Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
661
Like
34
Πόντοι
6
Update!!!γεια και παλι στις φιλες και στα αγορια..βρισκομαι Αθηνα...οποιος νορμαλ ανθρωπος που του αρεσει να περναει καλα,αρρενωπος,εχεμυθος 25-50 ετων και πανω απ όλα 100% ενεργητικος γουσταρει να περασουμε καλα θα χαρω να επικοινωνησει με πμ να τα πουμε αρχικα..δεν εχω χωρο(υπαρχουν ξενοδοχεια ευτυχως), δεν ειμαι θηλυπρεπης στην καθημερινοτητα μου αλλα μονο στις προσωπικες μου στιγμες και ειμαι εντελως θηλυκης ψυχολογιας στο σεξ,1000(χιλια)% παθητικος,30 ετων, ξυριζομαι και φοραω και κανα εσωρουχακι γυναικειο με ευχαριστηση..μπορειτε αν θελετε να μου απευθυνεστε στο θηλυκο..αντεχω πολυ σφυροκοπημα σε ολες τις στασεις...παντα καθαρα,εχεμυθα και εννοειται για την καυλα μας και μονο..φιλακια καυλιαρηδες!!!πιστευω εδωσα μια καλη περιγραφη μου για να μην χανει και κανεις αδικα το χρονο του αν δεν ταιριαζω στα γουστα του... περιμενω ωραιες προτασεις για ομορφες γνωριμιες...τρελο φετιχ οι παρτουζες αρκει να υπαρχει σωστη χημεια..!!!
κουβεντουλα και επικοινωνια με φιλες απο εδω δεκτη και με ευχαριστηση εννοειτε!!!
το ξαναστελνω γιατι με την αναβαθμιση του σαιτ δεν βλεπω τα παλια μου μηνυματα...θα χαρω να επικοινωνησουμε καυλιαρηδες!!
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
830
Like
610
Πόντοι
86
Συμβουλή με την Εμανουελα που ανεβάζει στο xhamster μηνασχολείστε είναι τρελή για δέσιμο δεν ξέρει τι θέλει
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
830
Like
610
Πόντοι
86
Σύντομα έρχομαι Αθήνα και ψάχνω τρυπούλα να την κάνω τρυπαρα να μπορεί πρωινό μέχρι απόγευμα να αντέχει για 18 πόντους χοντρό και θέλω πίπα χωρίς
 

Psol78

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
207
Like
287
Πόντοι
21
Καυλα :bigdick:


subscriptions
 

voltaren

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
545
Like
264
Πόντοι
26
Που ειναι το Μαρινάκι ??? Φωτό από την κορμάρα έχω να δω καιρό
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλησπερα στην Μαρινα , ναι αν και ειμαι συνεχως εξωτερικο , δεν υπαρχει τοσο ομορφη κοπελα !!
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
1
Like
2.520
Πόντοι
456
τι κορμάρα είναι αυτή... θεά
 

voltaren

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
545
Like
264
Πόντοι
26
Εμένα το όνειρο μου είναι να σπάσει το Μαρινάκι το ρεκόρ που θέλει
 

manos_20

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
1

Κορμάρα...και τι πόδια..για ατελείωτες ώρες λατρείας... Μαρίνα είσαι αστέρι!!
 

madgordons

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
11
Like
1
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι παιζει με αυτη τη zina foystitsa crossdresser?? Καθε αγγελια της εχει και διαφορετικη κοπελα.

*****/author/zina-foystitsa
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom