Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (27 μέλη και 273 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Βερόνικα, Φυλής 86Α, κοκκινομάλλικο τουμπανάκι με τατού και κοκκάλινα γυαλιά. Διχτυωτές κάλτσες. Φάτσα πορνοσταρική. Πίπα καλλιτεχνική. Ακολουθεί κριτική. Εξαιρετική κοπέλα-επαγγελματίας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Κορασιδα alert !
Νεα αφιξη στο 10ρικο ! Νεαρή με κατάμαυρο μαλλι και καταπρασινο ματι, με καλο κορμι και σεξι εμφάνιση στο Λεων 28 ισογειο 2η βάρδια.Μονικα το ονομα της. Εμφάνιση 7,5 στα 10 για Μεταξι.  
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση πριν από 1 ώρα στην Μισέλ Κολωνού 32 β ή για.Κ-Ο-Μ-Ο-Δ-Ι-Ν-Ο. Ενώ είναι πάνω από το μέσο όρο του Μεταξουργείου και δεν βιάζεται εχυσα στο 8λεπτο γιατί βαριομουνα τη ζωή μου. Μόνο βλέμματα με τον καθρέφτη κάνει, βυζια δεν σου επιτρέπει με τρόπο και πιπα με δόντι. Θα μπορούσε να δουλεύει σε στουντιο αλλά έτσι μόνο Μεταξουργείο και πολύ της είναι.
 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Συναγωνιστές εχω ερώτηση ... ξέρει κανείς αν δουλεύει σε κάποιον οίκο κοπέλα ευλύγιστη που να κάνει σπαγγατα κλπ ?
Ρωτάω γιατι είμαι σπαγγατόκαυλος... ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Κατάθεση πριν από 1 ώρα στην Μισέλ Κολωνού 32 β ή για.Κ-Ο-Μ-Ο-Δ-Ι-Ν-Ο. Ενώ είναι πάνω από το μέσο όρο του Μεταξουργείου και δεν βιάζεται εχυσα στο 8λεπτο γιατί βαριομουνα τη ζωή μου. Μόνο βλέμματα με τον καθρέφτη κάνει, βυζια δεν σου επιτρέπει με τρόπο και πιπα με δόντι. Θα μπορούσε να δουλεύει σε στουντιο αλλά έτσι μόνο Μεταξουργείο και πολύ της είναι.
15 ευρω ομως δε το ειπες αυτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: ach

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Κατάθεση πριν από 1 ώρα στην Μισέλ Κολωνού 32 β ή για.Κ-Ο-Μ-Ο-Δ-Ι-Ν-Ο. Ενώ είναι πάνω από το μέσο όρο του Μεταξουργείου και δεν βιάζεται εχυσα στο 8λεπτο γιατί βαριομουνα τη ζωή μου. Μόνο βλέμματα με τον καθρέφτη κάνει, βυζια δεν σου επιτρέπει με τρόπο και πιπα με δόντι. Θα μπορούσε να δουλεύει σε στουντιο αλλά έτσι μόνο Μεταξουργείο και πολύ της είναι.
γιατι ρε τυπε,αν δεν βαριοσουν ποσο θα καθοσουν δηλαδη στο Μεταξι :think: :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

DEFENDERS

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
Η κοπέλα έδειχνε να μην έχει θέμα με το χρόνο, οπότε θα μπορούσα ένα 5λεπτο αλλά τι ενδιαφέρον να έχει το κομοδινο από τα ΙΚΕΑ

Δεν έχει θέμα με το χρόνο η Μισέλ και θα καθόσουν 8 λεπτά συν 5 ακόμη συνολικά δηλαδή 13;  :uglystupid:  :idiot:
Με ποια,με τη Μισέλ;;; :2funny: :2funny:  :2funny:
Κάπου σαν να ξεπρόβαλλαν κάτι φίδια και έζωσαν το στόρυ σου.  :effemine:
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Βερόνικα, Φυλής 86Α, κοκκινομάλλικο τουμπανάκι με τατού και κοκκάλινα γυαλιά. Διχτυωτές κάλτσες. Φάτσα πορνοσταρική. Πίπα καλλιτεχνική. Ακολουθεί κριτική. Εξαιρετική κοπέλα-επαγγελματίας.

Όντως τίμια η κοκκινομάλλα. Περιλαμβάνεται και σέξι πλύσιμο της μαλαπέρδας στο νιπτήρα  :S  :2funny:. Πρύτανης στο πνευστό η διοπτροφόρος! Είδα και την καύλα τη Μάγια δίπλα στο ισόγειο  :erection:. Την έχει τιμήσει κανείς πρόσφατα να πει εντυπώσεις;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δεν έχει θέμα με το χρόνο η Μισέλ και θα καθόσουν 8 λεπτά συν 5 ακόμη συνολικά δηλαδή 13;  :uglystupid:  :idiot:
Με ποια,με τη Μισέλ;;; :2funny: :2funny:  :2funny:
Κάπου σαν να ξεπρόβαλλαν κάτι φίδια και έζωσαν το στόρυ σου.  :effemine:
[/quote]
Είπα ΈΔΕΙΧΝΕ να μην έχει θέμα με το χρόνο. Πρώτη φορά πήγα μαζί της... Διάβαζε καλύτερα την άλλη φορά XD
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Σάββατο 19 Αυγούστου, απόγευμα στο Αγκύρας 12Α
πήρα τη ρωσόφωνη Αλίσια .

Πληθωρική ξανθιά μιλφοειδής μαυρισμένη !  :rockon:

Σλάβικα χαρακτηριστικά, που με ντόπαραν και
την γάμαγα με πολλή δύναμη, με τα πόδια ψηλά !  :rockon:

Καλό πήδημα.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Όντως τίμια η κοκκινομάλλα. Περιλαμβάνεται και σέξι πλύσιμο της μαλαπέρδας στο νιπτήρα  :S  :2funny:. Πρύτανης στο πνευστό η διοπτροφόρος! Είδα και την καύλα τη Μάγια δίπλα στο ισόγειο  :erection:. Την έχει τιμήσει κανείς πρόσφατα να πει εντυπώσεις;

μαγια κορμι δερμα βυζι και κωλος αρρωστεια!!!
μεσα τυπικη οπως ειπε ενας φιλος αλλα κανει καλη πιπα
και ειναι μπιμπελο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 20 δεξιά (ένα σπίτι, τόσοι έρωτες, τόσες αναμνήσεις): Ντενίσα  :-*

Δεν το 'ξερες μωράκι μου ότι σε χρειαζόμουν; Δεν το 'ξερες πως σήμερα ήθελα το κορμάκι σου τόσο πολύ;;
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστές..μολις επέστρεψα απο διακοπές με τεράστιες καύλες..γνωρίζετε αν η Μπάρμπόρα ειναι στην θέσω της;
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστές..μολις επέστρεψα απο διακοπές με τεράστιες καύλες..γνωρίζετε αν η Μπάρμπόρα ειναι στην θέσω της;
Καλησπέρα, νομίζω συναγωνιστή ότι είπε ότι θα ελειπε, αλλά με επιφύλαξη στο λέω.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Ακολουθεί παραμυθάκι για το καλύτερο sex που έχω κάνει (μάλλον).

Με την Natalie λοιπόν έχω πάει αρκετές φορες στο παρελθόν αλλα πάντα με μεγάλα διαστήματα. 1 φορα τους 2 μήνες or something. Για κανένα λόγο αυτά που γράφω εδώ δεν αντιπροσωπεύουν το παρελθόν γιαυτο δεν κάνω και κριτική. Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα.

Μπαίνω μέσα και η τσατσά ξεκινάει το γλείψιμο για το τι καβλιαρα γκόμενα είναι και για το ποσο θέλει να γαμηθεί και ότι δεν μπορεί να την κρατήσει. Απλά προσπαθούσα να μην γελάσω. Βγαίνει η κοπέλα τέρμα χαμογελαστή και ορεξάτη (όπως πάντα γενικά :V ) και δίνω τα λεφτά και περνάω.

Μπαίνει στο δωμάτιο χαμογελαστή. Γεια σου τι κανεις και τα σχετικά και μετά με αρχίζει στα φιλάκια, τα χαδάκια και έτριβε τα βυζιά της στον πούτσο μου. Σε κάποια φάση μου λέει "Τι γλυκούλης είσαι εσύ θέλω να σε φάω". "Φάε με της λέω" Με κοιτάζει με ένα άγριο βλέμμα και... DIN DIN DIN Ξεκινάει να με ΔΑΓΚΩΝΕΙ. Καλά τώρα που το γράφω γελάω αλλα τότε πόναγα. Πολλές δαγκωματιές. Έχει περάσει κάνα 2ωρο ούτε για πλακα δεν μπορώ να βγάλω την μπλούζα μες το σπίτι έχω παντού σημάδια. Σταματάει και της κάνω "Ξάπλωσε θέλω να σου δώσω εγώ φιλάκια τώρα" . Ξεκινάω τα αγαπουλιστικα φιλάκια στο λαιμό και της χάιδευα αισθησιακά το στομάχι και τα μπούτια. Και μου κάνει "Μωρό μου με καυλώνεις όμως". Κατεβαίνω μετά κάτω και αρχίζω το γλιφομουνι. Αργά και αισθησιακά στην αρχή και όσο πήγαινε ανέβαζα ταχύτητες. Στην αρχή τίποτα. Μετά αρχίσανε λίγο τα βογκητά. Μετά μου πιάνει το χέρι και με σφίγγει. Μετά μου βάζει τα πόδια από πίσω στο κεφάλι σηκώνει τη μέση και αρχίζει με μανια να τριβή το μουνί της στη γλώσσα η οποια αισθανόμουνα ότι είχε μπει όλη μέσα αλλα το μουνί της είχε ανοίξει τόσο πολύ που είχε ρουφήξει όλο μου το στόμα. Τώρα πρέπει να περιγράψω κάτι που και εγώ δεν κατάλαβα καλά. Όταν λοιπόν τελειώνω το γλιφομουνι και σηκώνομαι πάνω ακόμα δεν μου είχε περάσει καποτά. Περίμενα λίγο και μετά με πιάνει αγκαλιά και με τραβάει προς το μέρος της και αρχίζει να μου δίνει φιλια στο λαιμό, στα μαγουλα και μετά απλά εκεί να με έχει από πάνω της και με το ένα χέρι να μου χαϊδεύει το πρόσωπο και να με κοιτάει τέρμα μες τα ματια. Ο πούτσος μου ακουμπούσε στο στομάχι της και ένιωθα να κουνιόμαστε. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου γιατί δεν το είδα αλλα νομίζω ότι έβαζε δάχτυλο ενώ εγώ σκεφτόμουν αν ήθελε να το κάνουμε χωρίς καποτά η όχι. Είχα χέστη πάνω μου γιατί ήμουνα τέρμα καυλωμένος είχαμε κάτσει παρα πολύ ώρα ήδη μέσα στο δωμάτιο και με κοίταγε με ένα βλέμμα παίρνοντας βαθιές ανάσες/βογκώντας. Εν τέλη δεν κουνήθηκα προς τα κάτω να κάνω την απόπειρα να το βάλω ούτε κοίταξα άμα βάζει δάχτυλο. Συνεχεια τα φιλάκια και μετά από λίγο σηκωθήκαμε και οι 2 μαζί. Δεν το περίμενα για κανένα λόγο γιατί νόμιζα ότι δεν έχουμε καθόλου χρόνο αλλα μου πέρασε καποτά και ξεκινάει την πίπα. Τα έδωσε όλα. Ήμουνα στα γόνατα στο κρεβάτι και της χούφτωνα την κολάρα. Κατεβαίνω προς το μουνί της δεν ξέρω αν ήταν τα σάλια μου η όχι αλλα ήταν τέρμα μούσκεμα. Μου λέει να ξαπλώσω κάτω και εκεί συνεχίζει την πίπα. Πρώτη φορα μου έγλειψε τα μπαλάκια. Δεν το έχει ξανακάνει ποτε καμια στη φυλής(δεν το έχω ζήτηση και ποτε) αλλα μου έκανε απίστευτη εντύπωση που το έκανε από μονη της. Μόλις τελειώνει πάω να σηκωθώ και μου λέει "Όχι κάτσε κάτω". Δεν μιλάω απλά υπακούω τις διαταγές. Αρχίζει να με καβαλάει με απίστευτη λυσα. Τέτοιο άγριο πήδημα πρώτη φορα. Έκανα ότι μπορώ για να μην τελειώσω αλλα δεν τα κατάφερα. Ακόμα και όταν τελειωσα πάντως δεν σταμάτησε συνέχιζε εκεί με MANIA να πηδάει πάνω μου σε κάποια φάση έκανε κάτι σαν clack ο πούτσος μου δεν ξέρω δεν πόνεσα ιδιαιτερα αλλα δεν μου έχει ξαναγίνει. E μετά έπεσε οποτε σηκώθηκε και αυτή από πάνω μου. Μου λέει "Τι μου έκανες. Δεν είναι σωστά αυτά τα πράγματα." Γελάει και σηκώνεται και φεύγει.

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα ποσο έκατσα στο δωμάτιο η τσατσά δεν με ενόχλησε καθόλου πάντως. Λογικα θα φαω κραξιμο για την περιγραφη μετα το γλιφομουνι γιατι λεω οτι ναναι αλλα πραγματικα ηταν πολυ παραξενη η ολη φαση μες το δωματιο. Το μυαλο μου σιγουρα δεν δουλευε οπως θα έπρεπε. Οποτε μπορει όλα να ηταν η ιδεα μου και τιποτα παραπανω. Sorry guys για την μεγάλη ιστορία απλα ήθελα να το μοιραστώ με κόσμο αν και κανω για τον πουτσο περιγραφες :p
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Απο την studioαλυσηδα. Συνηθως δουλευει στα 54Α 54Β 56 και διδύμου 8Α και 7.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Ακολουθεί παραμυθάκι για το καλύτερο sex που έχω κάνει (μάλλον).

Πολυ συνηθες γαμησι στη Φυλης απο καποια που ενιωσε καλα τι σημαινει πολλα Euro.

Νομιζω αναφερεσαι στη πιτσιρικα Νικολ γιατι ετσι κανει οταν εχει κεφια.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom