Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (32 μέλη και 225 επισκέπτες)

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.Γνωριζει κάνεις αν η Τζορτζια από Διδύμου κάνει ποδολαγνεια???
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Εμμυ ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι σώμα με λίγα πιασιματακια 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μισέλ μελαχρινή μελαμψη με κανονικό σώμα 2αρι  και Σεμπαστιανα μελαχρινή μελαμψη με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 όροφος Άννα  κοκκινομάλλα με κοντό μαλλί, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με  κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79 όροφος κλειστό.

Λιοσιων 79β ισόγειο Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια λεπτά πόδια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Βεργας 2 Βίκυ  γκρανι με καστανοξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους , παχουλο με 2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Βεργας 3  κλειστά.

Βεργας 6α Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κσι πρωκτικο.

Βεργας 6β η  Φωτεινή μιλφογκιλφ με ξανθοκαστανο μαλλί, κανονικό σώμα για την ηλικία της 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 Έλλη μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μια ακόμη κοπέλα στο δωμάτιο.

Παιωνιου 47 κλειστό.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Αλεξια ξανθιά  με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν βυζι, με πρωκτικο.  

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.

επίσης στα "μεγάλα" της Φυλής

Πιπινου 65 Τζούλια ξανθιά κοντή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι  διαφορά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικά τον ήλιο στον αφαλό και τον σκορπιό στο κωλομερι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109β Νελη καστανή κοντή πολύ λεπτή πιτσιρικά με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Βικτόρια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Φυλής 81 Αλα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

τα Φυλής 136, 134β, 134α, 134 καθώς και το Μαγνησίας 1 κλειστά.

να ευχηθώ και γω με την σειρά μου και εγώ καλή χρονιά σε όλους.
φυλής 109 Βικτόρια , είναι η παλιά ζανα από Φωκαίας 25α;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.767
Πόντοι
1.936
Εχει κανεις τηλεφωνο απο Πιπινου 118?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
καλησπερα φιλε,η Ελλη που ανεφερες ατο Εξηκιου 18 ειναιμια Ελληνιδα με λιγο τρομακτικη φατσα?
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Καλημέρα! Σήμερα λέω να καταθέσω σε ένα καλό τσιμπουκάδικο, χωρίς απαραίτητα γαμησ@κι...!
Τι προτίνουν οι έμπειροι λοιπόν? Πωλίνα από Καλύμνου για την οποία τόσα έχουν γραφτεί? Σε κάποια (και σε ποιά συγγεκριμένα) από Διδύμου? Ή κάπου αλλού???? (σε πρώτη βάρδια πάντα...) ;)
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Αυτή η Μάγδα από Αλκιβιαδου 16Β τι λέει ρε παιδιά;; πέρασα την είδα και είναι πολύ γλυκιά... Έχει κανείς εμπειρία;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ξέρουμε τύποι μου η Εβελίνα από αχαρνων 85 που εξαφανίστηκε τις τελευταίες μέρες ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
3η βάρδια κολωνου 30 β εχει ανοίξει το σπιτάκι???κ ποια δουλεύει?
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
:takethis: :takethis: :takethis:
Συνεχιζει να αδειαζει αρχιδια η Μαυρουλα Βικυ απο Γκανα στο Ιασονος 36-απογευματινη βαρδυα :pipa2:

Εχει παρει κιλα απο οταν πρωτοηρθε απο τις πιτσες και τα πιτογυρα που ντερλικωνει παρεα με την τσατσογρια :-(
Ξεχασε οτι ετρωγε χυλο απο τσουκνιδες πρωι-μεσημερι-βραδυ στο χωριο  :huh:

Ακομη εχει καλο σωμα βεβαια-αλλα το μουνι της δεν ειναι τοσο στενο οσο οταν την πρωτοπηραμε παρτουζα μαζι με Quaresma :headbang:

Tσιμπουκι σχετικα καλο ενω μου εβαλε και το γονατο κοντρα στο σωμα για να μην την γαμησω δυνατα :huh:
Δεν περνανε εννοειται αυτα :takethis:

Μετα εκανε πως ποναγε :o-'αλλα δεν πειραζει' :huh:

Πρεπει να βαλει κωλοτρυπιδι στο μενου και μαλιστα επειγοντως :woldman:

:S :S :S
...........θα παω μια να την δω...ειναι γεματη?....σαν την μπιουτυ?.....προκαταρκτικο κανει καθολου?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.767
Πόντοι
1.936
γιατί τύπε μου ; Μια χαρά ήταν και η στα και η Εβελίνα

Υπερβολικη και υπερπροστατευτικη η τσατσα απο το καιρο που η Εβελινα ηταν ανευ σιλικονης και πρωτοεμφανιζομενη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Υπερβολικη και υπερπροστατευτικη η τσατσα απο το καιρο που η Εβελινα ηταν ανευ σιλικονης και πρωτοεμφανιζομενη.
Μια χαρά είναι απλά είναι ζήλεια άρα !! Και τι λέω εγώ που έδωσα 120 για μια ώρα και ξίνισε !!! Δεν έχω λόγο να την υπερασπιστο αλλά η αλήθεια είναι ότι πόρτες κτλ δεν χτύπαγε !!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
...........θα παω μια να την δω...ειναι γεματη?....σαν την μπιουτυ?.....προκαταρκτικο κανει καθολου?
εχει 'δεσει' τυπε,βασικα κοιλουμπα εχει κανει.
καμια σχεση με την Μπιουτυ.
Τυπε μην βασιζεσαι στα προκαταρκτικα στο Μεταξι-αν δεν μπεις τουλαχιστον ημικαυλωμενος η δεν μπορεις να καυλωσεις επιτοπου με το ολο σκηνικο το κλαψες το 10αρικο :S :S :S
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
43
Like
8.767
Πόντοι
1.936
Μια χαρά είναι απλά είναι ζήλεια άρα !! Και τι λέω εγώ που έδωσα 120 για μια ώρα και ξίνισε !!! Δεν έχω λόγο να την υπερασπιστο αλλά η αλήθεια είναι ότι πόρτες κτλ δεν χτύπαγε !!

Εδωσες 120 για μια ωρα ρε τυπε???Δεν θα το εκανα ποτε.Δεν πιστευω οτι αυτη η τανα εχει στοφα και χαρακτηρα για 120 φραγκα.
Η αληθεια να λεγεται.Ποτε δεν ετυχε με αυτη την τσατσα να μου βαρεσει πορτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
900
Κριτικές
15
Like
2.027
Πόντοι
2.477
Ιασωνος 10 22.40 για να βρω την Τζουλια πρωην φραουλιτσα που ειχε γραφτει απο συναγωνιστη.
Αλλα πετυχα την Παολα,μια ΦΟΛΑ απο περδικας μεσα στο στενο...
λιγο τα σκοταδια
λιγο οι καυλες στο κεφαλι
λιγο που την ειδα με το διχτυωτο κορμακι και τις βυζαρες της και την κωλαρα της
εδωσα το δεκαρικο.

Ετοιμαστικα και περιμενα.
με πληροφορισε οτι ειχαμε παει ξανα μαζι στο πανω μπουρδελο.
την θυμηθηκα και θυμηθηκα οτι τοτε ειχα φυγει αχυστος και για να μην ξενερωσω αλλαξα θεμα.

καθεται στα γονατα και πεταει εξω τα μασταρια της...ευτυχως με αφησε να τα χουφτωσω.
μου επαιζε το καυλι και κοιταγοταν στον καθεφτη.
σκιζει με το στομα την καποτα και πεταει την ακρη του αλουμινοχαρτου στο πατωμα φτυνωντας το.
μου περναει καποτα και αρχισε ενα ψευτικο τσιμπουκι
πιπιλιζοντας μονο το κεφαλι και βαζοντας και λιγο δοντι για να νιωσω οτι κατι κανει.
''εισαι ετοιμος?''
ναι θα μου δωσεις ενα πισωκολλητο?
εκανε μια ωρα ναβγαλει την κυλοτατης
εκανε μια ωρα να βαλει λιπαντικο
εκανε μια ωρα να γυρισει στα 4 και να μου πει '' θα σε βολεψει το πισωκολλητο μωρο μου?''

στηθηκε ωραια με την αφρατη κωλαρα της σε πρωτη θεα
αλλα εχει κανει κυστη κοκκυγος και εχει ενα μεγαλο σημαδι....υποθετω.
με αφησε να της τον βαλω εγω και με την πρωτη πουτσια αρχισε τις κραυγες.
μετρησα 7 πουτσιες και εχυσα.
την ευχαριστησα και πηγα να πλυθω.
με καληνυχτισε.
πιο πολυ ωρα εκανα στο ντυσου ξεντυσου
παρα με την παολα μεσα.


αν ξερετε τι ωρες δουλευει εκει η φραουλτσα ή αν εχει αλλαξει οικο...θα σας ημουν ευγνωμων.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom