Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 156 άτομα (17 μέλη και 139 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Χυστη μου!
Εαν δεν ειναι 1) Ανατολικια/ρωσσιδα και 2) Μιλφομανα να παρω τα λαικς πισω!
Ερωτας με την πρωτη ματια! Εισαι αισθηματιας!
Είναι φίλε  δώσε μου λικες  :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.793
Πόντοι
24.596

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ναι.εσενα θα περιμενει.απογευμα Μυστη για γλυψαρχιδιασμα
Χωρις αυριο :wanker: :S :S :S
Σκατα η κρύσταλλο ήταν και μου έκανε την γατούλα  :S
Αδειασα ότι έμεινε από χθες στην μαύρη από ιασωνος 1 :takethis: πολύ μέτρια πράγματα θα ακολουθήσει κριτική  :hi:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Λίγα από το πρωί
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15  Άντζελα, ψηλή με πιασιματα
Κολωνού 47 Αλίνα με τις ρουμανικες βυζάρες. Τίμια και ντομπρα γυναίκα. Συστήνεται.
Ιασωνος 31 Κρύσταλλο, μου έκανε τη γάτα  :vomit:
Ιασωνος 30 η μαύρη Μπελλα νομίζω :S
0 προκατ και ομιλία σαν του robocop. Βασικά ο robocop έχει πιο πολύ συναίσθημα. Απορώ πως έχυσα.
 

sparky7

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
44
Like
4
Πόντοι
0
ξερει κανεις γιατι το  φυλης 54Β ειναι κλειστο τα βραδυα ??
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Στοχευμενη καταθεση πρωινη στην Αλεξανδρα επι Ακομινατου 2 ισογειο.Τιμιο δεκαρικο,στενο μουνακι,ακαποτο τσιμπουκακι καλο,γλωσσοφιλα,ολα παιζουν Αν δεν ενοχλειστε απο λιγα κιλακια παραπανω,ενδυκνειεται και μαλιστα οποιος προλαβει γιατι φευγει η μεγαλοκοπελα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Άντε μωρέ, πληρώνετε για να γαμήσετε μαύρη, αντί να σας πληρώνει αυτή, και ανέχεστε και την ξινίλα της από πάνω.  :headbang: Εγώ όταν βλέπω μαύρη, νομίζω ότι τους νιγηριανούς που σου πουλάνε CD στις πλατείες, όχι να θέλω να της τον χώσω κιόλας. :S
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
τώρα live

Διδύμου 7 αριστερά Τζωρτζιαννα μελαχρινή με πολλά τατουάζ και κωλαρα , σήμερα μας έκανε την τιμή να βγει στο σαλόνι... απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Γιάννα μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Λίλιαν ξανθιά μιλφ κανονικό σχετικά σώμα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Όλγα ξανθιά πολύ χοντρή 3.5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου και Αλινα μελαχρινή μιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό.
Διδύμου 18 υπόγειο Σοφία καστανή κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό πρωκτικο και αυταρχικό και Λίζα ξανθιά με πιασίματα 2αρι, με ελεύθερο στοματικό.
Διδύμου 18 ισόγειο Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασιματακια κωλαρα μικρο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κωλο και αυταρχικό.
Διδύμου 20 Άννα ξανθιά λεπτή μιλφ με μικρό σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 2αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό με τελειωτικό στο σώμα και όχι ελεύθερο στοματικό.
Διδύμου 22 Αναστασία ξανθιά παχουλη μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, Τζούλια το θωρηκτό με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κωλο και αυταρχικό και η Βαλεντινα στο δωμάτιο.
Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη με 3αρι βυζι και Σονια μελαχρινή καρέ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζιά, αμφότερες σε ελεύθερο
Φωκαίας 27Β κάτω Αθήνα ξανθιά μιλφαρα σώμα με πιασιματακια που δεν χαλάνε το σύνολο βυζαρες, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
Φωκαιας 24 Αλινα ξανθιά κοντή λεπτή 1.5-2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Φωκαιας 17β Ντιαννα ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φωκαιας 17α Μαίρη ψηλή λεπτή κοπέλα με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Φυλής 59 κάτω    Μαρία ξανθοκαστανη κανονικό σώμα κοντουλα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Εβελινα στο δωμάτιο.
Φιλιππιδου 11β Εμιλη η κοντουλα ξανθιά πιτσιρικά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.
Φιλιππιδου 11α Εύα το μιλφ , με ελεύθερο στοματικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom