Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ξέρει κανείς κάτι για συγκέντρωση ξανά την Κυριακή;
Αν μπορεί κάποιος να ανεβάσει το σχετικό μπανεράκι για να το βάλουμε και αλλού.
Ευχαριστώ!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ...


Ο πιθανότερος λόγος που πιάσαμε φωτιά!!!


 

Συνημμένα

  • diakopmitsotakis.jpg
    diakopmitsotakis.jpg
    431,8 KB · Εμφανίσεις: 45

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Αν ειναι δυνατον δηλαδη / εδω καηκαν ανθρωποι σαν τα ποντικια και ο αλλος ο παπαρας κανει γλωσσοπαιγνια / φταιει ο Στρατηγος Ανεμος / καλα ο συγκεκριμενος Υπουργος ειναι και καθυστερημενος / πιο ηλιθιος και ακαιρος δεν υπαρχει / εντελως βλακας μα εντελως ομως / εν πασει περιπτωσει εγω συγκλονιστηκα απο αυτες τις εικονες γιατι πρωτη φορα τις βλεπω και μου σηκωθηκε η τριχα / και φανταστειτε και τι αλλα δεν εχουμε δει / φωτια να πεσει στα κεφαλια του Κουβελα και οσων εμπλεκονται / ΑΪ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ και δεν ανακαλω οτι γραφω και ας με διαγραψουν οι Μod
 

Επισκέπτης
Αν ειναι δυνατον δηλαδη / εδω καηκαν ανθρωποι σαν τα ποντικια και ο αλλος ο παπαρας κανει γλωσσοπαιγνια / φταιει ο Στρατηγος Ανεμος / καλα ο συγκεκριμενος Υπουργος ειναι και καθυστερημενος / πιο ηλιθιος και ακαιρος δεν υπαρχει / εντελως βλακας μα εντελως ομως / εν πασει περιπτωσει εγω συγκλονιστηκα απο αυτες τις εικονες γιατι πρωτη φορα τις βλεπω και μου σηκωθηκε η τριχα / και φανταστειτε και τι αλλα δεν εχουμε δει / φωτια να πεσει στα κεφαλια του Κουβελα και οσων εμπλεκονται / ΑΪ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ και δεν ανακαλω οτι γραφω και ας με διαγραψουν οι Μod
ποιος ειναι παλι αυτος ο Κουβελας???
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αν ειναι δυνατον δηλαδη / εδω καηκαν ανθρωποι σαν τα ποντικια και ο αλλος ο παπαρας κανει γλωσσοπαιγνια / φταιει ο Στρατηγος Ανεμος / καλα ο συγκεκριμενος Υπουργος ειναι και καθυστερημενος / πιο ηλιθιος και ακαιρος δεν υπαρχει / εντελως βλακας μα εντελως ομως / εν πασει περιπτωσει εγω συγκλονιστηκα απο αυτες τις εικονες γιατι πρωτη φορα τις βλεπω και μου σηκωθηκε η τριχα / και φανταστειτε και τι αλλα δεν εχουμε δει / φωτια να πεσει στα κεφαλια του Κουβελα και οσων εμπλεκονται / ΑΪ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ και δεν ανακαλω οτι γραφω και ας με διαγραψουν οι Μod
Τον Κούβελα πού τον ξέθαψες ?  :o
Στο θέμα των πυρκαγιών μπορεί να μην ξέρουμε κάποια πράγματα. Ας μην βιαζόμαστε να κρίνουμε και να το παίζουμε ξερόλες. Αναρωτηθήκατε ποτέ , λέω εγώ με το φτωχό μου μυαλό, γιατί ο κ. Καραμανλής ντύθηκε έτσι στο Πεντάγωνο ?
Κρίμα να εκμεταλλεύεστε μια τραγωδία για κομματικά οφέλη.
 

Επισκέπτης
Τον Κούβελα πού τον ξέθαψες ?  :o
Στο θέμα των πυρκαγιών μπορεί να μην ξέρουμε κάποια πράγματα. Ας μην βιαζόμαστε να κρίνουμε και να το παίζουμε ξερόλες. Αναρωτηθήκατε ποτέ , λέω εγώ με το φτωχό μου μυαλό, γιατί ο κ. Καραμανλής ντύθηκε έτσι στο Πεντάγωνο ?
Κρίμα να εκμεταλλεύεστε μια τραγωδία για κομματικά οφέλη.
δεν μπορει να εννοει τον γνωστο κουβελα της θεσ/νικης..κατι αλλο θελει να μας πει ο ποιητης..δεν γινεται να εννοει αυτον..
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Γιατί έτσι του υπέδειξε ο Λούλης.
Πίστεψέ με, κάνεις ελαφρώς λάθος! Είπαμε βλάκας ο Λούλης αλλά να μην καταλαβαίνει τα αυτονόητα. Υπήρχαν λόγοι με 40 βαθμούς να φοράει μακρυμάνικο .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πες μας ποιους βριζεις να σου πουμε αν σε διαγραφουμε.. :grin:

αμα διαγραψετε τον υπουργο την αλλη μερα θα εχουν συλληφθει ολα τα σιτυ τουρ,το μεταξουργειο θα κλεινει απο τις 22.00,η φυλης απο τις 20.00 και πατερ...τα μασαζ θα κλεισουν για παντα απο προσωπου γης.....οποτε τον πουλο..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
  Αναρωτηθήκατε ποτέ , λέω εγώ με το φτωχό μου μυαλό, γιατί ο κ. Καραμανλής ντύθηκε έτσι στο Πεντάγωνο ?
Κρίμα να εκμεταλλεύεστε μια τραγωδία για κομματικά οφέλη.
Καλησπέρα συνάδελφε,καιρό είχαμε να μιλήσουμε..Μήπως ξέρεις γιατί ντύθηκε έτσι ο περι ου ο λόγος?Γιατί κι εγώ κάτι έμαθα αλλά δεν έχει σχέση με "ασύμμετρες" ιστορίες.Όσο για τα κομματικά οφέλη,καλό είναι εμείς να μένουμε απ'έξω από τις συζητήσεις αυτές.Είπαμε να είμαστε πολιτικοποιημένοι αλλά επ'ουδενί κομματικοποιημένοι.Αναλογίσου μόνο πώς θα αντιδρούσαν οι μπλε αν ήταν στη θέση των πρασίνων και θα συμφωνήσεις μαζί μου πως τα ίδια θα ακούγαμε ένθεν κακείθεν.Οι Ένοπλες Δυνάμεις πρέπει να είναι αφοσιωμένες στην προάσπιση της Χώρας από ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ και μόνο.Άσε τα Στρουμφάκια και τα Γκρέμλινς να τραγουδάνε...  :)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φωτιές??? :o :o Για ποιες φωτιές μιλάτε βρε συναγωνιστές? :think: :think: :think: :think: :think:

Ευθύνες? :think: :think: :think: :think: Τι ειναι αυτό?  :think: :think: :think:

Αφού κάτι άκουσα για την Βαρδινογιάννη που υιοθέτησε ένα χωριό, όπως η Αντζελίνα Τζολί παίρνει παιδιά απο την Κίνα και την Κένυα.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Κατάντιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Επίσης κατάντια είναι που εμφανίστηκαν ανακοινώσεις στα καμμένα χωρία ότι αγοράζουν κάποιοι τα καμμένα χωράφια με 60 ευρώ το στρέμμα.

Μια πράξη αλληλεγγύης και ανθρωπιάς

 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Γιατι ?
 

Συνημμένα

  • ioniaND.jpg
    ioniaND.jpg
    59,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 1304468741_f85ab1c9bd.jpg
    1304468741_f85ab1c9bd.jpg
    197,7 KB · Εμφανίσεις: 60

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
πες μας ποιους βριζεις να σου πουμε αν σε διαγραφουμε.. :grin:

Toυς κοπανους τους πολιτικους βριζω και οσους τους ψηφισουν ΠαπαΓιωργη / αντε να δουμε με τη πλειοψηφια θα τους βγαλετε τετοια ωρα την αλλη εβδομαδα μα@@@κες Ελληνες και Ελληνιδες / τι αλλο μπορουν να κανουν σε αυτη τη χωρα / την κλεψανε,την καψανε,την πλημυρισανε - το επομενο εινα να τη βυθισουν με κανενα σεισμο - θα γινει κι αυτο !!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι βγάλε(τ)ε.... μη βριζεις..

βγάλου(ν)ε.. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Tα ζωα του καμενου δασους
 

Συνημμένα

  • LAGOUDAKIA.jpg
    LAGOUDAKIA.jpg
    145,2 KB · Εμφανίσεις: 45

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Γιατι ρε ΠαπαΓιωργη νομιζεις οτι δεν εχουμε εδω μεσα κρυφοΠασοκους και κρυφοΝ.Δ που τους βριζουν αλλα την αλλη Κυριακη θα τους ψηφισουν γιατι τους ειπε ο ταδε οτι θα δε διορισω ....  / αφου ξερεις εχουμε πολλους κρυφους χεχεχεχεχεχεχε !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom