Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (16 μέλη και 112 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Στα μπουρδέλα γεύεσαι λίγο τη γυναικεία φύση, σαν ένας παρκαδόρος που οδηγεί ένα ακριβό αμάξι για μερικά μέτρα.
Καλημέρα πολύ ωραία παράθεση ακούγεται σαν αξίωμα όπως ο τρίτος νομος της θερμοδυναμικής
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
ΔΙΔΥΜΟΥ 8Α (πάνω)
ΝΙΚΟΛ = Φ Ο Λ Α
12/6/2018

ΠΡΟΣΟΧΗ! Φ Ο Λ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Αφού πήγαινα σούμπιτος για Ιωαννίνων 3 ισόγειο για την καινούρια κοπέλα, φτάνω 17:40 υπολογίζοντας πως θα είμαι από τους τελευταίους της πελάτες (μια και έλεγε μέχρι 18:00 πως θα δουλεύει), δυστυχώς μόλις είχε φύγει και είχα την γνωστή Άννα... (μαυρισμένη μάλιστα από  κάνα μπάνιο).... Αν και καύλα, δεν πέρασα... ήθελα να κάνω μια μικρή βόλτα (μικρή όμως δεν είχα πολύ χρόνο). Μετά σκέφτηκα να καταλήξω Τζούλια-scorpion στο Πιπίνου αλλά λέω ας περάσω μία Διδύμου...
Μην κουράζω ανέβηκα στο Διδύμου 8Α και μέχρι να βγει η κοπέλα κοιτάω λίγο το site μας, και βλέπω 1 κριτική (καλή μάλιστα) για Νικόλ (έλα όμως που λίγο ο χαμηλός φωτισμός, λίγο η γρηγοράδα, δεν είδα πως είναι 2016 η κριτική...και νόμιζα 2018)... Βγαίνει λοιπόν η Νικόλ και βλέπω ένα πολύ καλό μωρό... και καλά ναζιάρικο...
Όμως το πορνο-ένστικτό μου μου έβγαζε κάτι αρνητικό.... δυστυχώς όμως κάτι που δεν είχα πολύ χρόνο, κάτι το ότι το μωρό ήταν καυλωτικό, κάτι η καλή κριτική που με μπερδεψε, πέρασα...

ε... δυστυχώς από τις χειρότερες ΦΟΛΕΣ ever!!!!!!!!!!!!!!

μπαίνει αμίλητη, ξινή, κάθετε κλασικά ανάμεσα και μπροστά από τα ανοιχτά μου πόδια, μου έπαιζε την πούτσα πριν βάλει καπότα με δείκτη-αντίχειρα και ο μαλάκας αντί να την διαολοστείλω κάθισα...ειλικρινά απορώ πως "ψιλο"καύλωσα έστω για να μου περάσει (άθλια κίόλας) καπότα.... τη γάμησα λίγο στα 4 και γεια σου έβγαλα 1 σταγόνα σπέρμα και αυτό ήταν....αφού σηκώθηκα να βγάλω καπότα, η τύπισσα έφυγε και δεν είπε ούτε ΓΕΙΑ!!!! Ντύθηκε, άνοιξε πόρτα και αυτό ήταν...

Εντωμεταξύ έχω σπάσει το κεφάλι που πως την συγκεκριμένη κάπου την έχω ξαναπηδήξει , επίσης με κακή εμπειρία αλλά δεν μπορώ με τίποτα να θυμηθώ που....

Αν μπορεί κανας συναγωνιστής να μου πει που σκατά ήταν το πουτανί αυτό πριν θα το ήθελα για να μου φύγει η απορία...

εν κατακλείδι... εμφανισιακά πολύ καλή (μέτριο ανάστημα, μπαμπάτσικη-λεπτή όμως, κωλάρα, καλό βυζάκι και πρόσωπο που θυμίζει μια πολύ πιο όμορφη εκδοχή της Αλίνας από Λεωνίδου) αλλά μέσα Α Π Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η!!!!!!!!!!
ωραια πιπινα, αλλα οντως "ολιγον τι" διεκπαιρεωτικη.....γενικα ειναι η τελευταια μου επιλογη απ τους οικους της "μοντελοαλυσιδας"

περιεργως, τελευταια βγαζω ωραια γουστα με τζωρτζια απο διδυμου 7β, η οποια εχει απ τα πιο ωραια δαχτυλακια (ποδιωνε) που εχω δει εβερ  :afro:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
ωραια πιπινα, αλλα οντως "ολιγον τι" διεκπαιρεωτικη.....γενικα ειναι η τελευταια μου επιλογη απ τους οικους της "μοντελοαλυσιδας"

περιεργως, τελευταια βγαζω ωραια γουστα με τζωρτζια απο διδυμου 7β, η οποια εχει απ τα πιο ωραια δαχτυλακια (ποδιωνε) που εχω δει εβερ  :afro:

ήταν κλειστό εχθές που πήγα δυστυχώς γιατί είναι καλό....
αλλά στο 7Α που πήγα μία, είχε μία μαυρομάλλο που είναι ακριβώς το στιλ μου εμφανισιακά αλλά δυστυχώς με τουπε....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα,γνωρίζει κανείς γιατί είναι κλειστό το Καλύμνου 48Β;
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Τρίτη 12.06.2018 απόγευμα πήγα στο Πιπίνου 118,
όπου ήταν η Τζένη και η Σούζυ.
Μάγκες, πέρασα στο δωμάτιο που είναι δεξιά !
Το Πιπίνου 118 ήταν στούντιο, και
έχει δωματιάρες. Ιδίως το δωμάτιο δεξιά,
είναι τεράστιο, με ντουζιέρα, με μεγάλη τηλεόραση
που είχε καλό πορνοφίλμ, κρεββατάρα και πετσέτα και
όλα αυτά με 20 ευρώ !
Πήρα τη Σούζυ, που έχει κόψει κοντά
τα ξανθά μαλλιά της και η κουπ
είναι περίπου σαν τις  πιο κάτω

pink-hair-11.jpg


ladies-short-pixie-hairstyles-81.jpg


Η Σούζυ είναι καλή μέσα και όμορφη ρωσόφωνη κοπέλα.

Για δωσε info τυπε.. Προγραμμα υπηρεσιες βαρδια κτλ
Εχω αδυναμια στις γυναικες με κοντα μαλλια...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446

loverider67

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Στο Φωκαίας 25β είναι βράδυ Ρωσίδα ψηλή ξανθιά με κοντό μαλλί. Κριτική δεν έχω.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.840
Πόντοι
1.686
Για δωσε info τυπε.. Προγραμμα υπηρεσιες βαρδια κτλ
Εχω αδυναμια στις γυναικες με κοντα μαλλια...

Δες τις κριτικές για το Αγκύρας 12 Α
στο οποίο επίσης εργάζεται




Στις κοπέλες που έχουν αξιολογηθεί και
δες τις κριτικές για  Σούζη ,  Σούζι και  Σούζυ

( όλες αφορούν την ίδια )


 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Ευτυχώς που υπάρχουν αυτή και μερικές άλλες νυμφομανείς Ρωσίδες στο Μεταξουργείο,όπως η Γκαλίνα,η Λυδία,η Μαρία,η Νατάσα κ.ά,και αξίζει τον κόπο η κατάθεση σπέρματος και ευρώ!

που τις βρισκουμε αυτες τις καυλες;;;
και σε τι ωραρια;;;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ΔΙΔΥΜΟΥ 8Α (πάνω)
ΝΙΚΟΛ = Φ Ο Λ Α
12/6/2018

ΠΡΟΣΟΧΗ! Φ Ο Λ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Αφού πήγαινα σούμπιτος για Ιωαννίνων 3 ισόγειο για την καινούρια κοπέλα, φτάνω 17:40 υπολογίζοντας πως θα είμαι από τους τελευταίους της πελάτες (μια και έλεγε μέχρι 18:00 πως θα δουλεύει), δυστυχώς μόλις είχε φύγει και είχα την γνωστή Άννα... (μαυρισμένη μάλιστα από  κάνα μπάνιο).... Αν και καύλα, δεν πέρασα... ήθελα να κάνω μια μικρή βόλτα (μικρή όμως δεν είχα πολύ χρόνο). Μετά σκέφτηκα να καταλήξω Τζούλια-scorpion στο Πιπίνου αλλά λέω ας περάσω μία Διδύμου...
Μην κουράζω ανέβηκα στο Διδύμου 8Α και μέχρι να βγει η κοπέλα κοιτάω λίγο το site μας, και βλέπω 1 κριτική (καλή μάλιστα) για Νικόλ (έλα όμως που λίγο ο χαμηλός φωτισμός, λίγο η γρηγοράδα, δεν είδα πως είναι 2016 η κριτική...και νόμιζα 2018)... Βγαίνει λοιπόν η Νικόλ και βλέπω ένα πολύ καλό μωρό... και καλά ναζιάρικο...
Όμως το πορνο-ένστικτό μου μου έβγαζε κάτι αρνητικό.... δυστυχώς όμως κάτι που δεν είχα πολύ χρόνο, κάτι το ότι το μωρό ήταν καυλωτικό, κάτι η καλή κριτική που με μπερδεψε, πέρασα...

ε... δυστυχώς από τις χειρότερες ΦΟΛΕΣ ever!!!!!!!!!!!!!!

μπαίνει αμίλητη, ξινή, κάθετε κλασικά ανάμεσα και μπροστά από τα ανοιχτά μου πόδια, μου έπαιζε την πούτσα πριν βάλει καπότα με δείκτη-αντίχειρα και ο μαλάκας αντί να την διαολοστείλω κάθισα...ειλικρινά απορώ πως "ψιλο"καύλωσα έστω για να μου περάσει (άθλια κίόλας) καπότα.... τη γάμησα λίγο στα 4 και γεια σου έβγαλα 1 σταγόνα σπέρμα και αυτό ήταν....αφού σηκώθηκα να βγάλω καπότα, η τύπισσα έφυγε και δεν είπε ούτε ΓΕΙΑ!!!! Ντύθηκε, άνοιξε πόρτα και αυτό ήταν...

Εντωμεταξύ έχω σπάσει το κεφάλι που πως την συγκεκριμένη κάπου την έχω ξαναπηδήξει , επίσης με κακή εμπειρία αλλά δεν μπορώ με τίποτα να θυμηθώ που....

Αν μπορεί κανας συναγωνιστής να μου πει που σκατά ήταν το πουτανί αυτό πριν θα το ήθελα για να μου φύγει η απορία...

εν κατακλείδι... εμφανισιακά πολύ καλή (μέτριο ανάστημα, μπαμπάτσικη-λεπτή όμως, κωλάρα, καλό βυζάκι και πρόσωπο που θυμίζει μια πολύ πιο όμορφη εκδοχή της Αλίνας από Λεωνίδου) αλλά μέσα Α Π Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η!!!!!!!!!!
Φίλε μου από την μία λυπαμαι για την φόλα που εφαγες, από την άλλη νιώθω ανακούφιση, γιατί την Παρασκευή ήμουν ένα τσακ από το να την δοκιμάσω, αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη και πήγα στην Μπιουτι και δεν με χάλασε καθόλου  :fuck2:
Βέβαια ρε συ είχες έτοιμη την Άννα το σιγουρακι και πήγες να ψαχτεις κι άλλο ενώ δεν είχες πολύ χρόνο;  :think:
Τα θελε ο κωλος σου  :s&m_1: :S :S :S
Αυτά είναι μαθήματα ζωής που θα μας κάνουν σοφοτερους  :woldman:
 

Επισκέπτης
Φίλε μου από την μία λυπαμαι για την φόλα που εφαγες, από την άλλη νιώθω ανακούφιση, γιατί την Παρασκευή ήμουν ένα τσακ από το να την δοκιμάσω, αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη και πήγα στην Μπιουτι και δεν με χάλασε καθόλου  :fuck2:
Βέβαια ρε συ είχες έτοιμη την Άννα το σιγουρακι και πήγες να ψαχτεις κι άλλο ενώ δεν είχες πολύ χρόνο;  :think:
Τα θελε ο κωλος σου  :s&m_1: :S :S :S
Αυτά είναι μαθήματα ζωής που θα μας κάνουν σοφοτερους  :woldman:

φολα στο 20ρικο..πωπω..
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
φολα στο 20ρικο..πωπω..

άστα.... τεράστια...
ακόμα και εμείς οι "έμπειροι" την πατάμε....
αν βέβαια το καλοσκεφτείς... η πρώτη διαίσθηση, (το λεγόμενο πορνοένστικτό μας)..... είναι και η πιο σωστή... αλλά δεν την ακολουθούμε πάντα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.630
Πόντοι
10.686
Οι άχρηστες πουτάνες και οι φόλες είναι αναγκαίο να υπάρχουν και να τις τρώμε για να εκτιμάμε περισσότερο τις άξιες και τα στα στανταράκια μας...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.562
Κριτικές
43
Like
8.815
Πόντοι
1.936
Δες τις κριτικές για το Αγκύρας 12 Α
στο οποίο επίσης εργάζεται




Στις κοπέλες που έχουν αξιολογηθεί και
δες τις κριτικές για  Σούζη ,  Σούζι και  Σούζυ

( όλες αφορούν την ίδια )

....σημειωτεον.....η Σουζυ ειναι με τις ωρες της στνηθως.
 

perpa

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Έχει πάρει κανείς αλιονα από φ86α? Ήταν σε άλλο οίκο πριν ?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Στα μπουρδέλα γεύεσαι λίγο τη γυναικεία φύση, σαν ένας παρκαδόρος που οδηγεί ένα ακριβό αμάξι για μερικά μέτρα.
Ναι τυπε, μονο που ο πελατης μπορει να οδηγησει την γυναικεια φυση με τερμα τα γκαζια
σε απεριοριστα χιλιομετρα. Ενω ο παρκαδορος σεμνα και ταπεινα στα 5 μετρα οδηγηση, και εξω..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom