Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 482 άτομα (55 μέλη και 427 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Aυτη τη στιγμη στη φυλης-φωκαιας ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ μ εξαιρεση
φυλης 54β και 74 υπογειο
διδυμου
16α ευα
20 αναστασια,η ψιλολιγνη ξανθια μλφ
Υ.Γ Διδυμου 8α,β,18α,β ΚΛΕΙΣΤΑ,στο ισογειο ηταν η αντριαννα που μολις εφευγε
Αγκυρας
12β εβελινα,κοντο ξανθο μαλλι και μετριο σε ολα στην εμφανιση
Υ.Γ Αγκυρας 1,12α κλειστα
Ρεμουνδου
20 μπεατρις,ψιλη μελαγχροινη συμπαθητικη και χυμωδης
21α μονικα,η ψιλη ξανθια λετονη απο φυλης 80 για την οποια υπαρχει κριτικη εκει
21Β ανοικτο
Ανοικτα επισης
Περγαμου 1,27α και β
αλκαμενους 117
Υ.Γ αλκαμενους 113 κλειστο
κωνσταντινουπολεως 166 α και β ανοικτα
τροφωνιου 11,13 ανοικτα
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Μην το γελάς καθόλου farkeli.Ο Γειάσου δεν είναι για γέλια.Απηχεί την γραμμή του ιστότοπου...

Γειάσου, είσαι έξυπνο παιδί.Οι μακροσκελείς παραθέσεις δυσκολεύουν την ανάγνωση του νήματος.Ας κρατούσες δειγματοληπτικά μόνον μία παράγραφο του μηνύματος-farkeli για να αιτιολογήσεις την παρατήρησή σου.
δεν ξερω να το καμω αθτο ποθ λεσ!!πωσ γινεται?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
απογευμα στη φυλης

59 κατω η σαμπρινα γνωστη φολα
πανω κλειστα

80 η μελαχροινη μαρια.καιρο τωρα εκει.μετρια εμφανιση

84 πανω η ξανθια λαουρα με ωραιο προσωπο φοβερα 3,5αρια βυζια ωραια κωλαρα με 3-5 περιττα κιλα.πολυ χαλια γαμησι.

86 πανω μελαχροινη ψηλη με καλο κορμι αλλα απο προσωπο δεν.

86 κατω η γνωστη φολα στο γαμησι αλλα με φοβερο σωμα με την μεγαλαη πεταλουδα στην πλατη.σορινα νομιζω.

71 κατω η παολα, ενα ξανθο πετιτ με πολυ ωραιο κωλαρακι ωραιοτατο νεανικο προσωπο και μικρο αλλα ωραιο βυζακι.
απο εμφανιση σκιζει αλλα στο  γαμησι ειναι αρκετα κατω του μετριου.
μπαλες δεν γλειφει
τσιμπουκι κανει μετριο
δαχτυλο δεν αντεχει πολυ

δεν στην σπαει εντελως αλλα δεν σε αφηνει και ικανοποιημενο
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εμένα μου κανε πάντως τα καλύτερα γαμήσια η Σαμπρίνα μια εποχη...και οι περισσότεροι την κράζετε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
ρε παιδες αν και ξερω οτι υπαρχει αλλο ποστ για αυτα, αλλα εδω και καιρο βλεπω οτι λειπουν πολλα ονοματα απο τη φυλης και τα περιχωρα
πχ ξερει κανεις που βρισκεται η ντενισα απο ρεμουνδου?
η τζωρτζινα απο αχιλλεως?
αλλα αυτη που ψαχνω καιρο τωρα ειναι μια χριστινα που την ειχα βρει στο φωκαιας 27Α, ξανθια ρωσιδα , απιστευτη μεσα , την ειχα πετυχει προ ενα δυο μηνες , κανα δυο φορες πρωι και αλλες τοσες απογεμα.... αν ξερει κανεις κατι θα του ημουν υποχρεως
ρε φιλαρακι ποσο καιρο εχεις να βολταρεις ακομα εκει ειναι....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
η ντενιζα ηταν σε ενα στουντιο στην καρδιτσα και απο οτι εμαθα εφυγε για διακοπες τσεχια και μαλλον δεν
ξαναγυριζει αθηνα θα παει επαρχια. η ιδια τα ελεγε.
ναι θα δουλεψει μαζι με την αδερφη της,επειδη την ξερω καλα ....σιγουρα θα ξαναερθει αθηνα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Οταν λέτε ντενίσα. Ξανθιά, κανονικού αναστήματος, αδύνατη με στεγνό μοντελέ σώμα και γλυκό πρόσωπο;
Νομιζω δουλετε στο 54Β

Εαν ναι ηταν βραδινή βάρδια στο φυλής 66Α  μαζί με την Σούζη το σάββατο!
οχι αυτην την κουκλαρα το κομοδινο....την ντενισα την τσεχα απο ρεμουνδου
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
Εμένα μου κανε πάντως τα καλύτερα γαμήσια η Σαμπρίνα μια εποχη...και οι περισσότεροι την κράζετε...
η σαμπρινα εχει να κανει(για μενα παντα) καλο γαμησι απο τοτε που εφυγε απο το μεταξι για φυλης......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
2 ερωτησούλες συναγωνιστές...η ντενίσα από ρευμούνδου έχει γυρίσει?..τη μαυρούλα τη Σιλβάνα ξέρει κανείς που τη βρίσκουμε?..ευχαριστώ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
2 ερωτησούλες συναγωνιστές...η ντενίσα από ρευμούνδου έχει γυρίσει?..τη μαυρούλα τη Σιλβάνα ξέρει κανείς που τη βρίσκουμε?..ευχαριστώ
χωματιανου 11β θα βρεις την σιλβανα πρωινη η απογευματινη βαρδια , οσο για την ντενισα δεν εχει γυρισει ακομα................κ μαλλον θα αργυσει πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
η σαμπρινα εχει να κανει(για μενα παντα) καλο γαμησι απο τοτε που εφυγε απο το μεταξι για φυλης......
Στη Φυλής την πήρα μόλις μία φορά και ήταν μέτρια. Αλλά την είχα κόψει γιατί είχα βρει το Κατερινάκι...Ρε βοηθήστε λίγο γιατί χανόμαστε...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή εξόρμηση στην Φυλής, μέσα σε μια απίστευτη υγρασία και αίσθηση αηδίας.  :S

Επειδή το κλίμα ήταν ίδιο με τις Χώρες προέλευσης των Λαθρομεταναστών, οι δρόμοι ήταν γεμάτοι από δαύτους και έκαναν το σκηνικό ακόμα πιο δυσβάσταχτο.
Κυκλοφορούσαν μιλούνια, σαν τα σαλιγκάρια μετά την βροχή . .  . . :uzi:

Οπότε, μιας και μόλις είχα κάνει ντουσάκι  :shower:, δεν ήθελα να βολτάρω πολύ και να πάω ιδρωμένος στα κορίτσια.

Έτσι, πήγα σε λίγα, επιλεκτικά:

Διδ. 16 δεξ: η Ναταλί .  . .Έλεος ! ! !  :badair:
Διδ. 16 αρ.: μια ξανθούλα ευτραφούλα, νομίζω η Εύα με κόκκινο κομπινεζόν
Διδ. 20: η Αναστασία, μια γλυκιά Μιλφ.
Άγκυρας 12: κλειστά
[glow=red,2,300]Κοσμοϊστορικό γεγονός:[/glow]
Φωκ. 17 ισ.: Νομίζω μια Ξένια. Μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, πιασμένα κότσο. Ψιλή κοπέλα, μετριοκαλή, ωραίο σώμα θηλυκό.
Φωκ. 17 άνω.: Γκαμπριέλα. Μελαμψή καμπυλόγραμμη παρουσία , με καταβολές από Ινδία/Πακιστάν/ . . . . .
Φωκ. 27 άνω: η Ελενίτσα με άσχημες κριτικές και αγέλαστη στο σαλόνι
Φωκ. 27 ισ.: η Αλμπίνα
Φωκ. 27 υπ.: η Αλέξια, σε ξανθιά έκδοση, με κοντό μαλλάκι και πάνω σε κοθόρνους. Φυσικά, την τίμησα, μιας και είχα πολύ καιρό να την πετύχω. Αυτή η κοπέλα με φτιάχνει αφάνταστα. Αν δεν είχε κόψει το μαλλί, με άριστα το 10 θα της έβαζα 11 ! Μπορεί να κάνει απλό πρόγραμμα (δεν κάνει ούτε ακά!), αλλά το κάνει με αισθησιακό τρόπο. Γενικά, το "τρομπόνι" με αφήνει αδιάφορο. Ακόμα και ακά, δεν με τρελαίνει. Όμως, το πως το κάνει η Αλέξια, με ερεθίζει αφάνταστα: Αργά, βασανιστικά, μια βαθιά, μια ρηχά, μια με το ένα χέρι, μια χωρίς, . ..  .  Έχει ένα δικό της καυλιάρικο στυλ, τέλος πάντων. Η συνέχεια γνωστή, την ξαπλώνω και της κάνω τα δικά μου. Άνεση χρόνου και όλα  υπέροχα.  :smitten:

Αυτά
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Περισσότερα για την Α-λέξια??? :tits: :cum: :tits2:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
ρε μαστορα φαρκελι γραφε ποια τον μπαιρνει τον μποθτνζον αποτν γκωνλον ξεκαθαρα για να ξεροθμε ποθ θα παμε να τον δωσωμε !!!
γραψε η ταδε κεινο το αλλο οπωσ τα λεσ αλλα στο τελοσ βαλε η ταδε δεχετε γκαβλια στην πισω τρθπα !!
μασ δημιοθργεισ αποπροσανατολισμο γκωνλικοθ ερωτα απο πισω!!
Θεουλης...!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Περισσότερα για την Α-λέξια??? :tits: :cum: :tits2:

Έχει κάποια σχόλια στο Φωκ. 22.
Από εμφάνιση: Μινιόν, αδύνατη, μικρό στηθάκι, εφηβικό κορμάκι, ωραία παιχνιδιάρικα ματάκια, απαλό λευκό καθαρό δέρμα .  . .

Τί άλλο θές ? ?  ?
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Βραδυνη σημερινη τσαρκα.

Το Μεταξι εχει γεμισει πακια και με ξενερωνει.Περασα μια βολτα τιποτα αξιολογο πλην ενος απο τις δυο Βουλγαρες (μια καυλιαριτσα και ενα μαυριδερο) στο Ιασωνος 44που παρεπιπτοντως ειναι το μοναδικο σπιτι της περιοχης με αξιοπρεπη δωματια.Τιμη εισοδου 15 ευρα.

Λιοσιων - 76Α ντουο, η μια ξανθο μπαζο γνωστη φατσα της περιοχης αυτης και η αλλη φρεσκο νταρντανομωρο με φουλ προγκραμ πλην ποπου, χωρις να μιλαει ελληνικα.Το κακο με αυτην ενω μου αρεσε το πλαδαρο της κορμι, η φατσα της ηταν λες και την τραβαγαν σκαμπιλια στο ενδιαμεσο.Παρ' ολα αυτα γεμιζε η συγκεκριμενη τα δωματια καργα.

73Α,73Β,79Α και 79Β κλειστα...

Χωματιανου 11Α το βουλγαρακι η Βικυ την οποια εχω επισης δοκιμασει και 11Β ενα ξανθο ανορεκτικο Ρωσσιδακι που δεν μου εκανε κλικ. Εξηκιου δεν πηγα γιατι ειναι στανταρ οι κορασιδες, ενω εχει ανοιξει ενα τριτο ακριβως διπλα απο το Εξηκιου 18 οπου μεσα δουλευε μια νταρντανο MILF βουλγαρα την οποια και εχω γευτει χωρις ομως να μου αφησει διαθεση για νεα επισκεψη.

Ουτε απο Βεργας περασα γιατι στο ενα εχει μεσα μια ξεπετα Ρωσιδα με κοντο μαλι την οποια μια φορα πηρα και οποτε την βλεπω απο τοτε ξενερωνω.Στο αλλο μια θεια Ρωσιδα που οποτε με βλεπει με ειρωνευεται γιατι ποτε δεν περναω μεσα.

Ετσι κατεληξα Τροφονιου οπου στο 13 με την σκαλα, ειχε δυο κοπελες η μια ενα μελαχρινο με καβλοτικ-πονηρη φατσα που παραλιγο να με παρασυρει και μια θεια.Στο ισογειο δεν πηγα γιατι ειχα ξενερωτικη εμπειρια το περασμενο Σαββατο με μια ψηλη κοντο μαλλι και σιλικονατη MILF Ρωσιδα.
Στο ισογειο Τροφονιου 11 επικρατουσε αναβρασμος σαν κατι ασχημο να ειχε συμβει.Και ετσι εφυγα για Φυλης.

Φυλης - επικεντρωθηκα στο Γ Φυλης - Φωκαιας.Θα αναφερω μονο οτι αξιζε κατα τη γνωμη μου.

Στο 86Β ενα ομορφο κοριτσι με εξαιρετικο σωμα και ωραιο στηθος - ολα πλην ποπου 20 ευρα.
Στο 80 ενα μελαχρινο που ηρθε στο σαλονι ολο τσαχπινια και μου κεντρισε το ενδιαφερον.Καλο σωμα, συμπαθητικο προσωπακι, ωραιος κολος.Προγραμμα απλο 20.
Μονης Προδρομου 16Α - η Γαβριελα ενα μινιον ρουμανακι, που δεν ξερω αλλα μου κολησε απο τη πρωτη στιγμη που το ειδα.Δεν ειναι κατι το φοβερο προς θεου, ειναι προσωπικο γουστο καθαρα.Ολα πλην ποπου 20.
Φωκαίας 27Β ισογειο - εχει ερθει ενας μουναρος απο Ουκρανια και παραλιγο να με καταφερει.Ψηλη, κορμαρα, ομορφη και εγγυηση ουκρανιας.Προγραμμα απλο 20.Ειναι στα υπ' οψιν.

Τελικα τιμησα την Γαβριελα στο Μονης Προδρομου 16Α υπαρχει κριτικη σχετικα.

Αυτα τα ολιγα απο εμενα καλες βολτες.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Περισσότερα για την Α-λέξια??? :tits: :cum: :tits2:

Φάκελος: Αλεξία
Γνωστή και ως Αλεξία του στρατηγού Φάρκ. Βετεράνος της αλυσίδας, έχει δουλέψει Φω22, Φυ&ΜΠ, Φυ73, Φυ92νε, Φυ74, πέρασμα από μετάξι στο Ια37κα και τώρα Φω27κα. Στην Ελλάδα έχει πάνω από 3 χρόνια. Βαμμένα ξανθά μαλλιά, μάλλον κοντή, μικρό στήθος με πεταχτές ρώγες, μέτριο κώλο. Στο πρόσωπο μοιάζει να έχει ασιατικά χαρακτηριστικά. Μεγάλο τατουάζ στην πλάτη. Στο δωμάτιο γενικά βολική και πρόσχαρη, δεν λέει όχι σε τίποτα εντός του αυστηρά απλού προγράμματος της. Είναι η μόνη στην αλυσίδα που δεν έκανε και κάνει πότε εξτρα απ' όσο ξέρω. Ίσως λίγο περισσότερο από ομιλητική απ' όσο πρέπει και κυκλοθυμική. ΤζιΕφΙ. Καταγωγή από Κωνσταντζα αν θυμάμαι καλά, ταύρος στο ζώδιο, ξάδελφακι με την Μαρίνα της αλυσίδας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom