Νέα

Η Αμάλ Αλαμουντίν στην Αθήνα. Άλλο ένα ρεσιτάλ βλακείας από τον Σαμαρά.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karnezis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
το έγγραφο που ανέβασες πιο πάνω διάβασες τι έγραφε? ότι είναι "καλεσμένοι για την διαφήμιση της επιστροφής των μαρμάρων"

πρέπει να είναι τα πιο πεταμένα 11 χιλιάρικα που έχει ξοδέψει μέχρι τώρα η ελλάδα του μνημονίου
μπα διναμε και σε κατι εταιρειες προστασιας του θαλασσιου ιππου που ζει στην θαλασσα των σαργασσων
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
Η μιζερια συνεχιζεται?
πολυ λαρτζ σε βλεπω με τα λεφτα μου ως ελληνα φορολογουμενου που ειμαι ταυτοχρονα η παραγωγικη και επιχειρηματικη  βαση της χωρας και οχι παρασιτο τροφοδοτουμενο απο το δημοσιο
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Μαλλον κατι αλλο. Πρωτη φορα βλεπω χαζο να το παραδέχεται. Για χαλαρωσε

Χαλαρός είμαι. Απλά πρέπει να καταλάβεις ότι ο προφορικός λόγος είναι διαφορετικός απ' τον γραπτό. Στον γραπτό λόγο μερικές φορές δεν καταλαβαίνεις τι εννοεί κάποιος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
πολυ λαρτζ σε βλεπω με τα λεφτα μου ως ελληνα φορολογουμενου που ειμαι ταυτοχρονα η παραγωγικη και επιχειρηματικη  βαση της χωρας και οχι παρασιτο τροφοδοτουμενο απο το δημοσιο
Συνεχιζεται λοιπον.
 

z3naco

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
το έγγραφο που ανέβασες πιο πάνω διάβασες τι έγραφε? ότι είναι "καλεσμένοι για την διαφήμιση της επιστροφής των μαρμάρων"

πρέπει να είναι τα πιο πεταμένα 11 χιλιάρικα που έχει ξοδέψει μέχρι τώρα η ελλάδα του μνημονίου

Μπα φίλε το ποσό είναι πολύ μικρό μπροστά σε άλλα..... Αλλα απο την αλλή τουλάχιστον έμεσα πέρασε ένα μύνημα για τα αρχαία.και αυτό το πέρασε ξένος πάλι!!!
 

kavlarxos78

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Χαλαρός είμαι. Απλά πρέπει να καταλάβεις ότι ο προφορικός λόγος είναι διαφορετικός απ' τον γραπτό. Στον γραπτό λόγο μερικές φορές δεν καταλαβαίνεις τι εννοεί κάποιος.
Μπραβο. Δεν νομιζω να το σκεφτηκες πριν με ειρωνευτής. Τεσπα

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγώ λέω να μειώσουμε τις δαπάνες για παιδεία κ Υγεία κ να δίνουμε λεφτά σε δικηγορικά γραφεία για να Μας εκπροσωπούν σε δικες ώστε να φέρουμε τα μάρμαρα στην Ελλάδα.Σαν να λέμε πήρε φωτιά το σπίτι μας κ εμείς βγήκαμε για ψώνια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγώ λέω να μειώσουμε τις δαπάνες για παιδεία κ Υγεία κ να δίνουμε λεφτά σε δικηγορικά γραφεία για να Μας εκπροσωπούν σε δικες ώστε να φέρουμε τα μάρμαρα στην Ελλάδα.Σαν να λέμε πήρε φωτιά το σπίτι μας κ εμείς βγήκαμε για ψώνια
Όταν το εκανε η Μερκουρη και ξοδευε λεφτα σε καμπανιες για το ιδιο θεμα, ειχες την ιδια αποψη?
Α ξεχασα, τωρα κυβερναει η δεξια...
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
Εγώ λέω να μειώσουμε τις δαπάνες για παιδεία κ Υγεία κ να δίνουμε λεφτά σε δικηγορικά γραφεία για να Μας εκπροσωπούν σε δικες ώστε να φέρουμε τα μάρμαρα στην Ελλάδα.Σαν να λέμε πήρε φωτιά το σπίτι μας κ εμείς βγήκαμε για ψώνια
τον αλλον τον πηραν τα προβατα στην πτολεμαιδα και δεν μπορει να ζησει ο βοσκος γιατι χρωσταγε και του τα βγαλαν σε πλειστηριασμο και ο αλεξ μας λεει ολα κουλ ας πεταξουμε μερικες χιλιαδες σε φρου φρου και αρωματα :jerking:
 

kavlarxos78

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω να μειώσουμε τις δαπάνες για παιδεία κ Υγεία κ να δίνουμε λεφτά σε δικηγορικά γραφεία για να Μας εκπροσωπούν σε δικες ώστε να φέρουμε τα μάρμαρα στην Ελλάδα.Σαν να λέμε πήρε φωτιά το σπίτι μας κ εμείς βγήκαμε για ψώνια
Μαζι με ολα αυτα που αναφέρεις να βάλουν και ενα τελος στην ΔΕΗ κανα 10ευρω για το ειδικο ταμείο υπερ επιστροφής των μαρμάρων. Για τα μαυρα λεφτα που έφυγαν εξω ποτε θα κάνουν κατι?
 

kavlarxos78

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
τον αλλον τον πηραν τα προβατα στην πτολεμαιδα και δεν μπορει να ζησει ο βοσκος γιατι χρωσταγε και του τα βγαλαν σε πλειστηριασμο και ο αλεξ μας λεει ολα κουλ ας πεταξουμε μερικες χιλιαδες σε φρου φρου και αρωματα :jerking:
Το ειδα πω κατάντια ρε οι αλήτες

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom