Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (7 μέλη και 66 επισκέπτες)

Trivela King

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Φώκαιας 25 κάτω Μανταλινα Ρουμάνα ελεύθερο στοματικό

Φώκαιας 25 πάνω Αλεξάνδρα Ρωσίδα ελεύθερο στοματικό

Φώκαιας 19 Όλγα τούμπανο βυζάρες

Φώκαιας 17 πάνω Βαλέρια με απλό
Μακριά από Μανταλινα μόνο για καυλαντα στο σαλόνι κάνει. Κλέβει δίχως αύριο σε στάσεις και χρόνο
 

Trivela King

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Λέω να κατέβω προς φυλής, έχετε να προτείνετε κατι ; Μικρή και ωραίο σωματάκι
Φυλής 66 δ μία μαυρουλα με ωραίο μπιμπελό σώμα και παιχνιδιαρα στο σαλόνι. Μέσα δεν ξέρω τι κάνει δεν ψάχνω τέτοιου τύπου γυναίκες...
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Τσάρκα πριν καμιά ώρα σε Φυλής, Φωκαίας και λίγο Μετάξι. Δεν είδα κάτι της προκοπής:zzzzz:
Κατέληξα Δ22 στην Ειρήνη:assshake:
Σήμερα οι επενδυτές κοιμόντουσαν ή σαβουρώνανε στις ταβέρνες και έτσι δεν είχε πολύ κόσμο:sopase:
Υπηρεσία η γνωστή μελαχρινή που δούλευε με τη Στέλλα και στο Κολωνού 48.
Πήδηξα όμορφα και ωραία για κανένα 25λεπτο. Η Ειρήνη παραμένει σταθερά πολύ καλή και ευχάριστη :fuck2:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.955
Πόντοι
13.626
Εγώ τα ξέρω αυτά ρε Μήτσο. Είπαμε στο παρελθόν έχουν αναφερθεί δυο τρεις συναγωνιστές. Απλά έχω καλή μνήμη. Δε γράφω μαλακίες με ακα γαμησια αν δεν ισχύουν.
:confused::confused::confused:
Κάτσε λίγο γιατί το έχασα...
Εννοείς μάλλον ότι έχουν αναφερθεί 2000-3000 συναγωνιστές.
Ίσως είναι από τις κοπέλες που έχει χυθεί το περισσότερο μελάνι εδώ μέσα.

Και θερμή παράκληση.
Είναι δημόσιο φόρουμ, διαβάζουν και παιδιά.
Μη γράφουμε τέτοια σχόλια.
:hi:
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
312
Πόντοι
21
Τσάρκα πριν καμιά ώρα σε Φυλής, Φωκαίας και λίγο Μετάξι. Δεν είδα κάτι της προκοπής:zzzzz:
Κατέληξα Δ22 στην Ειρήνη:assshake:
Σήμερα οι επενδυτές κοιμόντουσαν ή σαβουρώνανε στις ταβέρνες και έτσι δεν είχε πολύ κόσμο:sopase:
Υπηρεσία η γνωστή μελαχρινή που δούλευε με τη Στέλλα και στο Κολωνού 48.
Πήδηξα όμορφα και ωραία για κανένα 25λεπτο. Η Ειρήνη παραμένει σταθερά πολύ καλή και ευχάριστη :fuck2:
25 λεπτό με 20ρικο;
 

Trivela King

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
Το απόγευμα παίζει καμία βυζαρου over 3 στήθος με αξιοπρεπείς πίπα; Βασικά παίζει καμία με αξιοπρεπείς πίπα πριν τα 40;
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Ναι με 20€. Αλλά δεν είναι στάνταρ τακτική. Έτυχε σήμερα σαλόνι και δωμάτια να είναι άδεια και με τη σημερινή υπηρεσία να έχουμε φιλίες από την Κολωνού.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Ρε παιδες να ρωτησω, εχθες Σαββατο κατα τις 00:30 πετυχα μετα απο πολυ καιρο στο Ιασωνος 19 πανω και τελικα περασα δωματιο με την Μελαχρινη Μολδαβεζα Λιζα ή οποια κατα καιρους ειναι και στο Ιασωνος 36 απογευμα (και θα ακολουθησει κριτικη καποια στιγμη)... το ερωτημα μου ειναι για οσους την εχουν παρει, εχετε παρατηρησει μετα το γαμησι κυριως οταν ειναι ορθια και ντυνεται η περιοχη ακριβως επανω απο τα βυζια της και μεχρι το υψος των ωμων, φαινονται ολες οι φλεβες της μιλαμε ολη περιοχη ειναι καλυμενη απο ενα μπλε δικτυο φλεβων, μοιαζει περιπου οπως σε μερικες γυναικες στις γαμπες τους οπου εχουν σπασει τα αγγεια και ειναι καλυμμενες με μπλε φλεβες, δεν ηξερα οτι μπορει να συμβαινει και τοσο ψηλα αυτο...ειναι λιγακι αβολο το θεαμα....το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.132
Κριτικές
16
Like
13.966
Πόντοι
3.246

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
935
Πόντοι
361
Ρε παιδες να ρωτησω, εχθες Σαββατο κατα τις 00:30 πετυχα μετα απο πολυ καιρο στο Ιασωνος 19 πανω και τελικα περασα δωματιο με την Μελαχρινη Μολδαβεζα Λιζα ή οποια κατα καιρους ειναι και στο Ιασωνος 36 απογευμα (και θα ακολουθησει κριτικη καποια στιγμη)... το ερωτημα μου ειναι για οσους την εχουν παρει, εχετε παρατηρησει μετα το γαμησι κυριως οταν ειναι ορθια και ντυνεται η περιοχη ακριβως επανω απο τα βυζια της και μεχρι το υψος των ωμων, φαινονται ολες οι φλεβες της μιλαμε ολη περιοχη ειναι καλυμενη απο ενα μπλε δικτυο φλεβων, μοιαζει περιπου οπως σε μερικες γυναικες στις γαμπες τους οπου εχουν σπασει τα αγγεια και ειναι καλυμμενες με μπλε φλεβες, δεν ηξερα οτι μπορει να συμβαινει και τοσο ψηλα αυτο...ειναι λιγακι αβολο το θεαμα....το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?
Μήπως το δωμάτιο είχε αυτή την μπλε λάμπα? Την συναντούσα παλιά στους οίκους και με έκανε να φωσφωριζω
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Μήπως το δωμάτιο είχε αυτή την μπλε λάμπα? Την συναντούσα παλιά στους οίκους και με έκανε να φωσφωριζω
οχι δεν ηταν μπλε η λαμπα σιγουρα...τελος παντων
 

nikleon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Πολύ καλή σε αυτό η Φωτεινή, αλλά... πάντα φουλ δωμάτια, έχετε αφήσει και διάφοροι υπονοούμενα πως κάνει ακαπέλα τα πάντα, την φοβάμαι προσωπικά πλέον.
Πιαδια εχω 20 Χρόνια να παω σε μπουρδελο πια μου προτεινεται? Την Φωτεινη? που και ποτε?
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
96
Κριτικές
26
Like
2.524
Πόντοι
2.590
Ρε παιδες να ρωτησω, εχθες Σαββατο κατα τις 00:30 πετυχα μετα απο πολυ καιρο στο Ιασωνος 19 πανω και τελικα περασα δωματιο με την Μελαχρινη Μολδαβεζα Λιζα ή οποια κατα καιρους ειναι και στο Ιασωνος 36 απογευμα (και θα ακολουθησει κριτικη καποια στιγμη)... το ερωτημα μου ειναι για οσους την εχουν παρει, εχετε παρατηρησει μετα το γαμησι κυριως οταν ειναι ορθια και ντυνεται η περιοχη ακριβως επανω απο τα βυζια της και μεχρι το υψος των ωμων, φαινονται ολες οι φλεβες της μιλαμε ολη περιοχη ειναι καλυμενη απο ενα μπλε δικτυο φλεβων, μοιαζει περιπου οπως σε μερικες γυναικες στις γαμπες τους οπου εχουν σπασει τα αγγεια και ειναι καλυμμενες με μπλε φλεβες, δεν ηξερα οτι μπορει να συμβαινει και τοσο ψηλα αυτο...ειναι λιγακι αβολο το θεαμα....το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?
Το έχω προσέξει! Βαριάς μορφής ευρυαγγεία λογικά, αλλά δεν είμαι γιατρός. Αφού σου σηκώθηκε, πάλι καλά...
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Το έχω προσέξει! Βαριάς μορφής ευρυαγγεία λογικά, αλλά δεν είμαι γιατρός. Αφού σου σηκώθηκε, πάλι καλά...
Εεεε μα ναι οντως....κριμα παντως γιατι η Λιζα ειναι ομορφη κοπελα...παντως οταν σαλοναρει και οταν μπαινει στο δωματιο στην αρχη δεν φαινεται αυτο....μετα το γαμησι το εχω προσεξει...ισως παιζει ρολο και η βαρυτητα για οσο ειναι ιεραποστολικα ή στα τεσσερα, μαλλον προκαλειται καποια πιεση στα αγγεια της και οταν σηκωνεται να ντυθει δειχνει λες και ειναι ο σπιντερμαν....φυσικα εγω κανω πως δεν το προσεχω για μην αισθανθει ασχημα και η κοπελα...
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
149
Πόντοι
0
Ρε παιδες να ρωτησω, εχθες Σαββατο κατα τις 00:30 πετυχα μετα απο πολυ καιρο στο Ιασωνος 19 πανω και τελικα περασα δωματιο με την Μελαχρινη Μολδαβεζα Λιζα ή οποια κατα καιρους ειναι και στο Ιασωνος 36 απογευμα (και θα ακολουθησει κριτικη καποια στιγμη)... το ερωτημα μου ειναι για οσους την εχουν παρει, εχετε παρατηρησει μετα το γαμησι κυριως οταν ειναι ορθια και ντυνεται η περιοχη ακριβως επανω απο τα βυζια της και μεχρι το υψος των ωμων, φαινονται ολες οι φλεβες της μιλαμε ολη περιοχη ειναι καλυμενη απο ενα μπλε δικτυο φλεβων, μοιαζει περιπου οπως σε μερικες γυναικες στις γαμπες τους οπου εχουν σπασει τα αγγεια και ειναι καλυμμενες με μπλε φλεβες, δεν ηξερα οτι μπορει να συμβαινει και τοσο ψηλα αυτο...ειναι λιγακι αβολο το θεαμα....το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?
Φιλε η λινα η μουναρα η μολδαβη που εχει εμφανιστεί μήπως ήταν στο πανω?
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
9.964
Πόντοι
3.436
Φιλε η λινα η μουναρα η μολδαβη που εχει εμφανιστεί μήπως ήταν στο πανω?
Ε να ηταν στο πανω πριν μερικους μηνες... δουλεψε κανα διμηνο και απο τοτε αντε γεια...μαλλον εγινε call girl...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Xasths

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.278
Πόντοι
10.336
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom