Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Τύπε έχεις σκεφτεί ότι θα ξαπλώσεις την ξυρισμένη κολοτρυπίδα σου εκεί που ακουμπούσε ο βρωμόκολος αξύριστος πάκης που τελευταία φορά έπλυνε τον κόλο του στον βόθρο του Γάγγη για καλή τύχη ?? χαχα
Δεν ξυριζω κωλοτρυ
Κατάλαβα, ολόκληρη ιεροτελεστία πριν από κάθε κατάθεση.
Πως ειχα την εντυπωση οτι η Καρολινα ηταν στην α4χη τησ Φώκαιας(αν λεμε την ιδια)
Μια Καρολίνα 22 ετων απο την Κολομβία στο φωκαιας 13 εμφανίστηκε για μια σύντομη περιοδο
Φόραγε γυαλια και σιδεράκια και στο κρεβάτι ήταν σκυλί..
Δεν βλεπω να εχει αναφερθεί απο κανέναν
Απο τοτε δεν την ξανα ειδα..

Διαβαζω για μια Καρολίνα που δουλεύει και στη Λιοσίων αλλα απο τις περιγραφές αδυνατώ να κανω την διασταύρωση..
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Μια ρομαντική φωτό απο το Μαγνησίας 1Α καθως περνουσα νωρίτερα:
mag.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μια Καρολίνα 22 ετων απο την Κολομβία στο φωκαιας 13 εμφανίστηκε για μια σύντομη περιοδο
Φόραγε γυαλια και σιδεράκια και στο κρεβάτι ήταν σκυλί..
Δεν βλεπω να εχει αναφερθεί απο κανέναν
Απο τοτε δεν την ξανα ειδα..

Διαβαζω για μια Καρολίνα που δουλεύει και στη Λιοσίων αλλα απο τις περιγραφές αδυνατώ να κανω την διασταύρωση..
Η ίδια είναι, δούλευε και στα Λιοσίων & Πάτση, μάλλον έληξε το 3μηνο και την έχει κάνει πλέον.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Εξόρμηση γύρω στις 9:30 τι το θελα , μιλάμε για τραγικό επίπεδο με μόνη όαση αν το δεις έτσι δλδ την Ράνια ,όλες οι άλλες γάμησε τα. Τιμήθηκε επίσης η Ελένη από Βέργας 3 μέγα φόλα ...
Επιγραμματικά λοιπόν στα υπόλοιπα
Φώκαιας 27 πάνω Έμιλυ
Κάτω Άννα
Υπόγειο καινούργια Βίκυ ψηλή και λίγο άλογα .
25 πάνω Λίνα Αδυνατη .
17 πάνω ειρηνη
17 κάτω μιχαελα ....κριμα !!!
13 νομίζω ....πάνω μαρια
13 κάτω ευα .
Φυλής 84α Ράνια πολλά δωμάτια .
Φυλής 84β Μαρία Ελίζα Κολομβιανός.
Φυλής 86 Εμμανουέλα κ μια άλλη που δεν είδα.
Φυλής 56 μια μαύρη ψιλοκαλη άλογα.
Φυλής 54 κάτω Ορόρα
Φυλής 54 πάνω Αλεξάνδρα κ άλλη μια.
Αυτά !!!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.642
Like
7.590
Πόντοι
1.056
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΛΟALERT:angry::angry::angry:

1800 ΦΩΚ13ΥΠ EYA RUS ή UA

H κοπελα μπηκε στο δωματιο με σκοπο να φολιασει:angry::angry::angry:
Το 1ο που ειπε no greek no english.Πιπα παροδια κ ολο μουρμουρα στην γλωσσα της:knuppel::knuppel::knuppel:
Εκανε βεβαια καλα το air condition επειδη ολα ξεφυσαγε...το βόιδι

Τελειωσα :cum:με:jerking: ριχνοντας πανω της διδακτικη cumbomb:blowup::blowup::blowup:

2η επισκεψη σε στανταρακι:kneel::kneel::kneel:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Το 1ο που ειπε no greek no english
Έχουμε γεμίσει από αυτές που για να συνεννοηθείς πρέπει να κάνεις παντομίμα και να είσαι ο διάδοχος του Γιούρι Γκέλερ στην τηλεπάθεια.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Πριν μία ώρα γάμησα την καινούργια Μαρία από Ουκρανία.:rockon: Το μωράκι είναι 25 χρονών περίπου και θυμίζει αμυδρά την Νατάσα από Κολωνού 30. Μιλήσαμε στα Ρώσικα και έπειτα έπεσαν στοματοφιλα και λίγα γλωσσοφιλα. Ελεύθερο στοματικό δεν δοκίμασα παρόλο που ανακοινώθηκε. Δυστυχώς δεν φαίνεται να καυλώνει από το πινέλο, όμως γουστάρει άγριο γαμησι...:zfuck: Χύσιμο σε ιεραποστολική στάση με στοματοφιλα, χαλαρωτικοι εναγκαλισμοι κι αντίο. Ενδεχομένως να τιμηθεί εκ νέου. Αυτά...:hi:
Τι ώρες είπατε είναι; Πρωινές; Η κάθεται και απογιωμα;
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο Ιασονος 37 εθεάθη τρανς ονόματι Έλενα με απίστευτο σώμα , πεταχτό κωλί και σιλικόνουχο βυζι 2,5 …. στα 10 € …
 

Donpoutso

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχει καποιος νεα αλβανιδας ονοματι μπελα 40+ απο μεταξουργειο ιασονος 31(το βρηκα κλειστο μονιμα) μηπως την εχει δει καποιος καπου αλλου….ηταν με ενα γυφτακο αδερφη για τσατσο
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο Ιασονος 37 εθεάθη τρανς ονόματι Έλενα με απίστευτο σώμα , πεταχτό κωλί και σιλικόνουχο βυζι 2,5 …. στα 10 € …
Όλοι εδώ μέσα στο νημα αυτο, εκτός από έναν, είμαστε αρσενικοι. Δε μας ενδιαφέρουν τα Οτομποτς.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Θα εγλυφες αξυριστο μουνι;
Εγω πάντως οχι και νομιζω το ιδιο ισχύει και για τις ίδιες.

Εγώ πάντως τύπε άμα πετύχω αξύριστο μουνί την βάζω κατευθείαν να το πλύνει μπροστά μου θέλει δε θέλει... και στο καπάκι το ψεκάζω μ'ένα σπρέι για μουνόψειρες...
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
Συναγωνιστες η Μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα μελαχροινη με φουλ προγραμμα που ειναι τωρα απογευματινη βαρδια στο Ελλης 3 , ειναι αυτη που δουλευε πριν Διδυμου 18 υπογειο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.028
Πόντοι
46.232
Συναγωνιστες η Μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα μελαχροινη με φουλ προγραμμα που ειναι τωρα απογευματινη βαρδια στο Ελλης 3 , ειναι αυτη που δουλευε πριν Διδυμου 18 υπογειο?
Nai,έχει δουλέψει και πιο παλιά πάλι στο Έλλης
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Πωρε ρε τι μας θύμησες … τι μουνια γαμουσαμε στο 10 αρικο πριν τον κορωνοιο στα 30 άρια της κολωνου. Ζήνα - ιόνέλα - Αλινα - Εύα - Νατάσα - Ολγα … σίγουρα ξεχνάω και μερικές . Πάνε όλες χάθηκαν
Άστα τύπε μου... Περασμένα μεγαλεία! :woldman: Βέβαια, τσεκαρε το Βέργας 3, όπου παίζουν μπάλα δύο γκόμενες από την πάλαι ποτέ εποχή του Κολωνού 30. :kiss-mark: Η κυρία Βέρα αξέχαστη φυσικά! Από τις τοπ υπηρεσίες που έχουν περασει από τον πορνικο χώρο...:rockon:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο Ιασονος 37 εθεάθη τρανς ονόματι Έλενα με απίστευτο σώμα , πεταχτό κωλί και σιλικόνουχο βυζι 2,5 …. στα 10 € …
Έχει αναφερθεί σε παλαιότερα posts, συναγωνιστή. Κάποιος, μάλιστα, έγραψε ότι έφαγε φόλα και ότι έφυγε άχυστος.
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
321
Πόντοι
20
Μια απ τα ίδια κι εγω
Πηγα δεύτερη φορα την περασμένη παρασκευή και ειχα την ίδια καταπληκτική εμπειρία με την πρώτη.
Μου ρούφηξε τον πούτσο στο στόμα χωρίς να παροτρύνει ουτε προφυλακτικό
Επίσης ζήταγε ασταμάτητα γλωσσοφιλα...

Απο την αλλη την θεωρώ λιγο απροσεκτη στο θέμα ασφάλειας
Αφου όπως ειπα ούτε λογος για προφυλακτικό
Επίσης πολλές φορές τριβοταν και κόλλαγε πανω μου με αποτέλεσμα να υπάρχει στενή επαφη του πουτσου μου γύρω απο τα γεννητικά της, ισως μερικες φορες να ηρθαν και σε επαφή..
Οπως και για το προφυλακτικό που έμεινε μεσα της οπως ειχα γραψει στην πρωτη μου αναφορά για την ινα..



Παρ ολα αυτα εχει μπει στη λίστα μου με τα στάνταρ
Που την βρίσκουμε την Ίνα συναγωνιστή και τι βαρδυα;;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
571
Κριτικές
8
Like
1.237
Πόντοι
486
Θα καταγράψω το ονομα...καθοτι λαθε φορα που περνάω απο το συγκεκριμένο σπιτι το πορνοενστικτο μου με αποτρέπει
Άστα τύπε μου... Περασμένα μεγαλεία! :woldman: Βέβαια, τσεκαρε το Βέργας 3, όπου παίζουν μπάλα δύο γκόμενες από την πάλαι ποτέ εποχή του Κολωνού 30. :kiss-mark: Η κυρία Βέρα αξέχαστη φυσικά! Από τις τοπ υπηρεσίες που έχουν περασει από τον πορνικο χώρο...:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom