Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (5 μέλη και 124 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
μεταξι αποψε :sunglasses:

να δουμε τι πορνοθυμαμαι :think:

στις 22.20 συναντησα τον προεδρο κατω απ το λεωνιδου 6,οπου περιμενε τον bmwpower που κατεθετε,αν καταλαβα καλα :think:,στη μαρια...
αργοτερα ηρθαν κι ο πιτσιλιστης με τον μιλεπετροζα και μεγαλωσε η πορνοπαρεα :2on1: :rockon:

πηγαμε απο κεραμεικου,οπου δυστυχως δε θυμαμαι τις κοπελες,θα τις θυμαται πιστευω ο προεδρος που εχει δυνατο πορνομνημονικο

κεραμεικου 26,ανοιχτο φως,κλειστη πορτα...και στις 12.30 που ξαναπερασαμε τα ιδια

ιασωνος 1 αριστερο,καρμεν
ιασωνος 1 μεσαιο,κλειστο
ιασωνος 1 δεξι,ρουσλανα

ιασωνος 20 δεξι,νομιζω γυφτακι αδιαφορο
ιασωνος 20 μεσαιο,σοφια ρομπερτα
ιασωνος 20 αριστερο,μαρκελλα νομιζω το ονομα,ενα πολυ γυμνασμενο γυφτακι με τατου στο μπρατσο,που παιζει μεταξι τον τελευταιο καιρο,την εχω πετυχει και κεραμεικου 26
οπως ανοιξα την πορτα να βγουμε,μια παρεα απο καμια 10αρια αλβανους πιτσιρικαδες ηταν απεξω,ενω ο ενας κραταγε το παπουτσι του.τελικα ενας πλανοδιος πουλαγε παπουτσια :idiot: και ο αλβανος τα δοκιμαζε για να τα αγορασει!αντιντας ηταν...

ιασωνος 19 κλειστο στις 23.00 περιπου,οταν ανοιξε,πανω ηταν η σουζυ ,πρωην φλωρα...τρελη καλτιλα και ρομαντισμος στο σαλονι για πολλη ωρα,οπου 2 μεθυσμενοι ρακενδυτοι αραβες φωναζαν και εκαναν σοου,ενα ελληνας κοκακιας να μη βαζει γλωσσα μεσα του και να χουμε πιασει ολη συζητηση...με κορυφαια στιγμη οταν ο ενας αραβας εβγαλε απ την τσεπη του ηλεκτρονικο τσιγαρο :S κι αρχιζε να καπνιζει...ο κοκακιας μου ειπε οτι αυτη τη μαλακια(το τσιγαρο) το χε πληρωσει ο αραβας 50 ευρω για να το παρει κι ο αραβας παρεξηγηθηκε ,γιατι νομισε οτι ο κοκακιας ειπε 5 ευρω κι οχι 50 και φροντισε να μας ενημερωσει οτι το χε πληρωσει οντως 50

λεωνιδου 28 δεξι,στην τριτη βαρδια ηταν η ντιανα κι η δωρα,ουκρανεζες.η ντιανα ειναι γνωστη γυρολογος της περιοχης(την εχω δει λεωνιδου 28,ιασωνος 19,κολωνου 30α κ.α.),ενα αδυνατο μαυρομαλλικο ωραιο μουνακι,με ανοιχτοχρωμο ματι που γυαλιζει αρκετα(!) και κενο αναμεσα στα 2 μπροστινα πανω δοντια...καυλαντιζαμε με τους συναγωνιστες και με καυλωσε πολυ η ντιανα και μπηκα,θα γραψω κριτικη,καλη παντως!10 ευρω η καθεμια
στη δευτερη βαρδια ηταν μονη της η δωρα
λενιδου 28 αριστερο,τριτη βαρδια,δε θυμαμαι,ισως συμπληρωσουν τα παιδια,σορυ

ιασωνος 27α,γυρω στις 23.00,η καυλιαρα αλεξια :tits2: :kissass2:το μεταξι μπορει να υστερει σε επιπεδο εμφανισης των κοριτσιων,αλλα εχει αρκετα σεξυ κοριτσακια που καυλαντιζουν στο σαλονι και δειχνουν να ναι πολυ μαχιμα μεσα...

ιασωνος 30 πανω τριτη βαρδια,η χαμογελαστη ομορφη πιτσιρικα με τα φωσφοριζε μαγιω που ειναι συνηθως πρωινη στο ισογειο,10 ευρω
ιασωνος 30 κατω,μαρια,πιπινορουμανακι στα 10,την αναφερω προχθες το πρωι στο κολωνου 32 μεσαιο...κατι πιτσιρικαδες ρωτησαν τον τσατσο με το ασπρο μουσακι αν κανει 69 η κοπελα και αυτος ειπε "και 69 και 72
",εξηωντας το 72 αργοτερα ως "69 και σου βαζει και 3 δαχτυλα στον κωλο" :grin:

στο χοστελ,ιασωνος 31 αριστερο,η φωτεινουλα.ειχα χρονια να τη δω και δεν ηξερα σε ποια αναφερεστε...οταν την ειδα καταλαβα οτι την ειχα παρει με επεισοδιακο τροπο πριν 4 περιπου χρονια,αλλα νομιζα οτι την ελεγαν αλλιως...
ειχα κανει εκτομη χαλινου και ενω δεν ειχε επουλωθει πληρως το τραυμα,πηγα να τη γαμησω(μου χε κανει και ακαποτο,που τοτε ηταν σπανιο) με το που ανεβηκε απο πανω,σκιστηκε η πληγη και πλυμμηρσαμε με αιματα...εγω ασπρισα απ το φοβο μου,η φωτεινη εκλαιγε κι ο χοντρος τσατσος με το ασπρο πλεον μουσακι μου φερνε αλοιφη να βαλω στον πουτσο μου...της ειπα το σκηνικο της φωτεινης σημερα και το θυμοταν,πολυ καλα μαλιστα!
παντως η φωτεινη ειναι πολυ συμπαθητικο κοριτσακι,απορω που μερικοι τη λετε μπαζο και τετοια...

ιαασωνος 33,η σονια το μινιον γυφτακι κατσαριδακι
ιασωνος 37 αριστερο,λαρίσα,ενα ζαχαρενιο μπεμπακι,πολυ ζαχαρενιο και πολυ μπεμπακι ομως :smitten:
ιαωνος 37 δεξι,η μαυρομαλλα με το τελειο κωλαρακι και το τριγωνικο σαγονι,που ειναι και τα πρωινα

ολα τα παραπανω στο 10ευρο

περδικα 3 δεξι,μια πολυ μετρια με γλυκια ας πουμε φατσα και ψιλη φωνη,χρονια στην πιατσα ειπε ο προεδρος

ιασωνος 44 δεξι,η ΚΑΥΛΑ η αννα,με τις ρωγες,απ το 37,με μαυρη περουκα,15 ευρω με κωλο
ιασωνος 44 αριστερο,ξανθια κοντοσβουρα γκαμπριελα,με μανουβρες στο σαλοναρισμα,15 ευρω

ιασωνος 46 δεξι,η ξανθια χοντρη ,φουλ στα 15
ιασωνος 46 μεσαιο,στελλα αγελαδα βυζαρου
ιασωνος 46 αριστεροο,η κοντη καστανη με αυνταγειες,κοιμισμενο μυστηριο( :huh:) βλεμμα,χαμογελο,φουσκωμενο κωλο και η αλλη ,η τσιγγανοειδης με το αγριο προσωπο,λαμπαδα κορμι,με τατου στη μεση

τα ιασωνος 44,46 τα τσεκαραμε πριν τις 12

ιασωνος 43,τζουλια,πολλων κυβικων αλλα πολυ ωραια γκομενα,για τους φαν του ειδους καλη περιπτωση,10 ευρω.μαυρομαλλα με γαλαζια νομιζω,ωραια ματια

μεγαλου αλεξανδρου 22 δεξι,ενα μπαζο,ουτε που το θυμαμαι
κολωνου 53,κατερινα(αυτη του σπιντ υποθετω),μιλγογκιλφ,δε μ αρεσε
κολωνου 48,νατασσα/ναταλι(Στελλα απο αλκιβιαδου),μιλφ σα μαγισσα,με ξανθια περουκα,επαιζε και περδικα

κολωνου 47 κατω,μια αδιαφορη ,ρωτησα και ονομα αλλα το ξεχασα
κολωνου 47 πανω,σονια η μαυρη και μια ξανθια γκιλφ τρομακτικη

κολωνου 32 πανω,τριτη βαρδια,μια ασιατισσα νεαρη μιλφ ΚΑΥΛΑ,με βραχνη φωνη :lheel: και η ξανθια γατουλα με τα σγουρα μακρια μαλλια,τα μικρα περηφανα στηθακια και την κοιλιτσα,15 η καθεμια.η μιλφ καυλαντιζε ωραια,η γεματουλα μας την ελεγε...πηγα να φυγω πρωτος και μου πε "γεια σου κεφτεδακι","γεια σου γιουβαρλακι"της απαντησα :jerking:
κολωνου 32 αριστερο και μεσαιο,κλειστα
κολωνου 30 πανω δεν ανεβηκαμε
κολωνου 30α,αννα κλασσικα

κολωνου 27 δεξι,ενα μπαζο με πρησμενη κωλαρα,1.40,γυφτακι,με χαλια δοντια
          μεσαιο,κλειστο
          αριστερο,η γυφτισσα που ειδαμε δευτερη βαρδια ιασωνος 20 αριστερο(βλεπε :birdman:)

κολωνου 11 κατω,η μαρια η καυλα,ελληνιδα μελαχρινη με τατου κουνελακι πλειμποι.βυζαρες με ρωγαρες.15 ευρω παντα σ αυτο το σπιτι,οπως και στο κολωνου 32 οροφο που ειναι στην ιδια αλυσιδα

αυτα χυστες μου,θα κανουν καμια συμπληρωση και οι υπολοιποι πορνοι :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
το παρακατω κομματι μου το αφιερωνω αλλα στη θεση του "σεξυ" βαλτε "πιρφορος"...i'm pirforos and i know it! :2on1: :2on1: :2on1:
happy-cheerleader-130.gif
happy-cheerleader-130.gif
happy-cheerleader-130.gif
happy-cheerleader-130.gif


χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking:

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
παιδια σε Πειραια παιζει στουντιο?και αν ναι προτεινεται καποιο..
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
@lust
προσοχη! αυτη με τη περουκα στο ιασ.44 ειναι μεγαλη ξεπετα!
@n.smyrni
ποια αντριαννα στο φ67 λες; αυτη που ηταν και φ19 πριν φυγει,την ξανθια τη μουναρα...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
@lust
προσοχη! αυτη με τη περουκα στο ιασ.44 ειναι μεγαλη ξεπετα!
σωπα ρε χυστη...και καποιοι εχουν γραψει καλα λογια :think:τεσπα,εγω καποια στιγμη λογικα θα τη  :fuck2:...το εχω αναγκη! :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
Βόλτα σήμερα στην πρωινή βάρδια της φυλής και μερικά στα πέριξ , μετά απο καιρό μόνος μου αλλά με ωραία περιστατικά και φώτο(θα ανέβουν στον ρομαντισμό φυσικά.....)κα δύο καταθέσεις , σήμερα τίμησα χριστίνες....
η βόλτα έλαβε χώρα απο 12.45 μεχρι 14.50

Αλκιβιάδου 16γ Αννίτα η ξανθιά ψηλή ρωσίδα με ωραία πιασίματα , ακα τελειωτικό
Αλκιβιάδου 16β Αλίνα η καυλίνα κάτα τα λεγόμενά της , ξανθιά με πιασηματάκια κ πίρσινγκ στην μύτη ,δεν είπε πρόγραμμα
Αλκιβιάδου 16α Νταιάννα η γνωστή ψήλη ξανθιά μίλφ με της βυζάρες , ακα τελειωτικό.
Διδύμου 20 Ελένη ξανθό μίλφ με ακα
Διδύμου 18β Ειρήνη μελαχρινή αδιάφορη με φούλ πρόγραμμ , η Αντριάννα επιστρέφει απο διακοπές τέλη Φλεβάρη.
Διδύμου 18α Αλεξάνδρα ξανθιά θεόχοντρη , ακα τελειωτικό
Διδύμου 16α το απόλυτο μίλφ(όσο ξινή και κυκλοθυμική και ας είναι)Σόνια/Ευα , ακα
Διδύμου 8β Κάρμεν η γνωστή πολωνέζα , απλό στα 25!!!!! ακόμα
Διδύμου 8α μελαχρινή με κανονικό σωματάκι , απλό
Φυλής 40 κλασσικά Ελενα ψηλή με μπουκλέ μαλλί , φούλ πρόγραμμα
Φυλής 54α Ντιάννα κοκκινομάλλα με γυαλάκια μίλφ , απλό.
Φυλής 54β Γιάννα η γνωστή μελαχρινή ψηλή με ωραίο στήθος , απλό πρόγραμμα. Η γνωστή ξανθιά κοντή τσα τσα με τα γυαλάκια ήθελε να πάρει κάτι μέτρα και με παρακάλεσε να την βοηθήσω γιατί δεν έφτανε....
        εγώ ζήτησα την βοήθεια εταίρου συναγωνιστή που δεν αρνήθηκε και γέλαγε με την φάση....καθώς μετράγαμε πλάτος και ύψος βγαίνει απο το δωμάτιο η Γιάννα και τρόμαξε..λέω στην τσα τσά αφού πήραμε
        τα μέτρα που ήθελες τώρα θα μετρήσω την Γιάννα....η τσα τσα λέει όχι όχι αυτά δεν γίνονται...έλα όμως που στην Γιάννα άρεσε η ιδέα μου....με πλησιάζει και προτάσσει το δεξί βυζόμπαλο της....
        διάμετρος θηλής 4,9 εκ και μήκος στήθους απο την αρχή του βυζιού μέχρι της ρόγα 15 εκ , μού κάνει η Γιάννα έλα τώρα μέσα να σου πάρω εγώ μέτρα....της απαντάω άσε σου έχω πάρει άλλη φορά μέτρα
        και έφυγα ενώ ο άλλος συναγωνιστής έχει κάτσει αμίλητος με αυτά που έβλεπε....
Φυλής 66α το κλασσικό δίδυμο ,Νάταλι χοντρή μελαχρινή και Ελενα ξανθιά λεπτή και οι δύο απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66β Αννα η μελαχρινή λεπτή άβυζι σταθερά στην βάρδια της , φούλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β πάνω Μπάρμπορα , είναι πία για λύπηση(κρίμα)μέ φούλ πρόγραμμα και ίσως και ακόμα παραπάνω.......
Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη η ξανθιά μιλφ με το τατού στο στήθος , ακα τελειωτικό.
Φωκαίας 27α Ζακλίν , η "γαλλιδούλα"φούλ έξτρα πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Τζούλη η μελαχρινή με τα πίρσινγκ απο φυλής 84 και διδύμου , φούλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Ντιάννα το μελαχρινό τσεχοπιπίνι με τον ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Κατερίνα , χοντρή ξανθιά με καρέ μαλλί , με κώλο.
Φωκαίας 22 κάτω Αλεξάνδρα , το μελαχρινό πιπίνι , φούλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22 αριστερά , το άλλο μελαχρινό πιπίνι Αννα ή Αλεξάνδρα και αυτή δεν θυμάμαι , φούλ πρόγραμμα.
Φωκαίας 22δεξιά , Χριστίνα ξανθιά λεπτή με βυζάρες μεγάλες λεπτό ρουμανάκι(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φωκαίας 19 Ρωξάννα η μελαχρινή ξεπέτα με τα πεσμένα μεγάλα βυζιά , ακα τελειωτικό
Φωκαίας 17α μελαχρινή με πεσμένα μεσαία βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Μαίρη(χθές βράδυ φ92)διπλοβάρδια , μελαχρινή με πιασήματα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 η Αννα Μαριά , με κώλο.
Φυλής 84α η και καλά "ιταλίδα"Σόνια και η "φίλη" της Ιζαμπέλα και οι δύο μελαχρινές , απλό πρόγραμμα και παρτούζα.
Φυλής 84β Χριστίνα ρουμανάκι 22 χρονών(δούλευε και πρίν κανα χρόνο στο ίδιο σπίτι)λεπτή με μεγαλό πεσμένο στήθος(θα ανεβάσω φωτό στον ρομαντισμό)κοκκινόξανθα μαλλία(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική όπου θα γράφω
          και λεπτόμέριες απο σκηνικό που παίχτηκε ,θα ανεβάσω και φωτογραφικό υλικό στον ρομαντισμό)
Φυλής 86α Μικαέλα η γνωστή ψηλή μελαχρινή λεπτή άβυζι ρουμάνα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Ξένια , καστανόξανθη κανονικό σώμα δούλευε και ποιό παλιά εδώ καθώς και πρίν κανα χρόνο στο χωματιανού...ακα
Φυλής 65α μελαχρινό αδιάφορο σώμα άβυζι , ακα
Φυλής 65β Αλεξάνδρα διπλοβάρδια απο χθές , ξανθό λεπτό πιπίνι με ακα
Φυλής 67 Νατάσσα με της βυζάρες(νομίζω βρήκε συναγωνισμό με την Χριστίνα απο φ22 δεξια....)απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Χριστινάκι(στην πρωινή βάρδια  :think:) απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Τάνια ,σταθερά εδώ το μιλφ μα ακα.
Φυλής 71α και άλλη Χριστίνα , ξανθιά κοντή λεπτή άβυζι με τατού στον αριστερό ώμο , φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 71β respect ο μελαχρινός μούναρος Ρενάτα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 92α Ντάνα , μελαχρινή ψηλή με πεσμένο βυζί , με ακα
Μονής Προδρόμου 16α(βαπόρι  :grin:) πιπινάκι με μαύρα ίσια μαλλιά μακρύ καρέ , με κώλο.....
αυτά δεν πήγα σε άλλα αν και είχα σκοπό να πάω και στα υπόλοιπα της φυλής , περγάμου , Καλύμνου αλλά επήλθε κορεσμός και αποχώρησα......               
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ωραιος :rockon:

η χριστινα με τις βυζαρες στο φ22 ,εχει ενα τατου στη δεξια ωμοπλατη?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
ωπ με έπιασες αδιάβαστο....δεν πρόσεξα γιατί το βλέμμα μου είχε λοκάρει και δεν ξεκολλούσε απο τους βύζους της....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
ωπ με έπιασες αδιάβαστο....δεν πρόσεξα γιατί το βλέμμα μου είχε λοκάρει και δεν ξεκολλούσε απο τους βύζους της....
χμμμ :think:νομιζω ξερω ποια λες,την ειχα δει και φ134.τεσπα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
τώρα που χαλάρωσα και άρχισα να γράφω την κριτική και θυμήθηκα....ναι είχε
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
...τώρα που ο Πρόεδρος παραιτήθηκε του μισθού...μπορώ και εγώ να ρωτήσω...στο Φ71 κατω κατα καιρους είχα πετύχει ένα φοβερό παιδί-προς πιπίνι(?)....κοντη...μελαχροινη...αδυνατη...πολυ ωραιο ομως και αρμονικο θηλυκο σωμα και υπερτουμπανο βυζακι για τις αναλογιες της...εξισου φοβερο...ποια ειναι -ηταν???και υπαρχει ακομη???δεν την πετυχαινω ρε γαμωτο......... :headbang: :headbang: :headbang: :2funny:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
...τώρα που ο Πρόεδρος παραιτήθηκε του μισθού...μπορώ και εγώ να ρωτήσω...στο Φ71 κατω κατα καιρους είχα πετύχει ένα φοβερό παιδί-προς πιπίνι(?)....κοντη...μελαχροινη...αδυνατη...πολυ ωραιο ομως και αρμονικο θηλυκο σωμα και υπερτουμπανο βυζακι για τις αναλογιες της...εξισου φοβερο...ποια ειναι -ηταν???και υπαρχει ακομη???δεν την πετυχαινω ρε γαμωτο......... :headbang: :headbang: :headbang: :2funny:
Πρέπει να λες τη Ρενάτα.Ναι, νομίζω υπάρχει ακόμα.Μεσημέρια την έχω πετύχει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
σορρυ που θα στο χαλάσω αλλά με τα τακούνια είναι 1.80..............τουλάχιστον
σήμερα την ξαναείδα στην βόλτα μου....
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
...ρε τον Πρόεδρο.....παιδια αυτη που λεω ειναι κοντουλα μαζι με τα τακουνια...ομως ειναι εως εντυπωσιακη κοπελιτσα και ΔΕΝ την ξεχνας... :boobies: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.127
Πόντοι
46.232
μήπως λές το μιραντάκι?????πως ξεχνάτε ονόματα  :think: :think:
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
σορρυ που θα στο χαλάσω αλλά με τα τακούνια είναι 1.80..............τουλάχιστον
σήμερα την ξαναείδα στην βόλτα μου....

Σόρρυ για την παρέμβαση, αλλά η Ρενατούλα μας είναι 1.65 το πολύ (και προς τα κάτω) ξυπόλητη,
απλά φοράει 12-άποντα και μπερδεύονται οι πιρφόροι πάνω στην κάβλα τους που αντικρύζουν το
προσωπάκι και τις ματάρες της...χεχεχε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom