Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (34 μέλη και 222 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Επίσης να τονίσω πως φεύγοντας, και σε συνέχεια των όσων είπε ο φίλος EvilPlasma περί λατίνων, είδα μία να ανεβαίνει την Κολωνού, πολύ όμορφη.
1,65 λεπτή μελαχροινή με γατίσια μάτια.
Δεν ξέρω αν ήταν της δουλειάς γιατί ήταν και κομψά ντυμένη αλλά Βενεζουελάνα μόνη της στην Κολωνού...
Την κοίταξα μου έριξε και μία ματιά αλλά σκέφτηκα να μην την προσβάλω ρωτώντας "σε ποιό δουλεύεις μανίτσα μου"..
Λατίνες κορυφή, μακάρι να ξαναέρθουν όντως.
τις ξέρεις τις Λατίνες σε Φυλής/Φωκαίας ετσι?
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
Ξέρει κανεις κάτι από φωκαιας 17 κ κάτω;;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
τις ξέρεις τις Λατίνες σε Φυλής/Φωκαίας ετσι?
Χμμ όχι τόσο.. Να πω την αλήθεια είχα πολύ καιρό να πατήσω στην περιοχή, δεν μένω και τόσο κοντά.
Υπάρχει καμμιά καλή φυσική (χωρίς πλαστικές);
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
918
Πόντοι
86
Είχα πάρει πριν από ούτε τέσσερις μήνες στο Κολωνού 32 Α μια Ρουμάνα ο ορισμός της καυλας ψηλή σώματαρα πρόσωπο αρκετά καλό και προσπαθεί να ικανοποιεί τον πελάτη ποια είναι ;Δεν την έχω ξαναπετυχει από τοτε.Επισης πεντακαθαρη της εγλειφα τα ποδια και μου έλεγε γλύψε καλύτερα που να δουλεύει
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Είχα πάρει πριν από ούτε τέσσερις μήνες στο Κολωνού 32 Α μια Ρουμάνα ο ορισμός της καυλας ψηλή σώματαρα πρόσωπο αρκετά καλό και προσπαθεί να ικανοποιεί τον πελάτη ποια είναι ;Δεν την έχω ξαναπετυχει από τοτε
ξανθιά με γυαλάκια?
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Επιστροφή από μετάξι . Πήγα με στόχο τη μαρίνα από το Ιάσωνος 44 σκαλιά αριστερά .είχα Περίπου 10 χρόνια να την πάρω και λέω ας κάνω ένα reunion. Γύφτο Ρουμάνα με ωραίο μελαχρινό μικροκαμωμενο σώμα γεμάτο τατου και ωραίο στήθος . Τυπικό sex με 2 στάσεις και λίγο socializing . Μου αρέσει όταν την παίρνω πισοκωλητο να βλέπω τα tribal tattoos .
6B2D54E5-FD10-42D9-954F-C2BBB2F32492.jpeg
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Στο δεκαρικο και την πέτυχα με την πρώτη την πουτανα στο πρώτο που μπήκα βγηκα με ένα χαμόγελο μετά ..σαν τώρα το θυμάμαι
εκεί που λες πλέον δουλεύουν 1) Λίζα (δεν θεωρώ πως λες αυτήν , είναι ένα γλυκό φρατζολάκι όχι μοντέλο)
2) Βαλέρια με 15 εβρά που ναι είναι μοντέλο στο κορμί και ολίγον έπιπλο στο κρεβάτι, δεν ξέρω ποια είδες για να σε βοηθήσω
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
Στο δεκαρικο και την πέτυχα με την πρώτη την πουτανα στο πρώτο που μπήκα βγηκα με ένα χαμόγελο μετά ..σαν τώρα το θυμάμαι
κοίτα όσο το σκέφτομαι αυτή είναι η Ντάρια από Κολωνού 30α και ναι είναι ακόμα εκεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.082
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 13 αριστερά υπόγειο Νικόλ μελαχρινή κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 δεξια κλειστό.

Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Παολα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Μαρία την παρουσιάζουν ως Γερμανίδα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 κλειστο.

Φωκαιας 25α Λόλα καστανή κοντή μελαμψη λατινα με πολύ ωραίο πρόσωπο κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ και στα δύο μπούτια κ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Συλβια από Φιλιππιδου καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Ντιαννα το κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Αλις κοπέλα ξανθιά ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.082
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φυλής 71α, 71,69α & 69β κλειστά.

Φυλής 67 Έλενα ξανθιά μιλφ με 3αρι σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλης 86β Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό πάρα πολύ ωραίο σώμα ακόμα πιο ωραίο κωλο 2αρι βυζι και Στέλλα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86α Μαρία πιτσιρικά με κάστανο σκούρο μαλλί λεπτό κορμί 3αρι μακρόστενο βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα.Δοκιμάστηκε η πιτσιρικά με μέτριες εντυπώσεις αλλά καμία σχέση με όπως την είχε παρουσιάσει συναγωνιστής εδώ μέσα, θα ακολουθήσει κριτική.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο από παραδίπλα κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος, 74 αριστερά, 74 δεξιά & 72 κλειστά.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια , σώμα με πιασίματακια 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.082
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 136,134β,134α & 134 κλειστα.

Φυλής 109β Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Βικτόρια ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 δεξιά Αφροδίτη μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 αριστερά ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

καλό ξημέρωμα
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Κατεβαίνω να γαμησω την Αλίντα ποιός θέλει να την πάρουμε τρίο;
Όποιος θέλει συνάντηση το φυλής και Φώκαιας 5.35 με 5.50
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
καλησπέρα παίδες έχω μια ερώτηση γιατί είμαι καινούργιος εκτός από φυλής Βικτόρια και μεταξουργείο σε ποια άλλες περιοχές έχει μπουρδελα περιοχές πείτε μ ευχαριστώ

Μπουρδέλα μαζεμένα μπορείς να βρεις Λιοσίων πέραν Μεταξουργείου & Φυλής τύπε μου.
Από κει και πέρα υπάρχουν διάσπαρτα στούντιο σε αρκετές περιοχές της Αττικής.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
συνέχεια live

Φυλής 71α, 71,69α & 69β κλειστά.

Φυλής 67 Έλενα ξανθιά μιλφ με 3αρι σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλης 86β Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό πάρα πολύ ωραίο σώμα ακόμα πιο ωραίο κωλο 2αρι βυζι και Στέλλα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι πιρσινγκ στον αφαλό, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 86α Μαρία πιτσιρικά με κάστανο σκούρο μαλλί λεπτό κορμί 3αρι μακρόστενο βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα.Δοκιμάστηκε η πιτσιρικά με μέτριες εντυπώσεις αλλά καμία σχέση με όπως την είχε παρουσιάσει συναγωνιστής εδώ μέσα, θα ακολουθήσει κριτική.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο από παραδίπλα κανονικό σώμα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος, 74 αριστερά, 74 δεξιά & 72 κλειστά.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια , σώμα με πιασίματακια 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
Τελικά.... πάει το πρωκτικο της Άννας στο Φ59 ε;.... μάθαμε γιατί το έκοψε;;;;; ή είναι προσκερο μέχρι να σφίξουν οι κωλοι πια;;; κρίμα απτά πιο τίμια κωλαρακια.... επίσης είναι μόνο βράδυ;; για να δούμε μήπως κλείσουν πάλι και.... την δούμε εκτός ...
 

Hornytrucker

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Επιστροφή από μετάξι . Πήγα με στόχο τη μαρίνα από το Ιάσωνος 44 σκαλιά αριστερά .είχα Περίπου 10 χρόνια να την πάρω και λέω ας κάνω ένα reunion. Γύφτο Ρουμάνα με ωραίο μελαχρινό μικροκαμωμενο σώμα γεμάτο τατου και ωραίο στήθος . Τυπικό sex με 2 στάσεις και λίγο socializing . Μου αρέσει όταν την παίρνω πισοκωλητο να βλέπω τα tribal tattoos

Επιστροφή από μετάξι . Πήγα με στόχο τη μαρίνα από το Ιάσωνος 44 σκαλιά αριστερά .είχα Περίπου 10 χρόνια να την πάρω και λέω ας κάνω ένα reunion. Γύφτο Ρουμάνα με ωραίο μελαχρινό μικροκαμωμενο σώμα γεμάτο τ

Επιστροφή από μετάξι . Πήγα με στόχο τη μαρίνα από το Ιάσωνος 44 σκαλιά αριστερά .είχα Περίπου 10 χρόνια να την πάρω και λέω ας κάνω ένα reunion. Γύφτο Ρουμάνα με ωραίο μελαχρινό μικροκαμωμενο σώμα γεμάτο τατου και ωραίο στήθος . Τυπικό sex με 2 στάσεις και λίγο socializing . Μου αρέσει όταν την παίρνω πισοκωλητο να βλέπω τα tribal tattoos .
6B2D54E5-FD10-42D9-954F-C2BBB2F32492.jpeg
Η πρώτη που πήρα κααααποτε. ;) Σ' ωραίος. Έχω να κάνω τσάρκα γενικά πολύ καιρό.. θέλω να πάω να θυμηθώ τα παλιά και το Μαρινάκι θα ήταν ιδανικό...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom