Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 355 άτομα (27 μέλη και 328 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
638
Κριτικές
39
Like
5.231
Πόντοι
2.836
Mετά από αποχή πενθήμερου, 2 καταθέσεις.1η) Μαρίνα από Κολωνού 15 τελείωμα στην μουνάρα της στα 4 και 2η) Νατάσα Κολωνού 48 στοματικό τελειωτικό άνευ περιτυλίγματος
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
638
Κριτικές
39
Like
5.231
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα παίδες.

Ένα καλό μιλφ ρε παιδιά και ιδανικά μαστοριά στην πίπα. Μιλάμε έχω αρρωστήσει για ένα καλό μιλφοτσιμπουκι.

Πήγα είδα την Αλιονα έχει γίνει κυρατσα σαν βαρέλι δεν βλεποταν. Η Άννα Ιωαννίνων και αυτή έχει χαλάσει με κιλακια και στο σαλόνι ίσα που βγήκε οπότε δεν ρίσκαρα από θέμα όρεξης. Μπαρπορα πρίν μήνες έφαγα στεγνή φόλα δεν την πέτυχα στα καλά της. Βλέπω μία άλλη Άννα στο Ιωαννίνων λέει τίποτα?

Όλες προτάσεις ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ
Νατάσα Κολωνού 48
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα παίδες.

Ένα καλό μιλφ ρε παιδιά και ιδανικά μαστοριά στην πίπα. Μιλάμε έχω αρρωστήσει για ένα καλό μιλφοτσιμπουκι.

Πήγα είδα την Αλιονα έχει γίνει κυρατσα σαν βαρέλι δεν βλεποταν. Η Άννα Ιωαννίνων και αυτή έχει χαλάσει με κιλακια και στο σαλόνι ίσα που βγήκε οπότε δεν ρίσκαρα από θέμα όρεξης. Μπαρπορα πρίν μήνες έφαγα στεγνή φόλα δεν την πέτυχα στα καλά της. Βλέπω μία άλλη Άννα στο Ιωαννίνων λέει τίποτα?

Όλες προτάσεις ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ
Για τσιμπούκι, Διδυμου 27.
Προσωπικά, έχω περάσει επανειλημμένως με Βικτώρια αλλά και με Φωτεινή. Μένω πάντοτε ευχαριστημένος.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
664
Κριτικές
11
Like
3.556
Πόντοι
736
Καλησπέρα παίδες.

Ένα καλό μιλφ ρε παιδιά και ιδανικά μαστοριά στην πίπα. Μιλάμε έχω αρρωστήσει για ένα καλό μιλφοτσιμπουκι.

Πήγα είδα την Αλιονα έχει γίνει κυρατσα σαν βαρέλι δεν βλεποταν. Η Άννα Ιωαννίνων και αυτή έχει χαλάσει με κιλακια και στο σαλόνι ίσα που βγήκε οπότε δεν ρίσκαρα από θέμα όρεξης. Μπαρπορα πρίν μήνες έφαγα στεγνή φόλα δεν την πέτυχα στα καλά της. Βλέπω μία άλλη Άννα στο Ιωαννίνων λέει τίποτα?

Όλες προτάσεις ευπρόσδεκτες. Ευχαριστώ
Τάνια Διδυμου 27 και Νίκη Αλκαμένους 113 είναι οι καλύτερες που μπορώ να σκεφτώ
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Επίσκεψη στην Ανναμπέλα, από Ιάσωνος 32, πριν από περίπου μια εβδομάδα. Η συμπεριφορά της κοπέλας έχει αλλάξει αρκετά, προς το αρνητικό, τον τελευταίο καιρό. Έχει γίνει πολύ μιγιάγγιχτη, δεν γλύφει αρχίδια, κάνει μονότονο τσιμπούκι, τα φιλιά της είναι πλέον πεταχτά και γενικά αποπνέει μια αύρα ξεπέτας. Πήγα μόνο για πίπα και χύσιμο στο στόμα και ξενέρωσα. Αυτή ήταν και η τελευταία συνάντηση μαζί της, καθώς θεωρώ ότι έκλεισε ο κύκλος, με την συγκεκριμένη.
Μύστη μου, συμφωνώ ότι έχει γίνει αισθητά πιο διεκπεραιωτική σε σχέση με την αρχή της καριέρας της.
Αν της κάνεις γλυφομούνι για κανά 5λεπτο, δεδομένου ότι τηρείται τώρα το 10λεπτο λόγω του
''Γιώργου Καλλιτέχνη'' στην υπηρεσία, η κοπέλα ξεκλειδώνει. Βέβαια, πάντα ξενερώνει μαζί μου γιατί την
χύνω στο στόμα, δίχως να τη γαμήσω. :2funny: Αφού όταν έρχεται στο δωμάτιο δεν παίρνει καν καπότα μαζί της,
αφού γνωρίζει τι την περιμένει... :pipa1:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.908
Πόντοι
9.846
Μύστη μου, συμφωνώ ότι έχει γίνει αισθητά πιο διεκπεραιωτική σε σχέση με την αρχή της καριέρας της.
Αν της κάνεις γλυφομούνι για κανά 5λεπτο, δεδομένου ότι τηρείται τώρα το 10λεπτο λόγω του
''Γιώργου Καλλιτέχνη'' στην υπηρεσία, η κοπέλα ξεκλειδώνει. Βέβαια, πάντα ξενερώνει μαζί μου γιατί την
χύνω στο στόμα, δίχως να τη γαμήσω. :2funny: Αφού όταν έρχεται στο δωμάτιο δεν παίρνει καν καπότα μαζί της,
αφού γνωρίζει τι την περιμένει... :pipa1:
Μονο να γνωρίζεις κι εσυ τι σε περιμένει συναγωνιστή @Junax με κανένα αφροδισιο γιατί το σπερματοδωχειο στόμα της δε γνωρίζει λαους!
Ευχομαι να την σκαπουλαρεις!. ...κι άμα λες και ότι την κανεις και γλυφομουνι..... η Παναγιά μαζί σου!! :priest:
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.614
Κριτικές
21
Like
14.279
Πόντοι
4.646
Μονο να γνωρίζεις κι εσυ τι σε περιμένει συναγωνιστή @Junax με κανένα αφροδισιο γιατί το σπερματοδωχειο στόμα της δε γνωρίζει λαους!
Ευχομαι να την σκαπουλαρεις!. ...κι άμα λες και ότι την κανεις και γλυφομουνι..... η Παναγιά μαζί σου!! :priest:
Μύστη Διανοούμενε, γνωρίζουμε ΟΛΟΙ τα ρίσκα τέτοιου είδους σεξουαλικών πρακτικών.
Για το ΑΚΑ τελειωτικό μπούκι δεν φοβάμαι κι όσον αναφορά το γλυφομούνι προστατεύομαι
με χρήση ατομικού Listerine. Επίσης, δεν καταπίνω τα μουνόζουμα της Άνναμπελ γιατί
δεν την εμπιστεύομαι απόλυτα, όπως άλλες κορασίδες που τις ξέρω χρόνια... :woldman:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.908
Πόντοι
9.846
Μύστη Διανοούμενε, γνωρίζουμε ΟΛΟΙ τα ρίσκα τέτοιου είδους σεξουαλικών πρακτικών.
Για το ΑΚΑ τελειωτικό μπούκι δεν φοβάμαι κι όσον αναφορά το γλυφομούνι προστατεύομαι
με χρήση ατομικού Listerine. Επίσης, δεν καταπίνω τα μουνόζουμα της Άνναμπελ γιατί
δεν την εμπιστεύομαι απόλυτα, όπως άλλες κορασίδες που τις ξέρω χρόνια... :woldman:
Για το ακα τελειωτικό μπουκι καλά κανεις και δε φοβάσαι, οι πιθανοτητες να κολλήσεις κατι είναι κοντά στο 0,5 % και λιγότερο.
Στο γλυφομουνι όμως ανεβαίνουν οι πιθανοτητες. Βέβαια ορθά κανεις χρήση στοματικου διαλυματος, κατεβάζεις πολυ το ποσοστο "ατυχήματος". Να προσεχεις και τα δόντια - ουλα σου μην είναι ματωμένα ή δαγκωμενα κατά λάθος. Καμιά πληγη στο στόμα!
Εγώ αμα δεν κρατηθώ σε καμία call της τραβάω ένα γλυφοκωλι (κι επειδή το 'φχαριστιέμαι πιο πολυ απο το γλυφομουνι κι επειδή δεν εχει επιφοβα υγρά). Εγώ έπειτα κάνω πλυσεις - μπουκες - γαργάρες με Betadine στοματικό διάλυμα. Είναι λίγο πιο ισχυρό.
Προσοχή, άλλο το Betadine στοματικό διάλυμα και άλλο το Betadine για τις δερματικές πληγες!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.908
Πόντοι
9.846
Βέβαια υπάρχει και η άλλη λυση αντί στοματικου διαλυματος. Τη βάζεις και σε κατουράει στο στομα, έπειτα κανεις γαργάρες και μετά αποφασιζεις αν θα τα καταπιείς ή θα τα φτυσεις! Η αμμωνία των ουρων κάνει θαυματα!!!! :2funny:
(@DmtrsxXx ΖΕΙΣ! ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!).
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Βέβαια υπάρχει και η άλλη λυση αντί στοματικου διαλυματος. Τη βάζεις και σε κατουράει στο στομα, έπειτα κανεις γαργάρες και μετά αποφασιζεις αν θα τα καταπιείς ή θα τα φτυσεις! Η αμμωνία των ουρων κάνει θαυματα!!!! :2funny:
(@DmtrsxXx ΖΕΙΣ! ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!).
Πρώτα θα πεθάνουμε όλοι και τελευταίος ο @DmtrsxXx :rockon::rockon:
 

Gmermos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα χυστες,
Πιστεύετε ότι πιο πολύ αξίζει μετάξι ή φυλής; Γενικά ποια τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα της εκάστοτε περιοχης πέραν της τιμής;
 
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
42
Like
231
Πόντοι
20
Καλησπέρα χυστες,
Πιστεύετε ότι πιο πολύ αξίζει μετάξι ή φυλής; Γενικά ποια τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα της εκάστοτε περιοχης πέραν της τιμής;
Μεταξουργείο γαμας στα ίδια σεντόνια που γαμανε τα τελευταία 10 χρόνια αφρόκρεμα Πακιστανων.. Στην φυλής γαμας στα ίδια σεντόνια που γαμανε Έλληνες Αλβανοί Ρώσοι και καναδυο Πακιστανοί τα τελευταία δέκα χρόνια.. Αυτή είναι η μόνη διαφορά πέραν της τιμής.. Και ένα "τσακ" καλύτερες υπηρεσίες η φυλής εκτός από κάποια μεμονωμένα που είναι "καραντι" φολοσπιτα όπως το φυλης84/86 και Φωκαιας 25 (ανεξαρτήτως βάρδιας)
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Πρωινη Βαρδυα πριν απο λιγο Κωνσταντινα χοντρουλα γεματουλα με πιασιματα Φυλης 66 αδειο σε αντιθεση με Φιλιπιδου 11 β με ξανθουλα Καρολινα οπου γινονταν λαικο προσκυνημα αρκετος κοσμος στς δωματια και στο σαλονι εβγαινε τελειος γυμνη και χωρευε και καλουσε τον κοσμο να της βαλει δαχτυλο ψωφαει για λουτσους λεει η μικρουλα.
 

nescafe22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
263
Κριτικές
10
Like
730
Πόντοι
371
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Επίσκεψη στην Ανναμπέλα, από Ιάσωνος 32, πριν από περίπου μια εβδομάδα. Η συμπεριφορά της κοπέλας έχει αλλάξει αρκετά, προς το αρνητικό, τον τελευταίο καιρό. Έχει γίνει πολύ μιγιάγγιχτη, δεν γλύφει αρχίδια, κάνει μονότονο τσιμπούκι, τα φιλιά της είναι πλέον πεταχτά και γενικά αποπνέει μια αύρα ξεπέτας. Πήγα μόνο για πίπα και χύσιμο στο στόμα και ξενέρωσα. Αυτή ήταν και η τελευταία συνάντηση μαζί της, καθώς θεωρώ ότι έκλεισε ο κύκλος, με την συγκεκριμένη.
Τοσο πολυ χαλασε ???θυμαμε ηταβ διαχυτικη και εκανε φιλια με γλωσσα και δεχονταν χαμουρεμα και μερικα χαστουκια στον κολο και καταποσουλες μερικες φορε.πωπω αλλαξε.....
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Τοσο πολυ χαλασε ???θυμαμε ηταβ διαχυτικη και εκανε φιλια με γλωσσα και δεχονταν χαμουρεμα και μερικα χαστουκια στον κολο και καταποσουλες μερικες φορε.πωπω αλλαξε.....
Άλλαξε γιατί όσο δίνεις ελευθερίες, τις καταχράται ο κόσμος.
Πόσες ιερόδουλες φοβούνται να τις αγγίξουν στο στήθος και μου έλεγαν, μου τα τραβάνε με δύναμη, τα ζουμπανε ακόμα και τα δαγκώνουν τα Ορκ.
Αρχίζουν ύστερα να αφαιρούν πράγματα.
Ένας την χαλάει για όλους, σαν τον στρατό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom