Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 380 άτομα (52 μέλη και 328 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πρωινή μίνι πορνο-επιδρομή στην Φυλής.

Έχουμε και λέμε:

Φωκ. 22 υπ.: η Μαριάννα. Ωραίο πρόστυχο μωρό. Είχε τα μαλλάκια κότσο προς τα πάνω και την αγρίευε στο πρόσωπο. Σώμα λαμπάδα, στηθάκι λεμονάκι. Η κωλόγρια που παίζει εκεί μου την συστήνει. Δεν βιάζεται λέει η μικρή. Που να ήξερα ότι βιάζεται αυτή (η τσα2) όμως. Τέλος πάντων, μπάινω και έρχεται το πιπίνη. Δεν χαμογελά καθόλου και υστερεί σε αυτό. Κάνει μια αστεία αερό-βαλανό-πιπα, αλλά το πίρσινκ στο χείλος με καύλωνε. Το ξαπλώνω και το αρχίζω στα φιλάκια, χαδάκια, δαγκωματάκια. Το είχα αρκετή ώρα έτσι, ώσπου την φώναξε η τσα2. Τότε, την βάζω ιεροποστολικά και την αρχίζω. Το βλέμα της λίγο ψυχρό, αν και ωραίο μουτράκι. Σε λίγο την ξαναφωνάζει η τσα2, οπότε με σπρώχνει και αναχωρεί, χωρίς να έχω τελειώσει . . . . .
Βγαίνω έξω και λέω στην κωλόγρια που έπαιζε με τον κλιματισμό ότι προηγουμένως διαφήμιζε την κοπέλα που δεν βιάζεται και ότι τελικά βιάζεται εκείνη! Μου λέει ότι ήμουν ήδη 15 λεπτά στο δωμάτιο. Μπορεί και να ήμουν. Σίγουρα πάνω από 10, αλλά έφυγα άπραγος. Της είπα να μην επαναληφθεί και την επόμενη θα κάτσω 20! Έτσι κι αλλιώς ήταν άδειο το μαγαζί.

Έπρεπε να ρεφάρω. Οπότε συνέχισα.

Φυλ. 66α: η Ελένη, η όμορφη ξανθούλα που παίζει και στο Φ.134 1ος. Κατά την έξοδό μου, πρέπει η ξινή τσα2 κάτι να είπε. Δεν έδωσα συνέχεια, γιατί από τα νεύρα που είχα, μάλλον θα την καρύδωνα.
Φυλ. 59 άνω: η Ιωάννα, ένα κοντοπούτανο καστανόξανθο, με άσπρες μποτούλες και σκυλέ φατσούλα, μικρό βυζάκι, αλλά κώλο ποίημα.
Φυλ. 65άνω: η Μαρία το τούμπανο τσιγγανο-Ρουμανάκι με το άσπρο διχτυωτό τοπάκι και την κολάρα που την στριφογυρίζει πάντα στο σαλόνι, αλλά είναι επιπλάρα του κερατά.
Φυλ. 71 1ος: ένα καινούργιο καμπυλόγραμμο.
Φυλ. 69 άνω: η Ρόζα του ΝεοΣμυρνιώτη. Το όνομά της το άκουσα αφού πέρασα στα ενδότερα. Δεν θυμόμουν καλά  την κριτική. Η Ρόζα είναι ένα αδύνατο κοντοπούτανο με μικροσκοπικό σωματάκι, δυσανάλογο μεγάλο στητό στήθος και ανύπαρκτο ποπάκι. Το πρόσωπο έχει πολλές γωνίες. Μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο. Με το που μπάινει, κάθεται ανάμεσα στα πόδια μου και φόρεσε το λάστιχο στο πεσμένο (στην κυριολεξία, αλλά και ψυχολογικά) πέουλα και προσπάθησε μια αποτυχημένη πίπα. Εκεί με ζώσανε τα φίδια. Σε δεύτερα την σταματάω αφού έτσι δεν θα βλέπαμε φως. Την ξαπλώνω και αρχίζω τα δικά μου, πάλι. Ευτυχώς ακολουθούσε ευχάριστα, αν και με όχι τόσο αληθοφανή βογγητά. Είχαμε άνεση στην ώρα μας, μιας και άργησα πολύ να πάρω μπρός. Ωραίες γκριμάτσες πόνου/καύλας καθώς το κάρφωνα ιεροποστολικά. Το μικρό την πλήρωσε την νύφη και η τσα2 πήρε τα εύσημα για την υπομονή της που έκατσα κανά 15'.

Ωραία τα πιπίνια.

Νέο αίμα λοιπόν στην Φυλής . . .. .
 

Επισκέπτης
για πια λεσ φιλε στο καλυμνου 27 οτι ειναι ορισμενεσ μερεσ;;αμα ειναι να την τιμισο  :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
εχω διαβασει αρκετες αρνητικες κριτικες για αυτην στο παρελθον αλλα εγω δεν ξερω δεν ειχα κανενα προβλημα περναγα μια χαρα μαζι της,εχει και πολυ ωραια φατσουλα! ξερεις κατι την εχεις δει ?
τελευταία φορά την είχα δεί πριν  κανα 4μηνο στην Ιάσωνος...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Γρηγορη καταδρομικη υπο των ηχο των σειρηνων 3 περιπολικων στην Αχαρνων,ωρα 21,15!!
Φωκαιας
27 επανω μιλφ Αγαπη με κωλαρα!!
27 ισογειο,Γιαννα με καυλωτικα ελαστικες μπλε μποτες ασορτι με τα εσσωρουχα,και Ειρηνη με το τατου στο βυζι!!
27 υπογειο Αλινα μιλφ!!
24 υπογειο η Μαρια με φουλ απο το Φ.71 υπογειο!!
24 επανω αριστερα,η Νατασσα ρωσσις με καλα καπουλια,απο Φ.74 υπογειο!!
24 επανω δεξια,η Αννα με τα βαμενα χειλια!!!
Συνεχιζω προς φυλης...
Φυλης
59 μικρο σοου απο τον τσατσο και Νταινα,με καλο κωλο και βυζι!!
80 Μαρια με καυλε κοκκινες μποτες και δυχτιωτο σουτιεν,και Εμιλυ με πρασινο φοσφοριζε σετ εσσωρουχων με κωλο και οι δυο!!
59 ισογειο,Τζουλια με καλο κορμι και μαλλι με νεο λουκ,και ειρηνη το τσιγγανοηδες απο το Φ.86 επανω με τις βυζαρες και το φουλ!!
67 Αλεξια με λιγα χερουλακια και τελειωτικο στο 1,5 στηθος,και η Αντινα με καυλε κορδονι και φουλ!!
69 κατω η Αννα η καστανη κοντη αβυζι αδυνατη!!
71 Σαντρα!!
66 Αλεξανδρα αλογο!!
66 επιστροφη της φραουλιτσας καραμελιτσας τσα,η Κρινα με φουλ!!
Μ.Προδρομου γκαραζ βαποριου,Τζενη γνωστη γυρολογος της περιοχης απο μεταξι κοντο μελαχροινο με μικρο στηθος και ωραιο κωλο!!
Αυτα ηταν τα γεγονοτα σε μια φυλης με ελαχιστη κινηση,αφου πηρα την μυρωδια της πιατσας αποχωρησα...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Πρωινη,σχεδον οπου περπατησε ο φιλτατος amadeus.Mη σας κουραζω λοιπον..Σταση Αγκυρας 12β,οπου επαιζε η Ελενα.Αδυνατη με καρε καστανομαυρο σπαστο μαλλι,σχεδον σχιστα ματια,ομορφο προσωπο και καυλωτικα χειλη,στηθος σχεδον 2αρι ολοστητο,δερμα βελουδο..Πολυ αισθησιακη και παθιαρα κατα της διαρκειας της συνευρεσης..Αψογο στοματικο,αργο και βαθυ κι εξαιρετικο στησιμο στα 4..Η τσατσα ευγενεστατη και χωρις να ασχοληθει με την ωρα [μια ψηλη ρωσιδα με κοντο ξανθο μαλλι].Η κοπελα συστηνεται ανεπιφυλακτα.Καλημερα σε ολους.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Η σημερινη μερα ηταν παρα πολυ ρομαντικη... Ξεκινησαμε με Μακη και Στρατηλατη με μια γρηγορη τσαρκα στα Κασσανδρας, στις 8 βρεθηκαμε με Πιτσιλιστη και Ιπποτη και πηγαμε σε μια σαουνα για δροσερα αγορια(θα ακολουθησει αναλυτικη ενημερωση..)  :rockon:  :grin: , στη συνεχεια φαγητο μεχρι σκασμου στο Σπεσιαλιστα, τσαρκα Φυλης και τελος ενα γρηγορο περασμα απο Συγγρου για καυλαντισμα με τα τραβελια(θα ακολουθησει ενημερωση..) 3η βαρδια Φυλης υα εξης

ΦΥΛΗΣ


71Α Σαντρα ψηλη με περιεργη φατσα, απλο ανακοινωθηκε

αφού την καυλάντισε ο ιππότης πήρα σειρά και εγώ αλλά τι το ήθελα :jerking: :jerking: λεγωντάς της που είναι τα πράσινα παντοφλάκια που φορούσε και εκείνη μου δείχνει τις γόβες της ενώ βγάζει το πόδι της και το ακουμπάει πάνω στην ζακέτα που φορούσα :S

ΦΩΚΑΙΑΣ

17 Μαρια μελαχρινη καλουτσικη φατσα και σωματακι, ακα και κωλο

πήρε το τσιγάρο του μπέμπα και δεν του το έδινε εμείς κάναμε κίνηση να φύγουμε και ο μπέμπας ρωτάει θα μου το δώσεις πίσω?? εκείνη αρνητική αλλά φέρνει το πακέτο με τα τσιγάρα μαζί της και προσφέρει στον μπέμπα ενώ εγώ σχολίασα ότι η μάρκα της είναι μόνο για τις γυναίκες :grin: και μου απαντάει αει χέσου εσύ :tickedoff: της λέω σε ευχαριστώ πολύ θα το κρατήσω αλλά μου έδωσε και εμένα τσιγάρο για να μου ζητήσει συγγνώμη :grin:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πρωινή μίνι πορνο-επιδρομή στην Φυλής.

Έχουμε και λέμε:

Φωκ. 22 υπ.: η Μαριάννα. Ωραίο πρόστυχο μωρό. Είχε τα μαλλάκια κότσο προς τα πάνω και την αγρίευε στο πρόσωπο. Σώμα λαμπάδα, στηθάκι λεμονάκι. Η κωλόγρια που παίζει εκεί μου την συστήνει. Δεν βιάζεται λέει η μικρή. Που να ήξερα ότι βιάζεται αυτή (η τσα2) όμως. Τέλος πάντων, μπάινω και έρχεται το πιπίνη. Δεν χαμογελά καθόλου και υστερεί σε αυτό. Κάνει μια αστεία αερό-βαλανό-πιπα, αλλά το πίρσινκ στο χείλος με καύλωνε. Το ξαπλώνω και το αρχίζω στα φιλάκια, χαδάκια, δαγκωματάκια. Το είχα αρκετή ώρα έτσι, ώσπου την φώναξε η τσα2. Τότε, την βάζω ιεροποστολικά και την αρχίζω. Το βλέμα της λίγο ψυχρό, αν και ωραίο μουτράκι. Σε λίγο την ξαναφωνάζει η τσα2, οπότε με σπρώχνει και αναχωρεί, χωρίς να έχω τελειώσει . . . . .
Βγαίνω έξω και λέω στην κωλόγρια που έπαιζε με τον κλιματισμό ότι προηγουμένως διαφήμιζε την κοπέλα που δεν βιάζεται και ότι τελικά βιάζεται εκείνη! Μου λέει ότι ήμουν ήδη 15 λεπτά στο δωμάτιο. Μπορεί και να ήμουν. Σίγουρα πάνω από 10, αλλά έφυγα άπραγος. Της είπα να μην επαναληφθεί και την επόμενη θα κάτσω 20! Έτσι κι αλλιώς ήταν άδειο το μαγαζί.

Έπρεπε να ρεφάρω. Οπότε συνέχισα.

Φυλ. 66α: η Ελένη, η όμορφη ξανθούλα που παίζει και στο Φ.134 1ος. Κατά την έξοδό μου, πρέπει η ξινή τσα2 κάτι να είπε. Δεν έδωσα συνέχεια, γιατί από τα νεύρα που είχα, μάλλον θα την καρύδωνα.
Φυλ. 59 άνω: η Ιωάννα, ένα κοντοπούτανο καστανόξανθο, με άσπρες μποτούλες και σκυλέ φατσούλα, μικρό βυζάκι, αλλά κώλο ποίημα.
Φυλ. 65άνω: η Μαρία το τούμπανο τσιγγανο-Ρουμανάκι με το άσπρο διχτυωτό τοπάκι και την κολάρα που την στριφογυρίζει πάντα στο σαλόνι, αλλά είναι επιπλάρα του κερατά.
Φυλ. 71 1ος: ένα καινούργιο καμπυλόγραμμο.
Φυλ. 69 άνω: η Ρόζα του ΝεοΣμυρνιώτη. Το όνομά της το άκουσα αφού πέρασα στα ενδότερα. Δεν θυμόμουν καλά  την κριτική. Η Ρόζα είναι ένα αδύνατο κοντοπούτανο με μικροσκοπικό σωματάκι, δυσανάλογο μεγάλο στητό στήθος και ανύπαρκτο ποπάκι. Το πρόσωπο έχει πολλές γωνίες. Μου έβγαλε κάτι το πρόστυχο. Με το που μπάινει, κάθεται ανάμεσα στα πόδια μου και φόρεσε το λάστιχο στο πεσμένο (στην κυριολεξία, αλλά και ψυχολογικά) πέουλα και προσπάθησε μια αποτυχημένη πίπα. Εκεί με ζώσανε τα φίδια. Σε δεύτερα την σταματάω αφού έτσι δεν θα βλέπαμε φως. Την ξαπλώνω και αρχίζω τα δικά μου, πάλι. Ευτυχώς ακολουθούσε ευχάριστα, αν και με όχι τόσο αληθοφανή βογγητά. Είχαμε άνεση στην ώρα μας, μιας και άργησα πολύ να πάρω μπρός. Ωραίες γκριμάτσες πόνου/καύλας καθώς το κάρφωνα ιεροποστολικά. Το μικρό την πλήρωσε την νύφη και η τσα2 πήρε τα εύσημα για την υπομονή της που έκατσα κανά 15'.

Ωραία τα πιπίνια.

Νέο αίμα λοιπόν στην Φυλής . . .. .

σε ζηλευω. Πρωϊνές πορνοεπιδρομές είναι πλέον κάτι άγνωστο για μένα...
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ξερει κανεις που δουλευει η τανια που ηταν 3η βαρδια στο φυλης 61?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Παιδια ξερει κανεις που δουλευει η τανια που ηταν 3η βαρδια στο φυλης 61?
σήμερα λόγο κορεσμού είπα να κάνω μια βόλτα σε σπιτάκια που δεν πηγαίνω συχνά.....ξεκίνησα μόνος μου πηγαίνοντας
Κωνσταντινουπόλεως 166β Ευα ξανθιά ψηλόλιγνη μουνάρα με μικρά στητά βυζιά , ξανθιά με κοντό μαλλί φράντζα , ακα τελειωτικό.
Κωνσταντινουπόλεως 166α μελαχρινή χοντρή με 3αρια βυζιά ,με κώλο.
επικοινωνία με τον πρόεδρο και δώσαμε ραντεβού στην Αττική για να συνεχίσουμε μαζί.......ιστορικό απόγευμα στα δύο επόμενα σπιτάκια
έχω να πάω σχεδόν 15 χρόνια..............
Ξανθίππης 2 Λίλιαν ξανθό μίλφ με ωραία πιασίματα ,ακα τελειωτικό
Κωνσταντινουπόλεως 206 Μελίνα ξανθοκάστανη με μαλλί ώς τους ώμους , ασπρουλιάρα με χυτό κώλο και μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα ,θέλω να πώ ότι τα δωμάτια ήταν πολύ καλά περιπλανημένα και καθαρά ενώ η τσα τσα που δεν την γνωρίζω ήταν πολύ ευγενική μας χαιρέτησε τόσο κατά την είσοδο μας όσο και κατά την έξοδο μας.
συνέχεια..............
Περγάμου 27β Εύα ξανθιά χοντρή γκίλφ σε στυλ Μις Πίγκυ ακα και Φωτεινή τρομακτικό καστανό γκίλφ με κοντό μαλλί τούμπανο για την ηλικία της ,ακα
Αλκαμένους 113 Λίλιαν ξανθό γκίλφ με τεράστια κωλάρα και πεσμένα βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Αλκαμένους 117 Μαρία ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή μπουτού με μεγάλα βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Ρεμούνδου 21α Αννα μελαχρινή κοπέλα με 3αρια φυσικά στητά βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 21 Αννα(δεν είμαι σίγουρος δουλέυει πάντα έκει η κοπέλα)είνα πολύ ψηλή λεπτή ξανθιά με μικρά μητερά βυζάκια , ακα
Ρεμούνδου 20 Τάνια(απο φ66δ&φ61) νταρντάνα τσιγγανόφατσα , με ακα    απογευματινή(2/4)  δεν διαβάζεται.... :grin: :grin: :grin:
Περγάμου 1πάνω Μικαέλα λεπτή μελαχρινή με ωραίο κωλαράκι άβυζι ,απλό πρόγραμμα και μασάζ!!!!
Αγιού Πέτρου 7 Λίλη μελαχρινή με μεγάλα μυτερά βυζιά με πτωτική τάση τσιγγανόβαλκάνια ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 200 Τζένη(απο φ59 κατω)μελαχρινή με κανονικό σώμα άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Πιπίνου 65β Λαρίσα . κοκκινομάλλα γκίλφ λεπτή ψηλή σε ολόσωμο κόκκινο διχτυωτό , με ακα
Φυλής 134β Ηρα(Ιρένα) ξανθιά με ωραία φάτσα μητερό στητό βυζί ,κανονικό σώμα με κάπως μεγάλο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Ανναμαριά(απο φ80&φ67)ψηλή λεπτή ,απλό πρόγραμμα(δεν ανακοινώθηκε κώλος),έχει ισιώσει το μαλλί και όταν της είπα ότι έτσι της πάνε μου λέει ναι πρίν μαλλιά μου σαν σκούπα..... 
Φυλής 134 Ελενα ξανθιά με ωραίο κώλο κανονικό σώμα μετρίου αναστήματος άβυζι ,απλό πρόγραμμα και Μαρία μελαχρινή με ωραίο κορμί και ακόμα  ποίο ωραίο κωλαράκι , μικρό βυζί απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Αννα "πίτσος" πολύ λεπτή μελαχρινή , απλό πρόγραμμα(μέσα αν είσαι καθαρός και ξυρισμένος κάνει και ακα)
Φυλής 109α Μόνικα λεπτή ψηλή μελαχρινή με ωραία πόδια και καπούλια , στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 92β Μαρία(απο φ71γ&φωκαίας22κάτω ) χοντρή με βυζάρες,φούλ πρόγραμμα.
Μονής Προδρόμου 16β μελαχρινή αδιάφορη ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα μικρό στήθος ωραίο κώλο , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 86β Καρολίνα μελαχρινή με ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα και Σαμάνθα λεπτή με άσπρες λατεξ πορνομποτες μεχρι το γονάτο στητό μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 84α Τζούλια κοντή μελαχρινή με ωραία βυζάκια ,φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 59 Ναντια έντυπωσιάκη ξανθιά ψηλή με ωραία πιασίματα ,απλό  πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Αννα(με την ωραία φάτσα)απο φωκαίας 22δεξια ,μελαχρινή κοντή ωραίο κορμάκι , φούλ πρόγραμμα.
αυτά συναγωνιστές , η ένημέρωση ήταν μόνο για αυτα που μπηκα......                 
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Βολτουλα στην 2η βαρδεια...
Διδυμου
18 ισογειο η ρουφηχτρα Αλιονα!!
18 υπογειο η Φωτεινη μιλφ καλη τσιμπουκοδρομισα!!
16 μιλφ Λιλιαν
20 δεν μπηκα,αλλα απο συναγωνιστες μου ειπαν Αννα,δουλευε και παλαιοτερα στον οικο,το αναφερω για την ιστορια!!
Φυλης
40 Τζουλια με φουλ!!
54 Λαουρα με μαυρο μαλλι!!
66 Αλεξανδρα!!
66 φραουλιτσα καραμελιτσα,Κατια με φουλ,πρεπη να χη παρη κιλακια στον κωλο,και τις πανε!!
74 υπογειο δεξια η Αλεξανδρα απο Φωκ.22 υπογειο!!
74 αριστερα Μικυ απο φ92 με φουλ!!
59 κατω τα σαρκωδη χειλη,Ναντια!!
59 επανω,Εμαννουελα με φουλ!!
80 Εμιλυ με φουλ!!
65 επανω Τζωρτσια,αδυνατο πιπινι με μικρο στηθος και μαυρο μακρι μαλλι!!
65 κατω Τζουλια!!
67 κλειστο!!
69 επανω χριστινα!!
69 κατω Αννα η καστανη!!
71 1,70 με χερουλακια μικρο στηθος!!
92 μαυρο στον δροσερο!!
86 κατω Καρολαιν και Σαμανθα!!
86 επανω Μονικα και Ρωξανα!!
84 επανω Αντριαννα!!
84 κατω Σονια η ιταλιδα!!
109 επανω λαουρα το ξανθο κοντο πιπινι!!
109 κατω κλειστο!!
134 επανω Τζουλια πρωην Γκαμπριελα απο Ιασωνος44 νεο!!
134 κατω Λαρισσα,αδυνατο αβυζο πιπινι!!
134 υπογειο η Ουαννα απο μεταξουργειο επιστροφη!!
Φωκαιας
27 υπογειο Αλινα με φουλ!!
27 επανω Αγαπη μιλφ!!
Αχαρνων 106 Τσεσσικα,πρωην Αλινα απο φυλης μικρο στηθος και κιλακια στην περιοχη της λεκανης,μαυρο μαλλι,1,70!!τιμη 30,το πρωτο εξτρα 20 και καθε εξτρα μετα 10!Ανακοινωθηκε οτι το ακαποτο πηγε 60 απο 80!!
Αλλη μια σημερινη πορνοεμπειρια εφτασε στο τελος της!!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Θα ήθελα μια βοήθεια
Ξέρει κάποιος για μια κοπέλα Άννα,μιλφ,καστανή,σχετικά ψηλή,σώμα οκ(με μιλφοατέλειες),μαλλί καστανό μέχρι το λαιμό,κλασίκη σλαβόφατσα-ρωσόφατσσα θα έλεγα

την πέτυχα στο μαγαζί της Ιβάνας(Διδύμου 20),πριν κανένα χρόνο περίπου και μετά δεν την ξαναπέτυχα

έχει κάποιος καμιά ιδέα?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Mπράβο για τις ενημερώσεις παιδιά!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
πολυ καλημερα σας αληταραδες της νυχτας....παροτι παλιο μελος δν συνηθιζω να ανεβαζω κριτικες....εφαγα την φολα μου ομως,ισιωσα,αφου πρωτα ξενερωσα κι εκλαψα τα 20 ευρωπαικα μου...λοιπον....

βραδυνη βαρδια στο πρωτο ντελο αριστερα  της φωκαιας οπως στριβεις απο φυλης....απαραδεκτη πουτανα,ισως η χειροτερη που εχω γαμησει εβερ...καθοταν οκλαδον μακρυα μου....μου βαλε καποτα κατευθειαν και μου τον επαιζε...της λεω αν ηυελα να τον παιξω τον επαιζα και σπιτι...πιπα 5 δευτερολεπτα,μετα λεει ελα γαμησι...οκ αντε λεω...ανεβα πανω...λεει κουρασμενη...εγω της λεω μολις σχολασα μετα απο 15 ωρες δουλειας...με τα πολλα ανεβαινει...παω να πιασω βυζια,μη ποναω,ααα της λεω πολυ μιγιαγγιχτη εισαι...στα 4 το ιδιο..τεσπα..ξανανευριασα με την καριολα..μαυρο..ααα και το σημαντικοτερο...η τσατσα χτυπησε πορτα και φωναξε ελα στα 4 λεπτα το πολυ...δν αντεξα και της φωναξα τι ελα?ακομη δεν ξεντυθηκε....

φιλια συναγωνιστες...
 

Επισκέπτης
Καλημερα παιδια .Φιλε μηποσ λεσ για την ξανθια μιλφ..ονοματη χτιστινα που ειναι απογευματα στο φωκαιασ 17α;;αν λεσ αυτη ειναι τρομερη φολα την ειχα παρει πιο παλια στο φυλησ 40...ειναι ειλικρινα αισχοσ φοβερα καη συμπεριφορα....
 

Επισκέπτης
Καλημερα παιδια .Φιλε μηποσ λεσ για την ξανθια μιλφ..ονοματη χτιστινα που ειναι απογευματα στο φωκαιασ 17α;;αν λεσ αυτη ειναι τρομερη φολα την ειχα παρει πιο παλια στο φυλησ 40...ειναι ειλικρινα αισχοσ φοβερα καη συμπεριφορα....
κακη συμπεριφορα :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom