Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 213 άτομα (24 μέλη και 189 επισκέπτες)

Babaliaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν ενοουμε την ιδια...γιατι με τα νουμερα δεν τα παω καλα δουλευει στο φυλης 109β κατω ισογειο.
Το σιγουρο ειναι οτι κανει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πιπα το διαφημιζομενο βαθυ λαρυγγι....δουλευε και πριν κανα δυο χρονια εκει στο 109β αλλα χαθηκε απο τοτε...
Τυχαια την βρηκα ξημερωματα και μου ειπε οτι ειναι καθε μερα ξημερωματα απο τις 5.00 μεχρι τις 10.00
Και την ιδια να μην λεμε....δοκιμασε την πιπα της και θα με θυμησεις...
Ευχαριστώ φίλε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 72 Αρινα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Χριστίνα καστανή νταρντανα με 2αρι βυζι και Σιμονα μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζι, ο υπηρεσίας ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα...

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Μπέλα καστανή το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με λίγα πιασιματακια στα μπούτια και στην κωλαρα 2αρι βυζι, τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 86α Βερονικα κοκκινομάλλα με γυαλάκια σώμα με πιασίματα πολλά τατουάζ 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86β Ροξι ξανθιά το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο μπούτι και στην κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Μαρία καστανοξανθη κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 71α Αντζελινα ξανθοκαστανη κοντουλα ωραίο κορμάκι 1.5αρι στητο βυζι και Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο. Η Νικόλ ήταν κλεισμένη για μισή ώρα.
 

Dobermann7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Κατάθεση χθες βραδυ στο Κολωνού 53 στα δύο ρωσιδακια Ζανα και Άννα με πολύ καλές εντυπώσεις.Πολυ καλο δίδυμο για παρτουζα που αξίζει κάποιος να δοκιμάσει.Σιγουρα θα το επαναλάβω σύντομα...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Ξερει κανεις ποια ειναι αυτη η αλεξανδρα ; περιγραφη ;

Ωραιο ξανθουλικο με ομορφο σωμα.Κοντουλα πανω στα πορνοτακουνα με εναμισαρι βυζι και  ομορφο πατουρι.Δυστυχως απο προγραμμα απλο.Συνηθωςεχει συνεχομενα δωματια λογο ζητησης.Απογευματινες ωρες στο Πιπινου 118.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ωραιο ξανθουλικο με ομορφο σωμα.Κοντουλα πανω στα πορνοτακουνα με εναμισαρι βυζι και  ομορφο πατουρι.Δυστυχως απο προγραμμα απλο.Συνηθωςεχει συνεχομενα δωματια λογο ζητησης.Απογευματινες ωρες στο Πιπινου 118.
Τη δοκίμασα λοιπόν πριν καμιά ώρα με αρκετά καλές εντυπώσεις, όχι τόσο λόγω συμμετοχής, όσο λόγω εμφάνισης. Και μόνο να γαμάς ένα τέτοιο μωρό, ανεβαίνει η ψυχολογία σου. Εντωμεταξύ μύριζε υπέροχα. Ανέβηκα πάνω της και την κάρφωνα με όλη μου την ψυχή, ενώ έβγαζε βογκητά κάβλας. Της απέσπασα κάτι πεταχτά φιλιά και αυτά πάνω στο αποκορύφωμα της κάβλας. Στα αρνητικά ότι δε μιλάει καθόλου ελληνικά και από αγγλικά μόνο τα πολύ βασικά. Μην περιμένετε λοιπόν social.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Πού; Σώμα; ... ή στόμα... Μη μου πείτε πως η Αρίνα άρχισε να πίνει σπέρμα...
Τυπογραφικο λαθος ειναι τυπε, ελευθερο στοματικο για ελληνες και απλο προγραμμα στους αλλοδαπους.  :hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Τη δοκίμασα λοιπόν πριν καμιά ώρα με αρκετά καλές εντυπώσεις, όχι τόσο λόγω συμμετοχής, όσο λόγω εμφάνισης. Και μόνο να γαμάς ένα τέτοιο μωρό, ανεβαίνει η ψυχολογία σου. Εντωμεταξύ μύριζε υπέροχα. Ανέβηκα πάνω της και την κάρφωνα με όλη μου την ψυχή, ενώ έβγαζε βογκητά κάβλας. Της απέσπασα κάτι πεταχτά φιλιά και αυτά πάνω στο αποκορύφωμα της κάβλας. Στα αρνητικά ότι δε μιλάει καθόλου ελληνικά και από αγγλικά μόνο τα πολύ βασικά. Μην περιμένετε λοιπόν social.

...πλακα πλακα το Πιπινου 118 αρχιζει να ξεμενει απο κορασιδες που γαμιουνται καλα.Δεν ηταν ετσι παλια....κριμας!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
...πλακα πλακα το Πιπινου 118 αρχιζει να ξεμενει απο κορασιδες που γαμιουνται καλα.Δεν ηταν ετσι παλια....κριμας!
Πώς ήταν δηλαδή παλιά; Πλάκα-πλάκα το σημερινό μου γαμήσι μου θύμισε μια προπέρσινή μου κατάθεση στη Βίκυ. Παρόμοια εμφάνιση, δε μίλαγε γρυ ελληνική ή αγγλικά και έδινε κάτι γλωσσόφιλα μηχανικά.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Τυπογραφικο λαθος ειναι τυπε, ελευθερο στοματικο για ελληνες και απλο προγραμμα στους αλλοδαπους.  :hi:
Δεν ξέρω αν θα ξεφυσήξω από ανακούφιση...
Ή απογοήτευση...
Αλλά από πότε κάνει λάθη ο ΝΣμύρνης..;;;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Πώς ήταν δηλαδή παλιά; Πλάκα-πλάκα το σημερινό μου γαμήσι μου θύμισε μια προπέρσινή μου κατάθεση στη Βίκυ. Παρόμοια εμφάνιση, δε μίλαγε γρυ ελληνική ή αγγλικά και έδινε κάτι γλωσσόφιλα μηχανικά.

Ναι μεν αλλά στο τέλος το έπινε όλο το σπερματάκι της...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Εντωμεταξύ τι καινούριο σύστημα είναι αυτό να μας φέρνουν κοπέλες που δε συνεννοούνται σε καμία γλώσσα και οι μόνες λέξεις που καταλαβαίνουν είναι τι στάσεις θέλεις και αυτό στη νοηματική καμιά φορά; Ε ας μας φέρουν τίποτα ρομπότ του σεξ να γαμάμε, όπως γίνεται πχ στη Γαλλία. Τουλάχιστον αυτά είναι υπάκουα και δεν τρως φόλα.
 

Επισκέπτης
Διπλή κατάθεση στο κολ 30 β όροφο και ισόγειο  :takethis: :takethis: :takethis:.
Όροφος: Μιλενα, χοντρουλα με ΒΥΖΆΡΕΣ  σε απλό. Δυστυχώς είναι ξεπετα γιατί ούτε πιπα δεν μου πήρε επειδή ήμουν καυλωμένος. Έχυσα επειδή κραταγα υλικό τριών ημερών.
Από βυζαρουδες το μεσημέρι στο Μετάξι ήμουν μεταξύ αυτής και της Τζώρτζιας από ιασωνος 30 β, μάλλον έκανα λάθος επιλογή.
Μακριά
Ισόγειο: Όλγα για δεύτερη φορά. Χωρίς κόσμο αυτή την φορά. Με θυμήθηκε και όταν πήγα να μπω στο δωμάτιο που είναι δίπλα στην πόρτα με πήρε από το χέρι και με έβαλε σε αυτό που είναι απέναντι από το κουζινακι. Όταν μπήκε μέσα ήταν ακόμα πιο καλή από την πρώτη φορά και έκατσε 5 λεπτά παραπάνω για να χυσω.
Μάλιστα στην αρχή κατάλαβε ότι είχα πάει με άλλη και μου είπε αν θα καταφέρω να χυσω. Ευτυχώς τα κατάφερα. Για μένα θα είναι στανταρακι για απλό πρόγραμμα.

Επίσης να πω δύο περιστατικά.
Το πρώτο είναι με την γαμιωλα τσα2 της Μαρίας από μεγάλου αλεξανδρου 28 κουρτίνα η οποία μιλάει στα 7 λεπτά. Όταν βγήκε ο πελάτης της είπε ότι δεν είναι σωστό και ότι την έχει πάρει 50!!! Φορές. Αυτή του απάντησε ότι οι άλλοι πελάτες διαμαρτηροντε. Στο τέλος την εβρισε και έφυγε. 50 φορές και του έχει τέτοια συμπεριφορά... Η Μαρία μετά βγήκε στο σαλόνι σαν να μην συμβαίνει τίποτα.

Το δεύτερο ήταν στο κολ 27 ισόγειο όπου ο τσατσος με ρώτησε τι ζώδιο είμαι και από που. Του λέω και μου απαντάει ότι από εκεί είναι ψωλαρας και μου πιάνει το καβαλο!!!
-Φιλε δεν ασχολούμαι.
-Απλά θέλω να τον δω.
-Λοιπον, τελείωνε γιατί δεν έχω όρεξη.
-Καλά πως κάνεις έτσι δεν σου είπα να μου κάνεις και κάτι.

Έχει ξεφύγει η κατάσταση στο Μετάξι.
Είναι πια για σκληρούς χυστες.
Πάντως η κοπέλα εκεί καλή φαινόταν αλλά δεν θυμάμαι ποια είναι λόγω του περιστατικου

Μπορεί το Σκ να γραψω 5 κριτικές.
Μία για την Αλίσα ή Αλίνα από Διδύμου 16
Μία για την Κορινα από φωκ.24
2 για την Όλγα
Και μια για την φακλανω Μελίνα
Αντιός  :hi:
Δεν επρεπε να του απανγησεις απο που εισαι Του εδωσες θαρρος. Κανονικα επρεπε να τον χτυπησεις οταν σε αγγιξε. Σε βρισκουν μικρο και σε εκμεταλλευονται.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Από μια μίνι τσάρκα στην α' βάρδια για κατόπτευση νέων παρουσιών:

Φωκαίας 25 κάτω: Μαρία. Ίδια χαρακτηριστικά με τη Σαββίνα που αναφέρει ο φίλος, αλλά διαφορετικό όνομα. Ρώτησα την τσατσά για τη Σαββίνα και δεν ήξερε τίποτα. Πού άκουσε αυτό το όνομα ο συναγωνιστής άραγε; :think:
25 επάνω κλειστό.
27 ισόγειο η Έμυ κλασικά.
17 κάτω η Μαρινέλα.
17 πάνω κλειστό.
Αγκύρας 12 Χριστίνα και Καίτη, και οι δύο στο δωμάτιο.
Πιπίνου 118 Τζένη και Νικόλ. Στην επόμενη βάρδια μου είπε η τσατσά ότι θα είναι η Νικόλ με την Αλεξάνδρα.

Δεν είχα πολλή όρεξη και έτσι δεν κατέθεσα πουθενά. Πραγματικά δεν ξέρω σε ποια να πάω αυτές τις μέρες, άσε που νιώθω κορεσμό από καταθέσεις.
Φίλος δν ανέφερα ότι η κοπελα δεν μιλούσε καθόλου ελληνικά κ φλυαρουσε συνεχώς στην γλώσσα της που μου φάνηκαν ρουμάνικα.με δυσκολία ρώτησα όνομα κ ανέφερε το Σαββίνα.χερι στη φωτιά δν βάζω βέβαια, μπορεί άλλο να κατάλαβε αυτή, μπορεί άλλο εγώ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αυριο στο βέργας 3 το προι στο πανό μαγαζί
Τελικα που εργαζετε ?πιπινου118η βεργας3?και με πιο ονομα κριστη η ατζελα?και σε πια βερδια πρωι η απογευμα?εχω μπερδευτη!και θελω να παω καρφοτος αυριο πρωι να την σχισο!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τελικα που εργαζετε ?πιπινου118η βεργας3?και με πιο ονομα κριστη η ατζελα?και σε πια βερδια πρωι η απογευμα?εχω μπερδευτη!και θελω να παω καρφοτος αυριο πρωι να την σχισο!
Δες πιο πίσω όπου έγραψα τις βάρδιες του Πιπίνου 118.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Mystery99

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2016
Μηνύματα
57
Like
208
Πόντοι
20
Πριν λιγο, πρωινη βαρδια
Πιπινου 118  Σουζυ
Φυλης 109β  Μαρινα
Αγκυρας 12 Κριστινα και Ναταλι
Φιλιππιδου 11 οροφος Καιτη
Φιλιππουδου 11 ισογειο   Ευα
Φυλης 84 ισογειο Μπελα
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Καλησπέρα παλικάρια. Ξέρουμε τίποτα καλό για απογευματινή βάρδια μην πετάξουμε το 20αρι κσι μην τρέχω άδικα.οποιος θέλει εδώ ή pm. Ευχαριστώ πολύ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom