Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (25 μέλη και 268 επισκέπτες)

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Καλή μέρα σε όλους.Γνωρίζουμε πότε και αν θα ανοίξει το Τζωρτζινόσπιτο ;;;;Διδύμου 7β αν δεν κάνω λάθος.Δουλεύει κάπου αλλού ή την έχει κάνει για διακοπές ;;;;Ευχαριστώ
Μόνο εκεί, όποτε το θυμηθεί.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
πριν λιγο στο Κολωνου30β...

Αναγκαστηκα να καλεσω την αστυνομια μονο αυτο εχω να πω γιατι φοβομουν για την σωματικη μου ακεραιοτητα, δεν ξερω αν ηρθε στο τελος γιατι ηρθε ο νταβας του μαγαζιου και μετα απο κουβεντα μου εδωσε τα λεφτα πισω και εφυγα. Καταμαυρο στην παλιοτσατσα την γνωστη ξανθια για τις ΨΕΥΤΙΚΕΣ υποσχεσεις της οτι η κοπελα ειναι καλυτερη απο ενα στανταρακι που ειχα εκει παλια και οτι αν δεν ειναι ετσι θα μου δωσει τα λεφτα μου πισω. Η Κρινα ειναι ενα κομοδινο και στα 6 λεπτα χτυπησε η πορτα και εφυγε. Ουτε το 1/10 της κοπελας που αναφερομαι. Μετα ουτε λεφτα μου διναν πισω και με απειλουσαν οτι θα ερθουν 2 αλβανοι να με πλακωσουν και μετα απο λιγο μου λεγαν οτι ειναι κατω και με περιμενουν. Καταμαυρο στους παλιοαλητες και παλιοψευτες. Αυτη η τσατσα μου εχει ξανακανει το ιδιο πραγμα πριν χρονια αλλα τοτε φοβηθηκα και δεν ειχα ορεξη να κανω φασαρια αλλα τωρα το εκανα, οχι για τα 10 ευρω αλλα για να μαθει οτι δεν μπορει να δινει ψευτικες υποσχεσεις και μετα να σε τραμπουκιζει να φυγεις οτι και καλα εκατσες 15 λεπτα στο δωματιο και οτι θα φερει να σε δειρουν και μαλακιες. Η κριτικη αυτη ειναι καθαρα για την βρωμοτσατσα, η κοπελα δεν εφταιξε σε τιποτα αλλο εκτος απο το οτι ηταν φολα και αυτο δεν με νοιαζει. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΟΛΓΑ.

Ηρθε η αστυνομια φιλε; Εγιναν συλληψεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nobodyelsebutme

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
155
Κριτικές
15
Like
475
Πόντοι
291
Μεγάλη προσοχή  παιδιά στην Σιμόνα από Φωκαίας  και υπόλοιπη αλυσίδα της προάλλες στο Φωκαίας 27 ισόγειο λόγω αναδουλιας η μαλακισμενη με καβάλησε και εβαλε το χερι της  στον πούτσο μου, ολλα αυτά στο σαλόνι και με πλάκωσε στα φιλιά  σε όλο το πρόσωπο  λαιμό και αυτιά και δεν με άφηνε να φύγω, όταν ξεγλιστησα και έφυγα  βγαίνοντας ανάβω τσιγάρο και διαπιστώνω ότι έχω κραγιόν στα χείλη  και τρελαίνομαι,  να μην τα πολυλογώ  πάω  σε ένα αμάξι και κοιτάω στον καθρέφτη  και βλέπω ότι είμαι γεμάτος κραγιόν σε όλο το πρόσωπο  ευτυχώς που πάντα έχω υγρά μαντηλάκια  μαζί μου,  αντε τώρα να μην το είχα καταλάβει θα είχα γίνει περιλεγος , προσοχή λοιπόν γιατί δεν είναι μόνο πουτανα στο σώμα αλλά και στην ψυχή.

Πάω καρφί σήμερα για γλωσσοφιλα με κραγιόν φιλε που εχω φετιχ, ευχαριστώ για το tip!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
ερωτηση στους ευσεβεις ενημερωτες-η νικα(απο ιασωνος 36)που παιζει στο μεταξι..??επισης η τζασμιν απο φυλης υφισταται ακομα..?ευχαριστω προκαταβολικα κ την ευχη σας..!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.473
Πόντοι
10.686
πριν λιγο στο Κολωνου30β...

Αναγκαστηκα να καλεσω την αστυνομια μονο αυτο εχω να πω γιατι φοβομουν για την σωματικη μου ακεραιοτητα, δεν ξερω αν ηρθε στο τελος γιατι ηρθε ο νταβας του μαγαζιου και μετα απο κουβεντα μου εδωσε τα λεφτα πισω και εφυγα. Καταμαυρο στην παλιοτσατσα την γνωστη ξανθια για τις ΨΕΥΤΙΚΕΣ υποσχεσεις της οτι η κοπελα ειναι καλυτερη απο ενα στανταρακι που ειχα εκει παλια και οτι αν δεν ειναι ετσι θα μου δωσει τα λεφτα μου πισω. Η Κρινα ειναι ενα κομοδινο και στα 6 λεπτα χτυπησε η πορτα και εφυγε. Ουτε το 1/10 της κοπελας που αναφερομαι. Μετα ουτε λεφτα μου διναν πισω και με απειλουσαν οτι θα ερθουν 2 αλβανοι να με πλακωσουν και μετα απο λιγο μου λεγαν οτι ειναι κατω και με περιμενουν. Καταμαυρο στους παλιοαλητες και παλιοψευτες. Αυτη η τσατσα μου εχει ξανακανει το ιδιο πραγμα πριν χρονια αλλα τοτε φοβηθηκα και δεν ειχα ορεξη να κανω φασαρια αλλα τωρα το εκανα, οχι για τα 10 ευρω αλλα για να μαθει οτι δεν μπορει να δινει ψευτικες υποσχεσεις και μετα να σε τραμπουκιζει να φυγεις οτι και καλα εκατσες 15 λεπτα στο δωματιο και οτι θα φερει να σε δειρουν και μαλακιες. Η κριτικη αυτη ειναι καθαρα για την βρωμοτσατσα, η κοπελα δεν εφταιξε σε τιποτα αλλο εκτος απο το οτι ηταν φολα και αυτο δεν με νοιαζει. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΟΛΓΑ.
Συναγωνιστή,ορθά έπραξες και μπράβο σου,τα πράγματα πρέπει να μπαίνουν στη θέση τους!Η Κρίνα δυστυχώς έχει καραφολέψει μετά από την πολύμηνη απουσία της,και να σκεφτείς ότι πριν φύγει ήτανε ένα από τα πολύ καλά στανταράκια μου,λύσσαγε μέσα!Είναι κρίμα πάντως για τον οίκο αυτή η εκ διαμέτρου αντίθετη εικόνα σε σχέση με τον δεύτερο όροφο,τόσο από κοπέλες όσο και από τσατσάδες... Ποιά Όλγα εννοείς και πού κολλάει στην ιστορία;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.473
Πόντοι
10.686
ερωτηση στους ευσεβεις ενημερωτες-η νικα(απο ιασωνος 36)που παιζει στο μεταξι..??επισης η τζασμιν απο φυλης υφισταται ακομα..?ευχαριστω προκαταβολικα κ την ευχη σας..!!
Μετά από την αναφορά του Digweed έκανα αρκετές απόπειρες να τη βρω στο Ιάσονος 19 πάνω,το έβρισκα πάντα κλειστό.Μάλλον one and out εμφάνιση έκανε...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ερωτηση στους ευσεβεις ενημερωτες-η νικα(απο ιασωνος 36)που παιζει στο μεταξι..??επισης η τζασμιν απο φυλης υφισταται ακομα..?ευχαριστω προκαταβολικα κ την ευχη σας..!!

Η Νίκα δουλεύει στο Διδύμου 16...πρωινά τη πετυχαίνω συνήθως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Έχει κανείς νέα για το πότε γυρίζει η Αλεξάνδρα η μελαμψή βουλγάρα πιτσιρίκα από Αλκιβιαδους 16γ?
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Sorry για το repost αλλα: Ξέρει κανείς αμα γύρισε ή πότε γυρνάει η Aurora?
 

HollowInside

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
20
Πόντοι
0

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Αγκυρας 12α Χριστινα και Μαρινα και Πιπινου 118 Ναταλι και Νικη
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Καλή μέρα σε όλους.Γνωρίζουμε πότε και αν θα ανοίξει το Τζωρτζινόσπιτο ;;;;Διδύμου 7β αν δεν κάνω λάθος.Δουλεύει κάπου αλλού ή την έχει κάνει για διακοπές ;;;;Ευχαριστώ
αν δεν κάνω λάθος, αναφέρθηκε πριν λίγες μέρες ότι όλη τη βδομάδα θα είναι κλειστά εκεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σασ σημερα στο μεταξουργειο τα πραγματα ηταν τραγικα στισ αρχεσ τησ ιασωνοσ γεματο πρεζακια βαραγαν ενεσεισ στον παιζοδρομο μια βαραγε στο μουνι τισ αλλοσ στο λαιμο του  :headbang: στην κεραμεικου ακομα χειροτερα γεματο ναρκωμανησ μερικοι σοργιασμενη στουσ δρομουσ αποτροπεο θεαμα ολα αυτα μερα μεσημερι και ηθελα να κανω μια ερωτηση σε κανα 2-3 πορνεια μεσα μου φανικεσ οτι και οι πουτανεσ ηταν πρεζακια παιζει ιεροδουλεσ σε μπουρδελα να ειναι πρεζακια?
Απο γκομενεσ τιποτα ιδιαιτερο στην κωλονου ειχε 1-2 καλα ολα τα αλλα μπαζα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
194
Κριτικές
54
Like
638
Πόντοι
361
Πως κάνεις έτσι για μερικά φιλία στο τέλος τέλος δεν σε φίλησε και κανένας μουσάτος ,,,,, για σκέψου αν γινόταν έτσι? τι θα έκανες ....... τώρα και αν δεν είχες μαντιλάκια , μπορούσες να έπαιρνες δεν είμαστε και στη Ζιμπάμπουε..........
Ναι αλλά άμα δεν το είχα καταλάβει γρήγορα  και ήμουν και παντρεμένος και ειχα πάει σπίτι έτσι? Θα χωριζα για μια πουτανα?
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Την προηγουμενη βδομαδα εκανα ενα περασμα απο το μεταξι.Μετρια πραγματα αλλα πετυχα 3 ''καλες'' κοπελες.
H μια ηταν στο λεωνιδιου κ κολωνου στα 15 ευρω την οποια δεν θυμαμαι τωρα  :uglystupid: καθολου.

Οι αλλες δυο ηταν στο κολωνου 32β.Μια που ειχε χρωμα δερματος σκουρο μαλλι κτλ στυλ βραζιλιανας με ψευτικα βυζια κ μια αλλη καστανη με βυζαρες μαλλον αληθινες,ωραια κ αυτη. 2η βαρδια.
Ξερει κανεις ποιες εννοω κ αν αξιζουν στα ενδοτερα?
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Ξέρει κανείς αν η Σόνια (Αλκιβιάδου 16Γ) είναι στις επάλξεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom