Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιαν 2020
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Είσαι σε λάθος νήμα φίλε μου. Στο νήμα με τις αλλοδαπές τρανς έπρεπε να γράψεις. Εν πάση περιπτώσει, πήγαινε στο . Θα τις βρεις όλες όσες ενδιαφέρεσαι, τηλ κτλ.
Σε ευχαριστώ πολύ
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
661
Like
34
Πόντοι
6
Update!!!γεια και παλι στις φιλες και στα αγορια..βρισκομαι πλεον Αθηνα...οποιος νορμαλ ανθρωπος που του αρεσει να περναει καλα,αρρενωπος,εχεμυθος 25-50 ετων και πανω απ όλα 100% ενεργητικος γουσταρει να περασουμε καλα θα χαρω να επικοινωνησει με πμ να τα πουμε αρχικα..δεν εχω χωρο(υπαρχουν ξενοδοχεια ευτυχως :grin: :grin:), δεν ειμαι θηλυπρεπης στην καθημερινοτητα μου αλλα μονο στις προσωπικες μου στιγμες και ειμαι εντελως θηλυκης ψυχολογιας στο σεξ,1000(χιλια)% παθητικος, ξυριζομαι και φοραω και κανα εσωρουχακι γυναικειο με ευχαριστηση..μπορειτε αν θελετε να μου απευθυνεστε στο θηλυκο..αντεχω πολυ σφυροκοπημα σε ολες τις στασεις...παντα καθαρα,εχεμυθα και εννοειται για την καυλα μας και μονο..φιλακια καυλιαρηδες!!!πιστευω εδωσα μια καλη περιγραφη μου για να μην χανει και κανεις αδικα το χρονο του αν δεν ταιριαζω στα γουστα του... περιμενω ωραιες προτασεις για ομορφες γνωριμιες...τρελο φετιχ οι παρτουζες αρκει να υπαρχει σωστη χημεια..!!!
κουβεντουλα και επικοινωνια με φιλες απο εδω δεκτη και με ευχαριστηση εννοειτε!!!
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Εχω καβλώσει πολύ για κροσάκι, όποια θέλει ας στείλει ένα ΠΜ και με δωράκι
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
661
Like
34
Πόντοι
6
Update!!!γεια και παλι στις φιλες και στα αγορια..βρισκομαι πλεον Αθηνα...οποιος νορμαλ ανθρωπος που του αρεσει να περναει καλα,αρρενωπος,εχεμυθος 25-50 ετων και πανω απ όλα 100% ενεργητικος γουσταρει να περασουμε καλα θα χαρω να επικοινωνησει με πμ να τα πουμε αρχικα..δεν εχω χωρο(υπαρχουν ξενοδοχεια ευτυχως :grin: :grin:), δεν ειμαι θηλυπρεπης στην καθημερινοτητα μου αλλα μονο στις προσωπικες μου στιγμες και ειμαι εντελως θηλυκης ψυχολογιας στο σεξ,1000(χιλια)% παθητικος, ξυριζομαι και φοραω και κανα εσωρουχακι γυναικειο με ευχαριστηση..μπορειτε αν θελετε να μου απευθυνεστε στο θηλυκο..αντεχω πολυ σφυροκοπημα σε ολες τις στασεις...παντα καθαρα,εχεμυθα και εννοειται για την καυλα μας και μονο..φιλακια καυλιαρηδες!!!πιστευω εδωσα μια καλη περιγραφη μου για να μην χανει και κανεις αδικα το χρονο του αν δεν ταιριαζω στα γουστα του... περιμενω ωραιες προτασεις για ομορφες γνωριμιες...τρελο φετιχ οι παρτουζες αρκει να υπαρχει σωστη χημεια..!!!
κουβεντουλα και επικοινωνια με φιλες απο εδω δεκτη και με ευχαριστηση εννοειτε!!!
καλησπερα και παλι αγορια!!!περιμενω προτασεις...το κωλομουνακι θελει "ποτισμα"!!!
Μαρινακι εισαι θεα μωρο μου!!!
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
330
Like
526
Πόντοι
81
καλό καλοκαίρι! ;)
 

Συνημμένα

  • WIN_20200719_12_36_07_Pro (2).jpg
    WIN_20200719_12_36_07_Pro (2).jpg
    160,8 KB · Εμφανίσεις: 134

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom