Νέα

Η καλύτερη πουτάνα που έχετε πάει τί εθνικότητας ήταν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 561
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Χώρα

  • Ρωσσία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 12 31,6%
  • Ασιάτισσες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λατίνες

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Πολωνια

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 9 23,7%
  • Αλβανία

    Ψήφοι: 1 2,6%
  • Άλλη χώρα

    Ψήφοι: 6 15,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38

a!!

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ας καταθεσουμε εδω χωρις φυσικα καμια διαθεση ρατσιστικη τις εμπειριες μας για το ποια χωρα βγαζει τις καλυτερες πουτανες;υπαρχει θεμα συσχετισης χωρας καταγωγης και επιδοσεων ή συμπεριφορας στο κρεβατι αλλα και στην περιποιηση,διαθεση κλπ;υπαρχει συσχετιση με εμφανισιακα χαρακτηριστικα που μας ελκουν;προτιματε καποιες πουτανες που δεν ξερετε απο επιδοσεις τι λεν  μονο και μονο λογω καταγωγής ή αποφευγετε συστηματικα καποιες;ή το αγνοειτε εντελως το θεμα;ισως το βαλω και ως ψηφοφορία...προσεχως .αλλα προς το παρον ας ακουσουμε αποψεις...
Πολωνια,Σλοβακια,grecia
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
σε Γκαυλα ελληνιδα......!!!! Σε Σωμα Φατσα ρωσσιδα :grin: αλλα η ρωσιδα ηταν σαν να γαμουσα ενα πλαστικο μπουκαλι του νερου αδειο :2funny:..!!    κΑΙ η Ελληνιδα με ρουφηξε ολοκληρο Τα αρχηδια μου τα καταπιε :grin: και την ψωλη μου την εκανε ναυτικο κομπο με το στομα της :2funny: :grin:  :grin:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
και να παραθεσω ενος φιλου μου την γνωμη    Ναυτικος Μουτσος :grin: που γυρησε ολον τον κοσμο ολες τις χωρες που εχουν λιμανι.... Ενα πραγμα με ειπε οτι οι βραζιλιανες γενηθικαν για να γαμιουντε...!!! Ακομα δεν εχω γαμησει βραζιλιανα :grin: μεχρι τζαμαικα εχω φτασει και αγιο δομινικο :grin: Που θα παει μπορει να παω στο μουντιαλ της βραζιλιας το 2014 :grin: αν πεσει εκει που περπατω κανα τσουβαλι με ευρω :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ΡουμοΎνα....................... :crazy: :bigdick:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
φυσικα κ τα καλυτερα μουνακια ειναι απο την γκαμπον τρελα μουνακια φοτια φοτια στο κρεβατι....αχ αχ
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
καλα οι ρουμανες ειναι ευκολες σε αυτο τυπε :grin:
αγαπανε πολλους εχουν μεγαλη καρδια :grin:
η Ρουμανία έχει προσφέρει χαρισματικές αθλήτριες κυρίως κι όχι μόνο μια Νάντια Κομανέτσι αλλά κυρίως μια Γιολάντα Μπάλας
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Ουκρανία κ Μολδαβία . Καυλιάρες ,γουστάρουν το γαμήσι κ τα λεφτά κ οι Έλληνες ειναι του γούστου τους ..........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ουκρανία κ Μολδαβία . Καυλιάρες ,γουστάρουν το γαμήσι κ τα λεφτά κ οι Έλληνες ειναι του γούστου τους ..........
μας εχουν σε μεγαλη εκτιμηση δηλαδη στην ουκρανια και μολδαβια τυπε? :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom