Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (28 μέλη και 288 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Kαλο απογευμα στους Φιλους.....προχθεσινη καταθεση σε στανταρακι...
 

Συνημμένα

  • duoksenoi-megatv.gif
    duoksenoi-megatv.gif
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 28

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ούτε εγώ νομίζω ότι θα είναι αυτή αλλά αν είναι τότε θα κλείσει η Αχαρνών
Η φωτογραφία είναι κλεμμένη και απλά έχουνε ''κόψει'' το πρόσωπο στο δίπλα σάητ. Δεν είναι αυτή.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736
Παιδιά Αγκύρας 12Α(το δεξί) έχει μια Βικτώρια!

Την είδε....την πήρε κάνεις μήπως....????

Είναι καινούρια ή παλιά γυρολόγος....????

Είναι ωραία....????

Τι πρόγραμμα κάνει....????

Είναι καλή.... αξίζει....????



ΥΓ: Τελευταία φοβάμαι πολύ την φόλα....δεν ξέρω γιατί....
το 20ρικο€ μάλλον κάθεται βαρύ....!!!!:confused:
ψηλή μελαχρινη 40άρα ρωσιδόφατσα με πάρα πολύ χαλαρό σώμα
κυτταρίτιδες κλπ αλλά βυζί 4άρι φυσικό κρεμαστό! προτείνεται σε μερακλήδες βυζολάγνους μιλφάκηδες που δεν ψάχνουν για σφιχτά
κορμιά
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056

Συνημμένα

  • koko-ksyrismeno.gif
    koko-ksyrismeno.gif
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Σε ποιο granny να το βάλω σήμερα που θα πάω μετάξι? Είμαι ανάμεσα σε Λενα Ιάσωνος 27 και σε Ναταλί Μ Αλεξάνδρου 15. Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση, δεκτή. Ευχαριστώ
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Σε ποιο granny να το βάλω σήμερα που θα πάω μετάξι? Είμαι ανάμεσα σε Λενα Ιάσωνος 27 και σε Ναταλί Μ Αλεξάνδρου 15. Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση, δεκτή. Ευχαριστώ
Kαλησπερα Φιλε Vag.....μιας και εισαι κοντα πεταξου Τροφωνιου.....ισογειο....Ελενη και Ειρηνη μαλλον θα ειναι σημερα.....διαβασε κριτικες...περνα και ριξε μια ματια......Καλα να περασεις....
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Από μαζωχισμό μάλλον, μιά στις τόσες πάω Μεταξουργείο για να επιβεβαιώσω πόσο χάλια είναι η κατάσταση.
Σε γενικές γραμμές τα ίδια χάλια στη βόλτα που έκανα χτές το μεσημέρι, με πολλούς Πάκηδες, λίγη κίνηση και ένα κλίκ καλύτερες εργάτριες εμφανισιακά.
Μου έκανε θετική εντύπωση μία νεαρή σε ένα από τα Ιάσωνος στα μεγάλα νούμερα (46;) με τις δίπλα-δίπλα πόρτες σε 1ο όροφο. Λεπτή κορμάρα και ψηλή που δεν τη βρίσκεις στην περιοχή, σωστό ύφος χωρίς προσποίηση, αλλά είχε tatoos που δεν τα γουστάρω.
Κι επειδή είμαι επιρρεπής στα λάθη, πήδηξα μία άλλη που ήταν καλούτσικη, αλλά μου είχε κολλήσει η κορμάρα στο μυαλό.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Ένα ήταν το απόλυτο granny....και λεγόταν
Αλιονα....!!!!(από Διδυμου 27).

ΑΝΩΜΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΕΞ Η ΑΛΙΟΝΑΡΑ!

Έμπαινε στο δωμάτιο και σε έλεγε Ηρακλή....

Έπιανε την μπουτσα και της έλεγε νταβαη....:gumtits::alivedick:

Στο στόμα ακα τον έβαζε και άρχιζε να τον μασάει....

Τα αρχιδακια της άρεσε να γλύφει και να φιλάει....

Κωλογλυφαδες & πατουσογλυφαδες της άρεσε να κάνει γιατί της αγαπάει....

Όλες τις στάσεις του σεξ έκανε αλλά Kama sutra style....

Τέλος....

Στο στόμα την εχυνες....και σου λέγε σπασιμπα....


:respect: :heavymetalbig:
ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΡΑΠ.......τρελλανε μας .......
 

Συνημμένα

  • eminem-rap.gif
    eminem-rap.gif
    465,3 KB · Εμφανίσεις: 35

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Ανδριάνα, με κλειστά μάτια.
Ερωτική, εκπέμπει καύλα, ακάποτη τσιμπουκάρα με γλύψιμο αρχιδιών, φουλ γλωσσόφιλα και την χύνεις στα βυζιά εάν γουστάρεις.
Κατάθεση στην κορασίδα πριν δύο ώρες. Από τα τις ποιο δυνατές συνεδρίες . Τούμπανο η κωλαρα της.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Ιάσωνος 43 χθες το απόγευμα, Ελένη κουγκαρογκραννυ (καλοστεκουμενο κορμί όμως) και μια άλλη μόνιμος κάτοικος οίκου με καλές κριτικές. Μου διαφευγει το όνομα. Έρχεται κοντά μου η ενοχλητική ξανθιά τσατσά που δεν σε αφήνει να φυγεις και καθώς ήμουν μόνος στο σαλόνι μου ανακοινώνει όλα ακα για την Ελένη. Μουνι, κωλος, στόμα. Ότι θες της κανείς μου ειπε. Γελασα, έφυγα. Δεν είναι η πρωτη φορα που ακουω τέτοιο προγραμμα. Οχι στον συγκεκριμένο οίκο αλλά και σε άλλους στον Σταθμό Λαρίσης. Δεν εξεπλάγην. Προσεχτε κυριοι, χανόμαστε! Η τιμή της Φαντας με ανθραξ έχει ανέβει 10 λεπτά. Δεν είμαστε για τέτοια έξοδα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.808
Πόντοι
46.232
Ιάσωνος 43 χθες το απόγευμα, Ελένη κουγκαρογκραννυ (καλοστεκουμενο κορμί όμως) και μια άλλη μόνιμος κάτοικος οίκου με καλές κριτικές. Μου διαφευγει το όνομα. Έρχεται κοντά μου η ενοχλητική ξανθιά τσατσά που δεν σε αφήνει να φυγεις και καθώς ήμουν μόνος στο σαλόνι μου ανακοινώνει όλα ακα για την Ελένη. Μουνι, κωλος, στόμα. Ότι θες της κανείς μου ειπε. Γελασα, έφυγα. Δεν είναι η πρωτη φορα που ακουω τέτοιο προγραμμα. Οχι στον συγκεκριμένο οίκο αλλά και σε άλλους στον Σταθμό Λαρίσης. Δεν εξεπλάγην. Προσεχτε κυριοι, χανόμαστε! Η τιμή της Φαντας με ανθραξ έχει ανέβει 10 λεπτά. Δεν είμαστε για τέτοια έξοδα!
Ναι ρε συ τα έχουμε γράψει τόσες φορές
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Ιάσωνος 43 χθες το απόγευμα, Ελένη κουγκαρογκραννυ (καλοστεκουμενο κορμί όμως) και μια άλλη μόνιμος κάτοικος οίκου με καλές κριτικές. Μου διαφευγει το όνομα. Έρχεται κοντά μου η ενοχλητική ξανθιά τσατσά που δεν σε αφήνει να φυγεις και καθώς ήμουν μόνος στο σαλόνι μου ανακοινώνει όλα ακα για την Ελένη. Μουνι, κωλος, στόμα. Ότι θες της κανείς μου ειπε. Γελασα, έφυγα. Δεν είναι η πρωτη φορα που ακουω τέτοιο προγραμμα. Οχι στον συγκεκριμένο οίκο αλλά και σε άλλους στον Σταθμό Λαρίσης. Δεν εξεπλάγην. Προσεχτε κυριοι, χανόμαστε! Η τιμή της Φαντας με ανθραξ έχει ανέβει 10 λεπτά. Δεν είμαστε για τέτοια έξοδα!
Απαλλάσσεται λόγο αμφιβολιών η συγκεκριμένη υπηρεσία 2 φορές μου πήρε το 10άρικο υποσχόμενη ότι θα έρθει αυτή να μου πάρει πίπα και τις 2 φορές μου έστειλε τελικά την κοπέλα.
Γενικά λέει τόσα ψέματα που απορώ πως δεν έχει βουλευτική έδρα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Απαλλάσσεται λόγο αμφιβολιών η συγκεκριμένη υπηρεσία 2 φορές μου πήρε το 10άρικο υποσχόμενη ότι θα έρθει αυτή να μου πάρει πίπα και τις 2 φορές μου έστειλε τελικά την κοπέλα.
Γενικά λέει τόσα ψέματα που απορώ πως δεν έχει βουλευτική έδρα.
Είσαι μερακλής ε;
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Επειδή έπεσε πολύ συζήτηση για γκράνια :zombie: ας αλλάξουμε λίγο θέμα.

Γνωστός μου που τσάρκαρε στο μετάξι μου λέει ήρθαν κάτι καινούργια λατινάκια στο 27άρι Κολωνού.
Λατινάκια του λέω; Έφυγα..
Πράγματι σαλονάρανε δύο κορασίδες που δεν είχα ξαναδεί....
Αλλά το ένα ήταν ένα πετίτ σκουρόχρωμο με εκπληκτικό κορμί, γλυκό πρόσωπο και γυαλάκια....
Στο σαλονάρισμα όταν γύρισε να φύγει πίσω, έψαχνα το πορτοφόλι με το φοβερό καλοσχηματισμένο και μικρό κωλαράκι της...

20€ ζήταγε για την κάθε μία, αλλά όταν πρόκειται για λατίνες δεν υπολογίζω, άσε που κρίμα να έπαιρνε 10€ το κορίτσι και να την μαγαρίζανε Πακιστανοί, αφού όποτε ακούνε 15€ και 20€ σηκώνονται και φεύγουν.

Καινούργιες είναι; ρωτάω την υπηρεσία.
Μου λέει ναι, αυτή που σ'άρεσε δεν έχει πολλές μέρες στην Ελλάδα...

Σκάει το μωράκι χαμογελαστό και πιάνουμε το σόσιαλ.
Μιλάει Αγγλικά, Ισπανικά(προφανώς) και Ιταλικά. Είναι διαβαστερό το κορίτσι γιαυτό και τα γυαλάκια της.
22 χρονών, από την Βενεζουέλα, με πετίτ κορμί, λαμπάδα όμως. Τα κωλομάγουλα της ίσα που γέμιζαν τις χούφτες μου.

Έρχεται δίπλα μου και μου εμφανίζει δύο σφιχτά 1,5άρια βυζάκια και τα φέρνει από πάνω μου να τα γλείψω.
Μοσχοβολούσε και πότε άλλαζε με το ένα πότε με το άλλο. Πριν ξεκινήσουμε έπλυνε τα χέρια της μπροστά μου.

Με ρώτησε μέχρι και αν θέλω να βγάλει τα γυαλιά της ή όχι.
Μου περνάει καπότα και ξεκινάει ένα τσιμπούκι πολύ καλό. Είχε φέρει το κωλαράκι της μπροστά στη μούρη μου και την έβλεπα από τον καθρέφτη να τον μπουκώνει και να προσπαθέι συνέχεια για deep ακούγοντας συνεχώς μικρά πνιξιματάκια. Έκανε και παιχνίδι με την γλώσσα της στο κεφάλι. Πίπα διαρκείας. Χούφτωμα στα μπουτάκια της και ο πούτσος μπετόβεργα για την οικοδομή.

Την στήνω ιεραποστολικό. Σφιχτή αίσθηση, τον έπαιρνε όλο και βογγούσε γλυκά. Πότε την έγλειφα στον λαιμό, πότε στα βυζάκια της. Με κοίταζε και είχε κολλήσει το πρόσωπο της στο δικό μου. Σε κάποια φάση, μου σηκώνει την λεκάνη της, και την κάρφωνα δυνατά με κλίση προς τα πάνω.

Της λέω να γυρίσει σε doggy, γιατί δεν γινόταν να μην πηδήξω με θέα αυτό το κωλάρακι. Μιλάμε για τον ορισμό του πετίτ και μόνο για γνώστες μαλάκες μου!
Στήνεται εξαιρετικά και την αρχίζω με μέτρια ένταση αλλά βαθιά μπασίματα. Τραβιόταν ΕΛΑΦΡΩΣ μπροστά στα βαθιά μπασίματα και λογικό από την μία... Σε κάποια φάση ξαναπαίρνει πρωτοβουλία και άρχισε να πηγαίνει μπρος πίσω. Εγώ σταμάτησα τελείως και την κοίταζα από τον καθρέφτη και ξαφνικά αρχίζει βίαια να πηγαίνει πάνω κάτω σε στυλ τουέρκ. Εκεί από την καύλα έφαγε μερικά δυνατά κωλοχάστουκα. Την πιάνω σε ένα σφυροκόπημα και όταν της λέω πως θα χύσω μου ξανακάνει αυτό με το τουέρκ πάνω κάτω μένοντας πάλι ακίνητος εγώ. Έτσι έχυσα σαν το ζώον μέσα της. Την κάρφωσα δυνατά και έπεσα πάνω της.

Η πλάκα είναι ότι ρώτησα μία αυτήν και μία την υπηρεσία, όταν έφευγα, το όνομα της και το ξέχασα μέχρι να πάω στο αμάξι.
Θα είναι μου είπε άλλες 10-15 μέρες εδώ. Με ρώτησε πως μου φάνηκε, ενώ δεν ενόχλησε καθόλου αν και περάσαμε το 10λεπτο και το σαλόνι είχε γεμίσει πεινασμένα ορκ.
Αν εξαιρέσεις το δωμάτιο, δεν το έκλαψα στιγμή το 20άρικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom