Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (7 μέλη και 76 επισκέπτες)

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465
Εγώ δεν την ξέρω καν αυτή τη Φωτεινή.Ούτε καν σε ποιο σπίτι δουλεύει.
Να την πάρεις είναι μια μελαχρινή ψηλή (1.78)μιλφαρα με καλές υπηρεσίες, ξεκίνησε το 2016 στο Ιουλιανού 71 αρχικά και μετά έπαιζε διπλοβαρδιες εναλλάξ εκεί και στο αδελφό Διδυμου 27 ,αφού έλειπε για κάνα χρόνο επανήλθε στο Διδυμου 27 όπου δούλεψε μέχρι τα τέλη Αυγούστου του 2022,στη συνέχεια από το Σεπτέμβριο του 2022 άρχισε να εμφανίζεται στο Φυλής 109β ,από αρχές Ιουλίου εμφανίζεται στο Διδύμου 22 ισόγειο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1.254
Like
197.490
Πόντοι
45.465

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
414
Πόντοι
20
Πριν κάποιες μέρες δοκίμασα την Μαρία από το πορνομολ Ιάσονος 39. Ειναι όπως μπαίνεις στο πρώτο αριστερά το ισόγειο. Δουλεύει συνήθως πρωινή βάρδια και μερικές φορές ανάλογα την κούραση κάθεται μέχρι τις 19.00.

Μαυρούλα απο Νιγηρία και έχει αρκετά χρόνια εδώ. Πολύ τίμια και ευχάριστη γυναίκα με στόχο να ικανοποιήσει τον πελάτη. Εντύπωση μου έκανε πόσο ευγενική και πρόθυμη ήταν. Στοματικό με προφύλαξη εξαιρετικό και δυο στάσεις, cow που ανέβηκε με τις πατούσες στο κρεβάτι και doggy με φοβερό στήσιμο. Προτείνεται.

Επίσης, τσάτσος ειναι αυτός που ήταν Αλκιβιάδου 16 πέρυσι γύρω στο Πάσχα με την Μαρίνα/Αλίνα (τατου φτερα), και είναι κομπλέ με χρόνο ο συγκεκριμένος. Επί την ευκαιρία αν κάποιος γνωρίζει αν αυτή η Μαρίνα συνεχίζει να εργάζεται, στείλτε μου dm ή γράψτε το εδώ.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Να την πάρεις είναι μια μελαχρινή ψηλή (1.78)μιλφαρα με καλές υπηρεσίες, ξεκίνησε το 2016 στο Ιουλιανού 71 αρχικά και μετά έπαιζε διπλοβαρδιες εναλλάξ εκεί και στο αδελφό Διδυμου 27 ,αφού έλειπε για κάνα χρόνο επανήλθε στο Διδυμου 27 όπου δούλεψε μέχρι τα τέλη Αυγούστου του 2022,στη συνέχεια από το Σεπτέμβριο του 2022 άρχισε να εμφανίζεται στο Φυλής 109β ,από αρχές Ιουλίου εμφανίζεται στο Διδύμου 22 ισόγειο.

Τις τελευταίες 15 μέρες αγνοείται η τύχη της.
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
64
Like
104
Πόντοι
0
Καλην εσπερα.

Φυλής 71Α: Ναταλία μοντελέ εμφάνιση μελαχρινή απλό προγραμμα.

Φυλής 71Β: Αντωνελα και Σαλελ, λατινοκατασταση ακα πιπα.

Φυλής 69Β: Λάνα ξανθιά Ρωσίδα καλουλα ακα πιπετο.

Φυλής 67: Ηλέκτρα ακα πιπετο τελειωτικό στόμα ανακοινώθηκε. Γκροβερ γιοκ!

Φυλής 65 κάτω: Μπιουτι και Τζουλια, ωραίο καβλακι. Ακα πιπετο και οι δυο. Βγηκε κι ένα παλικαρι παραπληγικο από τη Μπιουτι. Οχι δεν έγινε παραπληγικος απο τη Μπιουτι. Λειτουργημα κυριοι. Μπορεί να είναι σουμο αλλά είναι άρτια στις υπηρεσίες της η καριόλα.

Φυλής 65 άνω: Χριστινα "Τσέχα"
(τ'αρχιδια της τα δυό που είναι και Τσέχα...).

Ακριβώς απέναντι το αριστερο: Αναστασία ωραίο μωρό Λατινακι ακα πιπετο.

Φυλής 84Α: Άννα Μαρια πετιτ ακα πιπετο.

Φυλής 61 υπογειο: Σολ ξανθιά εντυπωσιακή μακρομαλλουσα κατσαρομαλα.

Φυλής 59 πανω: Πατριτσια λατινομαυρουλα όρεξη.

Φυλής 66Α: Αλεξάνδρα αδυνατη η κλασσική μελαχρινή μόνιμη παρουσια. Ομορφη η καριόλα και αβαφη που ήταν.

Φυλής 66Δ: Νικη ξανθουλα χοντρουλα γλυκουλα αξιαγαμητουλα (αν και +15 κιλα).

Φωκαιας 13 δεξι: Μαρία γυαλιά.

Φωκαιας 17 ισογα: Μιχαελα.

Φωκαιας 13 υπογα: Ευα
Μπορείς να μ πεις ώρα που είδες τν μπιουτι ; Για να ξέρω να πάω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να την πάρεις είναι μια μελαχρινή ψηλή (1.78)μιλφαρα με καλές υπηρεσίες, ξεκίνησε το 2016 στο Ιουλιανού 71 αρχικά και μετά έπαιζε διπλοβαρδιες εναλλάξ εκεί και στο αδελφό Διδυμου 27 ,αφού έλειπε για κάνα χρόνο επανήλθε στο Διδυμου 27 όπου δούλεψε μέχρι τα τέλη Αυγούστου του 2022,στη συνέχεια από το Σεπτέμβριο του 2022 άρχισε να εμφανίζεται στο Φυλής 109β ,από αρχές Ιουλίου εμφανίζεται στο Διδύμου 22 ισόγειο.
Ξέρεις ώρες τς ψηλής ν πάμε ;
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
1
Like
632
Πόντοι
81
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Καλην εσπερα.

Φυλής 71Α: Ναταλία μοντελέ εμφάνιση μελαχρινή απλό προγραμμα.

Φυλής 71Β: Αντωνελα και Σαλελ, λατινοκατασταση ακα πιπα.

Φυλής 69Β: Λάνα ξανθιά Ρωσίδα καλουλα ακα πιπετο.

Φυλής 67: Ηλέκτρα ακα πιπετο τελειωτικό στόμα ανακοινώθηκε. Γκροβερ γιοκ!

Φυλής 65 κάτω: Μπιουτι και Τζουλια, ωραίο καβλακι. Ακα πιπετο και οι δυο. Βγηκε κι ένα παλικαρι παραπληγικο από τη Μπιουτι. Οχι δεν έγινε παραπληγικος απο τη Μπιουτι. Λειτουργημα κυριοι. Μπορεί να είναι σουμο αλλά είναι άρτια στις υπηρεσίες της η καριόλα.

Φυλής 65 άνω: Χριστινα "Τσέχα"
(τ'αρχιδια της τα δυό που είναι και Τσέχα...).

Ακριβώς απέναντι το αριστερο: Αναστασία ωραίο μωρό Λατινακι ακα πιπετο.

Φυλής 84Α: Άννα Μαρια πετιτ ακα πιπετο.

Φυλής 61 υπογειο: Σολ ξανθιά εντυπωσιακή μακρομαλλουσα κατσαρομαλα.

Φυλής 59 πανω: Πατριτσια λατινομαυρουλα όρεξη.

Φυλής 66Α: Αλεξάνδρα αδυνατη η κλασσική μελαχρινή μόνιμη παρουσια. Ομορφη η καριόλα και αβαφη που ήταν.

Φυλής 66Δ: Νικη ξανθουλα χοντρουλα γλυκουλα αξιαγαμητουλα (αν και +15 κιλα).

Φωκαιας 13 δεξι: Μαρία γυαλιά.

Φωκαιας 17 ισογα: Μιχαελα.

Φωκαιας 13 υπογα: Ευα
Η Ναταλία στο φυλής 71Α ειναι η Ναταλία που δούλευε στο Φώκαιας 17Α ?ξαναγύρισε?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
917
Κριτικές
52
Like
16.908
Πόντοι
9.426
Λιοσίων δουλεύουν,πήγα την Κυριακή 73Β και την προηγούμενη Τρίτη 73Α και έχουν 1-2 δωμάτια με διαθέσιμα ντους.
Μην παραπληροφορούμε πλιζ
Οκ μας συγχωρείτε για την παραπληροφόρηση...

Από τα έξι δωμάτια των οίκων δουλεύει ένα ντουζ...
Και μετά βέβαια σκουπίζεσαι στην κουρτίνα του δωματίου σαν τον @DmtrsxXx !!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
917
Κριτικές
52
Like
16.908
Πόντοι
9.426

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Οκ μας συγχωρείτε για την παραπληροφόρηση...

Από τα έξι δωμάτια των οίκων δουλεύει ένα ντουζ...
Και μετά βέβαια σκουπίζεσαι στην κουρτίνα του δωματίου σαν τον @DmtrsxXx !!!
Ρε φίλε δουλεύει δίνουν και σφραγισμένη πετσέτα, ποιος καλοθελητής σου είπε το αντίθετο εσένα? Έχουμε γράψει ιστορία εκει.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
340
Πόντοι
21
Δεν φτάνει που ενημερώνει ,θες να πεις την εξυπνάδα σου. Θα μπορούσε να πηγαίνει για πάρτη του και να μην γράφει τίποτα. Να δω τότε τι θα λέγατε. Μερικοί κάθονται σπίτι τους και περιμένουν το μουνί στο πιάτο. Ποια δουλεύει Διδύμου, Ποια δίνει κώλο, πότε πάει η Βικτώρια πότε η Τάνια τι το ένα τι το άλλο. Δεν πάει έτσι η δουλειά
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ το μήνυμα γιατί μου το διαγράψατε θιχτήκατε επειδή είπα την αλήθεια; Άμα βρεις μήνυμα μου που ροταω κάθε μέρα λες και είμαι κανα αρωστακι σε παραδέχομαι!! Να έχω ρωτήσει 2 φορές μαξ!! Και αυτό για την ενημέρωση μου είχε πει το παλικάρι εγώ δεν έχω κάνει δευτερο σπίτι τα μπουρδελα και κάθε μέρα ανεβάζει πιες είναι και που..εε μην μας κοροϊδεύει αφού εκεί είναι όλοι μέρα ζωή και γυναίκα δεν θα έχει!! Και τα μηνύματα που δεν τον συμφέρουν επειδή κεω αλήθειες δεν χρειάζεται να τα σβήνει κουβέντα κάνουμε..γελάω…
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
31
Like
26.648
Πόντοι
7.046
Είσαι απόλυτα σίγουρος για το ελεύθερο?
Μέχρι προχθές ανακοίνωνε απλό πρόγραμμα.
Έτσι είπε η τσα. Κι εμένα μου φάνηκε παραξενο. Ή έκανε λάθος η τσα ή είχε ανάδουλειές το μαγαζί ή το προγραμμα το ανακοινώνει ανάλογα το πως βλέπει τον πελατη. Ημουν μόνος στο μαγαζι. Δεν ξέρω τι να πω. Ασε που εγώ προσωπικα πιστευω οτι ανακοινωνει ακα πιπετο στο σαλόνι και οι κοπελες μέσα κάνουν νορμαλ. Πρώτη φορά θα είναι; Την ώρα που περασα παντως είχε δυο τρία άτομα σε όλο το στενό. Άδειοι οι οίκοι.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
340
Πόντοι
21
@n.smirni76 άμα πιστεύεις πτι σε πρόσβαλα στειλε μου προσωπικό μήνυμα δεν χρειάζεται να στέλνεις στον αντιμ να σβήνει τα μηνύματα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
31
Like
26.648
Πόντοι
7.046

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
31
Like
26.648
Πόντοι
7.046
Να την πάρεις είναι μια μελαχρινή ψηλή (1.78)μιλφαρα με καλές υπηρεσίες, ξεκίνησε το 2016 στο Ιουλιανού 71 αρχικά και μετά έπαιζε διπλοβαρδιες εναλλάξ εκεί και στο αδελφό Διδυμου 27 ,αφού έλειπε για κάνα χρόνο επανήλθε στο Διδυμου 27 όπου δούλεψε μέχρι τα τέλη Αυγούστου του 2022,στη συνέχεια από το Σεπτέμβριο του 2022 άρχισε να εμφανίζεται στο Φυλής 109β ,από αρχές Ιουλίου εμφανίζεται στο Διδύμου 22 ισόγειο.
Ω ρε πουστη Σμύρνη, μερικές φορές με αφήνεις με το στόμα ανοιχτό!
 

Συνημμένα

  • liksiarxos_1_0.jpg
    liksiarxos_1_0.jpg
    128,2 KB · Εμφανίσεις: 33

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
69
Like
318
Πόντοι
20
Καλημέρα συναγωνιστές.. σε πιο οίκο πάμε για να δώσουμε κατάποση!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
31
Like
26.648
Πόντοι
7.046
Καλημέρα συναγωνιστές.. σε πιο οίκο πάμε για να δώσουμε κατάποση!!
Τελειωτικό στόμα ένα 15% σε όλους τους οίκους. Κατάποση παντως δεν ανακοινώνεται από καμια υπηρεσία. Είναι όπως κάτσει στην κάθε θειά. Και ναι αυτές που κάνουν τελειωτικό στο στόμα είναι από 40 και άνω γι' αυτό τις λέω θείτσες. Εκτός της Ελένης Διδυμου "Τα κανω όλα ΟΛΑ" που είναι κάτω των 25.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom