Νέα

ΙΧ: Τα ¨κανόνια¨ χτυπούν και μεγάλες επιχειρήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
To idio gia tis mikroepixeirhseis. Posoi exoun zhthsei to ESPA gia na kanoune ependuseis sth douleia tous kai posoi maimou gia na kalupsoun trexonta xreh?
Ρε μοικανέ τι λες? Δε μπορείς να δικαιλογήσεις επιδότηση από το ΕΣΠΑ με μαιμουδιές , τι εξοφλημένα τιμολόγια θα παρουσιάσεις ή μήπως νομίζεις ότι τα λεφτά στα δίνουν μπροστάντζα?
Οι δημόσιοι υπάλληλοι συμπαραστάθηκαν ρε ποτέ στους αγρότες στα αρχίδια τους τους έχουνε γραμμένους όπως και όλους τους άλλους εργαζόμενους
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Καλά εντάξει, στο καινούργιο ΕΣΠΑ που θα βγει έλα να με καθοδηγήσεις να γεμίσω τους πελάτες μου με χρήμα, ρε άμα δε κάνεις δαπάνες δε παίρνεις φράγκο κατάλαβε το 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
koita, profanws mou sbinontai dustuxws ta post logw greeklish, alla den mporw na ta allaksw.

edw den exoune dwsei ta prwta ESPA, apo koroidia allo tipota...
alla auto den shmainei pws den uparxei tropos na pareis to ESPA (opws kai toses alles epixorhghseis tosa xronia) me allous tropous...an nomizeis kati tetoio eisai polu ba8ia nuxtwmenos...
proswpika den einai to styl mou, den mporw na to kanw, den kserw pws .
alla autoi pou to kanane tosa xronia, to kanoun kai twra.
ΜΟΙκανε γιατι γραφεις greeklish????
τα μηνυματα σου θα διαγραφουν, γραψε ελληνικά
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
koita, profanws mou sbinontai dustuxws ta post logw greeklish, alla den mporw na ta allaksw.

edw den exoune dwsei ta prwta ESPA, apo koroidia allo tipota...
alla auto den shmainei pws den uparxei tropos na pareis to ESPA (opws kai toses alles epixorhghseis tosa xronia) me allous tropous...an nomizeis kati tetoio eisai polu ba8ia nuxtwmenos...
proswpika den einai to styl mou, den mporw na to kanw, den kserw pws .
alla autoi pou to kanane tosa xronia, to kanoun kai twra.
ότι παίζονται πουστιές το ξέρουμε, παντού και πάντα, τρόποι υπάρχουνε αλλά εγώ δε μπορώ να ρισκάρω να εκτεθώ, σου ξαναλέω όμως από το ΕΣΠΑ για τις μικρομεσαίες είναι δύσκολο να καρπωθείς την επιδότηση για άλλο σκοπό από αυτόν που έχεις δηλώσει, για πουστιές υπάρχουν προγράμματα που βγαίνουν και τα οποία δε παίρνει χαμπάρι κανείς εκτός από τους μυημένους της υπόθεσης
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
δεν θα πεινασουμε φιλε μου λογω οτι κατι θα καλλειεργησουμε για την παρτι μας αλλα θα μας τα παρει ολα η ΑΤΕ  που ειμαστε χρεωμενοι .... οσο για τις αλαγες ποπαιτουνται  ...αστα

καλου κακου εγω σημερα φυτεψα ενα κηπο για το σπιτι ....
οταν με το καλο γινουνε ελατε να φατε ντοματουλες χωρις το παραμικρο φαρμακο :2funny: :2funny: :2funny:

Πέσταααααααααααααααααααα μεγάλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Και γω έβαλα κήπο.
Και οι πατάτες οσονούπο είναι έτοιμες.

Η λύση είναι οι αγροτικοί συνετερισμοί, αλλά το πασοκικο κράτος (όχι πως οι νουδουλες κάναν κάτι) τους έχει μαμησει το κερατο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ελληνικες βιοτεχνιες ρουχων.... :rockon: :rockon: :rockon:
Του μουνιου το πανηγυρι γινεται εδω και 2 μηνες  :headbang: :headbang: :headbang:

Εγώ θα πόνταρα σε αντιπροσωπείες αυτοκινήτων...Τις κρατάνε στη ζωή οι τράπεζες με αλλεπάλληλες αναχρηματοδοτήσεις αλλά όχι για πολύ ακόμη...
Για έτοιμο ένδυμα, δεν το συζητάω καν...Έχει πεθάνει και έχει ήδη βρωμίσει και το πτώμα...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Εγώ θα πόνταρα σε αντιπροσωπείες αυτοκινήτων...Τις κρατάνε στη ζωή οι τράπεζες με αλλεπάλληλες αναχρηματοδοτήσεις αλλά όχι για πολύ ακόμη...
Για έτοιμο ένδυμα, δεν το συζητάω καν...Έχει πεθάνει και έχει ήδη βρωμίσει και το πτώμα...
ενω οι εκλεκτοι σου οι κατασκευαστες, εχουν πεθανει και δε τοχουν παρει ακομη χαμπαρι.....

φασιστακι!

αχαχαχαχαχα
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ενω οι εκλεκτοι σου οι κατασκευαστες, εχουν πεθανει και δε τοχουν παρει ακομη χαμπαρι.....

φασιστακι!

αχαχαχαχαχα

Οι κατασκευαστές πρακτοράκο καλά κρατάνε και θα μας θαψουν όλους μέσα στα απούλητα!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
ενω οι εκλεκτοι σου οι κατασκευαστες, εχουν πεθανει και δε τοχουν παρει ακομη χαμπαρι.....

φασιστακι!

αχαχαχαχαχα

Καλά για τους εργολάβους τις προάλες τους έκανα μνημόσυνο :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest:

Μιλάμε ούτε τα κινητά τους δεν κτυπάνε πιά :s&m_1:

Τα απούλητα εχουν αρχίσει να βρωμάνε  :badair: :badair: :badair:
 

Analyst

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
320
Like
1
Πόντοι
1
ενα θρεντ εκανα ο κακομοιρης και μου το γαμησατε. Το θεμα εχει να κανει με πτωχευσεις και απαγχονισμους οχι με καλλιεργεια ντοματας και εκτροφη βοδιων!

Πάντως δε νομίζω να κάνει καμία αξιόλογη μεταγραφή ο Παναθηναϊκός για τη νέα χρονιά ακόμα και αν κατέκτησε το νταμπλ.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Καλά για τους εργολάβους τις προάλες τους έκανα μνημόσυνο :zombie: :zombie: :zombie: :priest: :priest:

Μιλάμε ούτε τα κινητά τους δεν κτυπάνε πιά :s&m_1:

Τα απούλητα εχουν αρχίσει να βρωμάνε  :badair: :badair: :badair:

οι εργολάβοι καλά να πάθουν, κλέφτες είναι όπως κι οι μηχανικοί ...λίγο στο τσιμέντο, λίγο στα σίδερα, λίγο στα μεροκάματα, φτάνουν το σπίτι σου να κοστίζει παλατάκι.
Ας πεινάσουν τώρα.

(Τους έχω μεγάλο άχτι κι ιδιαίτερα έναν μπινέ που διπλάρωσε μια παλιά μου γκόμενα και την κατάντησε λεσβία ο ρεζίλης o μαλάκας)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Οι κατασκευαστές πρακτοράκο καλά κρατάνε και θα μας θαψουν όλους μέσα στα απούλητα!
Λες Χερ Γενεραλ, οτι μετα απο 5-10 χρονια (αν) βγουμε απο την κριση, θα τα μοσχοπουλανε σε τιμες του προπερσυ? Παροτι πλεον ΔΕΝ θα ειναι καινουρια?

μπαααααα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
(Τους έχω μεγάλο άχτι κι ιδιαίτερα έναν μπινέ που διπλάρωσε μια παλιά μου γκόμενα και την κατάντησε λεσβία ο ρεζίλης o μαλάκας)

Δεν είναι λεσβία, την  :knockinb: εγώ που και που

Σου λεεί ότι έγινε λεσβία για να μην την ενοχλεις.

Όσο για τους εργολάβους, σόρρυ δεν πεινάνε, γιατί.......................

[move]ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΝΕ ΠΟΤΕΣ :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest:
[/move]

Λες Χερ Γενεραλ, οτι μετα απο 5-10 χρονια (αν) βγουμε απο την κριση, θα τα μοσχοπουλανε σε τιμες του προπερσυ? Παροτι πλεον ΔΕΝ θα ειναι καινουρια?

μπαααααα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Παιδακια τον Απεργη με τα πολυτελη αυτοκηνιτα τον θυμαστε?ε με 25 εκατομυρια ευρω κανει ακομη διακοπες στην βραζιλια.δεν εχει προλαβει να τα φαει ακομη.ειναι πολλα τα λεφτααααααααααααααααα.Περιμενουμε κιαλους κανονιεριδες.....
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Δεν είναι λεσβία, την  :knockinb: εγώ που και που

Σου λεεί ότι έγινε λεσβία για να μην την ενοχλεις.

Όσο για τους εργολάβους, σόρρυ δεν πεινάνε, γιατί.......................

[move]ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΝΕ ΠΟΤΕΣ :zombie: :zombie: :priest: :priest: :priest:
[/move]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μακάρι να μπορούσες να το κάνεις το ψυχικό αλλά με τόσα bypass, ίσως αποβεί μοιραίον.
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Εγώ θα πόνταρα σε αντιπροσωπείες αυτοκινήτων...Τις κρατάνε στη ζωή οι τράπεζες με αλλεπάλληλες αναχρηματοδοτήσεις αλλά όχι για πολύ ακόμη...
Για έτοιμο ένδυμα, δεν το συζητάω καν...Έχει πεθάνει και έχει ήδη βρωμίσει και το πτώμα...
αληθεια εσεις αγοραζετε ρουχα?? Εχω δει κατι τιμες σε πουκαμισα μαρκας λεει 100 ευρω! ακου εκει
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
αληθεια εσεις αγοραζετε ρουχα?? Εχω δει κατι τιμες σε πουκαμισα μαρκας λεει 100 ευρω! ακου εκει
τιλες τωρα? :idiot: :idiot:

ο χερ ισιος στολες φοραει! να κοιτα....

Allgemeine-SSa.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.usmbooks.com/images/HelpWantedSS/3SSjacB.jpg[/img[/URL]]

σημ. οι φωτογραφιες ειναι απο τον επισημο καταλογο που του αποστελεται καθε μηνα στο σπιτι
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
τιλες τωρα? :idiot: :idiot:

ο χερ ισιος στολες φοραει! να κοιτα....


σημ. οι φωτογραφιες ειναι απο τον επισημο καταλογο που του αποστελεται καθε μηνα στο σπιτι

έχει σε όλα τα μεγέθη,ή να φωνάξω μοδίστρα να μου πάρει μέτρα? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom