Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 371 άτομα (53 μέλη και 318 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κωνσταντινουπολεως 200 Άννα ξανθιά μιλφ ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται αλλά από προσωπική πάντα εμπειρία μέσα ανά περίπτωση κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Περγάμου 27 Κατερίνα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Εύα ξανθό γκρανι χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα.

Αλκαμένους 113 Τατιάνα ξανθιά παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ρεμουνδου 20 Λωρι καστανοξανθη λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 κλειστό.

Ρεμουνδου 21 όροφος Έλενα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι με ρογα κάγκελο και Ειρήνη μελαχρινή μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Περγάμου 1 κάτω Μαίρη μελαχρινή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγίου Πέτρου 7 Νανά δηλαδή η Κέλι από Φωκαιας 24 ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 36 Ναταλι ξανθιά χοντρουλα με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Καλύμνου 48α Όλγα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 48β κλειστό.

 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
48
Like
1.778
Πόντοι
2.471
τώρα live

Αλκαμένους 117 Αννα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Μπράβο για την ενημέρωση!

Στο Αλκ117 είναι η γνωστή ΜΙΛΦ Άννα? Πριν 2 μέρες πηγα να δω/ρωτήσω αν συνεχιζει και ήταν η Κρίστυ... ρωτησα τη τσατσά μου ειπε "οο καλά,έχει σταματήσει καιρό η Άννα"
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
παιδια καλημερα
γνωριζει καποιος αν εχει επιστρεψει η μαρια η ρωσοχοντρουλα απο ιασωνος 36 παλιοτερα και ιασωνος 48(νομιζω )αυτα τα τελευταια προς τα κατω.???
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
παιδια καλημερα
γνωριζει καποιος αν εχει επιστρεψει η μαρια η ρωσοχοντρουλα απο ιασωνος 36 παλιοτερα και ιασωνος 48(νομιζω )αυτα τα τελευταια προς τα κατω.???
ιασωνος 46 εννοεις.Την πετυχα στο μεγ αλεξ 28 πρωι με πολιτικα κ σε ρολο τσατσας γιατι μαλλον σταματησε το επαγγελμα της πουτανας
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Λειτουργεί πρωινά, από τρία έμεινε ένα τώρα εκεί μέσα με το ίδιο ανακυκλώσημο προϊόν που γκρινιάζει λόγω αναδουλειάς !!!
Ποια αναδουλειά? 2 φορές προσπάθησα τώρα τελευταία να περάσω με την Μαίρη και δεν με δεχόταν. Θα τις πληρώνουμε και θα διαλέγουν και πελάτες δηλαδή?  :S
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
απογευματινη μεταξουργειο
μεγαλ αλεξανδρου 22 κατω μια αδιαφορη και η μαρινα, παω να μπω με μαρινα μου κανει περιμενε να αδιασει δωματιο...εφυγα
ιασωνος 36 οι 2 καλες τσουπωτουλες η ανδριανα και πατριτσια..ανακοινωνεται ελευθερο μπροστα στα πακια..εφυγα
λεωνιδου 20 κατι στο ισογιο η τσουπωτη μαρια απο γωνια περδικας που ειχα παρει με τυπικη συμμετοχη...αδιαφορη και μια χριστινα μελαχροινη πολυ γαμευσιμη...δεν εχω πληροφοριες αλλα απο εμφανιση πολυ καλο
περδικας λαβυρινθος αλλο ενα μπουρδελο το οποιο μπηκε στην 100% confirm ban list λογω τσατσας της μαλακισμενης που απλωνει χερια και μπροσταθει να σε κρατησει..κοπελα μια συλβια που ουτε καθησα να την δω....μεχρι στιγμης τα 100% for ever banned μαγαζια του μεταξουργειου ειναι αυτο και το γωνια περδικας με τα σκαλια που ειναι τσατσος ο γραβατακιας...
ιασωνος 46 οροφος μια λιγο γεματουλα βασιλικη..πολυ αδιαφορη ακομη και για μενα που μαρεσουν οι γεματουλες.. οχι γτ ειναι πολυ χοντρη αλλα γτ ειναι μια αδιαφορη κοπελα χωρις αυρα και ουτε νταρντανα που εχει γραφτει.. το 1.65 δεν το λες νταρντανα ελεος δηλαδη ο καθε ενας γραφει οτι να ναι εδω μεσα
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
ιασωνος 46 οροφος μια λιγο γεματουλα βασιλικη..πολυ αδιαφορη ακομη και για μενα που μαρεσουν οι γεματουλες.. οχι γτ ειναι πολυ χοντρη αλλα γτ ειναι μια αδιαφορη κοπελα χωρις αυρα και ουτε νταρντανα που εχει γραφτει.. το 1.65 δεν το λες νταρντανα ελεος δηλαδη ο καθε ενας γραφει οτι να ναι εδω μεσα
Πριν λίγες μέρες την είχα δει και φορούσε ένα μαύρο σλιπ, αντί για στρινγκ  :headbang:
Ούτε να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα  :walkingpenis:
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Πριν λίγες μέρες την είχα δει και φορούσε ένα μαύρο σλιπ, αντί για στρινγκ  :headbang:
Ούτε να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα  :walkingpenis:

ξερεις πια ψαχνω πολυ ? το τελευταιο τριμηνο περιπου στο μεγ αλεξανδρου 46 το μεσσαιο το μαγαζι της λωρης εργαζοταν μια βικυ μελαχροινη αλβανιδα γεματουλα τα πρωινα 6 με 12 μεσημερι γτ κατα τα λεγομενα της το βραδυ δουλευε σε στουντιο..οσες φορες και αν την ρωτησα απεφυγε να μ αναφερει σε πιο ομως..και ηταν καπως φλου αν ηταν σε σντουντιο η μασαζ η γενικα ελευθερη...

πλεον σταματησε απο εκει η λωρη οσες φορες εχω περασει μου χει αναφερει οτι δε ξερει που βρισκεται κ την τελευταια φορα κατι ειπε για ενα στουντιο στην συγγρου..μηπως ρε φιλαρακι γνωριζεις που θα την βρω?
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
ξερεις πια ψαχνω πολυ ? το τελευταιο τριμηνο περιπου στο μεγ αλεξανδρου 46 το μεσσαιο το μαγαζι της λωρης εργαζοταν μια βικυ μελαχροινη αλβανιδα γεματουλα τα πρωινα 6 με 12 μεσημερι γτ κατα τα λεγομενα της το βραδυ δουλευε σε στουντιο..οσες φορες και αν την ρωτησα απεφυγε να μ αναφερει σε πιο ομως..και ηταν καπως φλου αν ηταν σε σντουντιο η μασαζ η γενικα ελευθερη...

πλεον σταματησε απο εκει η λωρη οσες φορες εχω περασει μου χει αναφερει οτι δε ξερει που βρισκεται κ την τελευταια φορα κατι ειπε για ενα στουντιο στην συγγρου..μηπως ρε φιλαρακι γνωριζεις που θα την βρω?
Μεγάλου Αλεξάνδρου 46 δεν έχει τίποτα. Μήπως εννοείς Ιάσωνος 46? Δεν την ξέρω αυτήν που λες...
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Πριν από 20 χρόνια στο Φυλής 84 δούλευε κάποια μουνάρα Ελληνίδα, η Άντζελα, η οποία χρέωνε παραπάνω από τις άλλες, είχε πάντοτε ουρά από πελατεία, έπαιρνε μόνον όσους γούσταρε και έκανε μαζί τους τα πάντα!

Ίσως σκοπεύουν να κάνουν κάτι παρόμοιο μόλις τελειώσουν οι καλοκαιρινές διακοπές!
Παλιά είχα γαμήσει απίστευτες μουνάρες στα 30 ευρώ στην Φυλής! Τώρα κοντεύει να γίνει Μεταξουργείο και εκεί...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
Καταθεση προ ολιγου στη Συλβια στο Μεγαλεκου 28 δεξι λαβυρινθος οταν εφευγα η ξανθια τσατσα ειχε μπαγλαρωσει
μερικα Πακιστανια και τα εβαζε με το ζορι δωματιο χααχαχα.
Στο Περδικας 1 ηταν η Μαρινα/Μαρια γυφτισα που τα τελευταια απογεματα δουλευε στο Ιας 33
και πιο πριν στο κο 32 υπογειο, αυτη που βρωμαγε το μουνι της σα ψαροκασελα,εχω γραψει και κριτικη.
Μαζι της και η φραουλιτσα η Πατρινια.
Στο Ιασωνος 33 ηταν κλασσικα η Μαρια το ξωτικο.
Στο Ιασωνος 19 κατω η Ντιανα με τις βυζαρες και τις μπολικες ελιες στη μουρη.
Στο Ιασωνος 10 κατω η Αννα μπαζακι και στον οροφο η Νικολ το στυλιαρι και η Σαμπρινα με κωλο.
Στο Ιασωνος 1β δεξα η Καμελια ενα τσουπωτο αλβανοπιπινι με γλυκο στρογγυλο προσωπο και η Χριστινα
μλιφ ξανθια με καλο κορμι και φατσα.
Στο Κολωνου 11 οροφος η Αννιτα, μαυρομαλλα αλβανεζα με αρκετα καλο κορμι, λιγο παλτο μεσα αλλα με πολυ ωραιο κωλαρι,
στο ισιγειο κατω δε θυμαμαι ονομα μια τσουπωτη πιτσιρικα με κυταρριτιδα στα 10ε.
Στο Κολωνου 15 αριστερα η Αννα η φρυδατη και στο δεξι η Αντζελα με το καρε μαυρο μαλλι.

:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Πριν λίγες μέρες την είχα δει και φορούσε ένα μαύρο σλιπ, αντί για στρινγκ  :headbang:
Ούτε να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα  :walkingpenis:
ελεος με το σαπακι,ειναι που ειναι ετσι,αντι να βαλει στριγκο εχει και αποψη :thubsdown: :S :S :S
 

TONOROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπερα φίλοι μου.. Φυλής Πήγαινω από την δεκαετία του 90.. Πρώτη φορά βλέπω τέτοιο Πράγμα..κ εννοείτε ότι δεν ξαναπατάω.. Ένα μεγάλο κ ιστορικό μέρος για μας τους μπουρδελιαριδες έπεσε..
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Καλησπερα φίλοι μου.. Φυλής Πήγαινω από την δεκαετία του 90.. Πρώτη φορά βλέπω τέτοιο Πράγμα..κ εννοείτε ότι δεν ξαναπατάω.. Ένα μεγάλο κ ιστορικό μέρος για μας τους μπουρδελιαριδες έπεσε..
Για τους λαθροέποικους το λες;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασα πριν καμία ώρα στο Διδυμου22 με μια Μελαχρινή κοπέλα καινούργια Γιολάντα είπα να δοκιμάσω.Μεγαλη  αποτυχία σκέτο Φιάσκο η κοπέλα είναι εντελώς άσχετη με το αντικείμενο δεν το έχει ούτε στα βασικά.Μην κάνετε το λάθος αξιοποιήστε αλλού το 20€ο εγώ έκανα την μαλακια ξενέρωσα ανεβάζω κριτική σύντομα καλό βράδυ
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπερα φίλοι μου.. Φυλής Πήγαινω από την δεκαετία του 90.. Πρώτη φορά βλέπω τέτοιο Πράγμα..κ εννοείτε ότι δεν ξαναπατάω.. Ένα μεγάλο κ ιστορικό μέρος για μας τους μπουρδελιαριδες έπεσε..
Αν λες για τους λαθρο ας ειναι καλα οι μκο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Γειά σας
Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καμία τίμια μιλφ που να μπορεί να γίνει στανταρακι, γιατί έφαγα πολλές φολες τελευταία  :headbang:
Όπου τίμια εννοώ να κάνει προκατ και να μην κλέβει, δηλαδή τα αυτονόητα  :hi:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Όσο παραμένουμε στο ευρώ την ανάπτυξη θα την βλέπουμε με τα κυάλια!

Αν είχαμε φύγει από το ευρώ θα γάμαγες τον κολλητό σου διότι λεφτά για μπουρδέλα,έστω και αυτά με 20€,δε θα είχες.Θα περίμενες τη διεθνή βοήθεια να στείλει σαπούνι να πλυθείς.Δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνει χώρα που δεν της δανείζει κανείς και χωρίς παραγωγή.Αυτοί που ήθελαν να βγάλουν τη χώρα από το ευρώ,κάτι Λαφαζάνιδες,Λαπαβίτσες κλπ θα γάμαγαν τα καλύτερα μουνιά,θα έτρωγαν με χρυσές μασέλες και θα ήταν πάντα καθαροί επειδή έχουν τα λεφτά τους,και πολλά λεφτά σε καπιταλιστικές χώρες του εξωτερικού όπως π.χ Αγγλία.Και τότε θα πούλαγες ότι έχεις σε ότι τιμή θέλουν αυτοί για να επιβιώσεις και μόνο
τέλος  :offtopic:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Γειά σας
Μπορεί κάποιος να μου προτείνει καμία τίμια μιλφ που να μπορεί να γίνει στανταρακι, γιατί έφαγα πολλές φολες τελευταία  :headbang:
Όπου τίμια εννοώ να κάνει προκατ και να μην κλέβει, δηλαδή τα αυτονόητα  :hi:
Λίζα Φιλιππίδου 11, Άλα Φυλής 81.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom