Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (32 μέλη και 267 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε απογευματινη μινι τσαρκα στην Φυλης παρεα με τον μεγιστο Pitsiriko1, αυτο που μας εκανε φοβερη εντυπωση ειναι οτι σε τουλαχιστον 6 μαγαζια προσφεροταν ακαποτο και σε ορισμενα απο αυτα συνδιασμος με κουλουρακι σε τιμες απο 20 εως 25 ευρω.

Βεβαια τα κοριτσια δεν ηταν "αστερια" αλλα στον βωμο του χρηματος εχουμε ξεφυγει αρκετα.....

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τα αρκετά λάθη στις διευθύνσεις οδηγούν στο σκεπτικό οτι:
Η Λόλα ήταν μάλλον στο Διδύμου 20 οπού υπάρχει μόνο ένα ίδρυμα.
Η Άντριάνα, σωστά Διδύμου 18α (ισόγειο).
Η Βίκη (η γνωστή από το Καζακστάν πρέπει να είναι επειδή την είχα πετύχει τις προάλλες), Διδύμου 18β (υπόγειο).
Η Έυα σωστά,Διδύμου 16α.Ποια Έυα είναι αυτή;.Άπο Αλκαμένους 113 η από Φυλής 92;
Φυλής 59 κάτω, Σακίρα
Φυλής 59 πάνω, Ζωή
Ένα μελαχροινάκι, λυγερόκορμο και χαμογελαστό ονόματι Άννα δουλεύει Φυλής 65 πάνω.
Και Φυλής 92, η Μόνικα (σγουρόμαλλο μελαχροινό μικρό) από Φυλής 59;

Αυτές είναι διορθώσεις επί του κειμένου και όχι προσωπική περιήγηση.

Στην σημερινη τσαρκα στο συγκεκριμενο ιδρυμα ηταν η Ευα απο Αλκαμενους 113, ΟΧΙ η Λιθουανη του Φ92
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Σε απογευματινη μινι τσαρκα στην Φυλης παρεα με τον μεγιστο Pitsiriko1, αυτο που μας εκανε φοβερη εντυπωση ειναι οτι σε τουλαχιστον 6 μαγαζια προσφεροταν ακαποτο και σε ορισμενα απο αυτα συνδιασμος με κουλουρακι σε τιμες απο 20 εως 25 ευρω.

Βεβαια τα κοριτσια δεν ηταν "αστερια" αλλα στον βωμο του χρηματος εχουμε ξεφυγει αρκετα.....

ε πες μας τα κουλουροσπιτα !!

----

αυτη η ζωη απο φ.59 που λεει ο συναγωνιστης τα κανει ολα...τι εννοει ; πρωινη βαρδια την βρισκουμε ;
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εγω παντος σημερα σκεφτομαι να ξανακανω μια επισκεψη στιν μεγιστη ''μηγά'' ΣΙΜΟΝ , με το αφρατο μαλλι, επι της αλκιμενους 113 , ετσι για να το μπορεσω να γραψω μια καλυτερη διατριβη για το  τσιμπουκακι της 
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Βίκη (η γνωστή από το Καζακστάν πρέπει να είναι επειδή την είχα πετύχει τις προάλλες), Διδύμου 18β (υπόγειο).
Καλά το ξανάνοιξαν αυτό το σπίτι ? Μετά την Άννα εγώ θα το έκλεινα τιμής ένεκεν
Ποιά μπορεί να την αντικαταστήσει...
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ο χιστις ερεθιστηκε αποτομα οταν χαζευε τις αναφορες των συναγωνιστών ετσι πηρα το δικυκλο τυφωνα και κατεβηκα στη red light district των αθηνων

Ελλης 3 : Aτζελα ...... δεν μ'αρεσε καθολου απο εμφανιση, μου εφερνε για γυφτισα , τετοιες γκομενες με παρακαλανε να τις πιτσιλισω οχι να τις πληρωσω κιολας , προσεφερε 69 και πρωκτικο με 25ευρω.

Αχιλλεως 48 πανω: πηγα να δω το φημισμενο κουλουρι, η κοπελα για τα μπαζα κατα τα γουστα μου και οταν της ειπα ευχαριστω και σηκωθηκα να φυγω αρχιζε να κραζει ...... ουστ ρε μπαζοκλα απο εδω. Μαυρο στο πατσαβουρι.

Συνεχεια με Ντενιζοσπιτο που πηγα να τη δω μηπως και περναγα .....αλλα βγηκε με ειδε και εφυγε η ιδια χωρις να μιλησει.....λες και ειμουν εγω η τανα και αυτη ο πελατης....

Επιρεασμενος απο την συμπεριφορα ολων των κορασιδων και νευριασμενος πηρα το δρομο για το σπιτι αλλα ευτυχως περασα απο περγαμου 1

εκει βρηκα τη τζεσικα, το κοριτσι μου εκανε κλικ , δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα εμενα μ'αρεσε, στο δωματιο με ικανοποιησε πληρως χωρις να κανει κατι το ιδιαιτερο , την ωρα που την πιτσιλαγα καποιος συναγωνιστης και σιγουρα μελος του σαιτ μπηκε στο σαλονι και μιλαγε παρα πολυ δυνατα , ρωτησε την τσατσα πια κοπελα ειναι και μολις του ειπε τζεσικα αυτος απαντησε ΤΖΕΣΙΚΑ LOVE !! εκει με επιασαν τα γελια στο δωματιο μαζι το ιδιο και τη τζεσικα.... στη συνεχεια οση ωρα πιτσιλαγα ακουγα το συναγωνιστη που εδινε αναφορα στη τσατσα .... και ελεγε πολλες νεες κοπελες στη φυλης κτλ ..... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ;;;

αυτα για σημερα, σιγουρα για εμενα η τζεσικα ηταν μια καλη επιλογη στα 20ευρω χωρις ξαναλεω να κανει κατι το ιδιαιτερο στο δωματιο απλα ειναι αυτο που λεμε “χημεια”

καλο βραδυ....

Υ.Γ. Η επισκεψη στα σπιτια εγινε πριν λιγη ωρα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ο χιστις ερεθιστηκε αποτομα οταν χαζευε τις αναφορες των συναγωνιστών ετσι πηρα το δικυκλο τυφωνα και κατεβηκα στη red light district των αθηνων

Ελλης 3 : Aτζελα ...... δεν μ'αρεσε καθολου απο εμφανιση, μου εφερνε για γυφτισα , τετοιες γκομενες με παρακαλανε να τις πιτσιλισω οχι να τις πληρωσω κιολας , προσεφερε 69 και πρωκτικο με 25ευρω.

Αχιλλεως 48 πανω: πηγα να δω το φημισμενο κουλουρι, η κοπελα για τα μπαζα κατα τα γουστα μου και οταν της ειπα ευχαριστω και σηκωθηκα να φυγω αρχιζε να κραζει ...... ουστ ρε μπαζοκλα απο εδω. Μαυρο στο πατσαβουρι.

Συνεχεια με Ντενιζοσπιτο που πηγα να τη δω μηπως και περναγα .....αλλα βγηκε με ειδε και εφυγε η ιδια χωρις να μιλησει.....λες και ειμουν εγω η τανα και αυτη ο πελατης....

Επιρεασμενος απο την συμπεριφορα ολων των κορασιδων και νευριασμενος πηρα το δρομο για το σπιτι αλλα ευτυχως περασα απο περγαμου 1

εκει βρηκα τη τζεσικα, το κοριτσι μου εκανε κλικ , δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα εμενα μ'αρεσε, στο δωματιο με ικανοποιησε πληρως χωρις να κανει κατι το ιδιαιτερο , την ωρα που την πιτσιλαγα καποιος συναγωνιστης και σιγουρα μελος του σαιτ μπηκε στο σαλονι και μιλαγε παρα πολυ δυνατα , ρωτησε την τσατσα πια κοπελα ειναι και μολις του ειπε τζεσικα αυτος απαντησε ΤΖΕΣΙΚΑ LOVE !! εκει με επιασαν τα γελια στο δωματιο μαζι το ιδιο και τη τζεσικα.... στη συνεχεια οση ωρα πιτσιλαγα ακουγα το συναγωνιστη που εδινε αναφορα στη τσατσα .... και ελεγε πολλες νεες κοπελες στη φυλης κτλ ..... ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ;;;

αυτα για σημερα, σιγουρα για εμενα η τζεσικα ηταν μια καλη επιλογη στα 20ευρω χωρις ξαναλεω να κανει κατι το ιδιαιτερο στο δωματιο απλα ειναι αυτο που λεμε “χημεια”

καλο βραδυ....

Υ.Γ. Η επισκεψη στα σπιτια εγινε πριν λιγη ωρα
Βραδινή ή πρωινή η βόλτα ?
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
εγω παντος σημερα σκεφτομαι να ξανακανω μια επισκεψη στιν μεγιστη ''μηγά'' ΣΙΜΟΝ , με το αφρατο μαλλι, επι της αλκιμενους 113 , ετσι για να το μπορεσω να γραψω μια καλυτερη διατριβη για το  τσιμπουκακι της 
Η γνωστή Σίμον που δούλευε πριν κανα δυάρι χρόνια στο Φ109Β??
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
εγω παντος σημερα σκεφτομαι να ξανακανω μια επισκεψη στιν μεγιστη ''μηγά'' ΣΙΜΟΝ , με το αφρατο μαλλι, επι της αλκιμενους 113 , ετσι για να το μπορεσω να γραψω μια καλυτερη διατριβη για το  τσιμπουκακι της 
Και συναγωνιστή τι βάρδια την πέτυχές????
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
αν διαβασεις τι εγραψα θα δεις...

Υ.Γ. η επισκεψη στα σπιτια εγινε πριν λιγη ωρα...

τα ποστ γραφουν τι ωρα τα γραφει ο καθε ενας και ημερομηνια... :)
:2funny: :2funny:
Απίστευτο!! Είδες καμιά φορά τί συνέπειες έχει η  Άννα overdose ?  Δεν βλέπεις μπροστά σου  :grin:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αχιλλεως 48 πανω: πηγα να δω το φημισμενο κουλουρι, η κοπελα για τα μπαζα κατα τα γουστα μου και οταν της ειπα ευχαριστω και σηκωθηκα να φυγω αρχιζε να κραζει ...... ουστ ρε μπαζοκλα απο εδω. Μαυρο στο πατσαβουρι.
φιλε συναθλητη οσο αφορα το μωρο στο Αχιλεως 48 δεν ειναι πατσαβουρι για το αναφερομενο απο αλλο συναθλητη μας. σημερα το πρωι το επισκεφτικα και ηταν αρκετα δυνατο στο δωματιο με αφθονο χρονο και αρκετα καλη στην εμφανιση δεδομενου για το παρεχομενο κουλουρι.
ονομαζεται ελισαβετ ειναι ξανθια απο ρουμανια, φρεσκια στην ελλαδα και δεν μιλαει καθολου ελληνικα.
μαλλον επεσες σε αλλο πορνιδιακιον και πιθανοτατα την τικα ενα γυφτοφατσακιον.
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Συνεχεια με Ντενιζοσπιτο που πηγα να τη δω μηπως και περναγα .....αλλα βγηκε με ειδε και εφυγε η ιδια χωρις να μιλησει.....λες και ειμουν εγω η τανα και αυτη ο πελατης....
οτι π :rockon:ιο κορυφαιο..χαχαχαχαχ
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
δειτε τι βρηκα , δεν ηξερε να που να το καταχωρησω , η mod ασ κρινουν . . .

'''. . . .
Τα παλιά χρόνια, τότε που υπήρχαν ακόμη Αξίες και Ιδανικά στον τόπο αυτό, πριν εκχυδαϊστεί εντελώς το σύμπαν δηλαδή, ακόμη και στους οίκους ανοχής υπήρχε μία αξιοπρέπεια στον τρόπο με τον οποίο η τσατσά διαφήμιζε τις παρεχόμενες υπηρεσίες στους εν δυνάμει πελάτες.

Περιποίηση ήταν (και είναι ακόμα στα παραδοσιακά μπουρδέλα) το γνωστό, πολυαγαπημένο και χιλιοτραγουδισμένο τσιμπούκι. Την εποχή που ο όρος χρησιμοποιείτο κατά κόρον, το στοματικό σεξ ΔΕΝ ήταν στάνταρ στο μενού, οπότε υπήρχε η ανάγκη να διαφημισθεί με ιδιαίτερη αναφορά, ώστε ν' αποτελέσει τον καταλύτη για την καταφατική απάντηση του πελάτη στο τελικό ερώτημα της τσατσάς «θα περάσει κανείς;».

Η περιποίηση πήγαινε πακέτο με τον όρο «ελεύθερα πιασίματα». Χρήσιμη πληροφορία για τον εκλεκτό πελάτη διότι ελεύθερα πιασίματα σήμαινε ότι αν άπλωνε τα ξερά του να πιάσει κανα βυζάκι ή κανα μουνάκι πάνω στην τρελή γκάβλα, δεν θα 'πεφτε καμιά αδέσποτη σφαλιάρα.

Στην προαναφερθείσα εκθείαση των παρεχομένων υπηρεσιών υπήρχαν και υπάρχουν και άλλες στάνταρ εκφράσεις, οι οποίες παρατίθενται παρακάτω σε μία μικρή και σίγουρα μη εξαντλητική λίστα, αν και δεν συνιστούν σλανγκ, έτσι για την ιστορία:
Καθήστε, μη στέκεστε όρθιοι: Για κάποιο περίεργο λόγο, δεν υπάρχει τσατσά στην ελληνική επικράτεια η οποία να ανέχεται να στέκονται όρθιοι περιμένοντας την κοπέλα οι πελάτες. Στον αντίποδα, οι μπουρδελοτσαρκαδόροι θέλουν να είναι πάντα κοντά στην έξοδο διότι έτσι όταν έχει πολλή κίνηση η περιοχή τη βγαίνουν πιο μπροστά από άλλους συναδέλφους, κερδίζοντας καλύτερη θέα ή μικρότερο χρόνο αναμονής στην περίπτωση που τελικώς αποφασίσουν να ενδώσουν.

Η κοπέλα είναι... Είναι πολύ καλή στο δωμάτιο, δεν βιάζεται...: Η εν λόγω έκφραση συνήθως βρίθει ανακριβειών, γεγονός που εν μέρει γίνεται αντιληπτό διά γυμνού οφθαλμού και εν μέρει (και μετά από το μπετσάλεν) αφού μασήσει ο θύμας. Συνήθως ο όρος «κοπέλα» χρησιμοποιείται μάλλον υπό την ευρεία έννοια, ότι δηλαδή είναι γένους θηλυκού, αλλά ηλικιακά παίζει να είναι από θείτσα μέχρι γιαγιούμπα. «Πολύ καλή στο δωμάτιο»... Νταξ, ρώτα και τον θείο μου τον ψεύτη... «δεν βιάζεται»... Πολλά έχουν δει τα μάτια μου, μα αυτό μου φέρνει τρόμο. Ιδανικά θέλουν ο πελάτης να τελειώσει πριν μπει στο δωμάτιο, ένοντας κάνει το 1.7% αυτών που η τσατσά υποσχέθηκε. Άστα να παν...

Περιποίηση, ελεύθερα πιασίματα, πισωκολλητό: Self explanatory - πλέον;)

Ποιός θα περάσει;: Εξελιγμένη μορφή του «θα περάσει κανείς» υπό την έννοια ότι δεν αφήνει περιθώρια για αρνητική απάντηση και δημιουργεί μία αίσθηση κάτσε-να-προλάβω-πριν-μπει-ο-μαλάκας (ευγενής συναγωνισμός).

Έχει ωραίο στήθος: Απάντηση στην ερώτηση «έχει μεγάλο στήθος η κοπέλα;», ενδεικτική της σκληρής δουλειάς και ενδελεχούς εκπαίδευσης που λαμβάνει χώρα στις σχετικές σχολές για τσατσάδες. Ρωτάει ο δύσμοιρος για να μην περιμένει τζαμπαντάν αν το φετίχ του είναι το μεγάλο στήθος για παράδειγμα και αντί για μία μονολεκτική απάντηση τύπου Ναι / Όχι παίρνει την προαναφερθείσα, η οποία τον καθηλώνει στον προθάλαμο για να μορφώσει ιδίαν απόψιν μόλις η κοπέλα βγει από το δωμάτιο.....''''


 

Επισκέπτης
Παράθεση από: xistis στις χθες στις 20:57
Συνεχεια με Ντενιζοσπιτο που πηγα να τη δω μηπως και περναγα .....αλλα βγηκε με ειδε και εφυγε η ιδια χωρις να μιλησει.....λες και ειμουν εγω η τανα και αυτη ο πελατης....


Προτιμάει τους Ταλιμπάν φαίνεται...

Τσατσά βγήκε μαζί με την Ντενίζα;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
συνοπτικη ενημερωση των τελευταιων 2 εβδομαδων(μπαγιατικη :) )  λογω καποιων δυσκολιων...

  ολα σε απογευματινες βαρδιες.

φωκαιας 25 αντελοσπιτο η αννουλα,μελαχροινη ομορφη ρουμανα,εχει παιξει και στο φωκαιας 17 πριν καιρο οπου ειχε ξαναδοκιμαστει, με τις ιδιες εντυπωσεις και τοτε.ωραια κοπελα και σε προσωπο και σωμα,καλη πιπουλα,καλες στασεις,σχετικα υπομονετικη κοπελα...κατα τη γνωμη μου ξεπερνα το μεσο ορο της φυλης και συστηνεται,δε τα κλαις.
φ86β η σαμανθα,πολυ ομορφο μελαχροινο τσιγγανοειδες ρουμανακι με κακες κριτικες ομως απο οσο θυμαμαι.αντε 1 αντε 2 αντε 3 που την εχω δει και μπαινω,και τιποτα να μη κανει χαλαλι τα ευρω για την ομορφια της,καποιο τροπο θα βρω λεω μεσα μου.εντωμεταξυ απο το σαλονι φαινεται οτι εχει υπεροχο πατουρι,εκτος απο φατσα,βυζους κλπ. μπαινει μεσα και κανει εξηγα..."δε κανω πισοκολλητο,στα 4 οχι,στο λεω απο τωρα". φτου ξενερα,με τετοιο πατο και να μη στον στησει? τεσπα! πιπα ασχετη εντελως.καθησε απο πανω παλι ασχετη δυστηχως.αντε κανονικα να τελειωνω γρηγορα να φευγω οπως και εγινε. συμπερασμα...δε το εχει ουτε και προκειται να το εχει ποτε οπως λεει και ο μεγιστος ;)πολυ ομορφη κοπελα,σε λαθος δουλεια ομως,δε συστηνεται με τιποτα!!
  φ84 το πανω...ιρις το ονοματακι της,εχει θεαθει επισης και φωκαιας 25 πανω.καστανοξανθο αερατο ομορφο λεπτο μοντελε κοριτσακι απο ρουμανια.στο σαλονι υποσχεται αρκετα και το παιζει ανετη σε ολους απο οτι ειδα.κλεινει ματακι,χαμογελακια,σε τραβαει στο δωματο με ομορφο τροπο ομως,οχι αλλα αμαλια. χαλια μαυρα μεσα.αν θελει το εχει,ετσι φανηκε,αλλα δε θελει.βαριεται και ξεπετα.μετα πηγε να κανει παρτουζα σε 2 μαλακισμενα αλβανακια που κανανε μανουρα με τη τσατσα κανα 10λεπτο αφου μας πρηξανε τα ουμπαλα με τις φωνες και τις μαλακιες τους! ομορφη κοπελιτσα αλλα δεν συστηνεται...συμπεριφορα και σταιλ εντελως "ρουμανικα"!
φ109 μεσαιο...αννα ξανθια ρωσσιδα πιτσιρικα ομορφη κοπελα και αυτη,αν κανει κανα μπανακι να μαυρισει θα δειξει και αλλο.
  γκαντεμια γμτ εδω . τη παιδευε συναγωνιστης παρα πολυ ωρα,πανω απο 20 λεπτα σιγουρα.οταν τελειωσε της βαζει χερι η τσατσα για το χρονο και ερχετε κλαμμενη και μπλοκαρισμενη.αυτη ηθελε στοργη και αγκαλιτσες και οχι πηδημα.προσπαθησε λιγο αλλα τη σταματησα με ευγενικο τροπο μη κομπλαρει το κοριτσακι πιο πολυ και εφυγα υποσχομενος πως θα τη ξαναδοκιμασω αλλη φορα.
φωκαιας 17 στο κατω... πιπινι απο ρουμανια,δε θυμαμαι ονομα,εχει λιγο καιρο εκει,την εχω δει και στο πανω.καπου 1.65 ξανθα ισια μαλια,καμια 20αρια χρονων,φορουσε ενα ολοσωμο λευκο δυχτακι,πολυ ομορφο και σεξυ το ολο πακετο! μικρο βυζακι,καλο κορμι,ωραια φατσουλα.σχετικα χχμμ προθυμη,ευγενικη,εκανε οτι ψευτοπροσπαθουσε αλλα με λιγα λογια πιο επιπλο και απο την αντελα.
φ71 κατω...ελενα καστανη ρουμανα οχι πανω απο 25,γνωστη φυσιογνωμια αλλα δε θυμαμαι ποτε και που...τεσπα.καλη πιπουλα,καλα ανοιγματα και στασεις,ομορφουλα,δε πηγε τζαμπα το 20αρι. κανει λεει και ακαπωτα και πρωκτικα με +10 για τους καμικαζι που ενδιαφερονται. τοσα χρονια δεν ειχα δει την ευα να τσαντιζεται και να πουλαει τσαμπουκα,το ειδα και αυτο.βγηκε το αλανι απο μεσα της ;)
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παρόλο που είναι το πιο VFM έχει κουραστεί και είναι προφανές.  Διπλοβάρδια κάθε μέρα! όσο φιλότιμη και αν είναι

Παράθεση από: xistis στις χθες στις 20:57
Συνεχεια με Ντενιζοσπιτο που πηγα να τη δω μηπως και περναγα .....αλλα βγηκε με ειδε και εφυγε η ιδια χωρις να μιλησει.....λες και ειμουν εγω η τανα και αυτη ο πελατης....


Προτιμάει τους Ταλιμπάν φαίνεται...

Τσατσά βγήκε μαζί με την Ντενίζα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom