Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (38 μέλη και 282 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Μάλλον ο πελάτης περίμενε να περάσει δωμάτιο και την είχε κλείσει για μία ώρα.. Δεν είναι και δράκος η γυναίκα, εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα.
Ούτε έχω ανοίξει καμμιά ιδιαίτερη συζήτηση μαζί της ποτέ..
Με την ατάκα δράκος το γέλιο !! Εννοείται σύμφωνο με οσα είπες συναγωνηστη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Εε τότε τζάμπα είναι εικοσαρικο
Αρχικά η διαφορά στην τιμή ήταν λόγω περιοχής, κοριτσιών και ποιότητας υπηρεσιών. Μετά πλάκωσαν και οι βρωμύλοι.
Αρχικά τους το απαγόρευαν τώρα πλέον.. Πάντως και εγώ 20ρικο σε οίκο που παίρνει πάκις δεν θα έδινα.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Αρχικά η διαφορά στην τιμή ήταν λόγω περιοχής, κοριτσιών και ποιότητας υπηρεσιών. Μετά πλάκωσαν και οι βρωμύλοι.
Αρχικά τους το απαγόρευαν τώρα πλέον.. Πάντως και εγώ 20ρικο σε οίκο που παίρνει πάκις δεν θα έδινα.
Ε ναι δεν έχει νόημα άμα είναι έτσι καλά η περιοχή τα ίδια σκατα είναι και πέρα και δώθε για τις κοπέλες ισχύει αν και στα δύο μπορείς να βρεις και μπάζα και πως θα ξεχωρίζουμε δηλαδή εάν σε αυτόν τον οίκο που θα πάμε αν μπαινουνε η όχι πακις
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Ε ναι δεν έχει νόημα άμα είναι έτσι καλά η περιοχή τα ίδια σκατα είναι και πέρα και δώθε για τις κοπέλες ισχύει αν και στα δύο μπορείς να βρεις και μπάζα και πως θα ξεχωρίζουμε δηλαδή εάν σε αυτόν τον οίκο που θα πάμε αν μπαινουνε η όχι πακις
Δεν έχω ιδέα ό,τι γράφεται σε αυτό το νήμα..
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Πέρι Αχαρνών 85... και την αντιπαθέστατη τσατσα (πανάσχημη φάτσα), έχετε όλοι σας ΔΙΚΙΟ 100%
σε εμένα δεν θα πω οτι δεν μίλησε ευγενικά ...αλλα έκανε κάτι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!
μπροστά στα μάτια μου (αλλά μουλωχτά) - και ενώ ήμουν σε αναμονή (είπα ότι θα μπω ) - έβαλε σε δωμάτια δυο άτομα που ήρθαν ΜΕΤΑ από εμένα (και ενώ μου είχε πει οτι έχει αναμονή και περίμενα ήδη 15 - 20 λεπτά)
δεν είπα τίποτα ...αλλά φυσικά έφυγα μετά την απαράδεκτη στάση της
Μακριά λοιπόν φίλοι μου από όσους ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ τα λεφτά μας!!!
**** όσο για την Μαίρη, δεν ξέρω αν η γυναίκα γαμιέται ωραία (όπως λέτε κάποιοι) αλλά από εμφάνιση είναι τραγική σε επίπεδο υπέρβαρης γυναίκας, και με τόσα μέταλλα (σε όλο της το πρόσωπο) και τατουάζ μπορεί να πεις οτι σκιάζεσαι κιόλας
βασικά ένα καλό μπουκοτάζ θα έκανε καλό σε αυτο το μαγαζί (λόγω της απαράδεκτης τσατσάς)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πέρι Αχαρνών 85... και την αντιπαθέστατη τσατσα (πανάσχημη φάτσα), έχετε όλοι σας ΔΙΚΙΟ 100%
σε εμένα δεν θα πω οτι δεν μίλησε ευγενικά ...αλλα έκανε κάτι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!
μπροστά στα μάτια μου (αλλά μουλωχτά) - και ενώ ήμουν σε αναμονή (είπα ότι θα μπω ) - έβαλε σε δωμάτια δυο άτομα που ήρθαν ΜΕΤΑ από εμένα (και ενώ μου είχε πει οτι έχει αναμονή και περίμενα ήδη 15 - 20 λεπτά)
δεν είπα τίποτα ...αλλά φυσικά έφυγα μετά την απαράδεκτη στάση της
Μακριά λοιπόν φίλοι μου από όσους ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ τα λεφτά μας!!!
**** όσο για την Μαίρη, δεν ξέρω αν η γυναίκα γαμιέται ωραία (όπως λέτε κάποιοι) αλλά από εμφάνιση είναι τραγική σε επίπεδο υπέρβαρης γυναίκας, και με τόσα μέταλλα (σε όλο της το πρόσωπο) και τατουάζ μπορεί να πεις οτι σκιάζεσαι κιόλας
βασικά ένα καλό μπουκοτάζ θα έκανε καλό σε αυτο το μαγαζί (λόγω της απαράδεκτης τσατσάς)
Πολύ πρεμούρα …Εγώ από όσα γράφονται καταλαβαίνω πως η όλη αντιπαράθεση και φάγωμα γίνεται από των μεγάλο αριθμό πελατών και από την αναμονή που συναντάτε στο εν λόγο οικο … Ξαναλέω πολύ πρεμούρα … Για το τίποτα ..στην ουσία ..Οσο αναφορά την τσατσα εκεί και είναι προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν θυμίζει τίποτα σκοτεινό όπως όλες οι άλλες τσατσαδες που είναι σαν μαγησες η σαν λεκανατζουδες … αντίθετα θυμηζει ότι πιο φωτεινό τρυφερό, παιχνιδιάρικο και αθώο σε αυτό τον σκοτεινό κόσμο των οίκων ανοχής και είναι λίγο άδικο να τρώει τόσο κράξιμο !! Αλλά ο καλός καλό δεν βλέπει ποτέ …είναι προσωπική άποψη μου και ηθελα να το πω φυσικά ο καθένας έχει την γνώμη του και το σέβομαι !!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Πολύ πρεμούρα …Εγώ από όσα γράφονται καταλαβαίνω πως η όλη αντιπαράθεση και φάγωμα γίνεται από των μεγάλο αριθμό πελατών και από την αναμονή που συναντάτε στο εν λόγο οικο … Ξαναλέω πολύ πρεμούρα … Για το τίποτα ..στην ουσία ..
ούτε καν με ενδιαφέρει προσωπικά (άκου πρεμούρα;;;;)
πήγα ...είδα ...έλαβα απαράδεκτη συμπεριφορά και απήλθα (και ενημερώνω να ξέρει ο κόσμος)
και φυσικά ούτε απέξω άλλη φορά
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ούτε καν με ενδιαφέρει προσωπικά (άκου πρεμούρα;;;;)
πήγα ...είδα ...έλαβα απαράδεκτη συμπεριφορά και απήλθα (και ενημερώνω να ξέρει ο κόσμος)
και φυσικά ούτε απέξω άλλη φορά
Καλά κανείς και λες τι βίωσες και πως νιώθεις , είπα πρεμούρα γιατί όλο διαβάζω τώρα τελευταία για αυτό τον οικο και έχει γίνει γενικά χαμός και ξαναλέω γενικός και όχι προσωπικά για εσένα …!! Γιατί τόση πρεμούρα ; Μέλι έχει και Έχετε φαγωθεί τόσο ;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Είναι πιθανό τα εμβόλια να μην αποτρέπουν ή να μην περιορίζουν τη μετάδοση του νέου κορωνοϊού. Μπορούν, όμως, να κάνουν τα εμβολιασμένα άτομα λιγότερο ικανά να μεταδώσουν τον ιό ή λιγότερο μολυσματικά.

Αρκετές ερευνητικές ομάδες στο Ισραήλ αξιολογούν το ιικό φορτίο, δηλαδή τη συγκέντρωση ιογενών σωματιδίων, σε εμβολιασθέντες, οι οποίοι βρέθηκαν στη συνέχεια θετικοί στον ιό. Οι ειδικοί ατέληξαν στο συμπέρασμα πως το ιικό φορτίο είναι ένας καλός δείκτης για τη μολυσματικότητα.

Σε προκαταρκτική μελέτη, επιστημονική ομάδα κατέγραψε σημαντική μείωση του ιικού φορτίου σε μικρό αριθμό ατόμων που μολύνθηκαν από τον ιό, δύο έως τέσσερις εβδομάδες μετά τη λήψη της πρώτης δόσης του εμβολίου της Pfizer, σε σύγκριση με όσους μολύνθηκαν από τον ιό τις δύο πρώτες εβδομάδες μετά τη λήψη της δεύτερης δόσης.

"Τα δεδομένα είναι σίγουρα ενδιαφέροντα και υποδηλώνουν ότι ο εμβολιασμός μπορεί να μειώσει τη μολυσματικότητα των ασθενών με CoViD-19, ακόμη και στην περίπτωση που δεν αποτρέψει πλήρως τη μόλυνση", σχολιάζει η Virginia Pitzer, λοιμωξιολόγος στο Yale School of Public Health, στο New Haven του Κονέκτικατ.

Σε μελέτη του εμβολίου της Οξφόρδης και της AstraZeneca, καταγράφηκε, επίσης μεγαλύτερη μείωση του ιικού φορτίου σε μικρή ομάδα εμβολιασθέντων, σε σύγκριση με τους μη εμβολιασθέντες, που συμμετείχα
Παραμύθια για να πείσουν τον κόσμο να κάνει τα εμβόλια και για να δικαιολογήσουν τις κυβερνήσεις που προσπαθούν να επιβάλουν τον υποχρεωτικό εμβολιασμό.

Υπάρχουν και έρευνες που αναφέρονται σε εκατομμύρια εμβολιασμένων και ανεμβολίαστων που δείχνουν το αντίθετο!

Η Σουηδία που είχε σχετικά λίγους εμβολιασμένους και χωρίς περιοριστικά μέτρα είχε αναλογικά λιγότερες μολύνσεις και νεκρούς από την Αγγλία και τις ΗΠΑ!

Σταματήστε να τρώτε τον σανό που σας προσφέρουν τα ΜΜΕ!

Οι δημοσιογράφοι σε όλο τον κόσμο κάνουν πάρτι με τα εκατομμύρια που τους δίνουν οι κυβερνήσεις για να παραμυθιάζουν τους αφελείς.

Καθημερινά στον κόσμο περισσότεροι πεθαίνουν ή μένουν ανάπηροι από τροχαία παρά από τον COVID19!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Παραμύθια για να πείσουν τον κόσμο να κάνει τα εμβόλια και για να δικαιολογήσουν τις κυβερνήσεις που προσπαθούν να επιβάλουν τον υποχρεωτικό εμβολιασμό.

Υπάρχουν και έρευνες που αναφέρονται σε εκατομμύρια εμβολιασμένων και ανεμβολίαστων που δείχνουν το αντίθετο!

Η Σουηδία που είχε σχετικά λίγους εμβολιασμένους και χωρίς περιοριστικά μέτρα είχε αναλογικά λιγότερες μολύνσεις και νεκρούς από την Αγγλία και τις ΗΠΑ!

Σταματήστε να τρώτε τον σανό που σας προσφέρουν τα ΜΜΕ!

Οι δημοσιογράφοι σε όλο τον κόσμο κάνουν πάρτι με τα εκατομμύρια που τους δίνουν οι κυβερνήσεις για να παραμυθιάζουν τους αφελείς.

Καθημερινά στον κόσμο περισσότεροι πεθαίνουν ή μένουν ανάπηροι από τροχαία παρά από τον COVID19!
Περισσότερα self test, αραιοκατοικημένη χώρα, ανώτερα μέσα μαζικής μεταφοράς, ατομική ευθύνη κτλπ.
Επίσης το "παραμύθι" της Σουηδίας κατέρρευσε πέρυσι τον χειμώνα που στην Σουηδία πέθαινε ένα σωρός κόσμος μετά την αποτυχημένη τακτική της όπως ομολόγησε ο ίδιος ο πρωθυπουργός της.
14,650 νεκρούς ενώ στην Ελλάδα των τόσο προβλημάτων και ελλείψεων σε υποδομές έχουμε 12,800.

Άλλο ένα πολύ έγκυρο επιχείρημα με τα τροχαία, μόνο που να τονίσω πως εκεί δεν είχες lockdown.
Ανάλογο μέτρο θα ήταν όλοι να τρέχουν με μέγιστη τα 30χλμ/ώρα και μετά θα βλέπαμε πόσους νεκρούς θα είχαμε.
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Περισσότερα self test, αραιοκατοικημένη χώρα, ανώτερα μέσα μαζικής μεταφοράς, ατομική ευθύνη κτλπ.
Επίσης το "παραμύθι" της Σουηδίας κατέρρευσε πέρυσι τον χειμώνα που στην Σουηδία πέθαινε ένα σωρός κόσμος μετά την αποτυχημένη τακτική της όπως ομολόγησε ο ίδιος ο πρωθυπουργός της.
14,650 νεκρούς ενώ στην Ελλάδα των τόσο προβλημάτων και ελλείψεων σε υποδομές έχουμε 12,800.

Άλλο ένα πολύ έγκυρο επιχείρημα με τα τροχαία, μόνο που να τονίσω πως εκεί δεν είχες lockdown.
Ανάλογο μέτρο θα ήταν όλοι να τρέχουν με μέγιστη τα 30χλμ/ώρα και μετά θα βλέπαμε πόσους νεκρούς θα είχαμε.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Περισσότερα self test, αραιοκατοικημένη χώρα, ανώτερα μέσα μαζικής μεταφοράς, ατομική ευθύνη κτλπ.
Επίσης το "παραμύθι" της Σουηδίας κατέρρευσε πέρυσι τον χειμώνα που στην Σουηδία πέθαινε ένα σωρός κόσμος μετά την αποτυχημένη τακτική της όπως ομολόγησε ο ίδιος ο πρωθυπουργός της.
14,650 νεκρούς ενώ στην Ελλάδα των τόσο προβλημάτων και ελλείψεων σε υποδομές έχουμε 12,800.

Άλλο ένα πολύ έγκυρο επιχείρημα με τα τροχαία, μόνο που να τονίσω πως εκεί δεν είχες lockdown.
Ανάλογο μέτρο θα ήταν όλοι να τρέχουν με μέγιστη τα 30χλμ/ώρα και μετά θα βλέπαμε πόσους νεκρούς θα είχαμε.
Λες την μισή αλήθεια! Επίσης, κρίνεις ανόμοιες καταστάσεις και περιοχές.

Η Σουηδία λόγω κλιματικών συνθηκών είχε πάντοτε υπερδιπλάσια θύματα από την εποχική γρίπη εν σχέσει με την Ελλάδα. Συνεπώς, σε σύγκριση με την Σουηδία λόγω του κορονοιού η Ελλάδα αναλογικά θα έπρεπε να έχει λιγότερους από 5.000 νεκρούς και όχι 13.000 που έχει έως σήμερα!

Ο πρωθυπουργός της Σουηδίας ποτέ δεν ομολόγησε αυτό που υποστηρίζεις (fake news).
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.278
Πόντοι
2.586
Λες την μισή αλήθεια! Επίσης, κρίνεις ανόμοιες καταστάσεις και περιοχές.

Η Σουηδία λόγω κλιματικών συνθηκών είχε πάντοτε υπερδιπλάσια θύματα από την εποχική γρίπη εν σχέσει με την Ελλάδα. Συνεπώς, σε σύγκριση με την Σουηδία λόγω του κορονοιού η Ελλάδα αναλογικά θα έπρεπε να έχει λιγότερους από 5.000 νεκρούς και όχι 13.000 που έχει έως σήμερα!

Ο πρωθυπουργός της Σουηδίας ποτέ δεν ομολόγησε αυτό που υποστηρίζεις (fake news).
Όντως fake. Δεν το είπε μόνο ο πρωθυπουργός αλλά και ο βασιλιάς τους. https://www.bbc.com/news/world-europe-55347021

Επίσης δεν μπορείς να συγκρίνεις την εποχική γρίπη με τον κορονοϊό.
Αλλά και έτσι να ήταν που δεν είναι για να δούμε τί έκαναν οι γειτονικές χώρες της Σουηδίας οι οποίες έλαβαν μέτρα κατά του covid.
Νορβηγία: 800 νεκροί
Φινλανδία: 980 νεκροί

Σουηδία (έγια μόλα έγια λέσα): 14,650.

Κάντε εμβόλιο ρε μλκες.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Καλά κανείς και λες τι βίωσες και πως νιώθεις , είπα πρεμούρα γιατί όλο διαβάζω τώρα τελευταία για αυτό τον οικο και έχει γίνει γενικά χαμός και ξαναλέω γενικός και όχι προσωπικά για εσένα …!! Γιατί τόση πρεμούρα ; Μέλι έχει και Έχετε φαγωθεί τόσο ;
Φυσικα και δν εχει μελι , το μονο αξιολογο εκει ειναι η Εβελινα , η απαραδεκτη και κακοτροπη ειναι η σκυλα η τσα2 το τερας με τα μαυρα γυλια που νομιζει οτι ειναι κατι κομπλεξα του κερατα και κακασχημη .
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ..

Φωκαίας 17Β Άννα αξίζει;​

μόνο άτομα που την έχουν δοκιμάσει ..
επίσης κάποια καλή κοπέλα με κώλο από φυλής ξέρουμε ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom