Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 278 άτομα (37 μέλη και 241 επισκέπτες)

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
501
Πόντοι
310
παλιά έκανε μετα το έκοψε μπωρει να κάνει κ τώρα ανάλογα με τις ημέρες,πάντως ειναι η ευλογημένη πολύ ομορφη,αφού το λέει ο ΣμύρνηΝ ετςι θα ειναι
η πορεία εώς τώρα εχει δείξει οτι γράφει ο συγκεκριμένος ισχύει δεν γράφει ασάφειες..
Και σε μενα είχε κάνει ακα πίπα παλιότερα...ωραίο μουνί πάντως για φυλής

Θενξ, δεν το ξερα.
Ειναι οντως μουναρα και δεν τη λες και κομοδινο, απλα ειναι λιγο απομακρη και επαγγελματικη. Γι αυτο μου κανε εντυπωση οτι ξεκινησε ακα. Μαλλον αναδουλειες.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καλη ερώτηση του σεντονακια οι γνωστοί τι λέτε???όντως πολυ καβλα αυτη η Χριστίνα είναι καιρο γενικά 1 2 φορες την έχω πετυχει αλλα το σπιτάκι αυτο είναι για φολες μου φαινεται..οποιος ξέρει ας μας πει
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
ΡΕ αλάνια αυτό το καυλιδιο η Χριστίνα η ξανθιά στο 84α που είναι μαζί με την Ατζελινα τα πρωινά έχει ΚΑΜΜΙΑ κριτική πουθενά πριν η' την έχει γαμησει κάνεις να μας πει εντυπώσεις γιατί φαίνεται πολύ καυλα μωρό....

Την ίδια ακριβώς απορία είχα και εγώ μόλις την είδα. Είναι ακόμα τα πρωινά να πάω να δοκιμάσω;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Καλη ερώτηση του σεντονακια οι γνωστοί τι λέτε???όντως πολυ καβλα αυτη η Χριστίνα είναι καιρο γενικά 1 2 φορες την έχω πετυχει αλλα το σπιτάκι αυτο είναι για φολες μου φαινεται..οποιος ξέρει ας μας πει

Πολυ μετριες υπηρεσιες σε σχεση με αυτο που δειχνει.Καλυτερα να επενδυσετε αλλου το εικοσαρικο μαγκες.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ωραιος μιχαλακη..δν αξιζει να ρισκαρουμε τα λεφτά μας οσο ύπαρχη συνεννόηση εδω μέσα.καλα όχι οτι ειναι κ απολυτο πχ η Τατιάνα απο φυλης 56 54 κτλ μου κανει φοβερά γαμησια και σε άλλους οχι..όπως κ η νανσυ που ναι απ τις τοπ.είναι κ αναλόγως.επισης στο ρεμουνδου 21 όροφο ένα ρωσσιδακι καινούριο μιλφ φαίνεται γαμευσιμο δε θυμαμαι όνομα..μια ξανθιά 40αρα κοντά
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Παίζει στη φωκαίας 25Β τελευταια φορά που την είδα πρωινή βάρδια

Εχω μιλήσει με την κοπέλα και μου έχει πει πως για την ώρα δεν γίνεται να έχει σταθερό μαγαζί.
Φωκαίας ξέρω που λες, ναι πάει και εκεί. Εχει εκεί και μια ξανθιά, δεν μου λέει πολλά, αλλά κάποια στιγμή η σούφρα της θα τιμηθεί δεόντως!
 

cheerful spirits

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Εχω μιλήσει με την κοπέλα και μου έχει πει πως για την ώρα δεν γίνεται να έχει σταθερό μαγαζί.
Φωκαίας ξέρω που λες, ναι πάει και εκεί. Εχει εκεί και μια ξανθιά, δεν μου λέει πολλά, αλλά κάποια στιγμή η σούφρα της θα τιμηθεί δεόντως!

To ξέρω το site, εχω φίλους από δω, και ποτέ δεν μπήκα να γράψω γιατί και από μπουρδέλα ξέρω και γιατί οι καλύτερες και οι χειρότερες κριτικές χαράζονται στο μυαλό του καθενός. Μπήκα απλά να σου ζητήσω συγνώμη για εκείνη τη μέρα έξω από το Φωκαίας 25 (Αννυ). Σου αγρίεψα γιατί σε πέρασα για παιδί του μαγαζιού και αυτή τη μέρα είχα και γω μ αυτούς δικά μου θέματα. Ολα όμως λύθηκαν και δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΘΕΜΑ με τη γύρω περιοχή, ακόμα και γω κάνω τις βόλτες μου κανονικά στα τριγύρω μαγαζιά και δεν τρέχει απολύτως τίποτα! Κοίταξα μήπως και σε έβρισκα τριγύρω να σου ζητούσα συγνώμη live μέχρι που ένα πουλάκι μου πε πως θα σ έβρισκα εδώ! PM δεν μπορούσα και σου έγραψα εδώ.
 

mhtsakosss

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, θα κατέβω από Θεσσαλονίκη, έχω ακούσει διάφορα κ έχω διαβάσει αλλά τόσα για την Αθήνα.μπορειτε να μου προτείνεται κάποιες κοπέλες που να αξίζουν η κ αν υπάρχει κάτι σε παρτουζα? Ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
και ποτέ δεν μπήκα να γράψω γιατί και από μπουρδέλα ξέρω και γιατί οι καλύτερες και οι χειρότερες κριτικές χαράζονται στο μυαλό του καθενός
Mόνο που εδώ στο σάιτ κατα 90% οι σκέψεις-γνώμες μεταξύ των μελών συμπίπτουν, όσο αφορά τις κριτικές των Βου.
και δεν νομίζω να επικοινωνούν μεταξύ τους με το μυαλό τηλεπαθητικά.  :sunglasses:
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πήγα Ρεμούνδου 21 να δω το Λάτιν δίδυμο και γινόταν πανικός. Τα δωμάτια όλα κατειλημμένα για παρτούζα και στο σαλόνι λαός να περιμένει την σειρά του. Ένας συναγωνιστής δεν άντεξε να περιμένει στο δωμάτιο και ζήτησε τα λεφτά πίσω να φύγει.
Τελικά ούτε εγώ έμεινα να περιμένω και πήγα στο διπλανό στον όροφο όπου είχε δύο μιλφάκια, την Τάνια και την Άννα. Ρώτησα για παρτούζα και μου είπε η τσατσά ότι δεν κάνουν.
Περγάμου 1 δούλευε η Μαίρη, μελαχρινή χοντρούλα που για 20ρικο δεν έλεγε.
Βέργας 7 δούλευε η ξανθιά μιλφ Αλεξάνδρα που δούλευε στο Βέργας 2.
Βέργας 3 όροφο η Βίκυ και η Σάρα, ρώτησα για παρτούζα και μου είπε 40ευρώ όπως και στο κάτω το δεξί που δούλευε η Λάνα μαζί με μια άλλη ήθελαν 40άρι.
Λιοσίων 73 στο κάτω πήρα την Νάντια και την Χέλεν παρτούζα στα 30 ευρώ. Και οι δυο έχουν μεγάλα βυζιά και με πιασήματα σε όλο το σώμα. Η Νάντια είχε καλύτερη συμμετοχή, ενώ η Χέλεν ήταν εντελώς παγωμένη. Ελεύθερο τσιμπούκι και οι δύο και γάμησα μόνο την Νάντια σε δύο στάσεις. Ξενέρωσα γιατί είδα αίματα στην καπότα μόλις τον έβγαλα από την Νάντια και η μαλακία είναι ότι της έγλυψα και το μουνάκι. Μου είπε ότι ήταν στα τελειώματα  :S
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Κατά τις 7

Ρεμούνδου 21 κάτω Πατρίτσια μελαχρινή λατίνα και Κάρολ ξανθιά λατίνα φουλ της παρτούζας γεμάτα δωμάτια, λαϊκό προσκύνημα. Μέτριες κοντοπούτανες σαν παρουσίες αλλά στο δωμάτιο πρέπει να δίνουν πόνο.

Λιοσίων 73Α η Σεμπαστιάνα με την Ίνα

Βέργας 3 πάνω η Βίκη και η Σάρα με τελειωτικό στο στόμα και παρτούζα στα 40

Βέργας 3 κάτω δεξιά η Λάνα που δούλευε πάνω.

Βέργας 3 αριστερά η Όλγα

Αχιλλέως και Μαραθώνος η μελαχρινή Νάταλι

Φωκαίας 24 η Κλεοπάτρα από Αχιλλέως και Μαραθώνος με άλλο όνομα και μια ξανθιά με ελία στο μάγουλο.

Φωκαίας 27Β άνω μια Ρωξάννη ψηλή αδύνατη με μακρύ μαλλί, καλή περίπτωση

Φωκαίας 27Β κάτω η Άννα


 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Κατά τις 7

Ρεμούνδου 21 κάτω Πατρίτσια μελαχρινή λατίνα και Κάρολ ξανθιά λατίνα φουλ της παρτούζας γεμάτα δωμάτια, λαϊκό προσκύνημα. Μέτριες κοντοπούτανες σαν παρουσίες αλλά στο δωμάτιο πρέπει να δίνουν πόνο.

Λιοσίων 73Α η Σεμπαστιάνα με την Ίνα

Βέργας 3 πάνω η Βίκη και η Σάρα με τελειωτικό στο στόμα και παρτούζα στα 40

Βέργας 3 κάτω δεξιά η Λάνα που δούλευε πάνω.

Βέργας 3 αριστερά η Όλγα

Αχιλλέως και Μαραθώνος η μελαχρινή Νάταλι

Φωκαίας 24 η Κλεοπάτρα από Αχιλλέως και Μαραθώνος με άλλο όνομα και μια ξανθιά με ελία στο μάγουλο.

Φωκαίας 27Β άνω μια Ρωξάννη ψηλή αδύνατη με μακρύ μαλλί, καλή περίπτωση

Φωκαίας 27Β κάτω η Άννα

Αυτή τη στιγμή οι Πατρίτσια και η Κάρολ δεν έχουν αντίπαλο...αν συνεχίσουν έτσι θα μαζέψουν όλο το χρήμα.
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Η συγκεκριμένες είναι για μισάωρο μισή ώρα στον παράδεισο και ασε την γριά να φυλάει Σκόπια απ έξω ελεινη
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
η γρια σημερα εδωσε μαχη με συναγωνιστη που πηγε να δει τις κοπελες. ο τυπος κολλησε την μουρη του στην μαπα της γριας και την τραμπουκισε γιατι  του ειπε οτι τις ξερεις τις κοπελες δεν χρειαζεται να τις δεις παλι, αυτος επεμενε οτι δεν τις ξερει, ελιωσα στο γελιο, τελικα εφυγε βριζωντας την γρια η οποια τον κοιταγε αποσβολωμενη,οταν εφυγε τον κατηγορησε οτι ειναι γνωστος ο οποιος παιρνει φασον δουλεια για το σπιτι και γι αυτο θελει να βλεπει τις γυναικες.οταν εφυγε αυτος εβαλε τις φωνες να βγει απο το δωματιο η καρολ που ομως ειχε μπει σε αυτο το πολυ πριν 3 λεπτα, χαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom