Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (34 μέλη και 277 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Με την Άννυ από Φυλής 86Α τελικά τι παίζει από υπηρεσίες; Σχεδόν όλες οι κριτικές γράφουν για γλωσσόφιλα, δάχτυλα και δε συμμαζεύεται, αλλά η εμπειρία μου από τη συνεύρεση μαζί της ήταν όπως την περιγράφει η τελευταία κριτική, δηλαδή διεκπεραιωτική. Μόνο κάτι πεταχτά φιλιά της απέσπασα. Παίζει να έχει χαλάσει τώρα τελευταία ή απλά δε με γούσταρε;

Η Αννυ οτανςιχε ερθει στον οικο τον συγκεκριμενο σκιζοτανε στην πουτσα.Τηνγλωσσοφυλαγες,την ρουφαγες,εχυνε,εκανε ΤΟ γαμησι.Τωρα τελευταια τα εχει χαλασει.Εσπασε η κοπελα.Κουραστηκε.Την παρατησε ο γκομενος(?).Βαρεθηκε.Κονομησε(?).Τι να πω δεν ξερω.Ειχα παει και εγω τις προαλλες και εφυγα αχυστος.Τις βγηκανε τα ψυχολογικα της και ηθελε να μιλησει απλα η κοπελα.
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Έχει κανεις ιδέα για το τι ώρα ανοίγει το χωματιανου 11β???
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.034
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Έχει κανεις ιδέα για το τι ώρα ανοίγει το χωματιανου 11β???

Στις 10 και δουλεύει σχεδόν στάνταρ στη βάρδια αυτή η Αντριάννα-εκτός αν άλλαξε κάτι λόγω των ημερών.

Εάν περάσεις από εκεί (και αν θέλεις βέβαια) θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Στις 10 και δουλεύει σχεδόν στάνταρ στη βάρδια αυτή η Αντριάννα-εκτός αν άλλαξε κάτι λόγω των ημερών.

Εάν περάσεις από εκεί (και αν θέλεις βέβαια) θα ήταν ενδιαφέρον να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου.

Εννοείται αγαπητέ... όπου πάω γράφω εντυπωσεις... εκτός από πολύ λίγες περιπτώσεις που δεν έχω γραψει γιατί έτυχαν διαφορα και όλο το ανέβαλα και μετά πέρασε καιρός... και σκεφτόμουν «μετά από τόσο καιρό τι ξα γράψω... μπορεί να μη δουλεύει καν εκεί η εν λόγω κοπέλα»... χεχεχε! Σήμερα όμως θα πάω... αν και είναι ψόφιος απ την κούραση... αλλά με φορτισμένες διαθέσεις... μιλάμε μετά! :) :) :)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πολύ εύστοχο το σχόλιο του Χόρχε:


Επίσης,με την ευκαιρία,να αναφέρω ότι σήμερα πήγα δύο φορές στο Κολωνού 30 άνω,προκειμένου να τσεκάρω και πάλι την Αναστασία.

Και τις δύο φορές,μέσα σε χρονικό διάστημα τεσσάρων ωρών,η κοπέλα ήταν "κλεισμένη" για ημίωρο πρόγραμμα και με αρχική τιμή μάλιστα τα 15 ευρώ.

Βεβαίως ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του για το πώς,πού και πότε θα δώσει και τί ακριβώς ποσό,αλλά καλό θα ήταν (όσο μπορούμε) να "κρατήσουμε" με την στάση μας την υπάρχουσα τιμή των 10 ευρώ στο Μεταξουργείο-μια και υπάρχει μία ανοδική τάση στο αντίτιμο.
Συμφωνώ απόλυτα! Τον τελευταίο καιρό παρατηρείται σε πολλά σπίτια στο Μεταξουργείο μία τάση αύξησης της τιμής από τα 10 ευρώ στα 15 ευρώ χωρίς εξτρά υπηρεσίες και μόνο με το αιτιολογικό ότι τυγχάνει κάποια κοπέλα να είναι ομορφότερη.Αυτό σημαίνει ότι κάποιοι συναγωνιστές καταβάλλουν την διαφορά. Κατά την άποψη μου ως πελάτες θα πρέπει να εμμένουμε στην ταρίφα των 10 ευρώ.Όπου ακούμε για 15 ευρώ να μην μπαίνουμε. Αν παγιωθεί ταρίφα 15 ευρώ στ Μεταξουργείο μετά τα άλλα θα πάνε 25 ευρώ. Αυτή η διαφορά με τους μισθούς που πέρνουμε οι περισσότεροι γίνεται αισθητή.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Το εικοσατικο ειναι παγιομενο στην φυλης και δεν θα αλλαξει αυτο που μπορει να αλλαξει στο εικοσαρικο να μπουν περισσοτερες υπηρεσιες της κοπελας και περισοτερος χρονος
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πάντως... την ομορφούλα Αλεξάνδρα στο 109 την βάζουν το βράδυ γιατί είναι φόλα και ξεπέτα...
Τίγκα το μαγαζί με προσφυγόπουλα από Αραβική χώρα που ήρθαν να γαμήσουν λευκό σλάβικο κρέας... όσο για τις υπηρεσίες που περιγράφονται από την μαντάμ... ξεχάστε τις... δεν θέλει ούτε το ελεύθερο στοματικό, ούτε φιλιά ούτε να την πολυπιάνεις... το τζέλ στο μουνί με τον τόνο και συνεχώς παραπονιέται πως πονάει και προσπαθεί να κλέψει στις στάσεις...
Στην Ελληνική γλώσσα ετυμολογικά το Αλεξ-Ανδρα της πάει γάντι...
Στην Ρωσική της ταιριάζει το Καταστρόφα...
Εν μέρη θα συμφωνήσω και εν μέρη θα διαφωνήσω.Την δοκίμασα την Αλεξάνδρα στην τρίτη βάρδια. Γράφω αναλυτικά ποια είναι τα θετικά της σημεία και ποια τα αρνητικά.Πολύ σημαντικό με την κοπέλα αυτή παίζει και πως θα της φερθείς στο δωμάτιο.Εγώ σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος.Η κοπέλα είναι σχετικά άπειρη.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Το εικοσατικο ειναι παγιομενο στην φυλης και δεν θα αλλαξει αυτο που μπορει να αλλαξει στο εικοσαρικο να μπουν περισσοτερες υπηρεσιες της κοπελας και περισοτερος χρονος
Ευελπιστώ ότι δεν πρόκειται να αλλάξει είναι παγιωμένη η ταρίφα όπως λες.Στην Φυλής ήδη στο εικοσάρικο εδώ και πολύ καιρό βρίσκεις υπηρεσίες εξτρά.Όχι σε όλα τα σπίτια αλλά στα περισσότερα.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Η αλεξανδρα απο φυλης τι προγραματακι κανει την εχω σταμαπι εδω και καιρο
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εν μέρη θα συμφωνήσω και εν μέρη θα διαφωνήσω.Την δοκίμασα την Αλεξάνδρα στην τρίτη βάρδια. Γράφω αναλυτικά ποια είναι τα θετικά της σημεία και ποια τα αρνητικά.Πολύ σημαντικό με την κοπέλα αυτή παίζει και πως θα της φερθείς στο δωμάτιο.Εγώ σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος.Η κοπέλα είναι σχετικά άπειρη.

Μπα... η μικρή δεν έχει όρεξη για δουλειά...
Η Αλίνα είναι πολύ πιο καλή
Μια χαρά της φέρθηκα με το χαμόγελο και με γλυκύτητα και δεν έχει καμία σχέση η απειρία της... Το ότι έμεινες εσύ ευχαριστημένος οφείλεται ίσως στην φρεσκάδα του κορμιού της... εμένα δεν μου φτάνει αυτό... κατά τα άλλα είναι εμφανές πως κάνει αγγαρεία άσε που μουρμουράει συνέχεια στην γλώσσα της, πήγε να βάλει προφυλακτικό σε μαλακό πέος... όταν της είπα για ελεύθερο έκανε την χαζή... μόνο όταν απείλησα να την διώξω υπέκυψε και έκανε επίτηδες μία άτεχνη πίπα...
Τσάμπα το εικοσάρικο, συστήνεται μόνο στους ολιγαρκείς, στους πιπινολάτρες και τους πάσχοντες από πρόωρη εκσπερμάτιση
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Επίσης μου κάνει εντύπωση πως ένας πολύπειρος παίχτης σαν και σένα θα έμενε ποτέ ευχαριστημένος από ένα τόσο χαμηλό επίπεδο υπηρεσιών
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Θα την δοκιμασω και θα γραψω την εμπειρια μου και τα σχολια μου για την αλεξανδρα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Είσαι ολιγαρκής; Πιπινολάτρης; Χύνεις εύκολα;
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Ο Έλληνας σαν ελαφρόμυαλος που είναι νομίζει ότι σύντομα θα βγούμε από την κρίση και έχει αρχίσει να κάνει ανοίγματα. Σε λίγο που θα καταλάβει πόσο σκληρή είναι η πραγματικότητα και πόσα μέτρα έχουν να παρθούν ακόμα όχι μόνο θα αναγκαστεί όλο το Μετάξι να επιστρέψει στο 10-άρι αλλά θα αρχίσει και η Φυλής να κατεβαίνει στο 15-άρι. Περίμενε και θα δεις.  :sunglasses:

Οι τιμές καθορίζονται απο τη ζήτηση όντως αλλα τα κορίτσια δεν είναι αναγκασμένα να δουλεύουν αν δεν είναι ικανοποιημένα οικονομικά. Ήδη βλέπω να φεύγουν πολλά κορίτσια που έχουν παρουσιαστικό καλό και πληθαίνει κ αριθμός των milf - gilf.

Αν αυτό θες αυτο θα πάρεις, χαμηλές τιμές με κοπέλες που δεν έχουν επιλογές μόνο.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Ειμαι πιπινολατρεις τα αλλα δυο οχι αλλα θα δοκιμασω μου αρεσουν οι προκλισεις το ωραιο πιπινακι την αλρξανδρα θα την φαω συντομα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εχθες βολτουλα σφηνακι

καρφι για το 84α ισογειο οπου δουλευε η πιπινομουναρα Σονια

δεν γραφω κριτικη δυο λογακια εδω

μπηκα καθισα στην πολυθρονα την κουνιστη και περιμενα τη μουναρα
μπαινει η Σονια ερχεται στο μερος μου την αρχιζω στα μπαλαμουτια και μετα σκυβει και μου περνει μια ωραια πιπα ετσι οπως καθομουν,λιγο χερακι εβαζε αλλα δεν πειραζει εγλειφε και τα αρχιδια το μωρο,στη συνεχεια την πεταω στο κρεβατι για ενα δροσιστικο γλειφομουνι που φαινεται πως ειχε αναγκη μετα ξανα πιπα ορθιος εγω και στη συνεχεια την εβαλα στην πολυθρονα πισωκολλητο και την γαμησα ευχαριστα εκει

το κοριτσι σουπερ για την πιατσα, θα εδινα και δευτερο κοσαρικο αλλα ηταν αργα και θα κλεινανε
επιτελους οι καλες μικρες ρουμανες που ολοι αγαπησαμε
αυτο που της κανει αγαπησιαρες και θερμες ειναι οτι εχουν στοχο και χαιρονται αυτο που κανουν
δεν δουλευουν ουτε αγγαρεια ουτε τιποτα
εχουν τον στοχο να βγαλουν οσο πιο γρηγορα μπορουν πολλα λεφτα και ετσι ξερουν να δινουν αυτο που πρεπει

στην προταση για χοτελακι με περισσοτερα λεφτα αρνηθηκε σαν κυρια που ειναι
μαλλον πρεπει να γινω καλος πελατης  :grin:


αυτα
δεν πηγα σε κανενα αλλο σπιτακι διοτι δεν υπηρχε λογος

(δε γαμιεται ας γραψω και μια κριτικη μια που εχω καιρο)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Επίσης μου κάνει εντύπωση πως ένας πολύπειρος παίχτης σαν και σένα θα έμενε ποτέ ευχαριστημένος από ένα τόσο χαμηλό επίπεδο υπηρεσιών.
Μάλλον έμεινα ευχαριστημένος γιατί απλώς έλαβα καλύτερες υπηρεσίες.Οι κοπέλες δεν αποδίδουν πάντοτε το ίδιο καλά με όλους.Ιδίως αν είναι amateur και νεοφώτιστες.Στην Αλεξάνδρα υπήρξε ένας συνδιασμός νεότητας και λαμβανομένων υπηρεσιών.Πάντως σίγουρα επειδή οι κινήσεις της ήταν αργές και νωχελικές στο δωμάτιο την δουλειά της δεν την κάνει ευχάριστα.Γράφω αναλυτικά τυα θετικά της και τα αρνητικά της σημεία. Οι αποδόσεις της έχουν διακυμάνσεις σίγουρα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ναι την διάβασα την κριτική σου...
Και επανέρχομαι ότι το συμπέρασμα σου δεν υποστηρίζεται από το περιεχόμενο της κριτικής... πέρασες καλά γιατί έτσι ήθελες εσύ...
Όχι από κάτι που σου προσέφερε η κοπέλα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Η Αννυ οτανςιχε ερθει στον οικο τον συγκεκριμενο σκιζοτανε στην πουτσα.Τηνγλωσσοφυλαγες,την ρουφαγες,εχυνε,εκανε ΤΟ γαμησι.Τωρα τελευταια τα εχει χαλασει.Εσπασε η κοπελα.Κουραστηκε.Την παρατησε ο γκομενος(?).Βαρεθηκε.Κονομησε(?).Τι να πω δεν ξερω.Ειχα παει και εγω τις προαλλες και εφυγα αχυστος.Τις βγηκανε τα ψυχολογικα της και ηθελε να μιλησει απλα η κοπελα.
Και τι σου έλεγε δηλαδή; Μαζί μου ήταν κάπως λιγομίλητη, αλλά στο τέλος κάπως μου ανοίχτηκε και μου είπε ότι δουλεύει από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 9 το πρωί και κάθε μέρα είναι με 4 ώρες ύπνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Και τι σου έλεγε δηλαδή; Μαζί μου ήταν κάπως λιγομίλητη, αλλά στο τέλος κάπως μου ανοίχτηκε και μου είπε ότι δουλεύει από τις 5 το απόγευμα μέχρι τις 9 το πρωί και κάθε μέρα είναι με 4 ώρες ύπνο.
Στα ειπε ολα τυπε μου!νε 4 ωρες υπνο καθε μερα ξερεις τι συμβαινη στον οργανισμο φυτο γινεσε απλα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom