Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Ενα ενα τα ποντικια εγκαταλείπουν???
ΠΟΡΤΟΣΑΛΤΕ
Μου θυμιζει το 2007 με τον Καραμανλη και τις φωτιες της Ηλειας.Μετα απο 10 μερες διελυσε την Κυβερνηση...
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.212
Πόντοι
2.306
Ενα ενα τα ποντικια εγκαταλείπουν???
ΠΟΡΤΟΣΑΛΤΕ
Μου θυμιζει το 2007 με τον Καραμανλη και τις φωτιες της Ηλειας.Μετα απο 10 μερες διελυσε την Κυβερνηση...
Και τον ξαναψηφισαν για να ολοκληρώσει την καταστροφη της χωρας.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
γιαχαμπιμπι , μας κατάστρεψε το γιαλατζί Ιμπραήμ που σε επιδοτεί
Γιαλελελι αν ηξερες τι ωραία είναι στην έρημο Σαχάρα τώρα θα χαιρόσουν. :springsmile:
Οι καμήλες περπατάνε άνετα και ρομαντικά και οι Ελληνίδες γουστάρουν καμηλιέριδες:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Γίνετε ένα υπέροχο reset σε αυτά που ξέρατε μέχρι τώρα!
Κούλι Ακμπαρ :kneel::kneel::kneel:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.496
Κριτικές
2
Like
19.331
Πόντοι
3.656
Γιαλελελι αν ηξερες τι ωραία είναι στην έρημο Σαχάρα τώρα θα χαιρόσουν. :springsmile:
Οι καμήλες περπατάνε άνετα και ρομαντικά και οι Ελληνίδες γουστάρουν καμηλιέριδες:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Γίνετε ένα υπέροχο reset σε αυτά που ξέρατε μέχρι τώρα!
Κούλι Ακμπαρ :kneel::kneel::kneel:
αλλαχκουλί αστε τις ελληνίδες
έχετε τα δροσερά κούλικα που σας ανακουφίζουν μετά επιδόματος :confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.496
Κριτικές
2
Like
19.331
Πόντοι
3.656
η καβλομιλφάρα "ωραίο καυλάκι ο τσίπρας" " γαλάζια βλήματα"
που χάθηκε ? :confused:
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Ξαναπάμε , σε δάση ακόμα και περιοχές Νατούρα 2000 ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΑΠΕ και δεν χρειάζεται κανείς να κάψει τίποτα .
Αντιθέτως χρειάζονται δρόμοι πρόσβασης (χωματόδρομοι) που από τη μια μπορεί να χρησιμοποιεί κι η πυροσβεστική σε φωτιά κι αφετέρου οι δρόμοι αυτοί σε πλαγιές δεν μπορούν να στηθούν σε καμμένα όπου η έλλειψη δέντρων προκαλεί διάβρωση του εδάφους.
Στόκοι , ε στόκοι .
Πόσες φορές θα σας τα πούμε ?
Νομίζεις ότι ενδιαφέρεται κανένας για την αλήθεια;
Στην Ελλάδα περιμένουμε πώς και πώς να γίνει μια καταστροφή για να βγάλουμε το άχτι μας στον Μητσοτάκη, τον Τσίπρα, τον Παπανδρέου, τον Καραμανλή κλπ
Όλοι αυτοί που βρίζουν , πέρσι που δεν είχαμε πυρκαγιές είχαν καλή γνώμη ;
Ακόμα πιστεύουμε ότι το πρόβλημα μας είναι στα πρόσωπα και όχι στη γενικότερη νοοτροπία του νεοέλληνα από συστάσεως του κράτους.
Αλλάζουμε συνέχεια κυβερνήσεις, μέχρι να έρθει μια καταστροφή για να τους βρίζουμε
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
ΑΛΗΤΗ ΨΟΦΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

Τυπε μην σκας,θα σου απαντήσουν εδώ οι μπραβοκουληδες πως είτε ο τσυριζα είτε η Ρώσοι έβγαλαν την φωτό στην δημοσιότητα και πως κάτι τέτοιο δεν ισχύει
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
mega ant1 αποστασιοποιούνται ...

μόνο καραφλούζος στηρίζει αχρηστία
Όχι τυπε,ο ρεπόρτερ του Μέγκα το μεσημέρι τα είπε όλα, οι άνθρωποι παλεύουν μόνοι τους, δεν έχουμε δει καμμία πυροσβεστική παρουσία και μας σκλάβωσαν που ενώ μπαιναν στ αμάξια τους και εγκατέλειπαν μας δίναν νερά παγωμένα και σάντουιτς
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Ότι ήταν να πει, το έχει πει αυτή...τι άλλο θέλετε δηλαδή? :confused:

E8Rki_CWEAYjslS.jpg
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.496
Κριτικές
2
Like
19.331
Πόντοι
3.656
Όχι τυπε,ο ρεπόρτερ του Μέγκα το μεσημέρι τα είπε όλα, οι άνθρωποι παλεύουν μόνοι τους, δεν έχουμε δει καμμία πυροσβεστική παρουσία και μας σκλάβωσαν που ενώ μπαιναν στ αμάξια τους και εγκατέλειπαν μας δίναν νερά παγωμένα και σάντουιτς
ναι το ξέρω,mega ant1 έβλεπα πρωί.

Αποστασιοποιούνται εννοώ ότι κρατάνε αποστάσεις απο τους μπαραβοκούλιδες,
πηδάνε απο το καράβι σιγά σιγά...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.081
Πόντοι
27.261
Τιποτα...δεν με καλεσε.Εγω δουλευω για αλλη...μια γοργονα στο ακρογιαλι!!!???
μην εισαι παρτακιας, δωσε λινκ μαζι με αυτο που μου χρωστας απο χθες, γιατι με αφησες με το πουλι στο χερι οπως ειχε κανει η λιζα time... η καααρχια :cussing:
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Αυτό που συμβενη τώρα στο Πευκί Εύβοιας είναι απίστευτο. Τους αφήσαμε να καούν οι μπάσταρδοι οι έφτασε στην θάλασσα η φωτιά τραβάω τα μαλλιά μου πρέπει να κρεμαστούν όλοι. Δεν πήγε κανένας ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Αυτό που συμβενη τώρα στο Πευκί Εύβοιας είναι απίστευτο. Τους αφήσαμε να καούν οι μπάσταρδοι οι έφτασε στην θάλασσα η φωτιά τραβάω τα μαλλιά μου πρέπει να κρεμαστούν όλοι. Δεν πήγε κανένας ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ
Δηλαδή εκεί τα πράγματα πρέπει να είναι πολύ ζορικα;
Στο επίκεντρο των ειδήσεων η Εύβοια,τίποτα δεν μπορεί να σταματήσει τη φωτιά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
μην εισαι παρτακιας, δωσε λινκ μαζι με αυτο που μου χρωστας απο χθες, γιατι με αφησες με το πουλι στο χερι οπως ειχε κανει η λιζα time.
Δεν εχω κατι προχειρο ρε παικτη...βρες κατι που να σχετιζεται με την Πενυ την ξανθοκαυλα μετεωρολογο της ΕΡΤ.Αλλο στυλ αλλα καλη περιπτωση η Αναστασια Τυρασκη της ΕΡΤ παλι με κομψοτατα υποδηματα για τους μερακληδες.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.212
Πόντοι
2.306
Αυτό που συμβενη τώρα στο Πευκί Εύβοιας είναι απίστευτο. Τους αφήσαμε να καούν οι μπάσταρδοι οι έφτασε στην θάλασσα η φωτιά τραβάω τα μαλλιά μου πρέπει να κρεμαστούν όλοι. Δεν πήγε κανένας ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ

Αυτο. Εχω παθει σοκ. Δε γινεται να συμβαινει.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Tι γινεται ρε μαλακες ; και ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ειναι η πυροσβεστικη ;
Δεν υπαρχουν επαρκεις δυναμεις για να καλυψουν ολα τα μετωπα. Η επιχειρησιακη ετοιμοτητα εχει αποτελεσμα στην αρχη της φωτιας, στις πρωτες ωρες. Απαξ και ξεφυγει, κλαψτα χαραλαμπε, το αποτελεσμα το βλεπουμε. Τωρα λαιβ στην ερτ1 το καψιμο του πευκιου. Οσοι εχουμε παει, να μαστε καλα να το θυμομαστε. Δυστυχως και κριμα.
Και το ρητορικο ερωτημα της ημερας: καμια αναληψη της ευθυνης καο παραιτηση για ολη αυτη την καταστροφη θα εχουμε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom