Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 357 άτομα (47 μέλη και 310 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.183
Πόντοι
46.232
συνεχιζοντας και εγω με την σειρα μου τις καθημερινες μου ενημερώσεις , βόλτα(19.00- μέχρι πριν μερικά λεπτα)

Βέργας 2 Αλεξανδρα απο Εξηκίου 18 ξανθιά μιλφ με πιασηματα και 2άρι βυζί , με ακα.

Βεργας 3 αριστερα Ιωάννα καινούργια κοπέλα που ανεφερε και ο xilnic , μελαχρινή ψιλόλιγνη με μικρό βυζί και παραξενη μύτη , με ακα.

Βεργάς 3 δεξιά Ορνέλα μελαχρινή νταρντάνα(χάλασε πολύ γρήγορα αυτή)με 2άρι βυζί , με ακα.

Παιωνίου 47 Ελλη απο Εξηκίου 18γ και Βέργας 2 μελαχρινή με πιασήματα και 2.5άρι βυζί , με ακα.

Λιοσιών 91 Στέλλα κοκκινομάλλα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με κώλο και μιά κοπέλα στο δωμάτιο.

Αδάνων 2 Μπάρμπορα ξανθοκάστανη πια , λεπτή με 2.5άρια βυζιά , με ακα τελειωτικό και κώλο.

Προύσης 22 Αλίκη καστανό γκίλφ με καρέ μαλλί σώμα με πιασήματα και 2άρι βυζί ,απλό ανακοινώνεται , έχει 3 καρέκλες στο σαλόνι στην μερία του τοίχου , η μεσαία δεν έχει κάθισμα , της το είπε και μου είπε
ειναι μοντέρνα πράγματα αυτά , μην σεν νοιάζουν , έλα να δείς το σωμάτιο....

Κνίδου 18 Αννα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο κότσο παχουλή απο την μέση και κάτω με 1.5άαρι βυζί , με ακα τελειωτικό στο σώμα.

Κωνσταντινουπόλεως 206  Νατάσα ξανθιά με το μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα σφιχτό ψραίο κώλο 2άρι μακρόστενο στητό βυζί , με ακα , τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.

Ξανθίπης 2 Φλόρα μελαχρινή με ωραία μάτια και πρόσωπο πολύ μακρύ ίσιο μαλλί μέχρι τον κώλο(για τον farkeli ,τον πήρα τηλέφωνο και τον ενημέρωσα)κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Ιωνίας 12 Βικτώρια ξανθιά γκίλφ  με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό ανακοινώθηκε.

Καλύμνου 48 Αννα ξανθιά μίλφ με πιασήματσα 2άρι βυζί , απλό ανακοινώθηκε.

καλή συνέχεια....


Υ.Γ μόλις μου έστειλε μήνυμα ο farkeli και βρισκεται στο δωμάτιο με την Φλόρα και μετά θέλει να βρεθούμε....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
συνεχιζοντας και εγω με την σειρα μου τις καθημερινες μου ενημερώσεις , βόλτα(19.00- μέχρι πριν μερικά λεπτα)

Υ.Γ μόλις μου έστειλε μήνυμα ο farkeli και βρισκεται στο δωμάτιο με την Φλόρα και μετά θέλει να βρεθούμε....

Τιμάς τον τίτλο σου @n.smirni76... :rockon:
Τους χαιρετισμούς μου στον Μέγιστο - Στρατηγό...
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Στην απογευματινή βάρδια είδα μια εντυπωσιακή ξανθιά μοντελέ στυλ προς στυλιάρι στο Κολωνού 32Γ (υπόγα).  Δουλεύει 6 με 12.
Ποιά είναι, η Ναταλί που λένε στις κριτικές;
Σαλονάρισε βιαστικά. Στο δωμάτιο λέει τίποτα;

Εγώ μπήκα με την Ελενίτσα στο Ιάσωνος 10. Πάω να γράψω κριτική και να εγκαινιάσω τη σελίδα για αυτό το νέο μπουρδελάκι.  :rockon:
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Ετοιμάζομαι για Γερμανία και λέω να περάσω και μια βόλτα από Νικολέτα. Ξέρει κανείς πληροφορίες για τα μπουρδέλα εκεί;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.448
Πόντοι
41.447
συνεχιζοντας και εγω με την σειρα μου τις καθημερινες μου ενημερώσεις , βόλτα(19.00- μέχρι πριν μερικά λεπτα)




Ξανθίπης 2 Φλόρα μελαχρινή με ωραία μάτια και πρόσωπο πολύ μακρύ ίσιο μαλλί μέχρι τον κώλο(για τον farkeli ,τον πήρα τηλέφωνο και τον ενημέ

Υ.Γ μόλις μου έστειλε μήνυμα ο farkeli και βρισκεται στο δωμάτιο με την Φλόρα και μετά θέλει να βρεθούμε....

ωραια ενημερωση σμυρνη!!!
με ανησυχει οτι θελει να σε δει ο κος Φαρκελι...
να προσεχεις, μπορει να εχει παρει φορα μετα τον πρωτο που εριξε... :boff: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ετοιμάζομαι για Γερμανία και λέω να περάσω και μια βόλτα από Νικολέτα. Ξέρει κανείς πληροφορίες για τα μπουρδέλα εκεί;

Ρε βλάκα συνεχίζεις να τρολλάρεις...; Πας καλά...; :jerking:
Στην Ρουμανία είναι η κοπέλα... :jerking: :jerking: :jerking:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ρε βλάκα συνεχίζεις να τρολλάρεις...; Πας καλά...; :jerking:
Στην Ρουμανία είναι η κοπέλα... :jerking: :jerking: :jerking:
Εκτος οτι τρολλαρη τυπε μου, αναφερη και ονοματα που προσοπικα για μενα θα πω με εχη στιγματιση με την καλη ενοια ,  πιστευω και εσας απλα δεν θελω να μηλησο για εσας τυποι μου, εκτος απο το να τρολαρι λοιπον ας μην παιζει και με τον εντος εισαγωγικον πονο  μας ο βλακακος  :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
ωραια ενημερωση σμυρνη!!!
με ανησυχει οτι θελει να σε δει ο κος Φαρκελι...
να προσεχεις, μπορει να εχει παρει φορα μετα τον πρωτο που εριξε... :boff: :2funny:
Ταυτόχρονα, στήνει κώλο και ο κ. picker...
Μα τι γίνεται ρε γαμώτο;
Τι συμβαίνει τέλος πάντων;

Ρε πικερ, μη μας κανεις αλλες χαριτωμενιες με τον κωλο σου. ΛΕΓΕ ΠΟΣΑ ΤΩΡΑ να σε περασω ενα χερι και μετα θα σου φυγουν ολα αυτα που μας εχεις ζαλισει τα @@.
 

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες ευχαριστω για την ενημερωση περι κοντοπουτανων...!!! Οσοι εχεται κ αλλες προτασεις καλοδεχουμενες
Οσο για τα δυο τα κοντοπουτανακια στην ιασωνος 37 θα τα τιμησω σε προγραμμα με παρτουζα που απ οτι καταλαβα γινετε!
θα εχω αυριο ενημερωση για την εμπειρια μου! περιμενω κ αλλα κοντοπουτανεπροτασεις  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Πόσο κοντή τη θες; Η Ελενίτσα που γράφω παραπάνω είναι στο 1.60-1.63 βία 1.65
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Κολωνου 25.. :think: νομιζω στο υπογειο που ηταν η Ελενη απο ρουμανια..Τι κορμαρα εχει ρε Μαγκες επιπεδου στουντιο και θεσπεσιες Βυζαρες που με αφησε να της Γλειψω αλλα λιγο.. :headbang:.Πιπα καλη και ισπανικο και μετα πισοκολλητο για κανα 5λεπτο μεχρι που τελειωσα ακουγοντας την τσατσα με τα Γυαλια να την φωναζει στο 3 λεπτο :jerking: :jerking:.Μεγα Φαουλ απο την τσατσα,για αυτο λοιπον της το Αφιερωνω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.797
Πόντοι
2.811
Ευγε για την ενημερωση σου τυπε μου , εχω να πω οτι στο ιασονος 33 το πρωι που λες μηπος φοραγε ξανθια περουκα και ειναι πολυ σκινι...αν ναι ειναι καλη μεσα τυπικη αλλα καλη...Οσο αναφορα στο 46αρι αριστερα αν λες για την Μαρια την φυλακοβια , διοτι μαλλον εκατσε και 3 βαρδια, χτες την πετυχα γυρο στις 22.00 και περασα τελεια...εχει κορμακι τελειο ρε τυπε ,το μονο που την χαλαει λιγο αγριο προσοπο και λοιπουν καποια δοντακια...κατα τα αλλα ειδικα σωμα ειναι πετρα  :rockon:

Επίσης, ο πρωκτικός σωλήνας της είναι αρκούντως στενός!
 

Κρίτων

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο Κολωνου 25.. :think: νομιζω στο υπογειο που ηταν η Ελενη απο ρουμανια..Τι κορμαρα εχει ρε Μαγκες επιπεδου στουντιο και θεσπεσιες Βυζαρες που με αφησε να της Γλειψω αλλα λιγο.. :headbang:.Πιπα καλη και ισπανικο και μετα πισοκολλητο για κανα 5λεπτο μεχρι που τελειωσα ακουγοντας την τσατσα με τα Γυαλια να την φωναζει στο 3 λεπτο :jerking: :jerking:.Μεγα Φαουλ απο την τσατσα,για αυτο λοιπον της το Αφιερωνω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
ΠΟΣΟ ΤΟ.....ΜΑΛΛΙ?
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
συναγωνιστες ευχαριστω για την ενημερωση περι κοντοπουτανων...!!! Οσοι εχεται κ αλλες προτασεις καλοδεχουμενες
Οσο για τα δυο τα κοντοπουτανακια στην ιασωνος 37 θα τα τιμησω σε προγραμμα με παρτουζα που απ οτι καταλαβα γινετε!
θα εχω αυριο ενημερωση για την εμπειρια μου! περιμενω κ αλλα κοντοπουτανεπροτασεις  :s&m_2:  :s&m_2:  :s&m_2:

Για τους ξεχασιάρηδες:

Μετάξι την τελευταία εβδομάδα 3 γαμήσια x 10 εβραίους = 30 ευρώ

Μαρία Ιάσωνος 37Α Xθες βράδυ (21:00). Με διαγραφή του ονόματος λόγω χείριστων υπηρεσιών. Κοντοπούτανο, αδύνατο, πολύ σκούρο γυφτωειδής καταγωγής, με μαλλί κάτω από τους ώμους σαν αφάνα, με κάτι τατουάζ στη κοιλιά και που αλλού δεν θυμάμαι. Ψαρωμένη φάτσα αλλά τον πούτσο τον κατάπιε με την μία στο μικροσκοπικό στόμα της. Περνάει αμέσως προφυλακτικό και αποφεύγει κάθε είδος προκαταρκτικών. Αφήνει λίγο να της χαϊδέψεις τα επίμαχα σημεία. Η επιλογή μου ήταν το μικροσκοπικό σώμα της (πολύ petite) αν και είχα μεγάλες υποψίες για κακές υπηρεσίες και δεν έπεσα έξω. Σε κάθε περίπτωση ο πούτσος μου είχε να μπει σε τόσο στενό τρυπάκι από τότε που πηδάγαμε ως πιτσιρικάδες κάτι 17άρικα αγάμητες μαθητριούλες. Πραγματικά πολύ στενό μουνί και δεν χώραγε ολόκληρος μέσα αφού πριν είχα κουμπώσει και ένα μπλέ κινέζικο sildenafil ακυκλοφόρητο στην Ελλάδα, που αν το πάρεις γαμάς και ελέφαντα  :2funny: :2funny: :2funny:. Χτυπιότανε το γυφτάκι από την εισχώρηση και έβγαζε αναστεναγμούς ώσπου κάποια στιγμή τραβήχτηκε για να σταματήσει τ μαρτύριο. Δεν ήθελα και πολύ και τη γύρισα για πισοκολλητό που δεν έκανε παιχνίδι και έτσι τελείωσα. Γενικά αξίζει μόνο για την στενότητα της και για 10 εβραίους είναι ok, κατά τα αλλά μην περιμένετε τίποτα αξιόλογο΄Από συνεννόηση 0 εις το πηλίκο ούτε μιλάει ούτε καταλαβαίνει, μάλλον είναι τρομοκρατημένη από την τσατσά που είχε φάει πριν στη κουζίνα τα μπινελίκια της ζωής της.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Στην απογευματινή βάρδια είδα μια εντυπωσιακή ξανθιά μοντελέ στυλ προς στυλιάρι στο Κολωνού 32Γ (υπόγα).  Δουλεύει 6 με 12.
Ποιά είναι, η Ναταλί που λένε στις κριτικές;
Σαλονάρισε βιαστικά. Στο δωμάτιο λέει τίποτα;

Την πέτυχα και εγώ την προηγούμενη βδομάδα στην 2η βάρδια.
Ναι, είναι η Ναταλί και αξίζει με 1000 το 10€.
Δοκίμασε και δεν θα χάσεις . . . .
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Μολις γυρισα απο Κολωνου 23Β.. :think: νομιζω στο υπογειο που ηταν η Ελενη απο ρουμανια..Τι κορμαρα εχει ρε Μαγκες επιπεδου στουντιο και θεσπεσιες Βυζαρες που με αφησε να της Γλειψω αλλα λιγο.. :headbang:.Πιπα καλη και ισπανικο και μετα πισοκολλητο για κανα 5λεπτο μεχρι που τελειωσα ακουγοντας την τσατσα με τα Γυαλια να την φωναζει στο 3 λεπτο :jerking: :jerking:.Μεγα Φαουλ απο την τσατσα,για αυτο λοιπον της το Αφιερωνω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Λογικά αυτό λες.

Amadeus  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.183
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.183
Πόντοι
46.232
Μολις γυρισα απο Κολωνου 25.. :think: νομιζω στο υπογειο που ηταν η Ελενη απο ρουμανια..Τι κορμαρα εχει ρε Μαγκες επιπεδου στουντιο και θεσπεσιες Βυζαρες που με αφησε να της Γλειψω αλλα λιγο.. :headbang:.Πιπα καλη και ισπανικο και μετα πισοκολλητο για κανα 5λεπτο μεχρι που τελειωσα ακουγοντας την τσατσα με τα Γυαλια να την φωναζει στο 3 λεπτο :jerking: :jerking:.Μεγα Φαουλ απο την τσατσα,για αυτο λοιπον της το Αφιερωνω :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.504
Κριτικές
1.275
Like
228.183
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom