Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Επειδή λέω πάντα πράγματα χωρίς να θέλω να πατρονάρω κανένα , ούτε λέω και τι να ψηφίσει κάποιος , επαναλάμβάνω ότι η μούμια του προεδρικού αφαίρεσε από το βιογραφικό της οποιαδήποτε αναφορά για τον αδελφό της .Η πληροφορία είναι από σοβαρή πηγή , μέσα από το προεδρικό , δεν θα το συνεχίσω.Αλλά αυτό κάποιους τους πείραξε γιατί ; Δικαίωμα του ανθρώπου να πάει με την Χειλουδάκη .Απλά στηλίτευσα την υποκριτική στάαη της μούμιας .Πολύ ναζιστικό ή φασιστικό η διαγραφή ενός ανθρώπου από την ζωή σου , έτσι ; :think:
Αφού δεν εχει αδερφό πως τον αφαίρεσε; Ο πατέρας της υπήρξε αντιπρόεδρος στον Άρειο Πάγο και ηταν και στο ειδικό δικαστήριο που δικασε Ανδρέα. Πολυ γνωστός δικαστής οπως καταλαβαίνεις. Ειχε δυο κορες. Και κανενα γιό.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Αφού δεν εχει αδερφό πως τον αφαίρεσε; Ο πατέρας της υπήρξε αντιπρόεδρος στον Άρειο Πάγο και ηταν και στο ειδικό δικαστήριο που δικασε Ανδρέα. Πολυ γνωστός δικαστής οπως καταλαβαίνεις. Ειχε δυο κορες. Και κανενα γιό.
Κοίτα να δεις αυτά έγιναν τότε που παραιτήθηκε ο εισαγγελέας.Αυτός που μου το είπε είναι και αριστερός (τρομάρα του) . Δεν θα αποκαλύψω την πηγή μου .Το Σεπτέμβριο μπορεί να τον ξαναρωτήσω όταν θα τον δω.Κινείται σε υπουργεία , μέγαρα κτλπ.Αλλά νομίζω τα άλλα που έγραψα μπορούμε να τα διασταυρώσουμε στο διαδίκτυο και είναι πολύ πιο σοβαρά είτε ισχύει είτε όχι το θέμα της Χειλουδάκη.Ή και αυτά είναι ψέματα ; :sunglasses:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Ακολουθούνε τακτική Στάλιν τα ναζίδια: αν η πραγματικότητα δε συμφωνεί με όσα λέω, τόσο το χειρότερο για την πραγματικότητα.
Δεν χόρτασες σκατά ψυχανώμαλε ; Πάρε και άλλα να χεις ψυχανωμαλοχαβούζα !:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.790
Πόντοι
6.515
Επειδή λέω πάντα πράγματα χωρίς να θέλω να πατρονάρω κανένα , ούτε λέω και τι να ψηφίσει κάποιος , επαναλάμβάνω ότι η μούμια του προεδρικού αφαίρεσε από το βιογραφικό της οποιαδήποτε αναφορά για τον αδελφό της .Η πληροφορία είναι από σοβαρή πηγή , μέσα από το προεδρικό , δεν θα το συνεχίσω.Αλλά αυτό κάποιους τους πείραξε γιατί ; Δικαίωμα του ανθρώπου να πάει με την Χειλουδάκη .Απλά στηλίτευσα την υποκριτική στάαη της μούμιας .Πολύ ναζιστικό ή φασιστικό η διαγραφή ενός ανθρώπου από την ζωή σου , έτσι ; :think:
:embarrased::embarrased::embarrased:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.464
Πόντοι
6.256
Κι'εσύ θα μας ανεβάσεις κάνα βίντεο του pronews που θα λέει ότι οι Αλβανοί πυροσβέστες μπορούσαν να κατουρήσουν τη φωτιά να σβήσει αλλά δεν τους άφησαν οι προδότες Κούλης και Χαρδαλιάς.
Τα καμαρώνεις τα ιλιουσιν και τα μπεριεβ?
Τα μι8?
Σ εκανε πουτινολάγνο ο κουλης σου?
Μολόγα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Δεν θέλω να αμφισβητήσω αυτό που λες χωρίς επιχειρήματα αλλά νομίζω δεν ισχύει αυτό που λες
Διάβασε αυτό τότε. Πιο αρμόδιος απο αυτόν να εκφράσει αποψη δε νομίζω να υπάρχει.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κοίτα να δεις αυτά έγιναν τότε που παραιτήθηκε ο εισαγγελέας.Αυτός που μου το είπε είναι και αριστερός (τρομάρα του) . Δεν θα αποκαλύψω την πηγή μου .Το Σεπτέμβριο μπορεί να τον ξαναρωτήσω όταν θα τον δω.Κινείται σε υπουργεία , μέγαρα κτλπ.Αλλά νομίζω τα άλλα που έγραψα μπορούμε να τα διασταυρώσουμε στο διαδίκτυο και είναι πολύ πιο σοβαρά είτε ισχύει είτε όχι το θέμα της Χειλουδάκη.Ή και αυτά είναι ψέματα ; :sunglasses:
Την πηγή σου να την πας στον Αγιο Νεκτάριο για εξορκισμό και ευχέλαιο. Τωρα για ποια άλλα μιλάς; Ενα σωρο έχεις γράψει.......
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
τωρα βρεθηκαν γκαφρα για αποζημιωσεις κλπ
τοσο καιρο να παρει εξοπλισμο και προσωπικο δεν ειχε λεφτα.
για το να μην παρουν αποζημιωσεις τα αυθαιρετα κουβεντα.
βαζει και στις αναδασωσεις ιδιωτες απο το παραθυρο
το αφεντικο τρελαθηκε:confused::confused::confused:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Δεν πάτε σε κάνα γαμιστρώνα ρε φασιστάκια να βγάλετε τα μάτια σας;
Ψυχανώμαλε με εξάντλησες στέρεψα δεν έχω άλλα σκατά να σου δώσω. Μην ανησυχείς όμως πάω τώρα να φάω πιτόγυρους και πίτσα και θα σε ξανατροφοδοτήσω .Μην ανησυχείς θα σε ταίσω πάλι ! :undecided-old:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.464
Πόντοι
6.256
Δεν πάτε σε κάνα γαμιστρώνα ρε φασιστάκια να βγάλετε τα μάτια σας;

τωρα βρεθηκαν γκαφρα για αποζημιωσεις κλπ
τοσο καιρο να παρει εξοπλισμο και προσωπικο δεν ειχε λεφτα.
για το να μην παρουν αποζημιωσεις τα αυθαιρετα κουβεντα.
βαζει και στις αναδασωσεις ιδιωτες απο το παραθυρο
το αφεντικο τρελαθηκε:confused::confused::confused:
Κυβερνητικο κλιμακιο πηγε στους κατοικους της ευβοιας?
Ας παρουν μαζι και 5000 αστυνομικους, δεν πειραζει,
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Ψυχανώμαλε με εξάντλησες στέρεψα δεν έχω άλλα σκατά να σου δώσω. Μην ανησυχείς όμως πάω τώρα να φάω πιτόγυρους και πίτσα και θα σε ξανατροφοδοτήσω .Μην ανησυχείς θα σε ταίσω πάλι ! :undecided-old:
ειναι αχορταγος τυπε,φρεατιο κανονικα :confused: :confused: :confused:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Καλώς το άλλο χρυσαυγίτικο αρχίδι.
ρε σκουπιδι καπου ελεγες προχθες σαν πιστο κομματοσκυλο υπερασπιζομενος την κυβερνητικη προπαγανδα οτι ο κατηγορουμενος δεν ειναι υποχρεωμενος να αποδειξει την αθωοτητα του αλλα ο κατηγορος την ενοχη.
αλλα για τον Φιλιππιδη εσκουζες σαν αγαμητη φεμιναζι λεσβια.
αξιοπρεπεια μηδεν ,αν ειχες δεν θα σε γαμαγαν λαθρο νουμεραδα θα μου πεις:confused::confused::confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.464
Πόντοι
6.256

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Πλησιάζουμε στις 10 μέρες. Θα παραιτηθεί κανείς, ή δεν είναι καλή ώρα για ανάληψη ευθυνών;
κατσε ρε τυπε,περιμενε ως τελη Αυγουστου να καει και η αλλη μιση Ελλαδα,θα τους παραιτησει μια και καλη :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom