Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 223 άτομα (21 μέλη και 202 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη Φωκαίας...

Φωκαίας 27 υπόγειο:

Η Βιολέτα.Ξανθιά Μολδαβή, με γλυκό πρόσωπο (με ωραία μάτια) και με ζουμερό σώμα με ωραίο γεμάτο στήθος αλλά με ψιλοατσούμπαλο κώλο.
Απλή και ωραία γλυκιά παρουσία δίχως κάτι το εξεζητημένο.

Δοκιμάστηκε με πολύ καλές εντυπώσεις όπως και όταν  ξαναδούλευε παλαιότερα στην αλυσίδα πριν φύγει για την πατρίδα της.

Με φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 27 ισόγειο:

Η Μαξίμ.Η γνωστή σιλικονάτη(σε χείλη και στήθος) κοπέλα.
Όταν είχε βάλει τις σιλικόνες μού φαινόνταν παραμορφωμένη αλλά τώρα...μια χαρά δείχνει!
Περίεργα σκυλέ αλλά όχι απωθητικό προσωπάκι, ωραίο αδύνατο κορμί και προκλητικό κωλαράκι το οποίο και δίνει όχι όμως πάντοτε-σήμερα ναι...

Φωκαίας 24:

Η Μαρία.
Η ξανθιά(με λίγο πιο σκούρο χρώμα πλέον...) Αλβανίδα.
Όσο ύψος της λείπει το έχει σε πονηριά-προστυχιά στο πρόσωπο και στο βλέμμα.
Με ωραίο ζουμερό σώμα, αρμονικό και όχι απωθητικό και με καλές βυζάρες.

Με ελευθερο στοματικό,τελειωτικό στο στήθος και 69 στο πρόγραμμα όπως μάς ανακοίνωσε ο κ.Άρης...

Φωκαίας 19:
Η Σοφία.Μελαχροινό πιπινάκι.Νόστιμο-πονηρό μουτράκι και με αδύνατο ωραίο κορμί με μικρό στήθος και απίθανο κωλαράκι-έκανε μεταβολή και με το κωλαράκι της κάναμε δεύτερη Ανάσταση!

Φωκαίας 17 όροφος:
Η Μαρία.Ξανθιά κοπέλα με ψιλο χαζόφατσα.Με γεμάτο κορμί και με ωραίες, ελαφρώς πεσμένες, βυζάρες.
Με ελεύθερο στοματικό στο πρόγραμμα.

Μαζί της η Άννα, ξανθιά με φάτσα μπουλντόγκ!Περίεργη μούρη, γεμάτο κορμί, ατσούμπαλο σε αρκετά σημεία του.
Σε κοιτάζει με βλέμμα παρακλητικό-μπες γιατί δεν με παίρνει κανείς!Κάτι τέτοιες πάντως συνήθως είναι υπομονετικές και δεκτικές στο δωμάτιο.
Έχει το ιδιαίτερο στυλ της που είμαι σίγουρος ότι θα αρέσει σε πολλούς-πόσο μάλλον που δίνει και κώλο...

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Η Ιονέλα.Ξανθιά, άνοιξε και πάλι το μαλλί της.Σαλονάρισε ολοτσίτσιδη δείχνοντας το ωραίο κορμί της αλλά και το πρόσωπό της μια χαρά...Πονηρό όσο πρέπει, θηλυκό όσο χρειάζεται, πρόστυχο εκεί που ταιριάζει...
Η κ.Εύα ανακοίνωσε κλασσικά φουλ πρόγραμμα.

Τα Φωκαίας 27 όροφος και Φωκαίας 25 είναι κλειστά.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Διευκρίνηση:

Στο Φυλής 84 ισόγειο,η μελαχροινή κοπέλα με το φουλ πρόγραμμα που παρουσιάζεται-από την υπηρεσία-ως Αλίνα,είναι η Κορίνα από Φυλής 40.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Στη Διδύμου με Φυλης, απεναντι απο εκει που δουλευει η Αννα η ξανθια, πώς λεγεται η Ρωσσιδα με το σγουρο μαλλι; Την πήρα σημερα, μακραν απο τα χειροτερα γαμησια ever
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Στη Διδύμου με Φυλης, απεναντι απο εκει που δουλευει η Αννα η ξανθια, πώς λεγεται η Ρωσσιδα με το σγουρο μαλλι; Την πήρα σημερα, μακραν απο τα χειροτερα γαμησια ever

Σοφία.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Θυμασαι αριθμο; Λεω σε αυτο με τα σκαλια
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Στη Διδύμου με Φυλης, απεναντι απο εκει που δουλευει η Αννα η ξανθια, πώς λεγεται η Ρωσσιδα με το σγουρο μαλλι; Την πήρα σημερα, μακραν απο τα χειροτερα γαμησια ever
 στην απογευματινή μου τσάρκα στο Διδύμου 8 κάτω ήταν η Βαλεριάνα , ξανθιά πληθωρική στο στήθος αλλά με ωραία κατανεμημένα πάχος στο υπόλοιπο σώμα , Βαλεριάνα που δεν την τίμησα και ξενέρωσε και αυτή και η τσατσά της , αλλά την έχω δοκιμάσει στο Αλκαμένους 117 που δουλεύει εκεί απογεύματα....και είχα καλές εντυπώσεις...
στο Διδύμου 8 πάνω όμως δούλευε η Σοφία η κατσαρομάλλα με μαύρο χρώμα μαλλιών Σοφία (ίσως να χρησιμοποιεί και άλλο ψευδώνυμο για απόκρυψη ενοχικών στοιχείων από το παρελθόν της ως εταίρα) που έχει περάσει από όλα τα Αλκιβιάδου καταστήματα ,και λίγο Βέργας και νομίζω και στα Φωκαίας 27 πάνω κάτω παλαιότερα , γιατί είναι με διαφορά η χειρότερη εργαζόμενη σε χαρακτήρα!!!!! ....ενώ είναι αξιολογότατης εμφάνισης κάνει τα πάντα για να σε ξενερώσει και να σου χαλάσει την διάθεση....μήπως αυτή εννοείς συναγωνιστή?????
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
στην απογευματινή μου τσάρκα πέρασα και από τα Βέργας μήπως πετύχωκάτι καλό αλλά ήταν κλειστά ....και πέρασα και από Αλκιβιάδου όπου
στο Αλκιβιάδου 16Α (αυτό που συναντάμε πρώτο μπαίνοντας από Ηπείρου ) ήταν ένα ξανθό gilf που είναι ακούραστη γυρολόγος και κάνει τα πάντα !!!!! συναγωνιστή Cobra 1986 ήμασταν στον προθάλαμο παρουσιάσεως 4 συναγωνιστές άγνωστοι μεταξύ μας και βγαίνει από το δωμάτιο και αυτοπαρουσιάζεται ώς εξής '' είμαι η ..... (δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα) και κάνω πρόγραμμα φουλ , πιο full δεν γίνεται , κάνω τα πάντα '' και πρόβαλε θωπεύοντας το καλλίγρμμο για την ηλικία της κορμή της και έκανε και περιστροφή .....άμα τη ολοκλήρωση της περιστροφής με τη δεξιά της παλάμη και όντας ολοτσίτσιδη αγγίζει το περιποιημένο μου....νί της και λέει την συνθηματική για τους λάτρεις των απαγορευμένων ατάκα....'' κάνω και full full extra'' (...δηλαδή φουλ εις το τεράγωνο σκέφτηκα) και αποχώρησα όπως και οι λοιποί συναγωνιστές προς απογοήτευσή της όπως και της φιλήσυχης τσατσάς.....πάντως έχει συμπαθητικό πρόσωπο....
μετά πήγα στο Αλκιβιάδους 16Γ δηλδή το τρίτο στη σειρά (είχα τους λόγους μου) όπου ήταν η Ντενίσα (νομίζω το όνομα αυτό πρέπει να είναι ) και η οποία είναι με πλούσιους μαστούς και πετεχτό κωλαράκι ίσως λίγο ασσύμετρα παχουλό σε εχέση με το υπόλοιπο σώμα της ...κάνει φουλ΄πρόγραμμα αλλά δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα (προς απογοήτευσή μου ) ...πάντως είναι σκληρά τα χαρακτηριστικά του προσώπου της και υποπτεύομαι ότι η τεστοστερόνη της θα την επηρεάζει στο να κυριαρχή της επικρεβάτιας πάλης με ότι ρίσκο αυτό μπορεί να σημαίνει ....
Αλκιβιάδου 16Β ,όπου κατέθεσα τον οβολό μου στη Τζούλια (φουλ πρόγραμμα) αλλά δεν πρόλαβα να πάρω όλο το μενού των υπηρεσιών του καταστήματος καθώς ήμουν φορτωμένος με υλικό αρκετών ημερών συν αυτό που παρήχθη από την αυξημένη κατανάλωση κρεατικών λόγω της ημέρας οπότε ο αγώνας έληξε με κατάθεση στο στοματάκι....
Προηγουμένως είχα περάσει από Διδύμου κατά τις 18.00 όπου στο Διδύμου 16Α υπόγειο ήταν η Ειρηνη  milf με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
στο Διδύμου 22 ( αυτό το κατάστημα είναι χάρμα οφθαλμόν σε διακόσμηση και πολυτέλεια χώρου) ήταν η Πάολα με φουλ ...ψηλή αλλά πολύ βαριά κατασκευή ....αν ήταν πιο αδύνατη ή μάλλον πολύ πιο αδύνατη με το συμπαθητικό πρόσωπο και το ύψος και το πρόγραμμά της θα γινόμουν θαμώνας (είναι και ωραίος χώρος ) ....αλλά φεύ
Διδυμου 27 ισόγειο ....κατά δήλωση της τσατσάς έπρεπε να είχε 3 κοπελες εκεί (αυτή είναι παρτούζα) αλλά είχε μόνο 2 γιατί η μία λόγωτης ημέρας της την έσκασε για να γιορτάσει!!! ...μου παρουσίασε μία Όλγα και μια Ντιάνα μη εξηγώντας μου την αντιστοίχιση των ονομάτων με τα κορμιά , όπου τα κορμιά ήταν μία χοντρή με ξανθό μαλλί ,συμπαθητικό πρόσωπο αλλά βυζιαααααά για πολλές λαγνείες  milf και μία αδύνατη (όπως μου αρέσουν στεγνή χωρίς λίπος η μπριζόλα) με κατσαρό μακρύ ξανθό μαλλί και σέξυ εσώρουχα αλλά gilf ,αμφότερες με φουλ πρόγραμμα ....θα τιμούσα την αδύνατη αλλά όπως προείπα ''ο δείκτης της πυξίδας μου'' έδειχνε προς Αλκιβιάδους Β  ή και Φωκαίας 19 στην ομορφούλα που όμως δεν τα παίρνει στο στόμα ή Βέργας (που αγνοούσα όμως εκείνη τη στιγμή ότι ήταν κλειτό και αποχώρησα ) .... όμως κατα την πόρευσή μου προς την έξοδο του εν λόγω οίκου , συναγωνιστής ευτραφής και με αξιοπρεπή εμφάνιση που εμπνέει εμπιστοσύνη βγήκε από το δωμάτιο και συμπόρευσε μαζί μου προς την έξοδο προσπερνώντας με μάλιστα αντικανονικά εξ αριστερών και χωρίς προειδοποίηση αφού βγήκαμε έγινε ο εξής σύντομος διάλογος
-Συναγωνιστή (αγνοόντας το όνομά του)....ήταν καλή? ...άξιζε???
-Ναι ,άξιζε...
-Κάνει φούλ πρόγραμμα όπως είπε η τσατσά ή το παίζει δύσκολη μέσα???
-κάνει τα πάντα ...
-ποια πήρες την αδύνατη??? (νόμιζα ότι αυτή θα είχε προτιμήσει)
-όχι την άλλη (υπονοόντας την ευτραφή)
πάντως η ομιλία του και η ζωηράδα των κινήσεών του και ο αυθορμητισμός των απαντήσεων του έδειχναν ικανοποίηση.....
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
H ρομαντικη Ελενη ηταν λογικα, η κοπελα του Στρατηλατη  :rockon: :rockon: :rockon:
Ακρως ρομαντικη κοπελα, τσερκαρε παρανομα εξτρακια να ξεροχυσεις  :gay: :wanker:
...ναί ...η Ελένη ήταν ...τώρα το θυμήθηκα το όνομα....την έχεις τιμήσει? ...μερικές φορές στο σαλονάρισμα αν πετύχει κάποιον μόνο του είναι πολύ επιθετική ,κλείνει την έξοδο , ψωλ....αρπάζει, δίνει φιλιά .....κλπ ....και την έχω δει σε πολλά μαγαζιά ειδικά τις ημέρες που δεν πηγαίνουν άλλες....πρέπει όμως να έχει πάθος με το ποτό , γιατί μια φορά την είχα δει σε ένα στενάκι κάτω από τη Βέργας που είχα πάει για τσάρκα να τρεκλίζει από το ποτό με άλλους συν-παθόντες από το ποτό .....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
...ναί ...η Ελένη ήταν ...τώρα το θυμήθηκα το όνομα....την έχεις τιμήσει? ...μερικές φορές στο σαλονάρισμα αν πετύχει κάποιον μόνο του είναι πολύ επιθετική ,κλείνει την έξοδο , ψωλ....αρπάζει, δίνει φιλιά .....κλπ ....και την έχω δει σε πολλά μαγαζιά ειδικά τις ημέρες που δεν πηγαίνουν άλλες....πρέπει όμως να έχει πάθος με το ποτό , γιατί μια φορά την είχα δει σε ένα στενάκι κάτω από τη Βέργας που είχα πάει για τσάρκα να τρεκλίζει από το ποτό με άλλους συν-παθόντες από το ποτό .....

Mύστη να μου επιτρέψεις μια διόρθωση  :hi:,δεν δίνει γλωσσόφιλα,είναι κοπέλα που προσέχει την υγιεινή της  ;) ;) :grin: :grin:
 

arkdota

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
...ναί ...η Ελένη ήταν ...τώρα το θυμήθηκα το όνομα....την έχεις τιμήσει? ...μερικές φορές στο σαλονάρισμα αν πετύχει κάποιον μόνο του είναι πολύ επιθετική ,κλείνει την έξοδο , ψωλ....αρπάζει, δίνει φιλιά .....κλπ ....και την έχω δει σε πολλά μαγαζιά ειδικά τις ημέρες που δεν πηγαίνουν άλλες....πρέπει όμως να έχει πάθος με το ποτό , γιατί μια φορά την είχα δει σε ένα στενάκι κάτω από τη Βέργας που είχα πάει για τσάρκα να τρεκλίζει από το ποτό με άλλους συν-παθόντες από το ποτό .....
Μια ξανθια αδυνατη ειναι αυτη ?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..μετα τις 10 το βραδυ λοιπον και σε καποια που δεν ανεφερε ο πανταχου παρων Dude..
Aλκαμενους 113 η κυρα Νικη
Περγαμου 27 η Αννα με το κοντο μαλλι και την υπερκωλαρα[μετρια μεσα]
Ρεμουνδου 21 ισ.η Λαουρα με την Χριστινα..ωραια κορμιά κι οι δυο..
Διδυμου 16 Ειρηνη -ουδεν σχολιο-..
Φυλης 200 η κυρια που εκτελουσε χρεη τσατσας προλογισε τη Μαρια..μελαχροινο στητο κοντοπουτανο,με προκλητικο κωλι,μικρο βυζακι,μακρυ μαλλι και ματαρες..αν δεν εβγαινε απ'τα δωματια ενας μπαφος ποδαριλας,θα την επαιρνα..όσο περιμενα να τη δω,θυμηθηκα τα επικα γαμησια που΄χα ριξει σ'αυτο το σπιτακι πριν 20 περιπου χρονια,με τη Νατασα ''πεταλουδα''..
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μια ξανθια αδυνατη ειναι αυτη ?
ναι μια ξανθιά αδύνατη , με ελάχιστη στρέβλωση προσ τα αριστερά της μύτης....πρέπει να εστιάσεις με γυναικεία περιέργεια για να το παρατηρήσεις αυτό...
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Οπως σου απαντησε και ο Στρατηλατης, γλωσσοφιλα δεν δινει γιατι προσεχει την υγεια της.  :)
Προσφερει ομως ακα τελειωτικο γαμησι και μουνι και κωλο καθως και τελειωτικο στο στομα(τα καταπινει)

Δεν εχω περασει δωματιο, αλλα μου χει παρει στο τσαμπε μερικες πιπες στο σαλονι  :wanker:
προφανώς της το σύστησε ο οδοντίατρος για να αποφεύγει τερηδόνα και ουλίτιδα...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Διευκρίνηση:

Στο Φυλής 84 ισόγειο,η μελαχροινή κοπέλα με το φουλ πρόγραμμα που παρουσιάζεται-από την υπηρεσία-ως Αλίνα,είναι η Κορίνα από Φυλής 40.
μια φορά την είχα δει στο Φ.40 και την θυμάμαι πιο γεμάτη σε σχέση με σήμερα...

στο δε πρόσωπο αν και δεν την θυμόμουν μου είχε μείνει ως μπάζο ή το ίδιο μπάζο με Μόνικα αλλά σήμερα άλλης εμφάνισης κοπέλα...
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
..μετα τις 10 το βραδυ λοιπον και σε καποια που δεν ανεφερε ο πανταχου παρων Dude..
Aλκαμενους 113 η κυρα Νικη
Περγαμου 27 η Αννα με το κοντο μαλλι και την υπερκωλαρα[μετρια μεσα]
Ρεμουνδου 21 ισ.η Λαουρα με την Χριστινα..ωραια κορμιά κι οι δυο..
Διδυμου 16 Ειρηνη -ουδεν σχολιο-..
Φυλης 200 η κυρια που εκτελουσε χρεη τσατσας προλογισε τη Μαρια..μελαχροινο στητο κοντοπουτανο,με προκλητικο κωλι,μικρο βυζακι,μακρυ μαλλι και ματαρες..αν δεν εβγαινε απ'τα δωματια ενας μπαφος ποδαριλας,θα την επαιρνα..όσο περιμενα να τη δω,θυμηθηκα τα επικα γαμησια που΄χα ριξει σ'αυτο το σπιτακι πριν 20 περιπου χρονια,με τη Νατασα ''πεταλουδα''..
η ανουλα φόραγε και λεοπαρντ μπότες η καυλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom