Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (31 μέλη και 261 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
πεσ τα χρυσοστομε γιατι την εχουν κανει θεα εδω τη ξενερωτη σπαστικια μεχρι εκει που δε παιρνει απορω πως εχει πελατεια
Την κάναν θεά γιατί θυμούνται τα παλιά. Το ηλεκτροφόρο ακαποτο τσιμπούκι.

Τα τσιμπούκια αλλάζουν,οι άνθρωποι γερνούν και η Σόνια γέρασε,κρέμασε πατσαδες και προφανώς δεν έχει όρεξη να βάλει το τσιμπούκι στην πρίζα για να πάρει ρεύμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
ναι απλά δουλεύει στο αριστερά μαγαζί τώρα, όπως τώρα αυτή τη στιγμή και στο δεξία δουλεύει η άλλη ξανθιά Τανια με το κοντό μαλλί μαζί με μια μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι.
Με άσπρα εσώρουχα σήμερα,πολύ καύλα,παραμένει σταθερή αξία μέσα,να πω πως αρχικά πήγα στο 1β δεξί αλλά είχε την κοντή Τάνια εκεί και όταν ρώτησα την 2τσα για την ψηλή Τάνια δεν μου είπε ότι είναι δίπλα,μου λέει δεν ξέρω,εγώ αυτές έχω,καλά που πήγα και δίπλα δηλαδή και δεν είχε και κόσμο πριν λίγο που πήγα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Με άσπρα εσώρουχα σήμερα,πολύ καύλα,παραμένει σταθερή αξία μέσα,να πω πως αρχικά πήγα στο 1β δεξί αλλά είχε την κοντή Τάνια εκεί και όταν ρώτησα την 2τσα για την ψηλή Τάνια δεν μου είπε ότι είναι δίπλα,μου λέει δεν ξέρω,εγώ αυτές έχω,καλά που πήγα και δίπλα δηλαδή και δεν είχε και κόσμο πριν λίγο που πήγα.
βασικά δε φορουσε άσπρα εσώρουχα, άσπρο κομπινεζον/νεγκλιζε φορουσε μόνο, τη πήρα πάλι, όταν πάω σπίτι θα ανεβάσω φωτογραφίες από το δωμάτιο και αυτού του οίκου
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
βασικά δε φορουσε άσπρα εσώρουχα, άσπρο κομπινεζον φορουσε μόνο, τη πήρα πάλι, όταν πάω σπίτι θα ανεβάσω φωτογραφίες από το δωμάτιο και αυτού του οίκου
Ναι έχεις δίκιο κομπινεζόν ήταν και από κάτω δεν φόραγε τίποτα,όμως απότι είδα απέφευγε τα δάχτυλα και το στήσιμο που έκανε για τσιμπουκι δεν σε άφηνε να βάλεις δάχτυλο,δεν ξέρω αν σχετίζεται αυτό με το ότι ήταν άρρωστη αρκετές μέρες,ίσως καμία ουρολοίμωξη και έκανε θεραπεία,γιατί πριν λείψει άφηνε κάργα δάχτυλα,τέσπα σε όλα τα άλλα ήταν πολύ καλή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
Ναι έχεις δίκιο κομπινεζόν ήταν και από κάτω δεν φόραγε τίποτα,όμως απότι είδα απέφευγε τα δάχτυλα και το στήσιμο που έκανε για τσιμπουκι δεν σε άφηνε να βάλεις δάχτυλο,δεν ξέρω αν σχετίζεται αυτό με το ότι ήταν άρρωστη αρκετές μέρες,ίσως καμία ουρολοίμωξη και έκανε θεραπεία,γιατί πριν λείψει άφηνε κάργα δάχτυλα,τέσπα σε όλα τα άλλα ήταν πολύ καλή.
επειδή πάλι ήταν τίγκα στη κρέμα...
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
Την κάναν θεά γιατί θυμούνται τα παλιά. Το ηλεκτροφόρο ακαποτο τσιμπούκι.

Τα τσιμπούκια αλλάζουν,οι άνθρωποι γερνούν και η Σόνια γέρασε,κρέμασε πατσαδες και προφανώς δεν έχει όρεξη να βάλει το τσιμπούκι στην πρίζα για να πάρει ρεύμα.
κοιτα επειδη ειμαστε χρονια στο κουρμπετι κ εσυ κ εγω απο παλια εκανε τα σπαστικα της εποχες διδυμου κ λιοσιων αν θυμασαι μη το μαλλι μη το βυζι μη το μουνι το μονο θετιξο ηταν η πιπα της τωρα τη χαλασε κι αυτη μαλλον καιροσ για να κρεμασει τη κυλοτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232
τώρα live

μετά από μια σύντομη στάση για γλυκάκι στο ζαχαροπλαστειο Στάνη στην Ομόνοια, συνέχισα τη βόλτα μου μετά το Μεταξουργειο στα κεντρικά της Φυλής

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο μακρυά αλογοουρά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελείωμα στις βυζαρες.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β ανοιχτό το φως κλειστή η πόρτα.

Φυλής 65α Λάουρα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος και 74αρια κλειστά.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μαίρη καστανή πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή με λεπτό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
κοιτα επειδη ειμαστε χρονια στο κουρμπετι κ εσυ κ εγω απο παλια εκανε τα σπαστικα της εποχες διδυμου κ λιοσιων αν θυμασαι μη το μαλλι μη το βυζι μη το μουνι το μονο θετιξο ηταν η πιπα της τωρα τη χαλασε κι αυτη μαλλον καιροσ για να κρεμασει τη κυλοτα
Το μαλλί δεν είχα τολμήσει να το αγγίξω. Την είχα κόψει ότι έχει πρόβλημα τριχόπτωσης.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Το μαλλί δεν είχα τολμήσει να το αγγίξω. Την είχα κόψει ότι έχει πρόβλημα τριχόπτωσης.
Γενικά είχε πάντα πρόβλημα με το μαλλί χρόνια τώρα. Βυζί , αν και μεγάλο, δεν άφηνε πολλά και συμπεριφορά...στον κόσμο της.
Απλά θέλει τον τρόπο της....και αυτή... (Όπως και η Ηλέκτρα).
Ότι και να λέει συμφωνώ και ξεκινάω αγώνα.
Απολαμβάνω πίπα καραμελωμενη και λόγω του ότι δεν νιώθω τίποτα στο κανονικό, τον καρφώνω στον κώλο κατευθείαν. Εκεί κάτι γίνεται. Τελείωμα στο στόμα και φεύγω.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
κοιτα επειδη ειμαστε χρονια στο κουρμπετι κ εσυ κ εγω απο παλια εκανε τα σπαστικα της εποχες διδυμου κ λιοσιων αν θυμασαι μη το μαλλι μη το βυζι μη το μουνι το μονο θετιξο ηταν η πιπα της τωρα τη χαλασε κι αυτη μαλλον καιροσ για να κρεμασει τη κυλοτα
Εντάξει το κεφάλι το καταλαβαίνω να μην θέλει να το αγγίζεις,πολλές πουτανες δεν γουστάρουν,να μη σε αφήνει να πιάσεις/γλύψεις τα βυζιά της πρέπει να είναι η μοναδική πουτανα σε όλο τον πλανήτη.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τελικά δουλεύει η Λίζα που λέτε τώρα ή όχι; Να βάλουμε 24ωρες βάρδιες απ' έξω βορδελοπαρατηρητών να την εντοπισουμε
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εντάξει το κεφάλι το καταλαβαίνω να μην θέλει να το αγγίζεις,πολλές πουτανες δεν γουστάρουν,να μη σε αφήνει να πιάσεις/γλύψεις τα βυζιά της πρέπει να είναι η μοναδική πουτανα σε όλο τον πλανήτη.
Όχι και η μοναδική, λαμπρό παράδειγμα ήταν αυτή,πώς την λέγανε με τις βυζάρες στο Κο32β η αδερφή της Εστελ. Κουβάλαγε βυζοθηρικά αλλά ήταν μη μου άπτου.
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλημέρα παλιοσκυλα,χθες έχυσα στο στόμα την ανναμπελ είναι το πιο σηχαμερο πουτανακι που έχω συναντήσει.
Την είχανε γεμίσει χυσια και χωρίς να πλυθεί μέσα σε ένα λεπτό μπαίνει χυμένη μέσα στο δωμάτιο να τρέχουν δίπλα από το μουνι της αηδιασα μου ήρθε να φύγω ορμιξε να με φασωσει την πιάνω κεφαλοκλειδομα να ηρεμήσει θύμωσε πολύ ορμιξε ακαποτο τον πουτσο μου στο στόμα της είπα κάποτα δεν ήθελε έλεγε καλύτερα είναι χωρίς η βρωμιαρα έτσι και εγώ μετά από λίγη πίπα έβγαλα και γέμισα τον κάδο με μπόλικο σπέρμα.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Κατάθεση στο Διδυμου 27 πριν κάνα 2ωρο στη Βικτώρια. Άριστη άκαμπτη πίπα, με αρχιδογλυψιμο και γλυφοκωλαδα. Στο σεξ προτιμάει πισωκολλητό και ιεραποστολικό. Πολύ καλή επιλογή στο 20αρικο.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
195
Like
10.724
Πόντοι
30.733
Στα μεγάλα νούμερα της Ιάσονος στις πολλές πόρτες ,δε θυμάμαι σε ποια.ονομα μπελά .δεν τρελάθηκα μα ήθελα τόσο πολύ να κατουρισω που έδωσα το δεκαρικο και μπικα.τα αμολισα στο νεροχύτη και ξαλαφροσα.μετα ήρθε η Μπέλα μου πήρε μια πίπα με πολύ χέρι, έπεσε στα τέσσερα όπου μου ζιτησε σιγά σιγά.νταξι καλό κολαρακι η κολοτριπιδα της χονι.με χαζευα στον καθρέφτη.το γραμομενο μου κορμί και το 18 πόντων πουτσομου να μπενοβγενει.στο μουνακι της Μπέλας .γενικά είχα μια ναρκισιστικη διάθεση.τη ροτισα από πού είναι και τέτοια.περασε το δεκάλεπτο.φοναζει ο Τσάτσος.της ρίχνω και ένα χύσιμο και γεια σας.
Εγκρινω αν έχετε μεγάλη ανάγκη για κατούρημα.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Να ρωτήσω μια Σάρα μελαχροινη ομορφη που περίπου πριν δύο εβδομάδες και πάνω ήταν στο 65 φυλής...την έχει δει κανείς αλλου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom