Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (48 μέλη και 306 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.681
Πόντοι
4.546
Έχουμε κανένα βιντεάκι από μπουρδέλο; Έτσι να γουστάρουμε

Γιατί ΔΕΝ πας να τραβήξεις ο ίδιος ρεεέεεεε τύπε και τα θέλεις όλα έτοιμα στο πιάτο;;;;; :think:
* Και για να σε βοηθήσω θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από το Ιάσωνος 32
Θα σου αναφέρω κι ένα περιστατικό στο οποίο ήμουν αυτόπτης μάρτυρας πρίν κάποια έτη, μεταμεσονύχτια βάρδια στον συγκεκριμένο οίκο.
Είχα ανέβει και καθόμουν στο σαλόνι μόνος.. ο τσάτσος/υπηρεσία μου είπε να περιμένω εάν θέλω διότι η κοπέλα ήταν δωμάτιο.
Ύστερα από κάποια λεπτά μπαίνουν 2-3 Πακιστανοί, Μπαγκλαντεσιανοί θα σε γελάσω αλλά λίγο μας ενδιαφέρει.. μιλούσαν κι έδειχναν ο ένας στον άλλον κάτι στα κινητά τους.. ξαφνικά ορμάει ο τσάτσος απ'την κουρτίνα και απαιτεί σε έντονο ύφος να του δώσει το κινητό ένας απ'αυτούς.
Αυτός ΔΕΝ το έδινε & απ'ότι κατάλαβα (απ'την γλώσσα του σώματος περισσότερο και τα λίγα πακιστανομπαγκλαντεσιανά που γνωρίζω :buck2:) προσπαθούσε να του εξηγήσει πως ΔΕΝ έχει τραβήξει κάποιο βίντεο... ο τσάτσος {πρώην ανατολικού μπλοκ} ήταν αποφασισμένος να το πάρει όμως.. κάπου εκεί ξεκίνησαν να πέφτουν κάτι ψιλές...
Κι ενώ τα πνεύματα είχαν οξυνθεί στα μέγιστα ανοίγει η πόρτα του οίκου και μπαίνει ένας άσβερκος (σαν αυτούς που έχει ο Σαββίδης στην φρουρά) και τον αρπάζει με το ένα χέρι.. κάπου εκεί ενώ εγώ καθόμουν ατάραχος καθόλη την διάρκεια του περιστατικού και ενώ έκαναν κάμποσοι συναγωνιστές προσπάθεια να εισέλθουν αλλά μόλις έβλεπαν τί παιζόταν έκαναν αμέσως μεταβολή... σηκώθηκα, ευχαρίστησα σαν κύριος και ενώ ξεμάκραινα η μανούρα είχε χτυπήσει κόκκινο (φωνές, μπουνιές, κλωτσιές) τελικά έμεινα με την απορία μέχρι σήμερα σε τί κατάσταση να βγήκαν οι τύποι απ'το τσαρδί....
** Ζητώ συγγνώμη για το spam.
:hi:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
13
Like
2.368
Πόντοι
496
Καλησπέρα σε όλους, μήπως έχει εντοπιστεί πουθενά η Εύα από το Λιοσίων 73β απόγευμα (και μερικές φορές Φωκαίας) την έψαξα και στα δύο αλλά τίποτε. Ευχαριστώ.
Στο Λιοσίων 73 είναι τώρα με τύπου ράστα κοτσιδάκια!
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Είστε γιατρός κύριε ???

Α ρε Νάσος και Quaresma που σου χρειάζεται να σου πουν δύο λογάκια στο φούρνο και μετά να κερασουν και λίγο από τον Καφέ του ερωτιαρη!!!
Nαι και κανω πολυ σοβαρες επιλογες αναμεσα στο τι μου αρεσει και τι πρεπει .....
Διοτι το κατω κεφαλι και η τεστοστερονη εχει φαει πολυ κοσμο και δινει τροφη στο ανεπαρκες χαμηλου επιπεδου συστημα υγειας .....
Ετσι διαλεγω παντα με κριτιρια καθαριοτητας κλπ κλπ κ μετα την εμφανηση αλλωστε ερχεσαι σε συνουσια με ενα ανθρωποειδες με κασετα τις περισσοτερες φορες
Τωρα αν μου πεις για νοσοκομες νοσηλευτριες πελάτισσες κλπ κατι τετοια σε εκθετουν ανεπανωρθωτα πολλες φορες κ δε ρισκαρεις να γινεις βουκινο .
Τηρεις τους κανονες υγιεινής τα βασικα , που οι περισσοτεροι αγνοούν , η γιατι τοτε δεν υπηρχε σεξουαλικη παιδεια και σε κανει ατρομητο η θαρραλέο η άγνοια που τελικα σκοτώνει .....
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Η ενημέρωση αποτελεί κόσμημα και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται (γι'αυτό κι ενημερώνουμε άλλωστε)
αλλά με την υγεία δεν παίζουμε φίλοι και συνοδοιπόροι. :hi:

Συμφωνώ απόλυτα αγαπητέ φίλε και ορίστε πρόσφατο παράδειγμα πολλών σελίδων
όπου κύλισε ομαλά και χωρίς περίεργες παρεμβάσεις να φρενάρουμε. :confused:
Συγκεκριμένα αναφέρθηκε η Μιλένα, η Βικτώρια που έφυγε (γιατί άραγε; ) το ότι περιέργως σταμάτησαν
οι παρτούζες μεταξύ τους :think: καθώς κι η Κατερίνα από Φωκαίας 9 με κονδυλώματα.
Προέχει λοιπόν η υγεία μας διότι χωρίς υγεία δεν υπάρχει ούτε ενημέρωση. :confused:
Διαβάστε παρακαλώ την συνέχεια, έχει πολλές σελίδες.

Να σημειώσω ότι δεν μπορώ να γνωρίζω τι συνέβη τελικά με τον φίλο που έπεσε θύμα μόλυνσης
αλλά έψαξα και βρήκα ότι το Διδυμου 27 έφαγε επανασφράγιση στις 15/9/2022!!!
Ούτε την ένοχη του γεγονότος μπορώ να γνωρίζω αλλά σίγουρα ανησύχησα για την υγεία μας.
Αυτό με νοιάζει και καλό θα είναι κι εσάς. :hi:
Καλά, δεν το παρατηρήσατε ότι το είχαν σφραγίσει; :new_shocked:γνωρίζει κανείς τον λόγο;
δεν είδα να γράψετε τίποτα. Όλα ωραία θέλετε να τα λέμε εδώ μέσα;;;
εύκολα φαίνονται τα σφραγίσματα στο ίντερνετ. Δείτε και λίγο ουρανό, όχι μόνο μουνί.

screen-04.49.47[31.01.2023].png
να ξερεις οταν ενα μπουρδελο κλεινει για λιγο κ χανονται οι κοπελες κατι τρεχει παντα ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΤΑ και αυτο λογο καταγγελειας .
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Έχουμε κανένα βιντεάκι από μπουρδέλο; Έτσι να γουστάρουμε

Πρόσεχε μην δούμε εσένα σε όλο το internet από κάποια κρυφή κάμερα :2funny:

Όποιος κάθεται και τα κάνει αυτά, πρέπει να είναι μεγάλος μαλάκας για να ανεβάσει από μόνος του στο internet. Άλλο αν τα κρατάει στον υπολογιστή του για τη δική του καύλα και άλλο να κάνει ρεζίλι τον εαυτό του και την πουτάνα. Θυμάμαι πριν χρόνια είχαν διαρρεύσει βίντεο της Αλιόνα...

Μπορεί να βρει τον μπελά του, είδες τι έπαθε ο Στάθης (ο οποίος ήταν και μέλος του παρόντος ιστότοπου).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129
Στο Ιασωνος 1γ η Τατιάνα λείπει με ρεπό,αγνωστο αν θα ειναι αύριο.
Στη θεση της ηταν μια γιαγια Ελενη 60 + την εκανα σε ηλικία που ομως λεει οτι ειναι 35..
Πρόγραμμα τα πάντα εκτος πρωκτικου στα 10 ευρω. Εχει μακρυ ξανθο μαλλι και ειναι αδυνατη προς το σάπιο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.093
Κριτικές
52
Like
17.433
Πόντοι
10.686
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΡΓΥΡΕ MR.ΜΑΛΑΚΑ!

ΚΑΤΑΡΧΑΣ!

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ 2η ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ MR.MALAKAS!

ΑΞΙΟΣ!

ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!:thumbsup:





Λοιπόν,

Στο θέμα μας τώρα!

Τελευταία φορά που την είδα την Αλινα (πριν πολλούς μήνες) σαλοναρισε σαν τσιγγανάκι από το Ζεφύρι!
Λες να είχε κάνει σολαριουμ?:think:

Βέβαια το μπουρδέλο είχε και πολύ χαμηλό φωτισμό!

Πάντως,

6αρακι είναι σε εμφάνιση!

Την έχω πάρει παλιά!
Την ξέρω!
Τυπικό γ@μησι.Ουτε ζέστη, ούτε κρύο.
Κομσι κομσα η φάση!

Και σου ξαναλέω την τελευταία φορά που την είδα όμως σαν χτικιαρικο γυφτάκι ήταν!
Δεν μου άρεσε καθόλου!
Ντε καύλε η φάση!

Περί ορεξεως όμως κολοκυθόπιτα!

:hi:
Μήπως έχει γίνει μπέρδεμα και λέτε για άλλη εργαζόμενη; Κρίμα για το αλληλομπινελίκιασμα δηλαδή ... :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Που ειχα ρωτησει την προηγουμενη εβδομαδα, η τσα2 μου ειχε πει οτι θα δουλευε αυτην την εβδομάδα.
Μαγαζί???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι τρελή μουνάρα όμως ρε πουστη μου.
Ποιά? Μαγαζί?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Φωκαίας 19 κλειστό, είχα στόχο να δω και να δοκιμάσω την Ίνα που δοκίμασε ο Paluki Luk, ανέβηκα στο Φωκαίας 17 πάνω και πήγα σε γνώριμες και σίγουρες επιλογές, Στέλλα /Ειρήνη και... ξερό ψωμί! Έχει η... πουτάνα ένα καυλωτικό και συνάμα σαγηνευτικό βλέμμα που τρελαίνει! Οι υπηρεσίες που μου πρόσφερε ήταν όλα πλην πρωκτικού, το καταευχαριστήθηκα! Δεν παρέλειψε δε να στείλει τους χαιρετισμούς της στον μέγα συναγωνιστή XXX που με συνόδευσε μέχρι το σαλόνι. Μητσάρα, καις καρδιές!!! :hi:
Edit : Ο επόμενος πελάτης έκανε συμφωνία για σαράντα λεπτά με 80€!
Παλινκαλα. Που δεν εκανε για 1 ωρα με 200...η τρομπα παει σύννεφο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Ερωτικό αισθησιακό γαμήσι με Ευα Αγκυρας 12.
Ξανθια skinny μιλφοbarbie περιποιημένη, μαλλι extension, νυχι καυλωτικό κσι ψωλαριουμ παντού στο κορμακι της...
Αργη αβασανιστη πιπα διαρκειας και ιεραποστολικό σε διαφορες παραλλαγες.
Ηδονικό Χύσιμο μετα το χτυπημα της ευγενικής υπηρεσίας και σχολιο απο την Ευα οτι περιμενα το signal για να τελειωσω..
Ελειπε σε νησια για δουλεια οπως μου ειπε οταν τη ρωτησα γιατι χαθηκε....
Τιτανικε ζεις εσυ μας οδηγείς
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα σε όλους, μήπως έχει εντοπιστεί πουθενά η Εύα από το Λιοσίων 73β απόγευμα (και μερικές φορές Φωκαίας) την έψαξα και στα δύο αλλά τίποτε. Ευχαριστώ.
χθες έγραψε ο ΧΧΧ ότι δούλεψε Φώκαιας 13 υπόγειο απόγευμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μεγα γνώστη Σμυρνη, κανα νεωτερο για Ιζαμπελα πρώην Λιοσιων 73 ισόγειο?
οχι, τίποτα
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
355
Πόντοι
21
Δεν είναι κακή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν κάνει ελεύθερο. Μην πιστεύεις την τσατσά

χθες έγραψε ο ΧΧΧ ότι δούλεψε Φώκαιας 13 υπόγειο απόγευμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οχι, τίποτα
Η Σόνια η μιλφ από Φιλιππίδου 11α ξέρουμε που βρίσκεται? ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Conan

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται η Νικόλ από μεγάλου Αλεξάνδρου και τελευταία φορά την είχα πάρει στο πορνομολ πρώτη βάρδια.??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.159
Πόντοι
9.846
Σάρωσε τα όλα μωρη Μπαρμποραρα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom