Νέα

Η Πενταγιωτισσα στην Ελλαδα!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 649
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Παλι εδω ειναι αυτη?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πενταγιώτισσα βγήκες με κανέναν τελικά ; Φαντάζομαι ότι ούτε 1 εβδομάδα δεν φθάνει αν βλέπεις 1 ή 2 κάθε μέρα. Πόσοι σου στείλανε μήνυμα τύπισσα για να έχουμε μια εικόνα του ενδιαφέροντος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Πενταγιώτισσα βγήκες με κανέναν τελικά ; Φαντάζομαι ότι ούτε 1 εβδομάδα δεν φθάνει αν βλέπεις 1 ή 2 κάθε μέρα. Πόσοι σου στείλανε μήνυμα τύπισσα για να έχουμε μια εικόνα του ενδιαφέροντος.

εχω στειλει μηνυμα και περιμενω

ειμαι στα υποψιν μου ειπε αλλα ειναι πολλοι και ο ανταγωνισμος μεγαλος

θα δουμε,θα ενημερωσω οτι και να γινει
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
εχω στειλει μηνυμα και περιμενω

ειμαι στα υποψιν μου ειπε αλλα ειναι πολλοι και ο ανταγωνισμος μεγαλος

θα δουμε,θα ενημερωσω οτι και να γινει
εγω προτείνω για να μας προλάβει όλους να πηγαίνουμε 3-4 για καφεδάκι. Παω στοίχημα ότι η Πανταγιω γουστάρει άσχημα τέτοιες φάσεις.
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
πηρε λεει 24 αυγα και θα τρωει 1 καθε μερα! :rockon:

δε ξερω αν η τυπισσα εχει θεμα κιλων...στη φωτο φαινεται να εχει βυζαρες! βεβαια ολοι οι τυποι λενε οτι ειναι θεοχοντρη... κατι θα ξερουν...

παντως ειμαι σιγουρος οτι με το που ανακοινωσε οτι ερχεται ελαλδα θα εχει ...700 ΠΜ απο λιγουρια για καφε!  :-
ειναι αυτη στο αβαταρ της οσο εσυ στο δικο σου  :S
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οι μικρες ξεκωλιαζονται και εσεις ασχολειστε με τις ψευτοπροχωρημενες τριανταρες.
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
σιγουρα και ξεκολιαζωνται οι μικρες αλλα και οι αλλες εχουν την χαρη τους  :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom:
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Οι μικρες ξεκωλιαζονται και εσεις ασχολειστε με τις ψευτοπροχωρημενες τριανταρες.
ξεκωλιαζουμε και τις μικρές και τις μεγάλες. Ολα και ολα δεν κάνουμε διακρίσεις
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Αλλη χαρη οι 40αρες.... ζεματανε οι μουναρες τους! Τι να μας πουνε τα παιδακια τωρα...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Είδα ένα μωράκι Ελλεηνιδα χθες στην περιοχή μου, περιμένοντας το  λεωφορείο για να παω στο ραντεβού με την Τουρκμενισα, που δεν είδα ποτέ, που μου έπεσε το στόμα κάτω. Ήθελα να την ακολουθήσω μέχρι να της μιλήσω. 165, με κώλο καμπυλωτό, σωματαρα αδύνατη, βυζί 4αρι, πρόσωπο καβλα. Μου έχει μείνει μέχρι τώρα η φυσιογνωμία της.
Αν είναι έτσι η Πενταγιώτισσα, έστω και με λίγα έξτρα παουντσ, μπαίνω κι εγώ στη λίστα με τους υποψήφιους.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
εγω προτείνω για να μας προλάβει όλους να πηγαίνουμε 3-4 για καφεδάκι. Παω στοίχημα ότι η Πανταγιω γουστάρει άσχημα τέτοιες φάσεις.
Τύπε με το 3-4 θυμήθηκα τα μπουκεικ πάρτι που έβλεπα σε τσόντα παλιά. Μία γκομενα να την χύνουν πολλοί. Κάτι τέτοια γίνονται στην Γερμανία και μάλιστα πληρώνεσαι αν πας και είσαι από τους χυστες. Γίνονται μια η 2 φορές τον μήνα Παρασκευες. Όποιος ενδιαφέρεται έχω λινκ. Θέλει να τους πας εξετάσεις πριν συμμετάσχεις. Το πάρτι έχει και κοινό σε χώρο κάτι σαν γήπεδο. Μπορείς να βάλεις και μάσκα στο πρόσωπο. Ο Κμαν 2 μπορεί να τα ξέρει αυτά.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Τύπε με το 3-4 θυμήθηκα τα μπουκεικ πάρτι που έβλεπα σε τσόντα παλιά. Μία γκομενα να την χύνουν πολλοί. Κάτι τέτοια γίνονται στην Γερμανία και μάλιστα πληρώνεσαι αν πας και είσαι από τους χυστες. Γίνονται μια η 2 φορές τον μήνα Παρασκευες. Όποιος ενδιαφέρεται έχω λινκ. Θέλει να τους πας εξετάσεις πριν συμμετάσχεις. Το πάρτι έχει και κοινό σε χώρο κάτι σαν γήπεδο. Μπορείς να βάλεις και μάσκα στο πρόσωπο. Ο Κμαν 2 μπορεί να τα ξέρει αυτά.
λες να κάνουμε το πρώτο παρτυ με την Πενταγιω; μπορούμε να την ασπρίσουμε... Εγω είχα στο μυαλό μου μια αγνή παρτουζιτσα αλλα και η δικη οπτική εχει ενδιαφέρον
 

Επισκέπτης
Είδα ένα μωράκι Ελλεηνιδα χθες στην περιοχή μου, περιμένοντας το  λεωφορείο για να παω στο ραντεβού με την Τουρκμενισα, που δεν είδα ποτέ, που μου έπεσε το στόμα κάτω. Ήθελα να την ακολουθήσω μέχρι να της μιλήσω. 165, με κώλο καμπυλωτό, σωματαρα αδύνατη, βυζί 4αρι, πρόσωπο καβλα. Μου έχει μείνει μέχρι τώρα η φυσιογνωμία της.
Αν είναι έτσι η Πενταγιώτισσα, έστω και με λίγα έξτρα παουντσ, μπαίνω κι εγώ στη λίστα με τους υποψήφιους.
Καλά τύπε τράβα καμία παχιά καλύτερα και μην στέκεσαι σε ουρές γιατί όσο γαμησανε τα προηγούμενα λιγουρια άλλο τόσο θα γαμησεις και εσύ...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Τύπε με το 3-4 θυμήθηκα τα μπουκεικ πάρτι που έβλεπα σε τσόντα παλιά. Μία γκομενα να την χύνουν πολλοί. Κάτι τέτοια γίνονται στην Γερμανία και μάλιστα πληρώνεσαι αν πας και είσαι από τους χυστες. Γίνονται μια η 2 φορές τον μήνα Παρασκευες. Όποιος ενδιαφέρεται έχω λινκ. Θέλει να τους πας εξετάσεις πριν συμμετάσχεις. Το πάρτι έχει και κοινό σε χώρο κάτι σαν γήπεδο. Μπορείς να βάλεις και μάσκα στο πρόσωπο. Ο Κμαν 2 μπορεί να τα ξέρει αυτά.
bukkake ρε τυπε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom