Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (9 μέλη και 168 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Σχεδον ολες απ τη φυλης και οχι μονο..απο Αλβανια ειναι..οχι πως εχει καποια σημασια..αλλα ισχυει.
Αλβανεζες και μολβαδεζες το 95 τοις εκατό φυλής και Μεταξουργείο και Λιοσίων και μη ακούτε τις πίπες για Ρωσίδες ουκρανεζες κλπ.Επισης μη ξεχνάμε τις λατινες έχουν γεμίσει όλα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου της φυλής και της Λιοσίων με λατινες τι φάση?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
191
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Μάγκες η Κίρα από λ73α είναι φόλα προσοχή
Έχει κανείς γνώμη για εμμυ λ73β? Πχ Περιγραφή,χαρακτήρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.185
Πόντοι
39.662

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Απορω με μερικους που βγαζουν ομορφη την Ηλεκτρα απο την φυλης
Ρε εσεις πατε καθολου καλα ;;;;;;
Μια χαρά όμορφη είναι η Ηλέκτρα μακάρι όλες οι πουτανες στη φυλής να ήταν σα τη Ηλέκτρα που έχουμε γεμίσει λατινες γυφτοφατσες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Μάγκες η Κίρα από λ73α είναι φόλα προσοχή
Έχει κανείς γνώμη για εμμυ λ73β? Πχ Περιγραφή,χαρακτήρα
Έχω εγώ την έχω πάρει 2 φορές μια φυλης μια λιοσιων λοιπόν είναι πανέμορφη υπηρεσίες πολύ καλές είναι φοβερή αξίζει το κόπο,από τις πιο όμορφες έχει πολύ ωραίο βλέμμα,βλέμμα εθιστικό,τρυφερό δέρμα γενικά αξίζει πολύ,δε θα σε αφήσει αχυστο η κοπέλα αυτή.
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
214
Like
962
Πόντοι
81
Μια χαρά όμορφη είναι η Ηλέκτρα μακάρι όλες οι πουτανες στη φυλής να ήταν σα τη Ηλέκτρα που έχουμε γεμίσει λατινες γυφτοφατσες.
Μέτρια είναι μη μπερδεύεστε...........απλά έδινε και δίνει και κώλο και θεοποιήθηκε διότι δεν δίνουν κώλο κοπέλες σαν την Ηλέκτρα (νέα ,αδύνατη και με πρόσωπο που βλέπετε)στις μέρες μας και γενικά δεν δίνουν κώλο πλέον οι πουτάνες όπως πριν 20 χρόνια ....οπότε λογικό αρκετοί να κώλησαν μαζί της αλλά αν δεν την πάρουν από κώλο νομίζω όλοι αυτοί θα ξενερώσουν διότι είναι ψοφίμι μέσα στο δωμάτιο.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
173
Like
766
Πόντοι
81
Μάγκες η Κίρα από λ73α είναι φόλα προσοχή
Έχει κανείς γνώμη για εμμυ λ73β? Πχ Περιγραφή,χαρακτήρα
Αν έχει όρεξη η Έμμυ θα περάσεις γαμάτα. Πολύ καλή πίπα και και πολύ καλή όταν ανεβαίνει από πάνω. Αν την πετύχεις ξενερωμενη, δύσκολα θα θες να ξανά πας
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Μέτρια είναι μη μπερδεύεστε...........απλά έδινε και δίνει και κώλο και θεοποιήθηκε διότι δεν δίνουν κώλο κοπέλες σαν την Ηλέκτρα (νέα ,αδύνατη και με πρόσωπο που βλέπετε)στις μέρες μας και γενικά δεν δίνουν κώλο πλέον οι πουτάνες όπως πριν 20 χρόνια ....οπότε λογικό αρκετοί να κώλησαν μαζί της αλλά αν δεν την πάρουν από κώλο νομίζω όλοι αυτοί θα ξενερώσουν διότι είναι ψοφίμι μέσα στο δωμάτιο.
Εγώ 2 φορές που έχω μπει μαζί της δε τη πήρα από κωλο όμως γιατί τη μια πήγαινε τόσο αργά οι κινήσεις της και δε μου καύλωσε καλά για κωλο και τη δεύτερη που καύλωσα καλά έπρεπε να δώσω 30 ευρώ για κωλο και δε είχα εκείνη τη στιγμή μαζί μου.Απλα γενικά μπορεί να είναι ψωφιμι στο δωμάτιο αλλά δε βρίσκεις πολλές νέες αδύνατες με λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά πλέον γεμίσαμε λατινες και κάτι θειτσες 40-50 χρόνων.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
562
Κριτικές
25
Like
3.461
Πόντοι
1.436
Έχει κανείς γνώμη για εμμυ λ73β? Πχ Περιγραφή,χαρακτήρα
Αν θες να τον χώσεις σε μια ξανθούλα με μπλέ ματάκια κοντοπουτανο με πιασιματακια Ρωσίδακι......μπες από το παράθυρο μέσα!!!

Την έχω πάρει 7 φορές τουλάχιστον.

Τώρα από χαρακτηρα είναι σαν το φάρο..... βαράει αναλαμπές στη διάθεσή/συμμετοχή της!!!!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Αν θες να τον χώσεις σε μια ξανθούλα με μπλέ ματάκια κοντοπουτανο με πιασιματακια Ρωσίδακι......μπες από το παράθυρο μέσα!!!

Την έχω πάρει 7 φορές τουλάχιστον.

Τώρα από χαρακτηρα είναι σαν το φάρο..... βαράει αναλαμπές στη διάθεσή/συμμετοχή της!!!!
Εγώ την έχω πάρει 2 φορές και είναι φοβερή εμφανησιακα και υπέροχο δέρμα τρυφερό ότι καλύτερο.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
188
Like
594
Πόντοι
81
Εντάξει μη είσαι υπερβολικός μπορώ ακόμα και τώρα να σου πω μερικές.Παμε Ντιάνα φυλής 65,Κορίνα φυλής 65,Ηλέκτρα Φώκαιας 7,Τζούλια φυλής 65,Χριστίνα τσέχα φυλής 65,Εντζυ Φυλής 72,Έμμυ Λιοσίων 73 απλά σε γενικές γραμμές έχει γεμίσει η φυλής λατίνες και δε παλεύεται η φάση,λίγες ωραίες πλέον.
Τις περισσότερες από αυτές θα τις χαρακτήριζα απλώς εμφανίσημες !
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Τις περισσότερες από αυτές θα τις χαρακτήριζα απλώς εμφανίσημες !
Και είναι λίγο αυτό?δε σου αρκεί για 20 ευρώ ?Τι θες δηλαδή με 20 ευρώ να γαμησεις 10 αρι?εεε όχι αυτό δε γίνεται αυτές πάνε για πολλά λεφτά σε ανεπτυγμένες χώρες του εξωτερικού.Αυτες οι κοπέλες που ανέφερα είναι 7 Άρι,7 Άρι λοιπόν με 20 ευρώ να κάνεις και το σταυρό σου.Παλια είχα γαμησει μια που ήταν για μένα 9 Άρι(Ναταλία Φώκαιας 17Α ήταν από Σεπτέμβρη 2022 μέχρι Μάρτιο νομίζω μετά έφυγε κάθησε μόνο για κάτι μήνες,δε ξαναήρθε) εμ τι κορόιδο είναι ?σιγά μη κάτσει στο ελλαδισταν με τους Βλάχο Ελληναρες.
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
114
Πόντοι
0
Παιδιά μια ερώτηση η Σονια από Ιάσωνος 30 η Αλβανίδα έχει γυρίσει ; Γιατί μόνο την ζωιτσα έχω πετύχει το τελευταίο διάστημα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.891
Like
5.637
Πόντοι
1.056
αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.
Πολλες φορες μου εχει τυχει οταν λεω στις πουτανες οτι θελω πιπα με προφυλακτικο (σε μπουρδελο χρησιμοποιω παντα προφυλακτικο) με κοιτανε με εκπληξη και μου λενε παντα μωρο μου με προφυλακτικο κανω! χαχα

Ειναι καπως περιεργο, και καλα θελουν να δειξουν οτι δεν ειναι και τοσο <<πουτανες>> η ειναι καθαρες η οτι προσεχουν ..η οτι δεν ειναι και τοσο ευκολες..χαχα

Εχει πολυ πλακα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom