Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (29 μέλη και 294 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Ανέβηκα στο Ιάσονος 2 πάνω για την ξανθιά πληθωρική milf Μαργαρίτα, πέτυχα τη νεαρότερη Ρωσίδα  ψηλή μελαχροινή με τα σχιστά μάτια Βίκυ,
:offtopic: Συνέβη σήμερα,και άλλη μία φορά παλιότερα,με τάνα που αλλάζει συχνά τσαρδιά και βάρδιες,να παίζεται η εξής παράσταση:αυτή να σε περνάει από ανάκριση με ποιές περνάς είτε εκεί που την ξαναπέτυχες,είτε και αλλού,(επί τη ευκαιρία ''κόβεις'' αντιδράσεις και τη γνώμη της για τις άλλες τάνες...),κι εσύ να προσπαθείς να την πείσεις ότι έχεις... φάει τον κόσμο ρωτώντας γι'αυτήν πότε και πού δουλεύει,αλλά οι μαλακισμένες οι τσατσάδες είναι μυστικοπαθείς και δεν στο λένε... Τώρα όμως που την ξαναβρήκες νοιώθεις ευτυχής και παρακαλάς τον καλό Θεούλη να βάλει το χέρι του να μην την ξαναχάσεις!Άμα δε οι ηθοποιοί παίξουν καλά τον ρόλο τους,το θεατράκι αυτό θα έχει επιτυχία...  :cheesy:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πίπίνου 118 παρατρίχα απέφυγα να εμπλακώ με το παπάκι σε τρακάρισμα/στούκα μεταξύ συντρόφων μεταναστών γωνία Πιπίνου και Μιχ. Βόδα. Καγκουραίοι άραβες πέρασαν μάγκικα με στόπ και συνεκρούσθησαν έμπροσθέν μου με Αλβανό οικογενειάρχη. Διεπίστωσα ότι είναι όλοι καλά στην υγεία τους και ότι το αμάξι των κάγκουρων έχει καταστραφεί αρκετά για να αποτελέσει εκ νέου δημόσιο κίνδυνο και πήγα στο Πίπίνου 118. Παρούσες η Καίτη και η Χριστίνα. Είχε πολύ κόσμο και αποχώρησα. Στην δεύτερη βάρδια θα είναι η Καίτη και η Λάνα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.960
Πόντοι
506
Εχουμε εικονα τι παιζει τωρα Περγαμου 1? :helpplea:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
ξερει κανεις ποιες κοπελες υπαρχουν καθημερινες και σαββατο την πρωινη βαρδια και την απογευματινη(?) γυρω στις 8-9 στα Βιργινίας Μπενάκη 31 k Παιανιέων 24? εχω δει τι γραφουν οι συναδελφοι αλλα οι κριτικες ειναι παλιες. προσωπικα θυμαμαι την ελληνιδα Βικυ στο μπενακη για χρονια πρωι. στο αλλο θυμαμαι μια σκουροδερμη με Βυζάρες θειτσα Ελληνιδα και αργοτερα πηρε τη θεση της μια ξενη καστανοξανθη παχουλη. καμια βοηθεια?

νοουμπαντυ?  :huh:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πρωινή επίσκεψη στο ανανεωμένο Κων/πόλεως 132. Ο χώρος έχει γίνει λουξ με άσπρο δερμάτινο καναπέ. Η υπηρεσία μου παρουσίασε δύο μιλφάκια, τη ρωσσίδα Αναστασία και την κατάξανθη Πολωνέζα Ολίβια. Ντυμένες αμφότερες με πολύ σέξυ ρούχα, mini skirt, διχτυωτά καλσόν. Τα ρούχα ήταν και τα μόνο που ήταν του γούστου μου. Οι κοπέλες απείχαν πολύ από αυτές που μου αρέσουν. Πιστεύω όμως ότι θα κάψουν καρδιές σε άλλους συναγωνιστές. 50 ευρώ το πρόγραμμα και με 60 έχει 69 και ελεύθερο στοματικό.


φιλε αυτο εινσι που πηρε η ναντια??
 

Επισκέπτης
Πριν από 3 ώρες στο Μετάξι:

Κολωνού 30 2ος όροφος: Λώρη. Μου αρέσει πολύ να κάνω έρωτα μαζί της. Απίστευτα αισθησιακή ύπαρξη για μένα.


Χθες το μεσημέρι κατά τις 3:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Γκαμπριέλα. Λατρεύω να γαμώ αυτό το γλυκό κορίτσι, ακόμα κι αν τα σεντόνια μυρίζουν πάντα Κορίνα.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Πριν από 3 ώρες στο Μετάξι:

Κολωνού 30 2ος όροφος: Λώρη. Μου αρέσει πολύ να κάνω έρωτα μαζί της. Απίστευτα αισθησιακή ύπαρξη για μένα.


Χθες το μεσημέρι κατά τις 3:

Ιάσωνος 20 δεξιά: Γκαμπριέλα. Λατρεύω να γαμώ αυτό το γλυκό κορίτσι, ακόμα κι αν τα σεντόνια μυρίζουν πάντα Κορίνα.

δηλαδη ο νομος εχει τροποποιηθει στο  γαμαμε καθε μερα???
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ΣΗΜΕΡΑ  πηγα  και  γαμησα.  ΑΝΝΥ  πορνοσταρ  ΣΤΟ  ΦΙΛΛΙΠΙΔΟΥ 11 Α  Η  ΤΥΠΙΣΑ  γαμιεται πολυ  καλα    εκατσα  πολυ  ωρα  στο    δωματιο. θα  γραψω  κριτικη
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ξερει κανεις ποιες κοπελες υπαρχουν καθημερινες και σαββατο την πρωινη βαρδια και την απογευματινη(?) γυρω στις 8-9 στα Βιργινίας Μπενάκη 31 k Παιανιέων 24? εχω δει τι γραφουν οι συναδελφοι αλλα οι κριτικες ειναι παλιες. προσωπικα θυμαμαι την ελληνιδα Βικυ στο μπενακη για χρονια πρωι. στο αλλο θυμαμαι μια σκουροδερμη με Βυζάρες θειτσα Ελληνιδα και αργοτερα πηρε τη θεση της μια ξενη καστανοξανθη παχουλη. καμια βοηθεια?

Βιργ Μπενάκη πρωινή η Βικάρα  εκτός Τετάρτης και παρασκευής απόγευμα η επίσης Ελληνίδα Λίζα ξανθό μάχιμο μίλφ σήμερα το απόγευμα την αντικαθιστούσε μια μίλφ από Ουκρανία. Στο παιανιέων μάλλον λες για την Σοφία που τώρα είναι υπηρεσία στο Αγκύρας.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
πριν απο λιγο περασα με μια ξαν8ια (δεν 8υμαμαι ονομα) εντυπωσιακη με ωραιο σωμα στο φυλης 71α στην μπλε πορτα, αλλα δυστυχως μονο αυτο ειχε. μεσα ψοφιμι. αεροπιπα με καποτα ,δεν εγλυφε αρχιδια ουτε τπτ. της λεω να φοραει τα τακουνια της κατα την πραξη κ μου λεει με τα τακουνια στο κρεβατι? :uglystupid: ανεκφραστη και εκνευριστικη σε πολλα σημεια. κριμα γιατι η τσατσα ειναι συμπα8εστατη!ατζελικα την λεγανε τελικα!
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
πριν απο λιγο περασα με μια ξαν8ια (δεν 8υμαμαι ονομα) εντυπωσιακη με ωραιο σωμα στο φυλης 71α στην μπλε πορτα, αλλα δυστυχως μονο αυτο ειχε. μεσα ψοφιμι. αεροπιπα με καποτα ,δεν εγλυφε αρχιδια ουτε τπτ. της λεω να φοραει τα τακουνια της κατα την πραξη κ μου λεει με τα τακουνια στο κρεβατι? :uglystupid: ανεκφραστη και εκνευριστικη σε πολλα σημεια. κριμα γιατι η τσατσα ειναι συμπα8εστατη!ατζελικα την λεγανε τελικα!
καλο μουνι δλδ?εξωτερικα εννοω
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
πολυ καλο αλλα οτι πιο απαραδεκτο εχω δει σε συμμετοχη. γενικα αποφευγω τα δημοφιλη μπουρδελα της φυλης γι αυτον τον λογο
μοντελε ειναι στη πρωινη μια αλινα φ 69β κατι τετοιο με ενα τατου στο ποδι
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
πριν απο λιγο περασα με μια ξαν8ια (δεν 8υμαμαι ονομα) εντυπωσιακη με ωραιο σωμα στο φυλης 71α στην μπλε πορτα, αλλα δυστυχως μονο αυτο ειχε. μεσα ψοφιμι. αεροπιπα με καποτα ,δεν εγλυφε αρχιδια ουτε τπτ. της λεω να φοραει τα τακουνια της κατα την πραξη κ μου λεει με τα τακουνια στο κρεβατι? :uglystupid: ανεκφραστη και εκνευριστικη σε πολλα σημεια. κριμα γιατι η τσατσα ειναι συμπα8εστατη!ατζελικα την λεγανε τελικα!



προφανως εννοεις την αντζελινα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ΦΙΛΕ  η  αννυ  παιζει σιγουρα  ΠΡΩΤΗ ΒΑΡΔΙΑ για  δευτερη βαρδια δουλευει αναλογα με τις αναγκες  του μπουρδελου  η παει και σε αλλο
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Βιργ Μπενάκη πρωινή η Βικάρα  εκτός Τετάρτης και παρασκευής απόγευμα η επίσης Ελληνίδα Λίζα ξανθό μάχιμο μίλφ σήμερα το απόγευμα την αντικαθιστούσε μια μίλφ από Ουκρανία. Στο παιανιέων μάλλον λες για την Σοφία που τώρα είναι υπηρεσία στο Αγκύρας.

σε ευχαριστω πολυ φιλε.  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom