Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (33 μέλη και 270 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
fuckeli για μια φορα αξιζει το κοπο,παραπανω με τιποτα...τουλαχιστον δεν
ειναι ξεχειλωμενη (ακομα) και καταλαβαινεις και κατι τις στη πραξη...θα ελεγα
η δειησδυση ειναι μαλλον δυσκολη,παραξενο αλλα ετσι ειναι...
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...θα ελεγα η δειησδυση ειναι μαλλον δυσκολη, παραξενο αλλα ετσι ειναι...

Καθόλου παράξενο, συνάδελφε:

Συναντάται σε όλα τα τραβέλια όταν ο χειρούργος που τους κάνει την αναστροφή "σφίγγει" την κατασκευή του κόλπου (από το δέρμα των όρχεων) περισσότερο από το κανονικό, και αυτό σε συνδυασμό με την παντελή έλλειξη λίπανσης δίνει στον αδαή την εντύπωση "σφιχτού" ή "όχι ξεχυλωμένου" αιδοίου...

Απο μπρος παρθένα, κι απο πίσω μπαίνουν τρένα, όπως καταλαβαίνεις.

Δε την ξέρω τη συγκεκριμένη, αλλά αυτά έχω πληροφορηθεί για το θέμα "σφιχτό" ή "όχι σφιχτό".

Είστε σίγουροι ρε ότι η εν λόγω είναι γεννημένη έτσι, η ΜΠΟΡΕΙ να παίζει και ΤΟ ΑΛΛΟ?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ρε τυπε τι λες...γυναικα ειναι,βεβαια γλυφομουνι δεν της εχω κανει για να ειμαι 100% σιγουρος...
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Ναι ναι γυναικα.Το ξέρω κι εγω.Ητανε κοντοκληρουχα μου στο στρατό.Η...Κώστα,όπως λεμε κομπόστα
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια ξερει κανεις ποια κοπελα ειναι το απογευμα στο φυλης 71 κατω;
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
παιδια ξερει κανεις ποια κοπελα ειναι το απογευμα στο φυλης 71 κατω;
νομιζω οτι ειναι η Ιονελα...μελαμψη αδυνατη με τατου πανω απο τον λοκο...ξανθοκαστανο βαμενο μαλλι...γνωστη απο Φυλής 67...ηταν την παρασκευη που εκανα τελευταια βολτα στην φυλης.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Όσοι ρωτάνε για την Άννα (εκπρόσωπος τύπου ανέλαβα... lol)
Δουλεύει προς το παρόν Ιάσωνος 1Β, δεξιά (καλό κουράγιο με τις σκάλες).
Η τιμή είναι στα στάνταρ τις περιοχής στα € 15.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καμία καλή πρόταση για απόγευμα στη Φυλής;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εύχομαι να ανοίξουν όλα τα κλειστά επαγγέλματα και το πρώτο από αυτά που θα ανοίξουν να είναι τα πουτανάδικα πολυτελείας....μόνο έτσι θα μπορέσουμε νε γαμήσουμε αξιόλογα τεμάχια όπως οι υπόλοιποι ευρωπέη.Άμα δεν το έχετε πάρει χαμπάρι μόνο εμείς εδώ γαμάμε τριτοτέταρτες με κόστος τιτανομέγιστης ταναπού του FKK!!!!!και μάλιστα στις περισσότερες περιπτώσεις σε παλιά διαμερίσματα ή ακόμη χειρότερα σε σπίτια επιπέδου φυλής,διδύμου,αχαρνών κλπ....Άμα έρθουν οι γερμανοί όση φτωχεια και αν υπάρχει όλες οι οικονομίες μας θα πηγαίνουν εκεί.Προς το παρόν αποταμίευση διότι στα εδώ πουτανάδικα δεν αξίζει ούτε απέξω να περνάς(εννοείται με κάποιες λίγες εξαιρεσεις..)
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εύχομαι να ανοίξουν όλα τα κλειστά επαγγέλματα και το πρώτο από αυτά που θα ανοίξουν να είναι τα πουτανάδικα πολυτελείας....μόνο έτσι θα μπορέσουμε νε γαμήσουμε αξιόλογα τεμάχια όπως οι υπόλοιποι ευρωπέη.Άμα δεν το έχετε πάρει χαμπάρι μόνο εμείς εδώ γαμάμε τριτοτέταρτες με κόστος τιτανομέγιστης ταναπού του FKK!!!!!και μάλιστα στις περισσότερες περιπτώσεις σε παλιά διαμερίσματα ή ακόμη χειρότερα σε σπίτια επιπέδου φυλής,διδύμου,αχαρνών κλπ....Άμα έρθουν οι γερμανοί όση φτωχεια και αν υπάρχει όλες οι οικονομίες μας θα πηγαίνουν εκεί.Προς το παρόν αποταμίευση διότι στα εδώ πουτανάδικα δεν αξίζει ούτε απέξω να περνάς(εννοείται με κάποιες λίγες εξαιρεσεις..)
σωστος :rockon: :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εύχομαι να ανοίξουν όλα τα κλειστά επαγγέλματα και το πρώτο από αυτά που θα ανοίξουν να είναι τα πουτανάδικα πολυτελείας....μόνο έτσι θα μπορέσουμε νε γαμήσουμε αξιόλογα τεμάχια όπως οι υπόλοιποι ευρωπέη.Άμα δεν το έχετε πάρει χαμπάρι μόνο εμείς εδώ γαμάμε τριτοτέταρτες με κόστος τιτανομέγιστης ταναπού του FKK!!!!!και μάλιστα στις περισσότερες περιπτώσεις σε παλιά διαμερίσματα ή ακόμη χειρότερα σε σπίτια επιπέδου φυλής,διδύμου,αχαρνών κλπ....Άμα έρθουν οι γερμανοί όση φτωχεια και αν υπάρχει όλες οι οικονομίες μας θα πηγαίνουν εκεί.Προς το παρόν αποταμίευση διότι στα εδώ πουτανάδικα δεν αξίζει ούτε απέξω να περνάς(εννοείται με κάποιες λίγες εξαιρεσεις..)
είσαι σε λάθος θρεντ όμως.. :s&m_1:  :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Eτεροχρονισμένη ενημέρωση λόγω προβλημάτων του bourdela.tv όλο το απόγευμα.
Πέμπτη 22/4/2010-Πρωί:
Διδύμου 8 κάτω-Μελίνα από Τροφωνίου 11 άνω.Ξανθιά όμορφη ώριμη γυναίκα με κωλάρα.
Φώκαιας 24-Μελαχροινή αδιάφορη με ευρεία περιφέρεια και μηρούς.Χωρίς εξτρά.
Φώκαιας 19-Ζωζώ Σαπουντζάκη+ Μπεάτα Ασημακοπούλου.Σταθερά εκεί.
Φώκαιας 17 κάτω-Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε στου Δημουλά στον πύργο...Χαμηλός φωτισμός για να μην φαίνεται η κοπέλα.Μελαχροινή σκουρόχρωμη αδιάφορη με ακάποτο.

Φυλής 59 άνω-Μελαχροινή κανονικού πάχους, καινούργια Ρουμάνα κατά την υπηρεσία.Όχι η Σορίνα η κάπως έτσι-όπως την λένε.
Φυλής 80-Μαριάννα η Βουλγάρα βυζαρού από Φ136.Κρίμα τα τσιμπουκόχειλα...
Φυλής 65 άνω-Ζωή από Φ59 άνω.Λεπτή ώριμη χαριτωμένη παρουσία με ογκώδη μαλλιά.
Φυλής 65 κάτω-Κλειστό

Φυλής 84 2ος όροφος-Λάουρα είπε.Μελαχροινή σκουρόχρωμη ωραία λεπτή κοπέλα.Η Ίρις πρέπει να είναι.Ακάποτο πλέον στα 20 ευρώ.Κακομοίρα κοπέλα!

Φυλής 86 άνω-Τζούλια.Ωραία έκφυλη ξανθιά από Φ84 1ος.
Φυλής 109 άνω-Καινούργια παρουσία κατά τον υπηρέτη.Μελαχροινή λεπτή με μικρό βυζί και κωλάρα.Διερευνητέα περίπτωση.
Φυλής 109 κάτω-Αλίνα από Φώκαιας 24.Χαριτωμένο κορίτσι με κακές υπηρεσίες.
Φυλής 134 1ος-Ντενίσα είπε η υπηρεσία.Μάλλον το ΙΚΕΑ.
Φυλής 136-Μιχαέλα η βυζαρού από Φ109 κάτω και Φ80.Σταθερή αξία.Κατάθεση εκ του ασφαλούς.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Εντάξει υπάρχουν  πιο έμπειροι ανταποκριτές από μένα (βλέπε jockerx, amadeus κ.α.), άλλωστε μπες βγες δεν τις θυμάμαι και όλες όπως οι συνάδελφοι...
Απλά δυο πράγματα που μου έκαναν εντύπωση στην προχθεσινή περιπολία Φυλής-Διδύμου και περιξ..
1ον Ελλης 3 : η ευγενική παρουσίαση του προγράμματος από την ίδια την κοπέλα, την Αντζελα, η οποία μάλιστα μου είπε "μπορώ να δω το χαμόγελο σου αφού μου λες καλημέρα" και όντως με έκανε να χαμογελάσω
2ον Φυλής 71Β : η μουνάρα τσατσα (κάπου είχε αναφερθεί σε κάποιο thread γι'αυτήν) και η υπερμουνάρα κοπέλα με τέλειο μαύρισμα
3ον Διδύμου 18Α : η χιλιοειπωμένη τέλεια συμπεριφορά-υπηρεσίες της Αντριάννας, η οποία κάνει τα πόδια σου να τρέμουν και τη διάθεση σου ανάλαφρη (και προτιμήθηκε τελικά, γιατί καλύτερα στα ρηχά και στα σίγουρα, παρά στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η αντζελα ειναι μια γυφτισσα λιγο παχουλη που δινει και κουλουρι τυπε?
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Ξέρει κανένας αν δουλεύει τώρα η Αντριάνα στη Διδύμου; Και μέχρι τι ώρα;
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Κανενας δεν ξερει αν δουλεύει η Αντριάνα;  >:(
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Περγάμου 1 η Ντενίζα
Φυλής 200 η Κατερινάρα
Φυλής 134 κάτω η Στεφανία
Φυλής 134 μέση η Δώρα
Φυλής 134 πάνω Ντενίσα το ξανθό καρέ κομοδίνο
Φυλής 109κάτω η Αλίνα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom