Νέα

Η Εφορία θα μπαίνει σε σπίτια και θα κάνει κατασχέσεις...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα homan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ενώ στα μπινελίκια σε όλο το φόρουμ γίνεται χαμός...
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
καλα να παθουν οι ελληνες αυτους ψηφισαν στις εκλογες εθνικες και ευρωεκλογες παει να πει οτι τους θελουν τωρα τι διαμαρτηρονται οτι θα μπαινει η εφορια στα σπιτια να πανε να γαμηθουνε και παλι εκλογες να γινουν απο Οκτωμβριο παλι τους ιδιους προδοτες και δοσιλογους θα ψηφισουν αφου ειμαστε ζωα και στα παγκακια να κοιμουνται καποιοι πασοκ νδ θα ψηφιζουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ενώ στα μπινελίκια σε όλο το φόρουμ γίνεται χαμός...
Εγω γενικως είμαι υπερ στο να υπαρχει αυστηρή πολιτική με τα μπινελικια, αλλά επικρατει μαλλον μια σχετικη ανοχη.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Εγω γενικως είμαι υπερ στο να υπαρχει αυστηρή πολιτική με τα μπινελικια, αλλά επικρατει μαλλον μια σχετικη ανοχη.

πολυ light δεξιος εισαι γινε πιο μπρουταλ να στρωσουν κωλαρακια  :grin: :grin: :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
καλώς την φιλιπινέζα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
θα ηθελα πολυ να σε γνωριζα αληθεια ,πρεπει να εισαι πολυ γελοιος τυπος
:uglystupid:

εεε τότε καλύτερα να μην με γνωρίσεις... η θέση της υπηρέτριας στο σπίτι μου είναι κατειλημένη και δεν προσλαμβάνω φιλιπινέζες...
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
εεε τότε καλύτερα να μην με γνωρίσεις... η θέση της υπηρέτριας στο σπίτι μου είναι κατειλημένη και δεν προσλαμβάνω φιλιπινέζες...
η θεση του γαμια σου να ειναι ελευθερη και θα τα βρουμε.θα γινομουν και σκατοσπρωχτης για να βαλω μυαλο σε μια ξενιτεμενη ψωλογρια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
η θεση του γαμια σου να ειναι ελευθερη και θα τα βρουμε.θα γινομουν και σκατοσπρωχτης για να βαλω μυαλο σε μια ξενιτεμενη ψωλογρια

δεν γαμάω αντρικούς κώλους και δεν είμαι κτηνοβάτης... εσύ βένβαα δεν είσαι στην πρώτη καηγορία αλλά στην δεύτερη
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
δεν γαμάω αντρικούς κώλους και δεν είμαι κτηνοβάτης... εσύ βένβαα δεν είσαι στην πρώτη καηγορία αλλά στην δεύτερη
με λες κτηνοβατη επειδη προσφερομαι να σε γαμησω;
σε μεγαλη εκτιμηση εχεις τον εαυτο σου μωρη βρωμοσκυλου
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
με λες κτηνοβατη επειδη προσφερομαι να σε γαμησω;
σε μεγαλη εκτιμηση εχεις τον εαυτο σου μωρη βρωμοσκυλου
χαχαχαχαχαχαχαχαχα

είπα ότι δεν γαμάω ζώα... οπότε όσο και να γλείφεσαι και να παρακαλάς δεν θα σε γαμίσω... αει σύρε να παίξεις αλλού...
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
είπα ότι δεν γαμάω ζώα... οπότε όσο και να γλείφεσαι και να παρακαλάς δεν θα σε γαμίσω... αει σύρε να παίξεις αλλού...
παντως γελοιε εγω σε αλλον μιλησα και εσυ πεταχτηκες σαν το ψωλακι κραξεις.αντε φωναξε κανεναν να σε σκισει γιατι εχεις λαλισει αγαμητε
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καλα να παθουν οι ελληνες αυτους ψηφισαν στις εκλογες εθνικες και ευρωεκλογες παει να πει οτι τους θελουν τωρα τι διαμαρτηρονται οτι θα μπαινει η εφορια στα σπιτια να πανε να γαμηθουνε και παλι εκλογες να γινουν απο Οκτωμβριο παλι τους ιδιους προδοτες και δοσιλογους θα ψηφισουν αφου ειμαστε ζωα και στα παγκακια να κοιμουνται καποιοι πασοκ νδ θα ψηφιζουν

ετσι ακριβως , γιατι διαμαρτυρονται ; ο λαος επελεξε αυτους. ο μονος υπευθυνος για τη καταστροφη της χωρας και τις αποφασεις της κυβερνησης ειναι ο ελληνικος λαος με την αποχη ή τις επιλογες του στις εκλογες.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Αυτά είναι μαλακιες.

Επεμβαση του στρατου και καταλυση της δημοκρατικα εκλεγμενης κυβερνησης είναι ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ.

Ενηλικιωθείτε καποτε, όλα εχουν και ένα οριο. Ακομη και η μαλακια.
Οπως και το Συνταγμα οριζει 4ετη θητεία και όχι όποτε καυλώνει στην κυβέρνηση και στην αντιπολιτευση να γινονται εκλογές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom