Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (23 μέλη και 234 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
Μελαχρινή λίγο σπαστό μαλλί, με τατού στο αριστερό μπράτσο, άσπρούλα όπως είπες, με ένα σκυλάκι μικρό φουντωτό ; Ρίτα μουνάρα ,έτσι την ονομάζουν κάποιοι συναγωνισταί, χρεώνει 20€ .
Μιά απορία.. Αν χρεώνει 20 και της παίρνει τα 10 το μπουρδέλο, τότε γιατί είναι Μεταξουργείο και δεν πάει στου 20άρικου που είναι καλύτερα; εκτός αν παίζει 15+5 αλλά δεν το νομίζω..
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Οχι ρε ποια Ριτα!? Τη ξέρω αυτή τη γυρολογο.
Είπα Κολωνου 30Α, η Ριτα είναι τρεις πορτες αριστερά στη γωνια. Αυτή είναι άλλη, καινουρια. Ας μας πει λοιπόν ο @n.smirni76 ποια ειναι.
Ο οίκος της Ριτας είναι ο γωνιακος.
Αυτή που σας λέω επίσης χρεώνει 10€. Δε σπάει τη πιατσα.
Καλά ντάξ, γράψε λάθος, τον οίκο με τους καθρέπτες στο σαλόνι λες τότε και εκεί η μία από τις 2 κοπέλες θέλει 15€ , δεν θυμάμαι όνομα αλλά σκάει με κοντή φουστίτσα στύλ καυλιάρα μαθήτρια.
Αν έχουν φέρει κάποια νέα και όμορφη τότε να περάσω μια βόλτα ... αφού τελειώσει ο καύσωνας όμως :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
Είμαι σε ηλικία που δεν αρρωσταινω.
Εμμονές και καψουρεματα τα έχω ξεπερασει εδώ και δυο 10ετιες. Έτσι είμαστε εμείς οι μεταλλαδες. Στα παπαρια μας όλα.
Γι αυτό σήμερα θα παω να την βάλω να μου παιξει μια μαλακία να τελειώνουμε... Έτσι για το παλμαρε.
Είπαμε εδώ και πολυυυ καιρο τον οβολο μου τον καταθέτω σε call και μασατζουδες. Παρόλαυτα το χόμπι είναι χόμπι και η τσάρκα ειναι ΠΑΝΤΑ ένας τρόπος να σκοτώσεις ευχαριστα την ώρα
σου.
Συμφωνώ...η τσάρκα είναι τσάρκα...δεν αντιλαμβάνομαι το θέμα που έχει δημιουργηθεί
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Μια ενημέρωση παρακαλω. Ποια δουλεύει Φυλής 59 πάνω. Μην κατεβαίνω τσάμπα ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Οχι ρε ποια Ριτα!? Τη ξέρω αυτή τη γυρολογο.
Είπα Κολωνου 30Α, η Ριτα είναι τρεις πορτες αριστερά στη γωνια. Αυτή είναι άλλη, καινουρια. Ας μας πει λοιπόν ο @n.smirni76 ποια ειναι.
Ο οίκος της Ριτας είναι ο γωνιακος.
Αυτή που σας λέω επίσης χρεώνει 10€. Δε σπάει τη πιατσα.
Δε δίνεις κάι καμία πληροφορία χαχαχα , χρώμα μαλλιού κλπ
οι τελευταίες που έχω πετύχει εκεί είναι η Νικόλ μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζί τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, την Αναστασία τη ξανθιά νταρντάνα και τη μελαχρινή Κατερίνα τη λεπτή με τα γυαλάκια και τα καφτα σορτσάκια/φουστιτσες, τελευταία φορά που πέρασα ήταν 18/7 οπότε αν δεν είναι κάποια από τις παραπάνω ίσως είναι καινούργια
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Κατερίνα τη λεπτή με τα γυαλάκια και τα καφτα σορτσάκια/φουστιτσες, τελευταία φορά που πέρασα ήταν 18/7 οπότε αν δεν είναι κάποια από τις παραπάνω ίσως είναι καινούργια
Αυτή δεν θέλει 15€ ; προσπαθώ και εγώ να καταλάβω πιά μπορεί να λέει.
Τρελή ανάλυση κάνουμε πάντως :cheesy:
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
70
Like
339
Πόντοι
20
Αυτή δεν θέλει 15€ ; προσπαθώ και εγώ να καταλάβω πιά μπορεί να λέει.
Τρελή ανάλυση κάνουμε πάντως :cheesy:
Κοιτα στο 30Α είναι η μελαχρινή Ρουμάνα Κατερίνα με γυαλιά που ισχύει ότι πριν κάτι μήνες που την πήρα είχε πάει στα 15 τώρα πριν κάνα μήνα που την πήρα πρωινή βάρδια το είχε 10 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η βάρδια η όχι
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Ρε σεις πηγα μια τσάρκα στο Μεταξουργείο, βόλτα όχι γαμησι διότι τα έχω κόψει εδώ και καιρό τα 'δελα, και είχε μια μουνάρα στο Κολωνού 30Α εκεί που ήταν η ξανθιά Ρουμάνα Ντάρια εδώ και 10 χρόνια, και μου έφυγε το καφασι...!! Αν δεν έπαιρνε Πέρσες θα την δοκίμαζα να μου παιξει μια μαλακία. Άνετα call του 140€αρικου θα μπορουσε να παιζει. Ασπριδερη κορμάρα, φατσαρα. Αφήστε τα μάγκες! Τεσπα....., καλά έκανα και δεν περασα γιατί μαζευω λεφτά για τον επομενο στόχο μου, αλλά ήταν τρελό μουνί! Όποιος συναγωνιστής την έχει παρει ας γράψει δυο πραγματα για τις υπηρεσίες της.
φιλε τι ωρα την πετυχες?8α τσαρκαρω π 8α τσαρκαρω σημερα να παω να ριξω ενα βλεφαρο κ αν μ αρεσει 8α περασω
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Χθεσινή καταδρομική στην δεύτερη βάρδια.
Τελικά δεν άντεξα και υπέκυψα για πρώτη κατάθεση στην Κατερίνα με τα γυαλάκια στην φώκαιας με το πρωκτικό. Πήγα μόνο και μόνο για αυτό.
Φώτο απο το δωμάτιο όπου το ac είναι κλειστό και υπάρχει ανεμιστήρας. Ο οποίος και αυτός ηταν κλειστός και έπρεπε να τον ανοίξω εγώ. :cheesy:
Η κατερίνα είναι μελαχρινή, με παραπανίσια κιλά και κρεμαστά μεγάλα βυζιά. Κάνει φουλ πρόγραμμα με τελειωτικό στο στόμα.
0-02-05-a9affddd4d82543a86338288adac53f3fa63dd88d00867407e2aa5c317d04b2a_6c567bf3fe1c6a5.jpg

break για νερό απο γειτονικό mini market και δεύτερη στοχευμένη για Βίκυ στο 69 ισόγειο.
Η βίκυ είναι ξανθιά, αδύνατη, με όμορφο πρόσωπο και ωραίο στητό κώλο. Μικρό στήθος που στο σαλόνι φοράει σουτιέν για να φαίνεται μεγαλύτερο. Οι θυλές της είναι εσωτερικές. Πρόγραμμα απλό+ελεύθερο στοματικό. Δεν την είχα ξαναπάρει και έφυγα με καλές εντυπώσεις. Πίπα χωρίς χέρι που στην αρχή ηταν κανονική αλλά στην πορεία εξελίχθηκε σε έντονη με αυξημένη αίσθηση απο πλευράς μου. Προτείνετε. Να σημείωσω οτι η τσατσά όσο ήμουν στο δωμάτιο, την φώναξε για να βγεί απο τον προηγούμενο (υποθέτω οτι θα είχε άτομα στο σαλονι). Σε εμένα δεν την φώναξε αλλά δεν έκατσα και πολύ ώρα.
Φώτο απο το δωμάτιο όπου εδώ μας σέβονται και είχε ac στο δωμάτιο.
0-02-05-e870474476ad6f34a88f55627b06dc48ebc044b0bf68c46b9c2bfe6adcafa292_40b16ce1434e83f2.jpg

Μετά τον ανεμιστήρα στο πρώτο σπίτι, να πω οτι εδώ η "καλτιά" της υπόθεσης είναι οτι η τσατσά είχε μερακλώσει και μάλλον σκεφτόταν τον πρώην της καθώς γαμούσα με μουσική υπόκρουση "δεν χωρίζουν όμως έτσι οι ζωές" της Πρωτοψάλτη. :cheesy:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
εγω παντως 8υμαμαι στο γωνιακο π δουλευει η Ριτα ,πριν κατι χρονια μπαινω γεματο το σαλονι να περιμενουμε,κ να βγαινει μια μουναρα ,μελαχρινη,ταττου,σιλικονατα βυζια,τελειο στρογγυλος πατος κ απιστευτες καμπυλες,χρεωνε 15 ,πεταχτηκα κ μπηκα 1ος,καλη μεσα αλλα αυτο που μ εχει μεινει ηταν οταν την εστησα στα τεσσερα κ μπηκα μεσα της ο πουτσος μ εμπενε μεχρι τη μεση μετα ηταν πολυ στενα,ειχα κατακαβλωσει,δεν εμπενα πιο μεσα μην τυχον την πονεσω,αυτη μαλλον ομως νομιζε οτι κα8υστερω επιτηδες κ μου πεταει ενα <ελααα>για να τελειωνω κ αρχιζει να κοπανιεται πανω στο πουτσο μ ,με το μπαινω ολος μεσα της κ νιω8ω την στενοτητα ,μεσα σε 2 δευτερα γεια σας
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Κοιτα στο 30Α είναι η μελαχρινή Ρουμάνα Κατερίνα με γυαλιά που ισχύει ότι πριν κάτι μήνες που την πήρα είχε πάει στα 15 τώρα πριν κάνα μήνα που την πήρα πρωινή βάρδια το είχε 10 δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η βάρδια η όχι
Ε αυτό λέω, βέβαια μιλάω για ποιο πρόσφατα, όσο για το 10-15-10 έτσι κάνουν και στο Κ27 με τις Λατίνες, Βιβιάνα την είχα πάρει στα 15€ στο 27Β και στα 10€ στο 27Α κλπ.κλπ. έπεσε ο πληθωρισμός γι'αυτό :cheesy:
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
38
Like
66
Πόντοι
0
Αδέρφια, αν περάσει κανεις από Φωκαίας και δει το ειρηνακι ας ενημερώσει εδώ με ένα μηνυματακι.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
425
Πόντοι
21
Συμφωνώ...η τσάρκα είναι τσάρκα...δεν αντιλαμβάνομαι το θέμα που έχει δημιουργηθεί
Ειναι σαν να νηστευεις να εχεις πιει ξυδια το προηγουμενο βραδυ και να κανεις επίσκεψη στον Μπαιρακταρη
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
147
Like
2.305
Πόντοι
2.631
Για τους λατρεις των μεγαλων στρογγυλων πισινων... εντοπίστηκε αποψε κατα τις 23:30 ωραιο τσουποτό λατινικο πουτανακι απο Βενεζουελα...ονομα Λουίζα ή Ελύζα ωραιο καμπυλωτο σωμα με πιασιματα, λατινικη κωλαρα, 3αρια βυζια με ωραια ρωγα, καθολου κυταριτιδα και ωραια επιδερμιδα πρεπει να ειναι αρκετα νεα την εκανα καπου 20-23 χρονων... συννενοησαι και στα αγγλικα μαζι της..υψος 1,62-1,65... Τιμηθηκε χωρις δευτερη σκεψη...Μεγαλου Αλεξανδρου 21 πανω οροφος...αρκετα καθαρος οικος για Μεταξουργειο με πολλα αρωματικα κερακια αναμενα στο σαλονι και στα δωματια...Προσοχη ιδιαιτερη θελει η μελαχρινη τσατσα η οποια εχει νευρα, αρπαζεται ευκολα και γενικα δεν δειχνει να σηκωνει και πολλα πολλα....χρονος παραμονης στο δωματιο αυστηρα 10λεπτο....
Δεν είναι τσατσά είναι Τσάτσος και μεγάλη προσοχή γιατί κάνει εξορμήσεις στο δωμάτιο να πάρει καμιά πιπούλα αν έχεις και μεγάλο καβλί
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Καποια στιγμη το σταματανε φιλε, ειναι απολυτως φυσιολογικο..

Προσεχουν για να εχουν..
Κανει κρωκτοαναπαυση για να μην χαλαρωνει ο σφιγκτηρας της , καλο για εκεινη και για εμασς !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Δε δίνεις κάι καμία πληροφορία χαχαχα , χρώμα μαλλιού κλπ
οι τελευταίες που έχω πετύχει εκεί είναι η Νικόλ μελαχρινή ψηλή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζί τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος, την Αναστασία τη ξανθιά νταρντάνα και τη μελαχρινή Κατερίνα τη λεπτή με τα γυαλάκια και τα καφτα σορτσάκια/φουστιτσες, τελευταία φορά που πέρασα ήταν 18/7 οπότε αν δεν είναι κάποια από τις παραπάνω ίσως είναι καινούργια
Κοκκινομάλλα, πολυ καλο κορμί, φοβερές μπάλες φυσικές, μάτια ανοιχτοχρωμα. Θα παω σήμερα να τσεκάρω ξανα. Μουνάρα ρε συ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά ντάξ, γράψε λάθος, τον οίκο με τους καθρέπτες στο σαλόνι λες τότε και εκεί η μία από τις 2 κοπέλες θέλει 15€ , δεν θυμάμαι όνομα αλλά σκάει με κοντή φουστίτσα στύλ καυλιάρα μαθήτρια.
Αν έχουν φέρει κάποια νέα και όμορφη τότε να περάσω μια βόλτα ... αφού τελειώσει ο καύσωνας όμως :cheesy:
Λέω στο 30Α που μια ζωή ήταν η Ντάρια.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom