Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (4 μέλη και 61 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Αγαμία είναι η μόνη λύση για ένα διάστημα ...Όλα τα αλλά είναι ρίσκο ...... Μην ακούς την γνώμη του κάθε άσχετου και φαντασιόπληκτου....!!! Για το ειτζς υπαρχη η καποτα για προστασία .... Για τον κοροναιο όμως δυστηχος δεν υπαρχη καμία προστασία .... Μόνο αν μια κοπέλα είναι αρνητική στον ιο και πηγαίνει μόνο μαζί σου και εσυ μόνο μαζί της ..Μόνο αν εισουν ο σεΐχης θα γινόταν αυτό ...!!!!
Δεν μιλάω για αυτόν τον καιρό φίλε μου με το ιό γενικά μίλησα για πρίν πιο πολύ το μετά δεν ξέρουμε τι θα έρθει το ξέρω ότι δεν βγάζουμε τα λεφτά που βγάζανε οι πατεραδεσ μας αλλά η φυλής έχει πεθάνει εδώ κ καιρό εάν στις 50 κοπέλες αξίζουν 3,4 δν λέει τίποτα καλύτερα να βγεις  σ ένα μπαρ κ ν κεράσεις μια κοπέλα μήπως κερδίσεις κατι Μ αυτά τ λεφτά παρά να τα πας χαμένα σε κορίτσια που πολλές δεν θέλουν άλλες δεν κάνουν για αυτή τ δουλειά..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Δεν μιλάω για αυτόν τον καιρό φίλε μου με το ιό γενικά μίλησα για πρίν πιο πολύ το μετά δεν ξέρουμε τι θα έρθει το ξέρω ότι δεν βγάζουμε τα λεφτά που βγάζανε οι πατεραδεσ μας αλλά η φυλής έχει πεθάνει εδώ κ καιρό εάν στις 50 κοπέλες αξίζουν 3,4 δν λέει τίποτα καλύτερα να βγεις  σ ένα μπαρ κ ν κεράσεις μια κοπέλα μήπως κερδίσεις κατι Μ αυτά τ λεφτά παρά να τα πας χαμένα σε κορίτσια που πολλές δεν θέλουν άλλες δεν κάνουν για αυτή τ δουλειά..
Σύμφωνο φίλε μου όσα έγραψες .. όντως δεν βγάζουνε ούτε το μισό του μισού από αυτά που έβγαζαν οι πατεράδες μας πίστεψε με ..και όντως πολλές στην φυλής και γύρο περιοχές δεν αξίζουν καν ..... καλύτερα ένα κέρασμα σε κάποιο μπαρ και μια πιο άμεση έστω πελατειακή σχέση ....!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Φυλής 109α

109-2.jpg


109-7.jpg


109-6.jpg
109-3.jpg


109-4.jpg
109-5.jpg
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.696
Πόντοι
216
      Καλές εποχές, Φυλής 61, τι γαμήσια είχα κάνει εκεί με την Αλεξάνδρα!! Υπήρχαν μήνες που πήγαινα και 4 φορές την εβδομάδα... Μέσα στην καύλα ήταν, υπομονετική, δεκτική, υποτακτική και ψυχούλα...
      https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Liebe/smilie_love_016.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Ποσα χρονια ηταν εκει η Αλεξανδρα ?? Απο τα καλα κομματια της φυλης.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
      Καλές εποχές, Φυλής 61, τι γαμήσια είχα κάνει εκεί με την Αλεξάνδρα!! Υπήρχαν μήνες που πήγαινα και 4 φορές την εβδομάδα... Μέσα στην καύλα ήταν, υπομονετική, δεκτική, υποτακτική και ψυχούλα...
      https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Liebe/smilie_love_016.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Παντρεμενη με παιδί πλεον, ειχε φαει πολυ πουτσα μαζεψε πολυ χαρτί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
      Και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω!!
Ευχαριστώ πάντως, πήρα δουλειά για το βράδυ...  :hi:
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Πριν 3-4 μήνες είδα στον δρόμο την Αρίνα, ήταν με έναν τύπο κάτι συζητούσαν και γελούσε. Ωραίο μωρό, όμορφο μουτράκι.

Την έχω πάρει δύο φορές την πρώτη, στο Φ 134, την δεύτερη στο Φ86 και τις δύο φορές πολύ καλή.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ποσα χρονια ηταν εκει η Αλεξανδρα ?? Απο τα καλα κομματια της φυλης.
    Εγώ την πέτυχα Φεβρουάριο του 2012 και παίζει να σταμάτησε (τουλάχιστον εγω την είδα για τελευταία φορά) καλοκαίρι του 2015!! Το χαμόγελο της ότι καλύτερο είχε πάνω της!!!
 

harddd39

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
81
Like
5
Πόντοι
0
ρενατα υπαρχει ακομα?
την ξερει καποιος?
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
275
Κριτικές
46
Like
3.967
Πόντοι
1.651
Η απορία μου είναι με γνωστά site που, κορίτσια  επαγγελματίες και μη,ανεβάζουν σωρηδόν αγγελίες σε καθημερινή βάση ! 
Δεν φοβούνται? Αφου τα hotel είναι κλειστά... κλπ κλπ.
Εδώ έχουμε κάνει πέτρα την καρδιά μας περιμένοντας.
Αυτές?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom