Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 379 άτομα (48 μέλη και 331 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
παιδες την ελενα στο 200 που την πετυχαινουμε πρωινα?επισης η πωλινα απο διδ8 κανει ακαποτο?

Για την Έλενα,τσέκαρε το 134 τον όροφο.Ή στο 59 στον όροφο.Για πρωινή.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
η πωλινα οχι δεν κανει ακποτο.
ητζουλια στο διδ 8 το πανω πρεπει να ειναι η χειροτερη πουτανα στο δωματιο που κυκλοφορει
η τσουλια συστηνεται και ως λαουρα;εχει τελειο γυμνασμενο;δεν εχω εμπειρια μαζι της αλλα φιλος που περασε μου ειπε καλα λογια :think:εκτος παντως απο τα οπισθια δε μου εκανε τιποτα αλλο εντυπωση
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
παιδια η ζανα δουλευει σημερα το απογευμα αγκυρας?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σημερινή απογευματινή ενημέρωση στην Φυλής με μια κατάθεση

Ρεμούνδου 21 κάτω η Ντενίζα
Αγίου Πέτρου 7 η Κατερίνα του xilnik ξανθιά καλή Ρωσιδούλα
Φυλής 109 κάτω μια κοκκινομάλλα κοντή νταρντάνα με μικρό βυζάκι
Φυλής 71 κάτω μια κοπέλα τελείως μπάζο μελαχρινή όπου κάνει και κώλο με +10 ευρώ
Φυλής 86 πάνω Αμάντα εδώ έγινε η κατάθεση ( σε λίγο θα υπάρξει και κριτική )
Φυλής 40 μια μελαχρινή κια εδώ τελείως μπάζο αλλά και μαστουρωμένη δεν έβλεπε μπροστά της
Φυλής 92 Αλεξάνδρα εδώ μια μελαχρινή με μικρό βυζάκι ωραία εσώρουχα και χόρευε και στο σαλόνι
Διδύμου 8 κάτω η Πωλίνα
Φωκαίας 17 κάτω μια μελαχρινή πολύ μέτρια
Φωκαίας 17 πάνω μια κοπέλα βαριεστημένη κοκκινομάλλα προς μελαχρινό μαλλί
Φωκαίας 25 κάτω μια ξανθιά καλή παρουσία με λεμονάκι βυζάκι κάνει και παρτούζα
Φωκαίας 22 πάνω μια χοντρή με μεγάλα κρεμαστάρια και καστανά μαλλιά
Μύρων 5 η Αλεξάνδρα η αλλιώς Μαρία από την Λετονία ξανθιά καλή με ωραία βυζάκια από το μπουρδελάκι της Φωκαίας 22 πάνω
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σημερινή απογευματινή ενημέρωση στην Φυλής με μια κατάθεση

Ρεμούνδου 21 κάτω η Ντενίζα
Αγίου Πέτρου 7 η Κατερίνα του xilnik ξανθιά καλή Ρωσιδούλα
Την Κατερίνα του xilnik τη βρήκαμε. Τον xilnik χάσαμε!  :-
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
ναι ρε παιδια ο χιλνικ γιατι χαθηκε;
εχει κανεις νεα του;
ρε παιδια αυτες οι τσατσαδες γιατι εχουν τη συνηθεια να μην αναφερουν τα ονοματα των κοριτσιων;
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Η Ντενίζα από Ρεμούνδου 21 επέστρεψέ???
Ξέρει κανένας συναγωνιστής αν θα ξανά είναι και στης δύο βάρδιες και αν όχι σε ποια μπορούμε να την πετύχουμε???
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
ρε παιδια αυτες οι τσατσαδες γιατι εχουν τη συνηθεια να μην αναφερουν τα ονοματα των κοριτσιων;

Για να την πατήσει κάποιος πελάτης,που ενώ έχει διαβάσει ότι η τάδε είναι πτώμα,αλλά δεν ξέρει πώς είναι εμφανισιακά,να μπει και να χάσει τα 20€!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

ass-sniper

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
342
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες μηπως ξερετε που βρισκεται η Στελλα το 19χρονο καβλιαρικο πιπινακι που δουλευε στη Φωκαιας?Ηταν σαν να πηγαινει σχολειο αυτο το μωρο,τι καβλα!!Αν ξερει καποιος ας ενημερωσει κι εμας τους πιπινολατρες
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Σύντροφοι μία αναλυτική εμφανισιακή περιγραφή της Ελενας έχετε ?

1.70 μαύρα μαλλιά σχετικά κοντά,μπλε μάτια,βυζια νούμερο 2-3.
Πήγαινε να τη δεις,και αν δε σου αρέσει μην μπεις.Δε σε υποχρεώνει κανείς να το κάνεις.Αλλά αν το κάνεις,νομίζω θα αποζημιωθείς.
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Συναγωνιστες μηπως ξερετε που βρισκεται η Στελλα το 19χρονο καβλιαρικο πιπινακι που δουλευε στη Φωκαιας?Ηταν σαν να πηγαινει σχολειο αυτο το μωρο,τι καβλα!!Αν ξερει καποιος ας ενημερωσει κι εμας τους πιπινολατρες
Τη πετυχα πριν καμια 10αρια μερες απογευμα στο Φωκαιας 24, στο λαβυρυνθο δηλαδη.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα 5/4/2009 στην πρωινή βάρδια:

Ξανθίππης 2 η τσα2 μου είπε οτι είναι κάποια Ειρήνη (δεν κάθησα να την δώ, πήγα να τσεκάρω για Ρενάτα
          η οποία έχει επιστρέψει στην πατρίδα της κατά την τσα2)

Φυλής 80 ήταν η Βασίλισσα Άννα ΚΟΡΜΑΡΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ξανθά μαλλάκια πατουσάκια για Feet Lovers,
          όμορφο προσωπάκι. Επειδή με το μωρό 'περνάμε καλά σαν να είμουν σε studio' της είχα και
          'έξτρα δωράκι' και ξεκινήσαμε με φιλιά χαιδέματα στα όρθια, μετά το γυρίσαμε σε 69, μετά
          το μωρό με ίππευσε ως σύγχρονη Αμαζόνα, και ολοκληρώσαμε με τα πόδια της στους ώμους μου
          σε δυνατό σφυροκόπημα. ΑΠΟΛΑΥΣΗ !!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σήμερα 5/4/2009 στην πρωινή βάρδια:

Ξανθίππης 2 η τσα2 μου είπε οτι είναι κάποια Ειρήνη (δεν κάθησα να την δώ, πήγα να τσεκάρω για Ρενάτα
          η οποία έχει επιστρέψει στην πατρίδα της κατά την τσα2)

Φυλής 80 ήταν η Βασίλισσα Άννα ΚΟΡΜΑΡΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ξανθά μαλλάκια πατουσάκια για Feet Lovers,
          όμορφο προσωπάκι. Επειδή με το μωρό 'περνάμε καλά σαν να είμουν σε studio' της είχα και
          'έξτρα δωράκι' και ξεκινήσαμε με φιλιά χαιδέματα στα όρθια, μετά το γυρίσαμε σε 69, μετά
          το μωρό με ίππευσε ως σύγχρονη Αμαζόνα, και ολοκληρώσαμε με τα πόδια της στους ώμους μου
          σε δυνατό σφυροκόπημα. ΑΠΟΛΑΥΣΗ !!!

:rockon: :rockon:
τυπε μου!
 

Επισκέπτης
Σήμερα 5/4/2009 στην πρωινή βάρδια:

Ξανθίππης 2 η τσα2 μου είπε οτι είναι κάποια Ειρήνη (δεν κάθησα να την δώ, πήγα να τσεκάρω για Ρενάτα
          η οποία έχει επιστρέψει στην πατρίδα της κατά την τσα2)

Φυλής 80 ήταν η Βασίλισσα Άννα ΚΟΡΜΑΡΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ξανθά μαλλάκια πατουσάκια για Feet Lovers,
          όμορφο προσωπάκι. Επειδή με το μωρό 'περνάμε καλά σαν να είμουν σε studio' της είχα και
          'έξτρα δωράκι' και ξεκινήσαμε με φιλιά χαιδέματα στα όρθια, μετά το γυρίσαμε σε 69, μετά
          το μωρό με ίππευσε ως σύγχρονη Αμαζόνα, και ολοκληρώσαμε με τα πόδια της στους ώμους μου
          σε δυνατό σφυροκόπημα. ΑΠΟΛΑΥΣΗ !!!

:rockon:

Γενικῶς ὅμως τὰ φιλοδωρήματα εἰς ἱεροδούλους δὲν εἶναι καὶ τόσον καλὴ ἰδέα...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom