Νέα

Η ζόρικη ερωτική ζωή των συνοδών πολυτελείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Και το βυζί δεν είναι κακό :wink:
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Προσφέρει λεσβιακά τρίο στους πελάτες αλλά όταν το ζητάει ο δικός της αρνείται. γιατί δεν της αρέσουν πραγματικά και κυρίως είναι μονογαμική. Ε, με τέτοια παλαβά πως να μείνει άνθρωπος δίπλα της;

Μα ακριβώς αυτό είναι ένα από τα προβλήματα στις σχέσεις τους.

Προσφέρει κάποια πράγματα στην εργασία της που ενδεχομένως να μην την αντιπροσωπεύουν, παρόλο αυτά μια πιπεράτη κριτική θα την ακολουθεί στις σχέσεις της και να είναι αφορμή τριβής.

Πχ οι περισσότερες προσποιούνται οργασμό και οι πελάτες νομίζουν ότι έχει χύσει μαζί τους.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Προσφέρει λεσβιακά τρίο στους πελάτες αλλά όταν το ζητάει ο δικός της αρνείται. γιατί δεν της αρέσουν πραγματικά και κυρίως είναι μονογαμική. Ε, με τέτοια παλαβά πως να μείνει άνθρωπος δίπλα της;

Μα ακριβώς αυτό είναι ένα από τα προβλήματα στις σχέσεις τους.

Προσφέρει κάποια πράγματα στην εργασία της που ενδεχομένως να μην την αντιπροσωπεύουν, παρόλο αυτά μια πιπεράτη κριτική θα την ακολουθεί στις σχέσεις της και να είναι αφορμή τριβής.

Πχ οι περισσότερες προσποιούνται οργασμό και οι πελάτες νομίζουν ότι έχει χύσει μαζί τους.
Δε μπορεί να ισχυρίζεται πως είναι μονογαμική και να προσφέρει σεξ επί πληρωμή. Είναι πολύ εύκολο να θεωρήσει ο άλλος πως είναι τσιμπημένη με κάποιον πελάτη της. Άλλωστε με 1000 δολλάρια την ώρα δεν πηγαίνει με το κάθε λέσι και μπορεί να φιλτράρει τους πελάτες της, που σιγουρα είναι φορτώ και της προσφέρουν ακριβές παροχές. Όντως ως σωστή επαγγελματίας προσφέρει παροχές που μπορεί να μην την αντιπροσωπεύουν αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο να γίνει πιστευτή. Το λέει και η ίδια άλλωστε πως η ειλικρίνεια είναι το μεγάλο πρόβλημα.
Το πχ δεν το σχολιάζω καν. Αφού υπάρχουν άνθρωποι που το πιστεύουν για μενα οκ. Στην ουσία καλύπτουν μια εσωτερική τους ανάγκη για μια ανθρώπινη προσέγγιση και όχι μια ξερή ανταλλαγή.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Όλα γίνονται.

Νοικοκυρές που δεν θα το πίστευες γίνονται πουτάνες.

Πουτάνες που γίνονται νοικοκυρές.

Είναι θέμα συνθηκών, προσώπων και timing.

2 σε 1

Κώλος και φαγητό ταυτόχρονα ...

:hi:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum?controller=attachment&task=download&tmpl=component&id=1263915[/img[/URL]]
[/quote]
Κώλος και ματάρες όντως αλλά από μαγειρική μυρωδιά δεν έχει. Ετσι και κατεβάσει το μαχαίρι, με τον τρόπο που κρατάει το μήλο δε θα μείνει δάχτυλο. ;D
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Όλα γίνονται.

Νοικοκυρές που δεν θα το πίστευες γίνονται πουτάνες.

Πουτάνες που γίνονται νοικοκυρές.

Είναι θέμα συνθηκών, προσώπων και timing.

2 σε 1

Κώλος και φαγητό ταυτόχρονα ...

:hi:
Κώλος και ματάρες όντως αλλά από μαγειρική μυρωδιά δεν έχει. Ετσι και κατεβάσει το μαχαίρι, με τον τρόπο που κρατάει το μήλο δε θα μείνει δάχτυλο. :grin:

Σίγουρα ... :thumbsup:

.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Πια δουλεια δεν εχει ζορια?..και υψηλου ρισκου θα ελεγα..καλο αμοιβωμενες,ομως..αρκη να το θελουν..να το γουσταρουν αυτο που κανουν..ετσι και αλλιος ειναι για λιγο..και μετα μπορουν να εγγαταλιψουν αυτο το επαγγελμα εχοντας κανει ενα καλο κομποδεμα,που πολυ απο μας ουτε στον υπνομας μπορουμε να φανταστουμε...Ναι και μετα θα μπορουσαν να ειναι και πολυ καλες συζηγοι αλλα και μαμαδες...θυμαμε καποτε στην αρχη της οικονομικης κρισης εκει γυρω στο 2012,ειχα ρωτησει μια τσατσα σε ενα μπουρδελο,που ειναι οι ελληνιδες,γιατι δε βλεπω καμια πια σε μπουρδελο,και αυτη μου απανησε΄αυτες παιδι μου περνουνε αλλα ρισκα πλεον ,πανε για μια δυο εβδομαδες στο Ντουμπαι,και γυριζουν με 10,15000 χιλιαδες ευρω!..:sunglasses: Ειλικρινα τις χερωμαι,και καπου τις ζηλευω!..Δεν το πιανεις το μουνι...Αυτο επιλεγει τι ζωη θελει να κανει...τΙ θα παρει τι θα δωσει τι θα κερδισει τι θα χασει..
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Το άρθρο δεν αναφέρεται στα ζόρια της δουλειάς.

Άλλωστε μετά από λίγο οι εργαζόμενες του σεξ αποκτούν τέτοια εμπειρία που ξέρουν πως να προφυλαχτούν.

Το άρθρο αναφέρεται στη ζόρικη ερωτική ζωή τους.

Στις σχέσεις τους.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
... «πάντα θα είσαι μία γαμημένη πόρνη» ήταν η επιβεβαίωση πως αυτή η σχέση δεν πήγαινε πουθενά ...

Το μεγαλύτερο βαρίδι για τις σχέσεις τους.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Κώλος και ματάρες όντως αλλά από μαγειρική μυρωδιά δεν έχει. Ετσι και κατεβάσει το μαχαίρι, με τον τρόπο που κρατάει το μήλο δε θα μείνει δάχτυλο. :grin:


Χαχαχαχα. Για τη φωτογράφιση το κρατάει έτσι. Ή όχι; Καλού κακού δεν θα την άφηνα με αιχμηρά αντικείμενα κοντά στο πουλί μου :confused:
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423

 

Συνημμένα

  • Sharon.jpg
    Sharon.jpg
    451,4 KB · Εμφανίσεις: 54
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Most women (78%) reported that, overall, sex work affected their personal romantic relationships in predominantly negative ways, mainly relating to issues stemming from lying, trust, guilt and jealousy.

A small number of women reported positive impacts from sex work including improved sexual self-esteem and confidence.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
13
Like
2.006
Πόντοι
3.425
Πια δουλεια δεν εχει ζορια?..και υψηλου ρισκου θα ελεγα..καλο αμοιβωμενες,ομως..αρκη να το θελουν..να το γουσταρουν αυτο που κανουν..ετσι και αλλιος ειναι για λιγο..και μετα μπορουν να εγγαταλιψουν αυτο το επαγγελμα εχοντας κανει ενα καλο κομποδεμα,που πολυ απο μας ουτε στον υπνομας μπορουμε να φανταστουμε...Ναι και μετα θα μπορουσαν να ειναι και πολυ καλες συζηγοι αλλα και μαμαδες...θυμαμε καποτε στην αρχη της οικονομικης κρισης εκει γυρω στο 2012,ειχα ρωτησει μια τσατσα σε ενα μπουρδελο,που ειναι οι ελληνιδες,γιατι δε βλεπω καμια πια σε μπουρδελο,και αυτη μου απανησε΄αυτες παιδι μου περνουνε αλλα ρισκα πλεον ,πανε για μια δυο εβδομαδες στο Ντουμπαι,και γυριζουν με 10,15000 χιλιαδες ευρω!..:sunglasses: Ειλικρινα τις χερωμαι,και καπου τις ζηλευω!..Δεν το πιανεις το μουνι...Αυτο επιλεγει τι ζωη θελει να κανει...τΙ θα παρει τι θα δωσει τι θα κερδισει τι θα χασει..

σήμερα μου επιβεβαιώνουν τα λεγόμενα της ΤΣΑΤΣΑΣ για το Ντουμπάι αυτό μου είχε πει μπουρδελιάρης για κάποια που πέρασε αστραπή από εδώ.

Μου είχε πει ότι η κυρία είχε στήσει μαγαζί εκεί κάτω.

Είχε απόλυτο δίκιο τελικά.

 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
13
Like
2.006
Πόντοι
3.425
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.



 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.895
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.
Σε αυτό το σημείο, θα βοηθούσε μια γνώμη των αντρών που έχουν παντρευτεί πορνοστάρ στην μητέρα αμέρικα και οι οποίοι δεν είναι και αυτοί πορνοστάρ.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Δύσκολο να αποδεχτει κάποιος το συγκεκριμένο επαγγελμα ειτε αφορα γυναίκα ειτε αφορα αντρα. Για αυτο οι περισσότερες δυσκολα κανουν σοβαρή σχεση περνανε την ωρα τους οι περισσοτερες με τον εναν και με τον αλλον όπως αντίστοιχα και οι αντρες με τη μια και με την αλλη.Βεβαια θα υπάρχουν και εξαιρεσεις αλλα ελαχιστες. Επίσης για να καλύψουν το συναισθηματικο κενο οι περισσότερες γενικά μιλαω καταφεύγουν σε διάφορες ουσιες οπως αλκοολ ναρκωτικα για να ξεσπασουν απο ολη αυτή τη πίεση της συγκεκριμένης δουλειας και ισως επειδή δε βρισκουν καποιον να τους καλυψει το συναισθηματικο τους κενο καθως ολοι τις θέλουν για το σεξ.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.
Σε αυτό το σημείο, θα βοηθούσε μια γνώμη των αντρών που έχουν παντρευτεί πορνοστάρ στην μητέρα αμέρικα και οι οποίοι δεν είναι και αυτοί πορνοστάρ.
συνηθως ειναι και αυτοί πορνοσταρ απο οσο ξερω αλλα σιγουρα θα υπάρχουν και καποιες εξαιρέσεις
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.

Εγω να σου απαντήσω ρωτώντας.

Οι παντρεμένες και μή που τους ζεσκίζουν το κωλαράκι, και μάλιστα ακάποτα, εν γνώσει ή εν αγνοία των αντρών, σχέσεών τους σε τι διαφέρουν απο τις εργαζόμενες ;;;

Μήπως αυτές είναι χειρότερες γιατί είναι και λυσσασμένες ;;;

 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.895
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.
Σε αυτό το σημείο, θα βοηθούσε μια γνώμη των αντρών που έχουν παντρευτεί πορνοστάρ στην μητέρα αμέρικα και οι οποίοι δεν είναι και αυτοί πορνοστάρ.
συνηθως ειναι και αυτοί πορνοσταρ απο οσο ξερω αλλα σιγουρα θα υπάρχουν και καποιες εξαιρέσεις
Όταν το έγραφα είχα στο μυαλό μου τη Dani Daniels και τον άντρα της, ο οποίος είναι σκηνοθέτης αν δεν κάνω λάθος
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.895
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
"Θέλω κάποιος να αποδεχτεί αυτό που είμαι. Κάποιος να με αγαπήσει για το ποιά είμαι και όχι για αυτό που κάνω."

μήπως να έμπαινε και κάποιος ψυχίατρος στην κουβέντα (άν μας ακούει....)

εγώ που δεν είμαι ειδικός....αναρωτιέμαι , υπάρχει άντρας που μπορεί να αποδεχτεί ότι η γκόμενα ή γυναίκα του πάει το πρωί στην δουλειά όπου θα της ξεσκίσουν το κωλαράκι ????

και θα σκέφτεται ότι δεν τρέχει τίποτα γιατί πρόκειται για δουλειά?

εγώ δεν μπορώ να παρακολουθήσω το συγκεκριμένο άλμα λογικής.

Εγω να σου απαντήσω ρωτώντας.

Οι παντρεμένες και μή που τους ζεσκίζουν το κωλαράκι, και μάλιστα ακάποτα, εν γνώσει ή εν αγνοία των αντρών, σχέσεών τους σε τι διαφέρουν απο τις εργαζόμενες ;;;

Μήπως αυτές είναι χειρότερες γιατί είναι και λυσσασμένες ;;;
Αν κατάλαβα καλά αναφέρεσαι στις άπιστες έτσι?
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Δύσκολο να αποδεχτει κάποιος το συγκεκριμένο επαγγελμα ειτε αφορα γυναίκα ειτε αφορα αντρα. Για αυτο οι περισσότερες δυσκολα κανουν σοβαρή σχεση περνανε την ωρα τους οι περισσοτερες με τον εναν και με τον αλλον όπως αντίστοιχα και οι αντρες με τη μια και με την αλλη.Βεβαια θα υπάρχουν και εξαιρεσεις αλλα ελαχιστες. Επίσης για να καλύψουν το συναισθηματικο κενο οι περισσότερες γενικά μιλαω καταφεύγουν σε διάφορες ουσιες οπως αλκοολ ναρκωτικα για να ξεσπασουν απο ολη αυτή τη πίεση της συγκεκριμένης δουλειας και ισως επειδή δε βρισκουν καποιον να τους καλυψει το συναισθηματικο τους κενο καθως ολοι τις θέλουν για το σεξ.

Σωστά !!!

Όπως οι περισσότεροι άντρες είναι προκατειλημένοι απέναντι τους έτσι και αυτές γνωρίζουν ότι οι περισσότεροι τις θέλουν μόνο για το σεξ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom