Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1


πως τα βλεπεται τα μωρα οποις εχει 50αρου ασ στηλει να του πω που θα τα βρει τωρα που μιλαμε
Τις φωτογραφίες με τι τις τραβάνε; Πονεσαν τα ματια μου από την θολούρα.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1


πως τα βλεπεται τα μωρα οποις εχει 50αρου ασ στηλει να του πω που θα τα βρει τωρα που μιλαμε

ε όχι και 50άρι ρε μάστορα... κόψε κάτι
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Φεύγω Πουκετ Σεπτέμβριο. Άντε να ετοιμάζουμε γκρουπ.

Ωραίος...θα πας και Πουκέτ! Χαίρομαι! εμείς  εδώ "χιλιοσκεφτόμαστε" το 50άρικο και έχουμε πήξει στην "αυνάνα"...
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Ωραίος...θα πας και Πουκέτ! Χαίρομαι! εμείς  εδώ "χιλιοσκεφτόμαστε" το 50άρικο και έχουμε πήξει στην "αυνάνα"...
Ναι φίλε κάθε χρόνο πάω πουκετ-πατονγκ. Έχω κ κάποια ladyboy γνωστά κ τα λέμε καλα.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Είσαι πολύ ωραίος! ( Μη θύμα κρίσης θα σε έλεγα εγώ)

Αδερφέ αν το ψάξεις λίγο θα δεις ότι μόνο τα εισιτήρια είναι το ακριβό κομμάτι αλλά και αυτά αν τα κλείσεις νωρίς τα βρίσκεις σε πολύ λογική τιμή. Εκεί την περνάς βασιλικά με πολύ λιγα, ειδικά αν έχεις κάνει και γνωριμίες με ντόπιους.  :cool2:
Αξίζει δηλαδή...
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Αδερφέ αν το ψάξεις λίγο θα δεις ότι μόνο τα εισιτήρια είναι το ακριβό κομμάτι αλλά και αυτά αν τα κλείσεις νωρίς τα βρίσκεις σε πολύ λογική τιμή. Εκεί την περνάς βασιλικά με πολύ λιγα, ειδικά αν έχεις κάνει και γνωριμίες με ντόπιους.  :cool2:
Αξίζει δηλαδή...
όντως το ακριβότερο κομμάτι είναι τα εισιτήρια. Κ πεζει ρολο κ το εποχή θα πας. Τώρα για τα ladyboy θα σου πουν στην αρχη ψιλοτσουχτερη τιμή για τα δεδομένα της ταηλανδης, αλλα σηκώνουν πολυ παζάρι.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
όντως το ακριβότερο κομμάτι είναι τα εισιτήρια. Κ πεζει ρολο κ το εποχή θα πας. Τώρα για τα ladyboy θα σου πουν στην αρχη ψιλοτσουχτερη τιμή για τα δεδομένα της ταηλανδης, αλλα σηκώνουν πολυ παζάρι.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
Φεύγω Πουκετ Σεπτέμβριο. Άντε να ετοιμάζουμε γκρουπ.
μεχρι ποτε δεχεσαι υποψηφιότητες για παρεα?  :2funny:
αν μου μεινουν λεφτα μετα το καλοκαιρι να παω το παρθενικο μου ταξιδι!!  :2funny: :2funny:
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
μεχρι ποτε δεχεσαι υποψηφιότητες για παρεα?  :2funny:
αν μου μεινουν λεφτα μετα το καλοκαιρι να παω το παρθενικο μου ταξιδι!!  :2funny: :2funny:
Και την τελευταία στιγμή οποίος θέλει έρχεται φίλε. Πάντως είναι και γαμω τις εμπειρίες η ταηλανδη.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
καλησπέρα σε ολους και ολες!!!!
αν εισαι εσυ στη φωτο και ψαχνεις απο αθηνα εχει εδω πραμα που σαλευει μανταμ :grin:
ο βατραχος ειναι ετοιμος να σου δειξει τις ομορφιες της πρωτευουσας :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom