Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (37 μέλη και 276 επισκέπτες)

Kostas_E

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
η Μαρινα απο Αχαρνων 85 γυρισε? Ξερει κανεις?
 

Kostas_E

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Tην εχεις μεγαλη αναγκη ε μυστη μου;  :gay:

Βασικα δεν εχω ιδεα καν πως ειναι εμφανισιακα  :2funny: :2funny:

αλλα ειμαι ανετος, εχω κανει δυνατα κρας τεστς  :rockon: :rockon:

Μπήκε στα πιτς από τους ρομαντικούς πορνοπαππούδες  :effemine: -πάλι λείπει. :sunglasses:

οκ θενκς  :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.535
Πόντοι
10.686
Ωραιος τυπε  :rockon: :rockon:
Πηγαινε και δεν θα χασεις  :grin:

ΥΓ Περιμενουμε αναλυτικη ενημερωση στα Παρανομα Εξτραδακια  :wanker: :wanker: :wanker:
Θα είναι το post-μνημείο του site,η αναγόρευσή του σε Μέγα Πορνοδιδάσκαλο,και η απαρχή των επισκεπτηρίων φίλων και γνωστών στο Δρομοκαΐτειο για τον @Billy13...
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
645
Κριτικές
10
Like
4.497
Πόντοι
5.267
φημες λενε για μια καιτη απο μ.αλεξανδρου 15 πρωινη. εχει καμια σχεση με την καιτη απο κολωνου 53 την ξανθια με το κοντο μαλακι και την αφρατη κωλαρα???
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Νομίζω έχει δίκιο ο COBRA!  :sunglasses:

O FORMET είναι ο μόνος που μπορεί να καταφέρει ακα γαμήσι με Τζώρτζια!


αχαχχχαχαχαχαχαχ πες μας ποτε θα πας φορμετ να μαστε απο κοντα να βλεπουμε  :dancing: :dancing: :dancing:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ξεροχυνω με αισθησιακο ιεραποστολικο  :rockon: :rockon: :rockon:
Γλωσσοφιλα πεσανε αυτη τη φορα τυπε η συνεχιζει να προσεχει την υγεια της η κοπελα;  :grin:
Επισης δεν μας ειπες αν φορεσες καποτα και που τελειωσες...  :grin:
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται τύπε
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
...μαρεσε πολύ...και είναι ακόμη πιο μουναρα τώρα...

Διδύμου 7α τώρα:

Τζωρτζιάννα.Δεν ξέρω γιατί αλλά απόψε είναι απίστευτα όμορφη,μοναδικά θηλυκή και από μια κουβέντα που κάναμε πολύ τολμηρή και έτοιμη για πρωτόγνωρες αισθησιακές-ρομαντικές καταστάσεις....

FORMET νομίζω πως είναι η πλέον κατάλληλη στιγμή... :effemine:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.535
Πόντοι
10.686
Διδύμου 7α τώρα:

Τζωρτζιάννα.Δεν ξέρω γιατί αλλά απόψε είναι απίστευτα όμορφη,μοναδικά θηλυκή και από μια κουβέντα που κάναμε πολύ τολμηρή και έτοιμη για πρωτόγνωρες αισθησιακές-ρομαντικές καταστάσεις....

FORMET νομίζω πως είναι η πλέον κατάλληλη στιγμή... :effemine:
Από προβοκάτσιες έχουν ξεκινήσει Παγκόσμιοι Πόλεμοι και μεγάλα ιστορικά γεγονότα...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας, Διδύμου και Φυλής...

Φωκαίας 27 όροφος:
Η μελαχροινή Καμέλια με το ελαφρώς ζουμερό σώμα-με γεμάτο κώλο και με ωραίο βυζί και με φουλ πρόγραμμα.  :knockinb:

27 ισόγειο:
Η μελαχροινή πιτσιρίκα Κλαούντια, με όμορφο πρόσωπο(και με ωραία τσιμπουκόχειλα) και με ζουμερό κορμί με ψιλοσάπιο στήθος.  :S

27 υπόγειο:
Η ξανθιά Χριστίνα η ψευδή Ελληνοουκρανέζα, αδυνατούλα, με ωραίο κωλαράκι και με φουλ προγραμματάκι-κάνει και ομοιοκαταληξία!!!  :orchestra:

24:
Η Μαρίνα η μελαχροινή τραβελόφατσα με ωραία τουρλωτή κωλάρα την οποία και δίνει!  :kissass2:

25 ισόγειο:
Η Λάουρα η ξανθιά πιτσιρίκα με την Ρουμάνικη χωριαρόφατσα-αν είχε και κοτσίδια θα ήταν ίδια η Χάιντι! :tits2:

25 όροφος:
Η Νίκη η στραπατσαρισμένη τηγανόφατσα με το πηγούνι... :2on1:

19:
Η Σοφία.Πολύ όμορφο, λεπτό, μελαχροινό πιπινάκι!
Με καλό στηθάκι και με ωραίο κωλαράκι.Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό -αν θέλετε όπως διευκρινίζει πάντοτε η ωραία υπηρεσία... :pipa1:

17 όροφος:
Η Άννα.Ξανθιά, στρουμπουλούλα, με μάτια σαν αυγά τηγανητά!
Με ζουμερό στήθος, αφράτη κωλάρα και με ατσούμπαλο σώμα-με φουλ πρόγραμμα.

17 ισόγειο:
Η ολοτσίτσιδη Ιονέλα και η μελαχροινή Σαμπρίνα, με όμορφα σκιστά μάτια και με ωραίο ψιλολάτιν κώλο.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Συνέχεια στη Διδύμου...

Διδύμου 7α:
Το Πατριτσιάκι με το ωραίο πιπινοκωλαράκι...

7β:
Να μη τα ξαναλέμε και σκανδαλίζονται κάποιοι ρομαντικοί... :effemine:
Να συμπληρώσω μόνο τα ροζ εσώρουχα της ρομαντικά αισθησιακής Τζωρτζιάνας!  :erection:

8 όροφος:
Η μελαχροινή μιλφ Σοφία, με όμορφο πρόσωπο με ανοικτά μάτια και με ωραία λευκά ζαρτιερικά σαν νυφούλα έτοιμη για την πρώτη νύχτα του γάμου... :fuck1:

16:
Η Ειρήνη η γνωστή μιλφ και η Ρένα κοντή μιλφ με κεφτεδοειδή σωματότυπο-φέρνει λίγο στην Όλγα με την μπανάνα! :lheel:

18 υπόγειο:
Η Αννούλα η γνωστή ξανθιά χοντρούλα και πάλι πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο!  :think:

18 ισόγειο:
Η Αλιόνα τουμπανιασμένη αλλά και νευριασμένη από την αναδουλειά...  >:(

20:
Η ωραία νεαρή υπηρεσία από Βέργας 3 δεξιά(μεταγραφάρα!) μας παρουσίασε κλασσικά την καστανή Μαρία την κοντή με το μέτριο πρόσωπο, το σώμα με λίγα πιασίματα και με τον σχετικά ωραίο-συγκριτικά με το υπόλοιπο κορμί της-κώλο τον οποίο και δίνει.

22: κλειστό.

27:
Η Μελινάρα με τα ωραία βυζόμπαλλα φορούσε ένα ανύπαρκτο μαύρο στρινγκ που τόνιζε την ωραία μιλφοκωλάρα της! :cum:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Συνέχεια στη Διδύμου...
7β:
Να μη τα ξαναλέμε και σκανδαλίζονται κάποιοι ρομαντικοί... :effemine:
Να συμπληρώσω μόνο τα ροζ εσώρουχα της ρομαντικά αισθησιακής Τζωρτζιάνας!  :erection:
Αφού μου είπε,ότι θα φορούσε τα μαύρα σήμερα... :s&m_1:
Και εχθές με κόκκινα εσώρουχα,όμως καύλα ήταν... :wanker:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Live από Φυλής 06/04/2015 Απογευματινή βάρδια από τα λίγα που έψαξα μέχρι να βρώ το Αλινάκι...χεχεχε

-Φυλής 56 η γνωστή Μοντέλα η Άννα όπως δήλωσε η τσα2

-Διδύμου 7Α η Πατρίτσια που προανέφερε ο Dude007

-Φυλής 54Α Όροφος τα 2 ψηλά μοντελοπιπίνια η Αλίνα Μελαχρινή με πράσινα σκούρα μάτια (ρόζ φορούσε και το μωράκι)
και η Βαλέρια Κοκκινομάλα με μπλέ ματάκια.

Το Αλινάκι Μ.Παρασκευή θα φύγει στην Πατρίδα της για Πάσχα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Συνέχεια στη Φυλής...

Φυλής 54α:
Η Αλίνα η φοιτητριούλα και η Βαλέρια η αυστηρή καθηγήτρια...

54:
Η Νάντια η κοντή μελαχροινούλα με το όμορφο πρόσωπο και με τα σκιστά μάτια, με ωραίο ζουμερό κώλο και η Ορόρα με τις βυζάρες και μαλλί περμανάντ!  :effemine:

56:
Η ξανθιά μουναρομουνάρα Άννα Ιλόνα... :wanker:

66α:
Η Ρενάτα-προσωπάρα, ματάρες, κορμάρα, προκλητική κωλάρα-όχι με την έννοια του μεγάλου μεγέθους, έτσι;  :kissass:

66δ: κλειστό.

74:
Δεξιά, η καστανόξανθη ψηλή πιτσιρίκα Άννα που δούλευε στο μεσαίο του Φωκαίας 9.
Με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο-όχι εντελώς στεγνό-κορμί.
Αριστερά, η Κάρμεν από το Μεταξουργείο, η γνωστή μιλφ από Ιάσωνος 31 υπόγειο και χόστελ αλλά και 30 υπόγειο.Με πρωκτικό και εδώ.Αφού είδαμε και την Κάρμεν στο 20ρικο να δούμε τι άλλο μάς περιμένει...

65 όροφος:
Το μελαχροινό κοντούλικο πιπινάκι Λουιζάκι!

65 ισόγειο:
Η γνωστή Εμμανουέλλα,τελευταία ημέρα της στη δουλειά λόγω του Πάσχα.

67: κλειστό.

69 όροφος:
Η καστανή, πολύ αδύνατη, Χριστίνα με το ωραίο κωλαράκι.

69 ισόγειο:
Η θεία μου η χίπισα η Μαρία η Πόντια... :birdman:

71 όροφος:
Η Χριστίνα η Καζακστανή. :boobies:

71 ισόγειο:
Η μελαχροινή ομορφούλα πιτσιρίκα Αλίνα, με συμπαθητικό πρόσωπο και με κανονικό, ωραίο σωματάκι.

86 ισόγειο:
Η ψηλή αλόγα Αλίνα και η Μίνι Μάους Μάγια-περιττό να σας πω ότι αυτές τις ημέρες που δουλεύουν μαζί έχουν ξεσκιστεί στις παρτούζες!  :orchestra:

86 όροφος:
Η Αλεξάνδρα.Κοπέλα που είδα για πρώτη φορά.  :o
Πιτσιρίκα με συμπαθητικό πρόσωπο, με σχεδόν μεσαίο στήθος και με κανονικό σώμα.Με υπερφουλ πρόγραμμα.

84 όροφος:
Η μελαχροινή Κορίνα.Σχετικά καινούρια κοπέλα, με νόστιμο πρόσωπο, κοντούλα, με σώμα με λίγα τοπικά πιασίματα και με ωραίο κώλο τον οποίο και δίνει.  

84 ισόγειο:
Η όμορφη ξανθιά πιτσιρίκα Άννα, με το γλυκό πρόσωπο και το κανονικό σώμα-δεν έχει άσημο κορμί ούτε κακό κώλο,με πρωκτικό στο πρόγραμμα.
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Φυλης 54 πανω, στοχευμενη καταδρομικη για Αλινα. Κουκλα ηταν, τα δοντακια της πρεπει να φτιαξει. Τρεις στασεις, πιπιλιμα τις ρογιτσες, φιλακια στο στομα, μπατσακια στον κωλαρακο. Γλυκεια και χαμογελαστη.

Υ.Γ. Το κοριτσι ειπε οτι θελει να παντρευτει ελληνα, οσοι πιστοι προσελθετε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom