Νέα

Ιαπωνία: όποιος πάει γαμάει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lampis12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Να καταθεσω και εγω την εμπειρια μου με Γιαπωνεζα....Το Φεβρουαριο πηγα
Αιγυπτο και γνωρισα εκει μια Γιαπωνεζα.Την βοηθησα να βγαλει
ενα εισητηριο τραινου και μετα επειδη δεν ειχε ξενοδοχειο της προτεινα
να ερθει σε αυτο που εμενα εγω να ρωτησει.το ξενοδοχειο ηταν γεματο
και κανονισα με μια μικρη επιβαρυνση να κοιμηθει στο δωματιο μου,οπου και δεχτηκε!
Δεν ηταν πολυ ωραια και δεν το εβλεπα πονηρα απλα να βοηθησω ηθελα.
Τελικα περασαμε ολες τις μερες στην Αιγυπτο μαζι και καποια στιγμη μου ριχτηκε!
ειπα δεν γαμιεται ενα γαμησακι δεν χαλασε ποτε κανενα,ηθελα να δοκιμασω απο
περιεργια.ειμουν γκαντεμης ομως γιατι ειχε περιοδο αλλα μου πηρε ενα τσιμπουκι
σουπερ!μετα απο μονη της μου παραδεχτηκε οτι γουσταρουν τους ευρωπαιους και οτι
πολλες πανε απο περιεργια για το μεγαλο πεος.....γιαυτο μου ειπε αλλωστε
οτι τις φωναζουν ολες τις γιαπωνεζες ''yellow cubs'' και αυτο γιατι ειναι
τοσο ευκολες οσο ευκολο ειναι να βρεις ταξι στην Νεα Υορκη που περνανε 20
μπροστα σου μεσα σε 1 λεπτο!
Με καλεσε και ιαπωνια αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Με καλεσε και ιαπωνια αλλα ειναι πολλα τα λεφτα....

[/quote]φιλε η πηγαινε η ακομα καλυτερα καλεσε την μαζι με φιλες της ελλαδα.πιστεψε με δεν θα χασεις.αν δεν εχεις προβλημα να τις καλεσεις στο νησι που μενεις απο οτι ειδα στο προφιλ σου κανε κουμαντο να πατε σε κυκλαδες.τους αρεσει πολυ το λευκο και το γαλαζιο που εχουν οι κυκλαδες.μυκονο εχει πολλες οπως πιστευω και σε αλλα νησσια.μη  λυπηθεις τα λεφτα.εξαλλου πολλες ερχοντια και φθινοπωρο σε νησσια καθως και μαρτιο.εχω δει γιαπωνεζακια τελη νοεμβριου και μαρτιο στη μυκονο να ξερεις.
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Γουσταρω τρελα να παω Ιαπωνια και απο αποψη πολιτισμου,και τεχνολογιας που
ειμαι τρελαμενος,αλλα και για τα γιαπωνεζακια φυσικα που τα
εχω ιδιαιτερη αδυναμια....Αλλα θελει 1250 ευρω αεροπορικα εισητηρια(το πιο φτηνο και
για περιορισμενες θεσεις μετα ανεβαινει) και ειναι και πανακριβη χωρα σε σχεση με μας,μπορει
και η πιο ακριβη του κοσμου....
Το μονο καλο ειναι οτι γλειτωνω ξενοδοχεια,για το Τοκιο τουλαχιστον,αλλα σιγουρα το συνολικο
μπατζετ ανερχεται στα 3500-4000 ευρω....ε ειναι πολλα μην τρελαθουμε.....
Αμα βεβαια καταφερω και παω για να κανω ''αποσβεση'' τα λεφτα θα την πεφτω σε οποια
βλεπω στο δρομο,για να φαω τουλαχιστον 15 μουνια!
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
οχι και 1200 με 850 -900 ευρω ακομα εχει. Εγω το εχω αγορασει απο τον απριλη για σεπτεμβρη 560 ευρω με turkish airlines.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξεχάστε το, έχω πάει δύο φορές και πήρα το κλίμα. Μπορείτε να βρείτε χώρους τύπου μπουρδέλου που θα σας πασάρουν ρωσίδες ή τέλος πάντων κάπου από εκεί, με τρελές οικονομικές απαιτήσεις. Το μόνο καλό είναι ότι θα γελάσετε. Παίζουν και καταστάσεις γκέισας, αλλά μιλάμε για 2.000 τη μέρα.
Τώρα όσον αφορά τις γιαπωνέζες, είναι συνεσταλμένες και σίγουρα αποκλείεται να σας την πέσουν. Αν είναι να τραβηχτείτε μέχρι εκεί, δοκιμάστε καλύτερα στην Κορέα.
πιστευω οι κορεατισες δεν φτανουν σε ομορφια τις ιαπωνεζες...αυτες ειναι σαν να τρακαραν με περιπτερο ρε γμτ
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αναλογα αλλοι λενε οτι ειναι ευκολες αλλοι οτι ειναι οι πιο δυσκολες.το θεμα ειναι να ορμησεις να κανεις κατι γιατι ειναι θερμες κοπελες κινκυ και αρκετες απο αυτες πανεμορφες...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
υπαρχουν και κορεατισες πανεμορφες φιλε.εχω δει σε ταινιες και σε καλλιστεια πολλες ωραιες.δεν ειναι λιγες οι κορεατισες που ειναι ομορφες.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
σημερα θα κανει τπτ στο Μουντιαλ ?
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
οποιος εχει παει Ιαπωνια σχετικα προσφατα ας κανει ενα report, η ας μου στειλει Pm
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
κοιτα κουνημα οι χυσιαρες!
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ κουνημα λεμε!!!
Στην περιοχη αυτη μενουν πολλοι λευκοι, και συχναζουν ολες οι τσουλες της Ιαπωνιας που θελουν να βρουν λευκο γκομενο η γαμια, επισης εχει κ πολλες βιζιτουδες. Αυτα απο πληροφοριες,εν αναμονη για την εξακριβωση  :dancing:
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Πολυ κουνημα λεμε!!!
Στην περιοχη αυτη μενουν πολλοι λευκοι, και συχναζουν ολες οι τσουλες της Ιαπωνιας που θελουν να βρουν λευκο γκομενο η γαμια, επισης εχει κ πολλες βιζιτουδες. Αυτα απο πληροφοριες,εν αναμονη για την εξακριβωση  :dancing:

σε βλεπω να μην ξεκολας απο αυτη την περιοχη δικε μου! μην πας αλλου.. εκει εχει τσουλες!!
 

notready

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες. Επειδή δεν βλέπω να πάμε Ιαπωνία στα κοντά, κανά καλό κατάστημα προς Αθήνα παίζει να έχει κυρίες από Ιαπωνία;
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Καλο ταξιδι στον george777 που φευγει για Ιαπωνια! Καλα θα περασεις κουφαλιτσα κι ας το παιζεις δυσκολος.... Κανε τα κουμαντα σου και προετοιμασε το δρομο να παρουμε σειρα...  :2funny:

ご幸運を祈ります!
 

panosbr

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
118
Like
1
Πόντοι
1
και καμια αναφορα george


απανω τους μεγαλε,αντε να ετοιμαζουμε εδω το site εκδρομη :2on1:
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον παιδια ιαπωνια δεν εκανα πολλα πραγματα λογω οτι ο σεξοτουρισμος ειναι πανακριβος και τις περισοτερες μερες ημουν με μια γκομενα. Αν σας ενδιαφερει οτιδηποτε αλλο ευχαριστως να πω καποια πραγματα για Japan.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom