Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (16 μέλη και 96 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Μόλις ανέβασα την κριτική μου από την επίσκεψη μου στη gilf Αντριάνα στο Κολωνού-45, προχτές το βράδυ. Δυστυχώς είναι πολύ έντονα τα σημάδια του χρόνου πάνω της (είχα να την επισκευτώ πάνω από 3 χρόνια), και η απόδοση της έχει πέσει αισθητά. :- :- Προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη, αλλά δεν έχει τις ίδιες αντοχές, και δε μπορεί να βγάλει την καύλα του ένδοξου παρελθόντος  :-( :-( Μέτρια συνάντηση, και σίγουρα ήταν η τελευταία φορά που την τίμησα. Σε ευχαριστούμε για όλα Αντριάνα, αλλά έφτασε η ώρα να αποσυρθείς. Θα πρότεινα μάλιστα να διοργανώσουμε μια ειδική τελετή αποχαιρετισμού, όπου θα κάνουμε ένα διάδρομο οι συναγωνιστές με τις ψωλές μας έξω, κατά μήκος όλης της Ιάσωνος, και η Αντριάνα θα περάσει να αποχαιρετήσει όλες τις ψωλές, με ένα τελευταίο φιλάκι στο κάθε πουτσοκέφαλο  :headbaning1: :headbaning2: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπερα παοδια, συναντηση πριν μια ωρα με την Νέλη στο Φυλής 109β πολυ μετριες εντυπωσεις την σωζει το νεαρο της ηλικίας και το μικρο της μεγεθος, ειχε συνεχομενα δωματια και την Καρινα μεσα στα νευρα. Θα δωσω κρητική. Καλό Σαββατοβραδο σε όλους παιδια.
Έχει νεύρα γιατί δεν τραβάει καθόλου πτωτική η πορεία της δεν κάνει

Δυστυχώς πολύ πεσμένη η κατάσταση στην πιάτσα θλιβερή μονότονη μιζέρια όλο οι ίδιες και οι ίδιες ανανέωση μηδέν ειδικά η Φυλής αποτελεί γκρίζα ζώνη που δεν αξίζει ούτε βόλτα γι'αυτό έχει πέσει δραματικά η δουλειά.
Ευτυχώς που υπάρχουν κάποια Περιφερειακά μπουρδελακια και σώζουν κάπως την κατάσταση θα αναφέρω δύο καλές περιπτώσεις Ιωαννίνων 3 Άννα Μιλφαρα και Ρεμούνδου 21 όροφος Άννα επίσης η ψηλή νταρντανα τίμιες επιλογές πού δεν θα ξενερώσουν κανένα.

Πρέπει να πούμε ακόμα ότι το Μεταξουργείο πλέον δεν έχει να ζηλέψει τίποτα μάλιστα είναι πολύ καλύτερα από Φυλής μιας και στο 10ευρακι έχουμε πολύ πιο τίμιες επιλογές.

Δυστυχώς να αναφέρω ότι έρχονται αρνητικές πληροφορίες για μια καινούργια κοπέλα αρκετά αξιόλογη εμφανισιακά που εμφανίζεται αυτές τις μέρες στο Βεργας3 δεξιά η Μαριμαρ πέρασε γνωστός μου και μου είπε ότι η κοπέλα είναι μέτρια βιαστική.
Τέλος να πω για μια κοπέλα που είδα πριν λίγο στο Διδυμου18 υπόγειο Έλενα ψηλή σωματωδης καστανα  μακριά μαλλιά αρκετά κιλά παραπάνω στο στυλ της Τζούλιας από Διδυμου 27 αλλά έχει όμορφο πρόσωπο και στο σαλόνι είναι αρκετά αμήχανη σαν αγαθός γίγαντας πάντως δείχνει τίμια
 

Επισκέπτης
Φταινε τα αλβανικα κυκλωματα για την παρακμη της πιατσας. Οπου ο Αλβανος γινεται αφεντικο διαλυει την επιχειρηση.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Το απογευμα ειχα βαρεσει κοκκινο απ' τις καυλες και αποφασισα να κατεβω Φυλης μετα απο καιρο.

Ειχα κατα νου τη Ρενατα, που ξερω οτι ΔΕΝ ειναι καλη στο δωματιο αλλά με καυλωνει καθε φορα που τη βλεπω και μου 'χε γινει αποθυμενο να την (ξανα)πηδηξω. 

Για καλη μου τυχη, η Ρενατα δεν ηταν εκει => Τελικα, γαμησα πολυ καλα!

Συγκεκριμενα, κατεθεσα τα μαζεμενα φλοκια μου στο Φιλιππιδου στην προ-μιλφ Μαρία.

Η κοπελα ειναι ακρως φιλοτιμη και προσχαρη, γλειφει αρχιδια (και μαλιστα, οχι ξυρισμενα), κανει deepthroat για πλακα, δεν κωλωνει πουθενα.

Μπορω να πω οτι ειχα καιρο να δω τοσο καυλιαρα πουτανα, που να τιμαει τον χαρακτηρισμο (ΠΟΥΤΑΝΑ!)

Αν δεν σας αποθαρρυνει η εμφανιση - που ειναι απλά μετρια, οχι κακη - πηγαιντε καρφωτοι.
Αξιζει.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.630
Πόντοι
10.686
Mία μικρή ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.

Στο Φυλής 109 ισόγειο ήταν η Μελίνα,κοπέλα με λίγα πιασιματάκια και καστανόξανθα μαλλιά πιασμένα πάνω
Από την περιγραφή συμπεραίνω ότι είναι αυτή η κοπέλα που πήρα μόλις τώρα στο Ιάσονος 46 όροφος.Υποτονική αλλά δεν είναι κακή,οι προσφερόμενες υπηρεσίες της είναι ελεύθερο στοματικό και "69",μέτρια συνεύρεση χωρίς να έχω κάτι να θυμάμαι.
 

2tasos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2017
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Το απογευμα ειχα βαρεσει κοκκινο απ' τις καυλες και αποφασισα να κατεβω Φυλης μετα απο καιρο.

Ειχα κατα νου τη Ρενατα, που ξερω οτι ΔΕΝ ειναι καλη στο δωματιο αλλά με καυλωνει καθε φορα που τη βλεπω και μου 'χε γινει αποθυμενο να την (ξανα)πηδηξω. 

Για καλη μου τυχη, η Ρενατα δεν ηταν εκει => Τελικα, γαμησα πολυ καλα!

Συγκεκριμενα, κατεθεσα τα μαζεμενα φλοκια μου στο Φιλιππιδου στην προ-μιλφ Μαρία.

Η κοπελα ειναι ακρως φιλοτιμη και προσχαρη, γλειφει αρχιδια (και μαλιστα, οχι ξυρισμενα), κανει deepthroat για πλακα, δεν κωλωνει πουθενα.

Μπορω να πω οτι ειχα καιρο να δω τοσο καυλιαρα πουτανα, που να τιμαει τον χαρακτηρισμο (ΠΟΥΤΑΝΑ!)

Αν δεν σας αποθαρρυνει η εμφανιση - που ειναι απλά μετρια, οχι κακη - πηγαιντε καρφωτοι.
Αξιζει.
Ποιο μπουρδέλο. Σε ποιο νούμερο.; 
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Βραδινή βάρδια στη φυλης πριν λίγο σε λίγα σπίτια
Φυλης 84 όροφος ραϊσα
Φυλης 84 ισόγειο Σιμόνα
Φυλής 67 Έλενα και παολα
Φυλης 71 ισόγειο Μαίρη με άλλη 1 που δεν ακούστηκε όνομα
Φυλης 65 όροφος Εμμανουέλα
Φωκαιας 17 ισόγειο Τζένη
Φωκαιας 27 ισόγειο Αλέξια
Φωκαιας 9 δεξιά Ειρήνη
Φωκαιας 24 Μαρία και σονια
Φιλιππιδου 11α λίζα
Φιλιππιδου 11β Σάρρα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Χύστη, η Τζέση που αναφέρεις είναι αυτή για την οποία έχει αναφερθεί εδώ

www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%AD%CF%83%CE%B7/listingid:473/#jr_review_63626]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B6%CE%AD%CF%83%CE%B7/listingid:473/#jr_review_63626[/url]

ότι είναι αξύριστη και φόλα στο δωμάτιο και πως δεν κάνει κώλο, παρά τις "διαφημίσεις" της υπηρεσίας υποδοχής στο σαλόνι;

:hi:
Αυτήν που λες εννοώ.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Προς τους διαχειριστές: Έχω γράψει, δύο φορές μάλιστα, κριτική για την Αλεξία στο Κωνσταντινουπόλεως 166α και δεν έχει καταχωρηθεί, χωρίς να ξέρω το γιατί.
Προς τους συναγωνιστές: Πολύ καλή η πανύψηλη μιλφάρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.543
Κριτικές
1.275
Like
229.600
Πόντοι
46.232
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
φώτο από το σαλόνι
IMG_20180610_121631.jpg


Ιάσωνος 2β Κατερίνα ξανθιά μιλφογκιλφ με πιασίματα 2αρι βυζι και Τζένη ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και οι δύο τελειωτικό στο στομα η Κατερίνα στο σώμα η Τζένη, κανουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα μελαχρινή λεπτή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αλεξάνδρα στο δωμάτιο.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ναταλι καστανή μιλφ με πιασιματακια 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστό.

Ιάσωνος 1γ Συλβια ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στομα και Νατάσα καστανή μιλφ νταρντανα με κοντό μαλλί 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 κάτω ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Ιάσωνος 10 όροφος Άννα καστανή παχουλη με 2αρι - 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και ισπανικό χωρίς προφυλακτικό όχι τελειωτικό όμως.

Ιάσωνος 20α Νίκη καστανοξανθη πολύ λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β κλειστό.

Ιάσωνος 20γ Ντενισα μελαχρινή λεπτή πιτσιρικά με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στο στομάχι πλάγια, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19α Ντιαννα ξανθιά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
φώτο από το σαλόνι του οίκου
IMG_20180610_124014.jpg



Ιάσωνος 19β Καρίνα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Ιάσωνος 27α Νατάσα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε παλιά όταν δούλευε στο 19β έκανε μέσα και ελεύθερο στοματικό.

Ιάσωνος 30α Μπέλα η μαυρουλα με ξανθό μαλλί κομπακια κανονικό σώμα 2αρι βυζι πολύ ωραίο κωλαράκι και Σονια ξανθιά χοντρή με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Τζωρτζια πολύ χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 31 ευθεία υπόγειο Ντιαννα μελαχρινή κοντή παχουλη με πάρα πολύ μακρύ μαλλί μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31 ισόγειο δεξιά Αννα μελαχρινή μαυριδερή κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Αντριανα μελαχρινή με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 33 Καταλινα μαυρουλα παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 36 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη και πάνω από το στήθος, με ελεύθερο στοματικό, υπηρεσία ο Άγγελος ο οποίος προτείνει και παρτουζα και μερικοί όντως περνούν, τον Άγγελο να πω ότι τον θυμάμαι από το 1998 που ξεκίνησε από απέναντι από το 33, από το 2001 εκτός από ένα μικρό διάστημα και μέχρι τώρα δουλεύει εδώ και πάντα είναι η χαρά της ζωής.

Ιάσωνος 37 Ρόζα μιλφ με πρωκτικο, ήταν δωμάτιο.

Ιάσωνος 37α ανοιχτό το φως αλλά κλειστό.

Ιάσωνος 44 Ελένη καστανοξανθη παχουλη μιλφ με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 44 νέο Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 46 Ειρήνη ξανθιά πολύ κοντή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 1.5-2αρι βυζι και Κατερίνα μια ξανθοκαστανη στραβομουτουνιασμενη κοπέλα, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό, δοκιμάστηκε η Ειρήνη με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις.

Ιάσωνος 46β Αλισα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 46α Δήμητρα ξανθιά κοντή αρκετά χοντρή με γυαλάκια πιρσινγκ στα χείλη τατουάζ 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Ιάσωνος 43 Μαρίνα κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε με τελειωτικό στο στήθος, Άννα ξανθιά κοντή μαυριδερή λεπτή αλλά με πάρα πολύ χαλαρό σώμα, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο και Μάγκι μελαχρινή κοπέλα ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι βυζι σκουροχρωμο πολύ στις θυλες, με ελεύθερο στοματικό.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.963
Πόντοι
41.129
Καταθεση προ ολιγου στη μιλφ+  Αναστασια την πρωην φαρμακοποιο στο Μεγ.Αλεξ 22 ισογειο.  :S
Ακριβως απεξω απο τον οικο βρισκοταν ενα μηχανακι πεσμενο απο καποιον που παρκαρε και το κοπανησε και το εριξε.  :tickedoff:
Αναμεσα στα πραγματα που ειχαν πεταχτει στο δρομο απο τον αποθηκευτικο χωρο του μηχανακιου ηταν και μερικα ψιλα τα οποια
διακριτικα υπαιξερεσα και πηγα και πηρα ενα φρεντο κρεμα με κανελα απο το φουρνο εκει κοντα.  :afro:
Επισης δεν ειχα ξαναδει αυτη την επιγραφη στο Λεων 28 οροφος οποτε την εβγαλα φωτο  :rockon:

 

Συνημμένα

  • Screenshot from 2018-06-10 13-04-38.png
    Screenshot from 2018-06-10 13-04-38.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 115
  • Screenshot from 2018-06-10 13-04-59.png
    Screenshot from 2018-06-10 13-04-59.png
    370 KB · Εμφανίσεις: 75

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Προς τους διαχειριστές: Έχω γράψει, δύο φορές μάλιστα, κριτική για την Αλεξία στο Κωνσταντινουπόλεως 166α και δεν έχει καταχωρηθεί, χωρίς να ξέρω το γιατί.
Προς τους συναγωνιστές: Πολύ καλή η πανύψηλη μιλφάρα.
Καλησπέρα.
μπήκε.
 

Επισκέπτης
Ακριβως απεξω απο τον οικο βρισκοταν ενα μηχανακι πεσμενο απο καποιον που παρκαρε και το κοπανησε και το εριξε.  :tickedoff:
Αναμεσα στα πραγματα που ειχαν πεταχτει στο δρομο απο τον αποθηκευτικο χωρο του μηχανακιου ηταν και μερικα ψιλα τα οποια
διακριτικα υπαιξερεσα και πηγα και πηρα ενα φρεντο κρεμα με κανελα απο το φουρνο εκει κοντα.  :afro:

Μπραβο τυπε...εχει και πιο κατω να πας.Να δεις χτυπημενο απο αυτοκινητο ανθρωπο και την ωρα που ψυχοραγει να του παρεις το πορτοφολι και να πας Goodys να φας.
 

Εμπεδοκλής

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλό μεσημέρι. Πέρασα πριν λίγο από το Ιάσονος 46 όροφος για πουτσωμα της καυλιάρας Γκαλινας αλλά τζιφος. Ξέρουμε τι ώρα δουλεύει;
 

panos nikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Χθεσινοβραδυνή  μεταμεσονύκτια βόλτα στο Μετάξι περί της 00:30. Κόσμος πολύς και κυρίως αλλοδαποί.

Είχα αρκετό καιρό να επισκεφτώ την περιοχή, αλλά είχα αρκετή διάθεση να συνευρεθώ με κάτι αξιόλογο. Επισκέφτηκα αρκετούς οίκους  και απογοητεύτηκα από τις επιλογές που υπήρχαν .
το ένα μπάζο μετά το άλλο…..

Κυρίως μεγάλες ρωσίδες που δεν έδιναν το παραμικρό ερέθισμα ούτε στο μυαλό μου , αλλά ούτε και στο καβλί μου. Το μοναδικό αξιόλογο κορίτσι που βρήκα ήταν στο γωνιακό κολωνού 30β, με 15 ευρώ (δε θυμάμαι όνομα), αλλά αποφάσισα να συνεχίσω τη βόλτα.

Επισκέφτηκα τα μεγάλα της κολωνού , κάποια της μεγ. Αλεξάνδρου και τα μεγάλα της ιάσωνος.

Κυριολεκτικά τελευταία στιγμή πάνω που είχα απογοητευθεί και ήμουνα έτοιμος να πάω για βρώμικο στους κοτοπουλάδες στην καβάλας , συνάντησα στο ιασωνος  43, ένα απίστευτο πιπινάκι και η παρτίδα σώθηκε στο 90+. Ξανθό βουλγαράκι με όνομα σύλβια, για την οποία θα ήθελα να γράψω κριτική ,εάν υπήρχε η επιλογή, αλλά κοιτώντας στις κριτικές του οίκου δεν υπάρχει, (υπάρχει το όνομα αλλά είναι σίγουρα για άλλη αφού είναι του 2012). Εάν μπει από τους διαχειριστές θα γράψω αναλυτικά.

Φυσικά θα την ξαναεπισκεφτώ σύντομα………
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Live.Φυλής 109β Μέλια.μετριες εντυπώσεις στο δωμάτιο.φωκαιας 17β Ξένια ξανθια γλυκιά στο ισόγειο 17 δύο κοπέλες καλές ,όχι Τζένη.στο Φώκαιας λαβύρινθο Όλγα και μια άλλη.Ψαχνω την Άννα που ήταν Βραδυνή Πιπίνι δυνατό.ξερετε Που την βρίσκουμε;χτες δεν ήταν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom