Νέα

Η ιστορία του site μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BIASTIS.XXX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
Ηθελα να ρωτησω για την ιστορια αυτου του site,ειχε ανοιξει πριν ποσα χρονια 8-9(δεν θυμαμαι),μετα θυμαμαι οτι ειχε κλεισει για λιγο καιρο και μετα ανοιξε παλι.παλια ειχε 20000 μελη; καπου ειχα διαβασει οτι ηταν 50 πιο δημοφιλες ισχυει;οι πιο παλιοι τι λετε ειναι καλυτερο το site τωρα ή παλια ειχε καλυτερη οργανωση;                                        (παλια εμπαινα στο site αλλα οχι τοσο συχνα)
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Σχετικά είναι όλα αυτά..

Πιστεύω οτι είναι απο τα δημοφιλέστερα site στην Ελλάδα, αλλά κανείς δεν παραδέχεται ευθαρσώς στις παρεες του οτι μπαινει. Τουλάχιστον αρκετοί δε το κάνουν.

Το σημερινό site σε σχέση με το παλιοτερο, έχει καλύτερη και πλουσιοτερη θεματολογία, και πολύ καλύτερη οργάνωση. Τα αρνητικά είναι πως έχει χαθεί ο αυθορμητισμός και έχει μπει πολύ το εμπορικό στοιχείο.
Συν τοις άλλοις λόγω και των πολύ περισσότερων μελών του βρίθει απο μαλάκες (αποψη για την οποία κατηγορήθηκα οτι τα απολυτοποιώ και τα τσουβαλιάζω όλα).

Πάντως είναι απο τα καλυτερα site στην Ελλάδα αυτη τη στιγμή παρά τις αδυναμίες του.
Το sex παντα πουλάει.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Σχετικά είναι όλα αυτά..

Πιστεύω οτι είναι απο τα δημοφιλέστερα site στην Ελλάδα, αλλά κανείς δεν παραδέχεται ευθαρσώς στις παρεες του οτι μπαινει. Τουλάχιστον αρκετοί δε το κάνουν.

Το σημερινό site σε σχέση με το παλιοτερο, έχει καλύτερη και πλουσιοτερη θεματολογία, και πολύ καλύτερη οργάνωση. Τα αρνητικά είναι πως έχει χαθεί ο αυθορμητισμός και έχει μπει πολύ το εμπορικό στοιχείο.
Συν τοις άλλοις λόγω και των πολύ περισσότερων μελών του βρίθει απο μαλάκες (αποψη για την οποία κατηγορήθηκα οτι τα απολυτοποιώ και τα τσουβαλιάζω όλα).

Πάντως είναι απο τα καλυτερα site στην Ελλάδα αυτη τη στιγμή παρά τις αδυναμίες του.
Το sex παντα πουλάει.
Φίλε παντού έχει μαλάκες,παντού εδώ δεν θα είχε;
 
OP
OP
B

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
παντως εγω δεν εχω πει σε κανεναν οτι μπαινω σε αυτο ιστορικο site,γιατι φιλοι και γνωστοι θα λενε μαλακιες
 
OP
OP
B

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
και κατι ακομα δες πολλα ατομα δεν μπαινουν καν στο κοπο να γινουν μελη,κοιτανε οτι ειναι να δουν και φευγουν,κοιτα πανω 5000 επισκεπτες και 500 μελη αυτη τη στιγμη
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Μπαίνουν πολλοί περισσότεροι απο ότι νομίζουμε...

Εχω τύχει πολλές φορές σε παρεες που λένε.. "υπάρχει και ένα σαιτ.. το μπουρδέλα νομίζω.. που μιλάνε που μπορείς να βρεις γκόμενες να γαμήσεις...και μάλιστα ανεβαζουν και κριτικές!"//...

Ενταξει..γυναικουλίστικα πράγματα. Ή δεν το λες καθόλου οτι μπαίνεις ή το λες. Τα υπόλοιπα έχω ακουσει, μηπως και άν, και δεν ξέρω...είναι ότι ναναι.
Εδω 12χρονα μπαίνουνε στα tube πλέον και βλέπουν σκληρές τσόντες...το μπουρδέλα θα μας μολύνει.

Το σαιτ είναι όντως ιστορικό. Και παρά το νεωτεριστικό χαρακτήρα του έχει πολλά μέλη που είναι συντηρητικά.

 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Γεια σας, ςιμαι μερος της ζωντανης ιστορίας του σέιτ...


Οποιος θελει κατι πμ
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    24,4 KB · Εμφανίσεις: 66

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγω το σαΐτ το πηρα χαμπαρι το 2007...τυχαια απο το google... :grin: :grin:
μου πηρε ενα χρονο να γραφτω,για τον απλο λογο οτι ολο το 2007 εμπαινα αραια απο ιντερνετ καφε (σαν επισκεπτης) κ δεν γουσταρα να βλεπει ο καθενας που σερφαρω...μετα εβαλα σπιτι κ ησυχασα... :tooth: :tooth: :tooth:
 
OP
OP
B

BIASTIS.XXX

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
212
Like
16
Πόντοι
1
και εγω καπου το 7 ή το 8 το ειχα πετυχει,απο ιντερνετ καφε στην αρχη,αραια και εγω,τωρα απο το σπιτι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Το βιβλιο το γραφο μονος μου.... Ιμε στο εκσοφιλο
 

Επισκέπτης
σιγα μην ειναι και κλωνοι τυπε :S

νομίζω  κάποιος το είχε πει, και μάλιστα ότι προκαλούν πρόβλημα στο bandwindth του σαιτ
και κάποια στιγμή αν θυμάμαι είχαν καταφέρει να το διορθώσουν και οι επισκέπτες είχαν πέσει περίπου στους 500 και το σαιτ πετούσε

μπορεί να κάνω και λάθος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom