Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
113
Like
192
Πόντοι
1
Εγω δεν είμαι κρος αλλά έχω φετιχ με τα γυναικεία εσώρουχα και όταν είμαι στον παθητικό ρόλο βαζω στριγκακια . θέλετε να κανονίσουμε να πάμε ατραξ;
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Για να ξεχωρίζουν εδώ μέσα τα κρος από τα σωβρακοφάνελα


71826326_1467722956701473_3714575579173879808_n.jpg
 

Kalia_cd

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
108
Like
349
Πόντοι
21
Για να ξεχωρίζουν εδώ μέσα τα κρος από τα σωβρακοφάνελα


71826326_1467722956701473_3714575579173879808_n.jpg
Πάντως αν θες και την προσωπική μου γνώμη η χρήση του ουδέτερου γένους στο "τα κρος", δε μου αρέσει. Οι κρος είμαστε (αρσενικό, θηλυκό ότι θέλει ο καθείς/καθεμία). Τα κρος είναι μηχανάκια ή σκάφη...
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Πάντως αν θες και την προσωπική μου γνώμη η χρήση του ουδέτερου γένους στο "τα κρος", δε μου αρέσει. Οι κρος είμαστε (αρσενικό, θηλυκό ότι θέλει ο καθείς/καθεμία). Τα κρος είναι μηχανάκια ή σκάφη...
Cross-dressing είναι μία δράση κατά την οποία ένα άτομο φοράει ρούχα και άλλα αξεσουάρ που σχετίζονται κοινώς με το αντίθετο φύλο σε μία συγκεκριμένη κοινωνία ,,, αυτό δείχνει η εικόνα τώρα αν εσύ θες να βάλεις στο στόμα μου φράσεις η λέξεις που δεν είπα μάλλον θες να ξαναδείς την φωτογραφία…και όταν κάποιος αποκαλεί ένα άτομο παρενδυτικό μουνάρα δεν το λέει γιατί περιμένει να δει αιδοίο, κλειτορίδα, κόλπο, μήτρα, σάλπιγγες, ωοθήκες ούτε ότι θα τεκνοποιήσει μαζί του … για να σου απαντήσω επιστημονικά ...
 

Kalia_cd

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
108
Like
349
Πόντοι
21
Καλά όλα αυτά αλλά σε ποιο σημείο έβαλα λέξεις στο στόμα σου; "Τα κρος" δεν έγραψες;
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Καλά όλα αυτά αλλά σε ποιο σημείο έβαλα λέξεις στο στόμα σου; "Τα κρος" δεν έγραψες;
Στο όνομα σου διπλά έχεις βάλει το cd … δηλαδή εσύ πήρες την λέξη "cross-dresser" κράτησες τα 2 πρώτα γράμματα κάθε λέξης έκανες το cd για να γίνεις πλατινένιο η να ανέβεις στα τσάρτ??? Και εγώ πήρα την λέξη ( σημειωτέων που την έχουν χρησιμοποιήσει πολλές από εσάς όταν συστήνονται σε διαφορά φόρουμ ) και μου την λες και βγάζεις πνεύμα…έλα σε παρακαλώ μαθήματα αλλού … το θέμα τελειώνει Katia cd …
 

Kalia_cd

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
108
Like
349
Πόντοι
21
Χαχαχαχα ό,τι να ναι... Καλή μέρα να χουμε...
 
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
38
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα σου . Εμείς εδώ περνάμε ωραία και ταχτικά με φιλήδονα άτομα που γουστάρουν να γαμηθούνε και όχι με άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα κάνουν εγγραφή και απλά καυλώνουν δείχνοντας στα μέλη φωτό τους γυμνές σαν κρασάκια και από συναντήσεις τίποτα…
Δεν έχει πολλές κροςς στην επαρχία. Ούτε και πολλούς πρόθυμους να τις πηδήξουν. Μπες στο kanesex και δες πόσο λιγότερες είναι οι αγγελίες κροςς στις μικρότερες πόλεις σε σχέση με την Αθήνα.
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
82
Like
522
Πόντοι
20
Για αποψε το βραδυ :kiss-mark:
 

Atharton

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Για αποψε το βραδυ :kiss-mark:
Ψήνεται κάνεις;
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
623
Like
1.098
Πόντοι
206
Με τη κοπέλα έχει κάποιος εμπειρία?
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Με τη κοπέλα έχει κάποιος εμπειρία?
Το δωράκι μου είναι 60 ευρώ.... Επαγγελματική αγγελία είναι…
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
82
Like
522
Πόντοι
20
Μέσα είμαστε αλλά μας έχει στεναχωρήσει λιγάκι το κορμί σε κάποια συνάντηση και τελικά έχουμε χαθεί ενώ πολύ το γούσταρα…
Δεν ξερω ποιος ακριβως εισαι Index, αλλα γνωριζω απο ποιο συγκεκριμενο γρουπ εισαι. Το ποιος στεναχωρησε ποιον ας το αφησουμε στην ακρη μιας και δεν θα το ηθελες να αναφερθουμε δημοσια για αυτα τα πραγματα! Και μιας και εχω ακομα επαφες με τον "προεδρο" οποτε δεν εχουμε χαθει σε περιπτωση που δεν στο εχει αναφερει καποιοι απο το γρουπ σας εχουν μπει black list απο εμενα ωστε να βρεθουμε, οποτε δες το ποιο χαλαρα πριν ποσταρης το οτιδηποτε :kiss-mark:
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Δεν ξερω ποιος ακριβως εισαι Index, αλλα γνωριζω απο ποιο συγκεκριμενο γρουπ εισαι. Το ποιος στεναχωρησε ποιον ας το αφησουμε στην ακρη μιας και δεν θα το ηθελες να αναφερθουμε δημοσια για αυτα τα πραγματα! Και μιας και εχω ακομα επαφες με τον "προεδρο" οποτε δεν εχουμε χαθει σε περιπτωση που δεν στο εχει αναφερει καποιοι απο το γρουπ σας εχουν μπει black list απο εμενα ωστε να βρεθουμε, οποτε δες το ποιο χαλαρα πριν ποσταρης το οτιδηποτε :kiss-mark:
Καλησπέρα μάτια μου εγώ μίλησα γενικά και όχι για εμένα γιατί ξέρω πολύ καλά από τον Χρ…. Ότι έχεις σε μεγάλη εκτίμηση και εμένα και το στεναχώρησες ήταν γιατί πως να μην στεναχωρηθώ όταν είσαι φωτιά σκέτη και δεν μπορούμε να σε δούμε ομαδικά … πάντως 2-3 άτομα θα σε δούμε με τον πρόεδρο μαζί … Σε φιλώ γλυκά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom